Jump to content

calmsx7

Alpha Tester
 • Content Сount

  48
 • Joined

 • Last visited

About calmsx7

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Earth
 1. calmsx7

  Giweaway Beta! KODY! ONE ONE!

  http://www.mmorpg.com/giveaways.cfm/offer/615/World-of-Warships-Closed-Beta-Key-Giveaway.html
 2. calmsx7

  Mody - już się zaczyna

  Od trzeciego kwietnia na forum Niemieckim: http://forum.worldofwarships.eu/index.php?/topic/9801-auto-aim-bot-geht-der-scheiss-auch-schon-hier-los/#topmost i od wczoraj na Angielskim http://forum.worldofwarships.eu/index.php?/topic/10185-aiming-mod-exposed/ pojawiły sIę posty informujące o stwowrzeniu skutecznego autoaima, który zabija rozgrywkę w WoWs. Wczoraj jeszcze w godz. popołudniowych były dostepne linki do strony z tym g. W angielskim kolega uśwadamia, że mod działa skutecznie i jak doszedł do tego co ten mod złego przynosi wraz z pojawieniem się. Dla niego gra się skonczyła zanim została wydana...
 3. calmsx7

  Falathi - Offline na jakiś czas.

  Miłego wypoczynku i wracaj szybko ! Pozdr
 4. calmsx7

  Lotniskowce - OP czy kompletny niewypał

  Zrozumiałem bez odbioru;) czyli amerykanskie do 7 tieru tragedia :/.
 5. calmsx7

  Lotniskowce - OP czy kompletny niewypał

  Tam gdzie dym to jest chyba za 4 pkt.?!
 6. calmsx7

  Lotniskowce - OP czy kompletny niewypał

  N a tą chwile łatwiej jest właścicielom niszczycieli japońskich, które maja lepszy kamuflaż i wiekszy zasieg torped więc mogą zbliżyć się na odleglość strzalu. Amerykańskie sa troche upośledzone pod tym wzgledem. W zasadzie dopiero po odkryciu perków dla nieszczycieli sytuacja ulegnie poprawie myśle tu o plus 20% do zasiegu torped i plus 10% do kamuflażu! Doświadczonych graczy krążowników coraz trudniej zabić doświadczenie robi swoje !
 7. calmsx7

  Lotniskowce - OP czy kompletny niewypał

  Aye! Przyjacielu jesteś dośwaidczonym grczem CV ale na forum nie umiesz się zachować!!! Kolega założył topic w ktorym pobrzmiewa pytanie czy lotniska są Op czy Nie >??? Zamiast wypowiedzieć się na zadane pytanie krytykujesz niepotrzebnie kolegę i kolegów, którzy dopiero zaczyna tutaj swoja przygodę z CV I chcą rozwiać swoje wątpiliwości radząc się doświadczonych graczy! Naprawdę tak raża Cie wypowiedzi osób które chcą się czegoś dowiedzieć albo wziąść udział w dyskusji>??? Czy to naprawde takie trudne napisać stary mam 600 bitew na lotniskach na poczatku jest cieżko ale w czasem jak nabierzesz doświaczenia to zobaczysz lotniska sa lekko op na tą chwile i rządzą na polu bitwy ! A tak robisz sobie niepotrzebnie reklame...albo wrogów. Oczywiście nic mi do tego jakie masz zdanie na czyjeś wypowiedzi czy wiedzę na temat WoWsa niemniej zaprawde powiadam Ci podchodz do ludzi z wiekszym dystansem i nie podchodz tak emocjonalnie bo to lekka przesada co tutaj zróbiłeś. Powodzenia C.
 8. calmsx7

  Russian in Europe

  Russianhottdog good news for You! Good lack and have fun in wows!
 9. calmsx7

  Russian in Europe

  Better qestion is how many Englisch people has russian wife or girls from another east postcomunism cantrys (joke) ? Seriously russian are specyfic nomads nation many living and work in UE. Normal russian ppl are good only when startet gavement political and imperial ambition friends finish immediately. I believe Internet field is for evryone and ppl will integrate in one nation. Sure plz its only my suggestion.
 10. calmsx7

  Russian in Europe

  Pribet pacan! Im Polisch and play in wot 5 years on the russian serwer. Ping is different 50 - 120 bat is plyable. No lags and no disconnections. People are difrent some are friendly and some are ugly ;). My society is discriminated on RU server too. We dont wriate eny sentence on global canal in another language only in russian i forgot about polish teamspeak and forum section. Its not importand for me i learning russian words and meet intresting people and can feel your nation close. Bulgarian ppl say one language more one enemy less. After 5 years will say its good choice. I think so You will find Yourself on EU server and will meet intresting people. Wish You all the best in deep on my heart.
 11. calmsx7

  Buff dla DB (Dive bombers)

