Shin4no

Players
 • Content count

  22
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10531

About Shin4no

 • Rank
  Seaman
 • Birthday
 • Portal profile Shin4no
 1. Wtedy to by było Nagato z torpedami na szóstym tierze
 2. Drugi alfred
 3. Sam po splicie sowieckich DDków detonowałem trzy razy w ciągu pierwszych czterech bitew. Przypadek ?
 4. Nie mówię, że Fiji jest słaby, ale w wtedy nim bym tego nie uciągnął
 5. A pisząc o Niemcach i ich manii wielkości na co się powołujesz ? na grę ? Co dodatkowa nie chce roboty za Ciebie odwalać ?
 6. Chciałem tylko delikatnie wskazać, że nie każda premka lubi regularnego kapitana danej nacji czy klasy okrętu.
 7. A Belfast ?
 8. Otóż nie cały czas, zbędne uproszczenie.
 9. Ciemy ...brakuje Ci litery w nicku ? Khaba ma 11,2 km zasięgu w standardzie jak weźmiesz perka na ten cały zasięg to masz 13,5 i to musisz zrobić. Zasięg, HP, camo i BFT to najważniejsze perki.
 10. AFT to oczywiste z resztą. Nie rezygnuj z perka na camo , ale weź szybszy ster.
 11. Bierz adrenalinę zamiast obrotu wież.Na ogryzku masz reload nawet o 20% mniejszy(w sumie 20% to już w porcie ). I dodatkowo MAA bez sensu podwajasz dps ze 152mm kiedy możesz biorąc AFT wyciągnąć na ten zasięg 76mm które mają 347 dps + 130 ze 152mm .Wtedy na tym samym zasięgu masz ok. 480 DPS zamiast 260.
 12. Chyba więcej korzyści jest z krótszych pożarów.Dodatkowe ~11% dmg z dodatkowej to przecież nie wszystko. Ja jeszcze używam moda też do pożarów zamiast steru i jest ok. Możesz dorzucić ten punkt później do BFT albo przy 18 wziąć +25% do wykrywania torped wg mnie zawsze przydatne i stackuje się z hydro.
 13. A jak Ty możesz go odradzać skoro nawet nie wiadomo jak nim grasz.
 14. Jeśli masz kilka okrętów w zasięgu pomocniczej to możesz wybrać do którego ma tłuc.O celności nic nie wiem.Sama klepie najbliższego
 15. Że co BBków za dużo ? Kutuzow robi z nimi porządek,camo na kapitanie ,na ostatnim slocie ster i masz Murmanska na 8 tierze.Po co Ci radar jak teraz DDki nic nie mają do gadania, jak u Ciebie 3 BBki a u nich zostaje 1 na ogryzku bo 2 spalone ? Niby bezwartościowe DMG ale koniec końców to ono wygrywa i jeszcze resztę dymem osłaniasz w razie potrzeby.