Jump to content

xXAnnihilationXx

Players
 • Content Сount

  881
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  15279
 • Clan

  [GULAG]

2 Followers

About xXAnnihilationXx

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

877 profile views
 1. xXAnnihilationXx

  15 SEZON - Rankedy

  A już widzę ze jeden agent potrzebował az 264 bitew w tym esy trybie żeby dojść do 1
 2. xXAnnihilationXx

  15 SEZON - Rankedy

  Najgorzej jak dostaniesz bota afk na cv
 3. xXAnnihilationXx

  15 SEZON - Rankedy

 4. xXAnnihilationXx

  15 SEZON - Rankedy

  5/3 nieodwołalna
 5. xXAnnihilationXx

  15 SEZON - Rankedy

  https://worldofwarships.eu/pl/news/game-updates/ranked-sprint/ Słabe te nagrody stali mogli trochę dorzucić a tu tylko 5k wegla..
 6. xXAnnihilationXx

  15 SEZON - Rankedy

  O kurde nie wiedziałem Ciebie :D no tylko wtedy mieliśmy trochę ciepło bo ten kurfust zaczął puszhowac a ja tam sam zostałem, dobrze ze ta zetka ta Wasza szimke zabiła to trochę się uspokoiło no i obawy do mino mialem bo co mino mam w teamie to na dymie gra lol No ale pod koniec to juz farta z Tym waszym zao mieliśmy ze go zabiliśmy bo juz wszystkie capy byly poblokowane i na pkt byśmy przegrali a nasza montana juz na dobicie byla.
 7. xXAnnihilationXx

  15 SEZON - Rankedy

  No myśmy mu wygrali... i temu to jest chore liczy sie gra pod dmg ja juz nie cisne stalinem jak wcześniej bo utknalem na 8/7 przez dłuższy czas bo grałem pod team teraz *edytowano* tłukę pusty dmg i jakoś idzie taki tryb sami wymyślili, deska sie nie opłaca bo capy i spot g....o expa daja radarów masę szkoda gadac i najlepsze jest to ze najwiecej desek to bbczki kasują :D.
 8. xXAnnihilationXx

  15 SEZON - Rankedy

  No ale jak CI losuje typa co 1 pada potem patrze na shipcomrade jak mu idzie to koleś ma nabite 600 ponad bitew i już na 3 jest jak gra?. Leci ZAO ginie i next battle, w grze miał tyko spotowac samotnegokurfusta na naszej flance to zginał 1... chociaz mu piszesz co ma robic (wroga shima byla na 2 tak wiec nikt go nie outspotowal). Ci z ostatniego miejsca w wygranej ekipie nie powinni dostawać gwiazdki bo się ciągnie potem takich tluczacych na ilość a nie na jakość...
 9. xXAnnihilationXx

  15 SEZON - Rankedy

  ale jest totalny rak każdy gra na starcie pod gwiazdkę, już kilka takich miałem akcji gdzie okręt który sobie plumkał na max range. Gdyby podpłynął nam pomoc to byśmy wygrali bo akurat jego brakło żeby deskę ubić, ale nie lepiej dmg na spokojnie sobie klepac. A o detonacji to osobny temat można zacząć w tym grybie...ja wszystkie potrzebne flagi zakładam a milordy na bbczkach po co nawet bez kamo ludzi na deskach widziałem.
 10. xXAnnihilationXx

  15 SEZON - Rankedy

 11. xXAnnihilationXx

  15 SEZON - Rankedy

  Przerzuty raka robią coraz większe spustoszenie, a to taki fajny tryb przecież jest z fajnymi nagrodami
 12. xXAnnihilationXx

  15 SEZON - Rankedy

  Ale WG jest na rękę ze tyle czasu ludzie spędzają przez to w tej grze statystyka musi być a słupki aktywności graczy w grze pnąc się w gore.
 13. xXAnnihilationXx

  15 SEZON - Rankedy

  Ty dupku nie poczekałeś na mniej :D Graty
 14. xXAnnihilationXx

  15 SEZON - Rankedy

  Nawet nie wiesz jaki wysiłek w to włożyli
 15. xXAnnihilationXx

  15 SEZON - Rankedy

  Tak z ciekawości patrze na Ship Comrade i ludzie maja po 1200 bitew i 8 range nie wierze ze ktoś w tyle *edytowano* ale uparty typ :D
×