Jump to content

Pedro0858

Players
 • Content Сount

  38
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2574
 • Clan

  [WH1TE]

About Pedro0858

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pedro0858

  Aktualizace 0.7.10 - Hodnocený sprint

  Ahoj všem, je to opravdu o tom, kolik hráčů, co nad hrou přemýšlí, dostaneš do týmu+bonus hráči s OP lodí (GC, Kamikadze, lodě ARP). Pokud máš v týmu např. 2 DD, která vjedou do jednoho capu a schovají se ve společném smouku jsou vytorpeny hned na začátku a BB se potuluji za ostrovy a snaží se nestrilet aby se nespotli tak si hru rozhodně neužiješ.- a to je scénář skoro většiny her. Držím palce všem co mají sílu vytrvat a doufám, že Žabák navrhne za 1 rank pirátskou vlajku kapitána s infarktem
 2. Pedro0858

  Otázky a odpovědi

  Bylo by možné vysvětlit: "Sestavte tým, vyberte si jakýkoliv hlavní čas, který bude vašemu klanu vyhovovat, a ponořte se do námořního boje! Odehrajte během zkušební sezóny 10 bitev a jako odměna se k vašim účtům připíše 500 oceli a 15 000 uhlí. Nezapomeňte prosím, že 5 bitev musíte odehrát během hlavního času jiné oblasti. " Jak přesně mám chápat, že pět bitev musí být odehráno během hlavního času jiné oblasti.
 3. Pedro0858

  Otázky pro WG

  Dík moc. Ať myslí na naše zdraví, slepej hráč nebude nakupovat dublony a premiak.
 4. Pedro0858

  Otázky pro WG

  Ahoj, rád bych se zeptal, zda se ve wows uvažuje, aby v nastavení hry šlo nastavit frekvenci monitoru, stejně jako ve wot. Mám 144hz monitor a nevím, zdali ve wows vůbec tuto frekvenci využiju. Pokud se toto již řešilo omlouvám se. Dík za pochopení.
 5. Ahoj, jenom se zeptám, zda už je problém vyřešen? Popřípadě o co jde?
 6. Copak, všichni jsme v TOP100? Pak je to, ale úplně v pořádku .
 7. Pedro0858

  Cossack

  Takže otázka může být, zajistí vetší Dmg IFHE nebo zvýšení šance na zapálení??
 8. Pedro0858

  Cossack

  Ty otazníky jsou palce nahoru ale bohužel zobrazení trošku zlobí.
 9. Pedro0858

  Cossack

  Díky moc za ochotu. ???
 10. Pedro0858

  Cossack

  Ach jo ?, tak jak to tedy je? Zaokrouhluje se nebo ne. Je tady někdo opravdu schopen říci jak to je a následně to i obhájit. Toto by opravdu pomohlo spoustě lidí co pojedou britské DD aby případně na 9/10 nemuseli předělávat kapitány. Pokud při ráži děla 113 je penetrace 18.83 a nezaokruhluje se, tak je skutečně problém bez IFHE.
 11. Pedro0858

  Cossack

  Takže jak to tedy je. IFHE nebo nastavení na zvýšení šance na požár a nebo kombinace obojího? Za předpokladu že platovani DD je na 9/10 tedy většinou 19mm. S ohledem že bych např. v plné rychlosti musel spoléhat že bude třeba trefovat pouze nástavby DD tak šance na větší dmg je poměrně nízká. To spíš být schovaný v kouri a ozdobávat nástavby křižníků a bitevek a nebo se věnovat DD nižších tierů. Ale týmu to moc nepomůže pouze bude sbírat dmg pro sebe a to bez spotu pro tým. Protože šance na úspěch v střetnutí s enemy DD je dost malá, jedine spoléhat na torpy.......?
 12. Pedro0858

  Cossack

  Dík a pěkný den
 13. Pedro0858

  Cossack

  Ahoj, teď Yabba založil odkazy pro britská DD (díky) nicméně u tieru IX a X je zmena/snížení ráže děl na 113. Tedy u mě opětovně vyvstala otázka zda IFHE u kapitána či ne. 113/6=18.83 je to postačující? Díky za názory.
 14. Pedro0858

  Cossack

  Ahoj, teď Yabba založil odkazy pro britská DD (díky) nicméně u tieru IX a X je zmena/snížení ráže děl na 113. Tedy u mě opětovně vyvstala otázka zda IFHE u kapitána či ne. 113/6=18.83 je to postačující? Díky za názory.
×