Shin4no

Players
 • Content count

  25
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  11468

About Shin4no

 • Rank
  Seaman
 • Birthday
 • Portal profile Shin4no

Recent Profile Visitors

152 profile views
 1. Dodatkowo te 2 sekundy urastają do wielkiej niewiadomej jak gość kieruje dziobem na twoją własna łajbę.Must have, przynajmniej u mnie.
 2. A Kutuzow dostał radar w opcji zamiast dymka jak weszło drzewko z krążkami ? Nie liczyłbym na to. Ale jeszcze mogą dorzucić jak secondarki Tirpitzowi
 3. Ale gównoburze po kilka stron w nieodpowiednim temacie nikomu nie przeszkadzają. Tylko ten jeden czy dwa posty co jakiś czas gdzie jest ogromny problem z odczytaniem tak mąci wodę.
 4. Wtedy to by było Nagato z torpedami na szóstym tierze
 5. Drugi alfred
 6. Sam po splicie sowieckich DDków detonowałem trzy razy w ciągu pierwszych czterech bitew. Przypadek ?
 7. Nie mówię, że Fiji jest słaby, ale w wtedy nim bym tego nie uciągnął
 8. A pisząc o Niemcach i ich manii wielkości na co się powołujesz ? na grę ? Co dodatkowa nie chce roboty za Ciebie odwalać ?
 9. Chciałem tylko delikatnie wskazać, że nie każda premka lubi regularnego kapitana danej nacji czy klasy okrętu.
 10. A Belfast ?
 11. Otóż nie cały czas, zbędne uproszczenie.
 12. Ciemy ...brakuje Ci litery w nicku ? Khaba ma 11,2 km zasięgu w standardzie jak weźmiesz perka na ten cały zasięg to masz 13,5 i to musisz zrobić. Zasięg, HP, camo i BFT to najważniejsze perki.
 13. AFT to oczywiste z resztą. Nie rezygnuj z perka na camo , ale weź szybszy ster.
 14. Bierz adrenalinę zamiast obrotu wież.Na ogryzku masz reload nawet o 20% mniejszy(w sumie 20% to już w porcie ). I dodatkowo MAA bez sensu podwajasz dps ze 152mm kiedy możesz biorąc AFT wyciągnąć na ten zasięg 76mm które mają 347 dps + 130 ze 152mm .Wtedy na tym samym zasięgu masz ok. 480 DPS zamiast 260.
 15. Chyba więcej korzyści jest z krótszych pożarów.Dodatkowe ~11% dmg z dodatkowej to przecież nie wszystko. Ja jeszcze używam moda też do pożarów zamiast steru i jest ok. Możesz dorzucić ten punkt później do BFT albo przy 18 wziąć +25% do wykrywania torped wg mnie zawsze przydatne i stackuje się z hydro.