_s1ash_

Players
 • Content count

  564
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9101

2 Followers

About _s1ash_

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Birthday
 • Portal profile _s1ash_

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Portal profile _s1ash_

Recent Profile Visitors

119 profile views
 1. 15 dni, nie ciśnij na sile odpocznij 1 dzień i na loozie graj jak przegrywasz 2 pod rząd to pauza nie idź na sile bo tylko będziesz się frustrował i popełniał błędy :) powodzenia.
 2. Trafiony zatopiony :D
 3. vulezufy i drwale nie pojawiły sie w tym topicu jeszcze ? pewnie wakacje na krymie spędzają.
 4. Potem dostajesz 2 helmutow którzy na swoich bbczkach snajpia a Ty masz pod nich grac, oczywiście po przegranej szukasz nowych.
 5. żal
 6. nawet omni nie pomoglo...
 7. A Troslkiwe Misie kiedy beda ?
 8. Ten moment kiedy grasz szima i kurfusick wszystkie torpedy mija ...
 9. No wiem ale widzisz graja takie bezmózgie boty na bb które po 1 pożarze się gaszą potem płona jak pochodnia i płacz ze tyle hp im pożary biorą, o zalaniach nie ma co gadać bo jak sam piszesz ddki teraz maja masakre, sonary, radary, samolociki, japoncami jedynie z tego dmg zbierasz. Przed chwila grałem mino i koleś na bbczku sam popłynął na druga flanka zdechł bo kutuzov go jaral i placz na czacie żeby cos z tym dymem zrobili :D ilu takich jest, myślą ze maja yamato i wszystkich jak rambo rozwala, WG powinno promować teamwork (jakies poradniki jak dana klasa powinna sie grac) a nie bustowanie jednnej klasy.
 10. Heh to mino trzeba będzie grac jak Atlanta ? hm to może niech chociaż haeki mu dadzą przecież to jest chore co oni robią z ta gra, mowie nie długo wezmą się za pożary i zalania bo bbczkom się źle gra.
 11. Płaczecie do 800 bitew jeszcze duzo macie, a już jeden koleś tyle już zaliczył i siedzi na 4
 12. Ameby w akcji
 13. Absolute_Justice niby ogarnięty a na rankedach gra jak ostatnia oferma tez go miałem kilka razy to tak przepieprzył nam grę ze szkoda gadać, a na początku się cieszyłem ze w moim teamie.... Z taka gra dojdzie do gościa co ma ponad 600 bitew i na 4 ranku siedzi Oo.
 14. Ja deska jak grałem te ostanie bitwy od 3 to jak wiedziałem ze deska wroga jest gdzieś to informowałem team żeby nie marnowali salwy i czekali na spota tej deski 80% to działało i wrogi ddk znikal do portu. Duzo na czacie trzeba informować swoja drużynę bo ludzie niektórzy nie ogarniają gdzie płynąc jak się ustawić. Fuso mi sie dobrze gralo ale potem się zawiesiłem na dluzej bo idiotów mailem na ddkach który to fubukiem się na działa strzela z fargutem i leanderem zamiast zniknąć i było pograne bo to np jedyna deska była, gdzie mieliśmy przewagę bo fubukacz ma lepszego spota od faraguta i nie wykorzystał tego. Mialem tez gre gdzie grałem hatsu a u przeciwnikowi był geade to już wiedziałem ze wygrana i tak się tez skończyło, spot, spot to podstawa w tych rankedach i informacja. Najlepiej jest flankowac z deska wrogi team najlepiej z leandrem a swój team zostawić na przejętym capie i wskazywać im cele to najbardziej się sprawdza niż robić leminga ze wszystkimi. Wrogi team musi się obracać żeby mijać torpedy i przez to pokazują burty twojemu teamowi.