Jump to content
Update 0.9.2.1 release: 31/03/2020 05:00 - 07:00 UTC Read more... ×

Tajfun403

Players
 • Content Сount

  1,796
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2177

6 Followers

About Tajfun403

 • Rank
  Naczelny archeolog
 • Birthday May 22
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

1,255 profile views
 1. Nerf Nerf Nerf, wszędzie nerfy.

 2. Tajfun403

  15 SEZON - Rankedy

  Te rankedy to niesmaczny żart i ustawka... Jak brakowało mi jednej gwiazdki do 8 tak i oto prawie spadłem na 11. Już nie gram dzisiaj. Chociaż zostanę z tą 10 rangą. Z czego jedna bitwa: Widzę, że jest tylko po jednym DDku na team. Tym DDkiem jestem ja. Płynę na capa. Na capie już wrogowie. Wiem, że w solówie bym zginął, więc skręcam na drugiego. Po drodze idzie niby normalnie, a tu na drugim capie Mogami. Chowam się w dymie. Zanim udało mi się wyhamować dostałem buły za jakieś 5k. Później jak byłem w dymie (wskaźnik pokazywał, że nie byłem wykryty) dostałem pożar. Całe szczęście Mogami uciekł jak zobaczył naszego pancernika. Powoli wypłynąłem robić capa, a tym czasem w drugiej części mapy krążek robi taran na 3 wrogie BBki i krążownik. Oczywiście ginie. Tymczasem z mojej strony już dwa okręty uganiają się za Mogami na ogryzku, mianowicie czapka z 30k hp i NC z 50k. Mogami niszczy czapkę bez strat własnych i zabiera z 30k hp NC. Nareszcie ginie. Tymczasem ja próbuję odbić ten pierwszy cap. Kiedy zostało 6 sekund do zajęcia na teren wpływa wrogi BBek. Kładę dymek jak jest z 8k ode mnie i okładam go artylerią. +100 trafień - 1 podpałka. I to pod koniec. Jak jest z 3-4km ode mnie puszczam torpy. Trafiają cztery - zero zalań. A jemu zostaje 1340 hp. Zbliża się. 2.2km, 2.1km. I na szczęście ktoś go niszczy. Po zajęciu capa cofam się. Wtedy spotykam wrogiego DDka. Dobijam go 2 salwami - nawet nie kontratakował. Wpływam za wysepkę. Zostaję sam z NO. Za wysepką widać już BBka. Jakieś 4km ode mnie. Puszczam torpy. 3 trafienia - pięknie. Ale znowu zostaje jako ogryzek. Dobijam go. Później NO niszczy jeszcze jednego, ale i sam jest niszczony. Zostaję sam vs. dwóch. Puszczam torpy w jednego. Moje torpedy płyną prościutko po bokach trasy torped... wróg nawet nie musiał się wysilać. N00b protection zrobiło to za niego. I później nie jestem wyspotowany, on strzela na ślepo i trafia mi detonację... No człowiek jak na to patrzy to chce się walnąć o ścianę.
 3. Tajfun403

  15 SEZON - Rankedy

  Ja miałem jeszcze nadzieję na 8, ale cóż. Było 9 i 3 gwiazdki i bum seria porażek i tak oto skończyłem na 10.
 4. Tajfun403

  15 SEZON - Rankedy

  Jak wbiłem tą dziesiątkę to ciągle zwycięstwo, porażka, zwycięstwo, porażka itd. Parę razy gwiazdka zachowana, ale prędzej czy później i tak spadnę o 1 lub wzrosnę. Udało mi się cudem wygrać... Dosłownie pół sekundy i pewnie byłaby porażka. Następna bitwa po tej była wygrana. A jeszcze następna... też wygrana. Widać, pod koniec sezonu szczęście się do mnie trochę uśmiecha.
 5. Tajfun403

  15 SEZON - Rankedy

  Nie wierzyłem, że w tym sezonie w ogóle uda mi się wybić z rang 12-11. Rankedy grałem tylko względem uzbierania expa lub zwycięstw (na randomkach nie mam siły grać ciągle z dziesiątkami). A tutaj 5 zwycięstw pod rząd i 10 wbita .
 6. Tajfun403

  15 SEZON - Rankedy

  Mnie ranked coraz bardziej wkurza... W sumie to ciągle trzymam się przy nieodwołalnej randze. Może kiedyś się uda wyskoczyć.
 7. Tajfun403

  15 SEZON - Rankedy

  Potwierdzam. Nie raz miałem dobre bitwy DDkiem, a i tak nie byłem pierwszy. Zajęcie 4 capów w jednej grze dało mi tylko miejsce po środku tabeli... Bitwa była oczywiście przegrana.
 8. Tajfun403

  15 SEZON - Rankedy

  Ja też jestem noobem. Może nie działa zawsze, ale dziwnym trafem mając 700 hp przeżyłem 3 dywany torped. Wszystkie ustawiły się tak, że przepłynęły albo obok mnie, albo pode mną.
 9. Tajfun403

  15 SEZON - Rankedy

  Masz na myśli, że ja mam z 3 razy gorsze staty a wyższą rangę? Takie RNG.
 10. Tajfun403

  15 SEZON - Rankedy

  Ja wbiłem 11 - na tej randze stanąłem w poprzednim sezonie. No to mam jeszcze ponad miesiąc na jedynkę. Może się uda. Przed chwilą bitwa: Ubiłem DDka z 5km (ten wystrzelił dwie salwy... nwm co on robił), storpedowałem MyjOko i pierwsze miejsce. Taka sytuacja, że tylko ja kogokolwiek rozwaliłem. A to wszystko trwało raptem 9 minut. Następna bitwa, zwycięstwo 7:2 w 8 minut. No i znowu miałem starcie z nieogarniętym DDkiem... trafić sobie we mnie nie mógł. Potem... Zrobiłem 4 capy w jednej grze. Tysiąc expa wyszło i gwiazdka zachowana. Walka do ostatniej chwili. Exp się ładnie bije, już mam ponad 80k na Bensie. Ogółem się dzisiaj fajnie grało. Najpierw dwie porażki, a potem zwycięstwo albo zachowana gwiazdka.
 11. Tajfun403

  15 SEZON - Rankedy

  Ja też miałem dziwną bitwę... Są 3 minuty do końca gry. Nas jest dwóch, wrogów 5. Stan pkt - około 900 dla obu drużyn. Wychodzę z gry bo muszę coś zrobić, wracam, i widzę zwycięstwo.
 12. Tajfun403

  15 SEZON - Rankedy

  Miałem tak samo. Dlatego napisałem, że ten awans był jak dla mnie cudem...
 13. Tajfun403

  15 SEZON - Rankedy

  Ja dopiero wbiłem 12 (cud). To teraz jakoś powoli ciągnąć do przodu.
 14. Tajfun403

  15 SEZON - Rankedy

  Mi się zdarza po 4 na team. Bez zdarzyło mi się tylko na szóstkach. W reszcie bitew grałem tylko Bensonem, ale po jeden na team mi się zdarzało.
 15. Tajfun403

  15 SEZON - Rankedy

  Ja na zmianę wszystkim co mam, bo dużo nie grałem na szóstkach, ale do 12 chyba nigdy nie dojdę. Prędzej zrobię Fleta. 1/3 uzbierana.
×