Jump to content

Zlociutk1

Alpha Tester
 • Content count

  1,957
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9063
 • Clan

  [LOBUZ]

About Zlociutk1

 • Rank
  Sub Lieutenant
 • Birthday 04/06/1981
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

1 Follower

Recent Profile Visitors

914 profile views
 1. wycofanie nie zbilansowanych okrętów z gry

  lets the fights Begin. "Mortal kombat"
 2. Znając Wg aż taki op nie będzie to raz, dwa na bank będzie zaraz stal za grube eurasko, nachapia się,i po cichu znerfia. Z jednej strony fajnie ze zapowiada się zacnie. Jakaś cholera nagroda za te CW powinna być dobra.
 3. Dokładnie. Dlatego za cholerę nie zainstaluje monitora. Zawsze daje z siebie wszystko nigdy nie wyszedłem celowo z gry: czy omni wyciągnie,czy lotnia afk, czy nawet ocean gdy się jest jedyna 8. Wkurzam się oczywiście ale staram się zawsze czegoś nauczyć. Nigdy nie będziemy dość dobrzy. Zawsze bedxie ktoś grał lepiej od nas. Ze strata czasu? To po cholerę wciskać bitwa?
 4. Stary whatever. Jeszce mnie nie pogielo. Żeby każda nazwę zapamiętywać. @Oderisson mnie też z początku nie leżała. Ale już po 10 grach to była miłość, porównywalna do monty
 5. Dowcipy RNG

  Patrz cholera mój też. Lepiej jeszcze ze nie pamiętam kiedy zrobiłem dewasta hindenowi. Sam obrywajac jedno z dupy na ostatnich rankach i jakoś niedługo potem na randomie (full hp)
 6. Co Wy cholera się tak tej republiki uczepiliscie. To jest genialny okręt. A tego całego brutonge. Na bank będzie za wyngiel/stal. Rzeczywiście mogliby dac jakiegoś dd czy prawdziwego krążka za Free.
 7. Dowcipy RNG

  Norma. Jak wrócę do domu też coś wyszperam. I teraz pytanie co się dzieje z pociskami kalibru 460 ze takie cyrki? Yamato ma obecnie najdziwniejsze dziala. Potrafi przyswoić bule za 50k, albo to co powyższe. Największa zależność rng widać na okrętach 12 luf. Nietore moje salwy z NM czy Montany są tak epicko rozrzucone ze mam wrażenie ze strzelaly 2 okręty.
 8. Dowcipy RNG

  Dokładnie tak doszło do takich głupot ze salwa w dd, zadaje 10-20k gdzie salwa w ca to może 6-8k.
 9. Dowcipy RNG

  Zacznę nagrywać filmiki. I tak widziałem jeszcze lepsze cuda jak 8 overpenow w stojącego desa na 12 km, i nie nie był to odosobniony przypadek. To co pisze buka, cały ten mechanizm jest ze szkodą dla gry i ludzi. Skoro nie można ukarać bokiem pływający/stojący krążek. To po co te milordy mają się uczyć grać? Ja źle wyplywajac na dd mogę zejść od kompletu rybek. Grunt ze mamy spamerów wszelkiego typu którzy jedzą bb w oczach. Po co cholera zależność kamien/papier/nozyce. Grunt ze można z dymu czy za górki zalać delikwenta masa pocisków o kaliber flinty myśliwskiej ktore zmasskruja pancernik
 10. Dowcipy RNG

  Litle nie pieprz bo strzelić w bokiem krążek który stoi lub cofa to nie wymaga skilla. Celejusz i strzelasz i nagle się cuda dzieją z 12 pocisków trafia może 4. W tym jeden się odbija. Jeden kruszy. Jeden overpenuje za 1180-1480 (zalezne od kalibru) i jeden lol penetracja za zero Tym krążkiem nie jest hindi czy zao. Tylko czapka, kutuzow. Neptun albo minotaur. A dystans to między 8-12km. I żeby tak się działo raz na kilkanaście gier. Nie tak jest w co trzeciej.
 11. Dowcipy RNG

  Rng jest największym złem w tej grze bo równa wszystkich do jednego poziomu. Najwięcej gram różnymi bb i tak jak widać wpływ rng na tej klasie tak nie widać na żadnej innej. Tysiące sytuacji opisywanych i omawianych. Zamierzam zmienić komputer i zacząć robić filmiki właśnie z takich parodii rng. Gdzie widać jak na dłoni co ten mechanizm odstawia
 12. Dowcipy RNG

  Ta A świnie latają. Alzacji tez na bezczela znerfili. Bo wchodzi premka. Nie może tak być ze drzewkowa jest najlepszym bb na swoim tierze.
 13. Dublony - co jest z cenami?

  Widze ze tylko generalicja na zniżki. Teraz to już wszystko jasne
 14. Tu się zgodzę ze @_Scarrry_ urzędnikom w Polsce się w głowach pierdoli. To jest niestety spadek po komunizmie
 15. Dublony - co jest z cenami?

  Dawno się tak nie uśmiałem. Posty rekina i teriona niszcza system. Naprawdę ten topic " made my day" Tak widzę drwala
×