Jump to content

Shin4no

Players
 • Content count

  38
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  13973
 • Clan

  [ALKO]

About Shin4no

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

315 profile views
 1. Akizuki

  Z IFHE robisz dużo większy dmg na panckach i krążkach T8+. Czyli jak klepiesz tylko z bezpiecznej odległości to możesz te cztery punkty przeczekać. A często się gra z dychami.
 2. HMS Minotaur Tier X

  Generalnie nie wożę żadnych perków pod AA tylko mam zasięg zwiększony modułem, żeby strącać samoloty które mnie spotują i tyle. Jedynym plusem manuala jest to, że działa główne trudniej zniszczyć i przez całą bitwę dps się raczej nie zmieni. Swego czasu jak miałem full AA na mino to rzeczywiście bywało śmiesznie.
 3. HMS Minotaur Tier X

  Moim zdaniem +20% do zasięgu jeśli wybierasz między jednym a drugim.
 4. Moskwa (poziom X)

  Jak gościu celuje w dziób na linii wody to jest nie do ruszenia. Przez górną część dziobu spokojnie wpuści pięciocyfrowe wyniki, a i cytka się trafi.
 5. [ALKO] wersja 2.0 "2 Drunk 2 Play"

  O ooo jakiś temat wykopałem w biedaszybach
 6. WG nauczcie niektórych myśleć

  Już jeden taki był co chciał uczyć innych.
 7. A to nie wina splitu amerykańskich krążków ? Edit: Ehh za wcześnie to było...
 8. Molotov (poziom VI)

  Fajny to on kiedyś był jak zmieniałeś na HE tylko przy strzelaniu w deski. To jest właśnie problem tego okrętu, że zanim Ty się nastrzelasz, w międzyczasie ktoś z przeciwnego teamu zrobi to za ciebie.
 9. Prinz Eugen - Tier 8 Premium

  To jednak nie będą się oklepywać ? Smutne. Dodatkowo bardzo ważny pancerz pochyły 40 mm za pasem cytadeli, nie do przebicia z bliska.
 10. Prinz Eugen - Tier 8 Premium

  Zgaduję: Martel próbuje Cię spotnąć, a później dostaje mega bułę.
 11. Moim zdaniem nie jest normalne, że BBek pozwolił Hindkowi podejść.
 12. Dodatkowo te 2 sekundy urastają do wielkiej niewiadomej jak gość kieruje dziobem na twoją własna łajbę.Must have, przynajmniej u mnie.
 13. A Kutuzow dostał radar w opcji zamiast dymka jak weszło drzewko z krążkami ? Nie liczyłbym na to. Ale jeszcze mogą dorzucić jak secondarki Tirpitzowi
 14. Ale gównoburze po kilka stron w nieodpowiednim temacie nikomu nie przeszkadzają. Tylko ten jeden czy dwa posty co jakiś czas gdzie jest ogromny problem z odczytaniem tak mąci wodę.
×