Jump to content

T0PEC

Players
 • Content Сount

  16
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8403
 • Clan

  [LOBUZ]

About T0PEC

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

273 profile views
 1. T0PEC

  Dublony - co jest z cenami?

  @Little_Rowboat słyszałem że za carrowanie drwala na randomach dostajesz kupon na 20% a na klanówkach 50%, wtedy to można się zastanowić nad taką promocją.
 2. T0PEC

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Nic nie przebije w zarobkach Missouri, każda inna premka zarabia podobnie. Tak więc najlepiej brać taką która daje fun z grania i nie będziesz odczuwać że grasz dla farmienia kasy. Inną dobrą opcją jest perm kamo dla ulubionej X, jak robisz dużo dmg to zarabiasz jak premką. Zresztą kasa tutaj nie jest takim problemem jak w WOT. P.S. @addept odezwij się w grze to platamy coś razem :)
 3. T0PEC

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Bierz Tirpitza, kapitan jak drzewkowe okręty. Najniższy oczekiwany dmg, czyli każda bitwa jako super unicum. Najlepszy brwaler, jak się skończą naprawki robisz yolo na wroga - dwóch torpisz a trzeciego ramujesz. Największy fan z gry.
 4. T0PEC

  [LOBUZ] My Little Łobuz - rekrutacja otwarta

  Kitzsteinhorn, ale wieje podobnie
 5. T0PEC

  [LOBUZ] My Little Łobuz - rekrutacja otwarta

  Strasznie cicho tutaj ostatnio ^^Sezon rozpoczęty.
 6. T0PEC

  Lo Yang, VIII tier premium

  Jakiś bug, nic się nie zmienia
 7. T0PEC

  [LOBUZ] My Little Łobuz - rekrutacja otwarta

  Bardzo warto poniżej ponad 3,5 bazowego expa i ponad 1kk zarobku:
 8. T0PEC

  [LOBUZ] My Little Łobuz - rekrutacja otwarta

  Starą nazwę zawsze można dodać do opisu klanu.
 9. T0PEC

  Eh i znów weekend...

  Próba zbicia gwiazdki na Shimie: 1. Zatopienie deski w walce o kapa, torpienie BeBeczków i Desa to za mało 2.Zatopienie deski w walce o kapa, torpienie BeBeczków i wrogiego top expa to za mało Wczoraj poddałem się po dwóch próbach, dzisiaj stwierdziłem że może do 3 razy sztuka i w prezencie dostałem taki oto team z wisienką na torcie w postaci dywizjonu w OP premkach (Atlanta, Alabama, Enterprise): 3. A jednak do 3 razy sztuka, wystarczyło zatopić 4 przeciwników w tym lotnisko: Długi weekend można uznać za otwarty.
 10. T0PEC

  [LOBUZ] My Little Łobuz - rekrutacja otwarta

  Szukaj hultaja na TS albo PW w grze.
 11. Nie Flamu tylko Flambass, bitwa z rodzaju nasze małpy idą jak lemmingi jedną flanką siedzą na cap'ie pół bitwy a później rytualnie giną we wrogim spawn'ie. My natomiast zdobycie cap'a B i trzymanie drugiej flanki z której nacierał wrogi lemmingtrain.
 12. T0PEC

  Chabarowsk X tier

  Lubię wiedzieć ilu wrogów do mnie celuje, przydatne też do wykrywania torpedujących DD. Często wspieram DD na capie albo sam agresywnie wchodzę zza wyspy w capa więc przeważnie na początku bitwy złapię sporo dmg. Naprawki używam tak aby leczyć się do połowy HP, a przy tak krótkim przeładowaniu nawet kilka % z adrenaliny jest odczuwalne. Ten sam kapitan jeździ na Lenningradzie więc bonus do torped jest przydatny.
 13. T0PEC

  Chabarowsk X tier

  http://shipcomrade.com/captcalc/1100000000000011010001100000100019
 14. T0PEC

  [LOBUZ] My Little Łobuz - rekrutacja otwarta

  Jeśli wyszło powyżej 1.35 to też źle?
×