Jump to content

Tricha_

Players
 • Content Сount

  59
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  33

7 Followers

About Tricha_

 • Rank
  Community Coordinator
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

475 profile views
 1. Tricha_

  World of Warships Modpack 0.6.4

  Linki zostały zaktualizowane do nowej wersji 0.5.12.1 ;)
 2. Tricha_

  Problemy z pobraniem instalatora

  Drodzy Kapitanowie, Jeżeli doświadczacie obecnie problemów związanych z pobieraniem klienta gry bądź aktualizacji, związane jest to z aktualizacją DNS. W celu rozwiązania tej tej sytuacji prosimy o wykonanie kroków opisanych na witrynie: tutaj Przepraszamy za niedogodności!
 3. Tricha_

  Wersja 0.5.10 - dyskusja ogólna

  Hej, wątek o nagrodach za testy publiczne : tutaj
 4. Kapitanowie, Jako, iż większość naszej załogi wypłynęła na gamescomowy rejs do Kolonii, jesteśmy zmuszeni przełożyć wysłanie nagród dla testerów PT 0.5.10. Nie obawiajcie się jednak! Dostarczymy je tak szybko, jak tylko wrócimy z podróży! Dziękujemy za Wasze zrozumienie i cierpliwość oraz przepraszamy za niedogodności.
 5. Otwarte testy 0.5.10 zostają przedłużone do 13 UTC, 16 sierpnia 2016. Dzisiaj, 15 sierpnia 2016 zostanie wydana łatka. Prosimy o komentarze w dotyczące możliwych problemów technicznych, takich jak spadki FPS lub teleportacje eskadr samolotów w bitwie, czy też błędy interfejsu w niektórych przypadkach. Prosimy o zgłaszanie błędów w wątku : http://forum.worldofwarships.eu/index.php?/topic/58337-wersja-0510-raportujcie-bledy/ Z góry dziękujemy za aktywny udział w teście publicznym! Oczywiście, nadal macie szansę na spełnienie wymagań i otrzymanie nagród testu publicznego (do jutra, godziny 13 UTC).
 6. Tricha_

  Przerwa techniczna PT

  Kapitanowie, Dzisiaj tj. 01.07.16 serwer testowy będzie niedostępny od godziny 14:00 CEST Czas trwania: 1 godzina (serwer powinien być ponownie dostępny o godzinie 15 CEST) Rozmiar łatki do pobrania: 80 Mb Dziękujemy za zrozumienie!
 7. Drodzy Kapitanowie, Prosimy Was o przeczytanie tej ważnej wiadomości. Z radością informujemy, iż podjęliśmy kolejny krok w walce przeciwko nadużywaniu mechaniki gry poprzez modyfikacje klienta/ inne oszustwa. Dzięki nowym mechanizmom służącym do wykrywania tego typu oszustw, nałożone zostały restrykcje na konta graczy używających zakazanych modyfikacji klienta. Ban jest tymczasowy, jako iż wierzymy, że każdy może zmienić swoje postępowanie. Jest to ostateczne ostrzeżenie. Jednakże, jeśli gracz zostanie ponownie wykryty poprzez system, na jego konto zostanie nałożona permanentna blokada. Prosimy nie pytać nas o szczegóły dotyczące systemu wykrywania oszustw – nie udostępnimy Wam takich informacji. Chcielibyśmy przypomnieć wszystkim użytkownikom, iż oszukiwanie nie jest w porządku. Przemoc słowna w grze lub poza nią, też nie jest ok. Jeśli używałeś/aś tego typu modyfikacji, prosimy - nie rób tego więcej. Jak zwykle, zapraszamy do wyrażenia swoich opinii na ten lub inne tematy na forum. Jeśli pojawi się jakikolwiek problem, który jest Twoim zdaniem związany z operacjami wykonywanymi przez nasz system, prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta. Chcielibyśmy również wspomnieć, iż dodatkowe 24-48 godzinne restrykcje zostały nałożone na pozostałych serwerach, gdzie oszukujący gracze zostali oznaczeni kolorem brązowym, a zadana przez nich ilość uszkodzeń zamieni się w otrzymaną ilością uszkodzeń po każdej bitwie. W regionie EU zdecydowano, iż takie działania byłyby niekorzystne dla ducha zespołu World of Warships oraz mogłyby spowodować potencjalne wyobcowanie graczy, którzy zdecydowali się zaprzestać oszukiwania w grze. Action Stations!
 8. Tricha_

  Wersja 0.5.6 - dyskusja ogólna

  Uwaga Kapitanowie, Dnia 20/05/2016 między godziną 06:30 UTC a 10:00 UTC, w czasie trwania prac konserwacyjnych test publiczny World of Warships będzie niedostępny.
 9. Tricha_

  0.5.5 - dyskusja ogólna

  Drodzy Kapitanowie, Wygląda na to, że wystąpiły pewne problemy podczas przyznawania nagród za otwarte testy Jeśli nie otrzymaliście części/żadnej z nagród, skorzystajcie z witryny w celu ich odebrania. Jeśli nagrody nie pojawią się na koncie wciągu 24 godzin, sugerujemy kontakt z supportem. Jeśli użyliście innego adresu email podczas otwartych testów, prześlijcie nam go wraz z adresem email używanym w standardowym kliencie. Przepraszamy za niedogodności!
 10. Co sądzicie o nowym balansie okrętów? Jak oceniacie: - sprzęt eksploatacyjny defensywna obrona przeciwlotnicza dla amerykańskich lotniskowców - torpedy dla okrętów Fubuki, Kagero i Shimakaze
 11. Tricha_

  Wersja 0.5.5 - animacje

  Jak oceniacie animacje pocisków i tonących okrętów?
 12. Tricha_

  Wersja 0.5.5 - dźwięki

  Czekamy na komentarze dotyczące nowych dźwięków w grze.
 13. Tricha_

  Wersja 0.5.5 - mapy

  Ten temat dotyczy: nowych map zmian w balansie istniejących już map Zapraszamy do dyskusji!
 14. Zmiany w porcie Efekt ognia Możliwość dostosowywania siatki/celownika teleskopu Co sądzicie o nowych elementach interfejsu?
 15. Tricha_

  Wersja 0.5.5 - Pogoda

  Co sądzicie o efektach pogody wprowadzonych w nowej aktualizacji?
×