3com3

Players
 • Content count

  25
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7205

About 3com3

 • Rank
  Seaman
 • Birthday
 • Portal profile 3com3

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Portal profile 3com3
 1. Zostały już wydane flagi za udział w teście 0.6.0?
 2. Jeżeli dobrze rozumiem działanie nowego perka wyostrzona intuicja, to kiedy będę czaił się za górką, czy to krążkiem czy ddkiem, żeby strzelić torpedami z przyłożenia to będę widoczny przez moją ofiarę na mini mapie pomimo braku spota?
 3. Zmienili coś w zasięgu widoczności w czasie cyklonu? Wydaje mi się że wcześniej było 8 km a teraz zdarza mi się widzieć okręty przeciwnika na ~9 km. W jednej z bitew yamato było spotowane przez naszą niszczarkę i widziałem je z 11 km.
 4. A po odliczaniu? W trakcie bitwy ewentualnie po jej zakończeniu.
 5. W jaki sposób mogę zobaczyć nick gracza jeżeli jego nazwa ma więcej niż ileś tam znaków i kończy się na ....?
 6. Zao

  Po prostu zabrali Zao 700m strzału z niewidki. W imię balansu. Po cichu. Jeszcze kilka paczy a będzie miał tyle hp co krążowniki 4 tieru.
 7. Witam wszystkich. Jako początkujący kapitan na CV proszę o garść rad jak grać żeby być lepszym. http://wowreplays.com/Replay/5652-3com3-Zuiho-Strait
 8. Dzięki za zainteresowanie. Napiszę do supportu i zobaczę co odpowiedzą.
 9. Oolt_ondai jesteś w stanie wykonać manualny zrzut torped/bomb (nie wiem jak to opisać -->)od razu za pierwszym razem przy linii? Tak jak _Admiral_Nimitz_ napisał i widać to na obrazku, mam tam jakby niewidoczną granicę i nie jestem w stanie przeciągnąć poza nią przerywanego kółka przy zrzucie z altem. Kursor działa normalnie, jestem w stanie zaznaczyć punkt, co z resztą również widać, i samoloty tam wlatują, Również mogę tam wykonywać auto ataki. Miałem to na wcześniejszej wersji gry i mam to na najnowszej instalowanej od nowa. Mam mod na kolorowe panele drużyn ale próbowałem również bez niego i było to samo. Chociaż z tego co napisał Ishiro32 wygląda że tak ma być, chyba że nie opisałem problemu wystarczająco jasno i nie do końca zrozumiał.
 10. Trochę strach zadawać pytania na tym forum ale nie mam żadnych znajomych do grania w dywizjonie żeby to u nich sprawdzić więc co tam zapytam tutaj. Ostatnio zacząłem grać lotniskowcami idzie mi tak jak idzie ale w związku z tym mam problem. Na print screenie widać przerywane kółko powstałe po naciśnięciu alta i jest ono w minimalnej odległości od krawędzi mapy którą mogę uzyskać. Nie jestem w stanie przesunąć celownika do bombowców czy też ścieżki zrzutu dla samolotów torpedowych bliżej niż na obrazku a jest tam jeszcze sporo przestrzeni. Mam tak na wszystkich trzech lotniskowcach, na wszystkich mapach na których grałem i czterech krawędziach. I teraz nie wiem, to jest taki ficzer i tak ma być czy to błąd?
 11. Odnośnie mm, PrtScn z wczorajszej bitwy. Po zwróceniu uwagi przez któregoś z graczy zaczeli jeszcze bluzgać na czacie.
 12. Zrobili coś z kuma w ostatnim paczu?? Dzisiaj gram i po strzale pociski wylatuja mi "za ekran" i wracają w efekcie ciężko się celuje. Mam perka kapitana na zasięg.
 13. Pomogło skasowanie preferences.xml. Dzięki.
 14. Witam wszystkich. Mój pierwszy post związany jest z problemem. W wows nie działa mi ctrl. W pierwszy dzień grania wszystko było w porządku ale od wczoraj nie działa. Chodzi mi o swobodny obrót kursora czy jak tam to się nazywa. Przywróciłem domyślne ustawienia sterowania i dalej to samo. Poza wows oba ctrl działają. Pozdrawiam.