  Heh Nie jestem i nie wypowiadam się tutaj.jako.expert. 1. A tak typowy fail stary juz jestem i nie pamietam juz czy perk jeszcze w.alfie dodawal 2 torpedowce i.1 mysliwiec.i bombowiec sorry odblokowalem i zapomnialem że istnieje stad.różnica. w cbt juz go.okroili a.jeszcze.go nie odkrylem 2. w cbt już co najmniej 3 BB zatoneły po moim.ataku i w wniku pożaru( ale byly juz uszkodzone) 3.jestes.pewny poproś dewsow moze.Ci udostepnia moje.staty z alfy i dowiesz.sie.czym gralem i jak bo po resecie gram juz inaczej nie dotyczy iwaki alfa 4. Napisalem ze.do i.max do! A nie ile wyciagasz zawsze nie ze jest to pewnik! 5. Moze 4 moze.15 i bitwa.sie Konczy ostatnio blizej 4 szczegolnie w nowym trybie dominacja .6. Probuje obecnie sposobów na ile .jak najblizej dostac się lotniskiem do strefy walki bedac nawet odkrytym przez wrogie.statki i samoloty ale pod oslona czy tez za oslona floty a czsem bez Na ile jest mozliwe skrocenie dystansu do ataku samolotow. Czesto manewujac tracilem statek majac zero sukcesów na koncie a statystyki nie swiadcza o poziomie gracza tylko w tym wypadku o jego pracy badawczej :}. Dzieki temu mam juz wypracowany powien dystans i to jak w danej sytuacji sie zachowac a wszystko.zalezy od tego co plywa w okolicy. i na ile mozna byc bezczelnym zeby nie stracic statku?! Bawie sie tez perkami ale to juz inna bajka. Taak fantastyka staty się napewno nie będą komuś zgadzaly jestem lama! A no i sorry Twoje argumenty do mnie trafily wbrew pozorom. Zdrowych i Wesolych Swiat! Dzięki WG za fajne gierki i mase fanu w święta i nie tylko! Pozdrawiam Wszystkich Świątecznie!
 12. calmsx7

  Skróty klawiszowe

  PPM wybieramy obiekt i przytrzymany SHIFT + PPM dla okrętów i samolotów pozwala wyznaczyć do 5 punktów nawigacyjnych (w angielskim: waypoints).M widok mapy z satelity
 13. calmsx7

  Buff dla DB (Dive bombers)

  Widze to tak. Nie dosyć, że sam uprawiasz fantastyke bo sorry ale nie masz tu nic do powiedzenia czy ja będę pisał czy bede grał...( Sadzisz inaczej a to fantastyka) tego trudno mi zrozumieć Niby piszesz ze " Twoje statystyki ogólne mnie nie interesują" Po czym z Twojego wywodu wynika, że nie powinienem się tutaj wypowiadać bo moje staty są be a twoje cacy,,,stad wiesz najlepiej...(fantastyka).A teraz w powyższej wypowidzi już jesteś niegrzeczny( łagodna forma ) albo prostacki ( minej łagodna) bo tylko tak można określić to dno obrażającej mnie wypowiedzi. Każdy ma prawo przedstawić na tym forum swój pkt. widzenia i ma prawo broniąc swojej racji! Dla mnie bombowce są przegiete, samoloty torpedowe rownież a co za tym idze całe lotniska co prawda rozumiem założenie tej gry - lotniska maja być taką altyrerią jak WoT ale uważam nie tak żeby innym psuć zabawę podkręcając jeszcze parametry które są i tak zawyżone no chyba że tak ma być ale to ko!opot dewsów nie mój jak podejdą do balansu!
 14. calmsx7

  Buff dla DB (Dive bombers)

  Wiesz masz racje przestanę pisać, czego się tak usilnie tutaj domagasz ba przestane grać w Wowsa! Jak wyskoczysz ze swojego Essexa i popcheniesz te dwa sqadrony bombowców, które masz na pokładzie zeby leciały szybciej.
 15. calmsx7

  Buff dla DB (Dive bombers)

  W ostatnim patchu lotniska zostały znerwione z tego co widze to przez cała bitew mozna zrobic max. do 4 atakow, Nerw polego na tym że samoloty lecą wolniej trzeba się trzymać daleko od linii "frontu" bo samolty wypatrzą nas z 15 km. Niestety twoje staty nie uwzgledniają tego co działo się w grudniu i styczniu. Ludzie okrzepli już z lotniskowcamy na tyle, że wiekszość wie jak się ustawiać do nadlatujacych samolotów. Najlepszy efekt przed ostatnim patchem dawał zawsze atak w x czyli pod kontem 90stpni do dziobu atakowanego oktętu ostatnio ludzie stosuja metotde "stop i start engine" nadlatują torpedowce statek stoi w momecie ataku statek rusza albo się cofa wchodzi połowa tego co powinna. Artyleria pplot dostala bufa albo ludzie nauczyli się uzywać perków. Czesto udaje się przedrzeć niszszczycielowi przez środek planszy i podpływa pod lotnisko. Dobrzy gracze nauczyli się, że warto poświecić swój czas i oblecieć na początku po brzegu planszy całą mape żeby dopaść lotnisko. Siła dywizjonów 2 torpedy plus 1 bomowa czesto wystarcza... Gram głównie zestawem 2+1+1 ale z czyimś zestawem 3+2 ( torpedowce plus bombowce) juz się spotkałem moj zespół nie posiadał lotniskowca a gość w zasadzie wygrał bitwe i w drugą strone 3+1 (myslice plus bombowce) tutaj ja sobie nie polatałem. Tak masz racje dywizjonem już nie wejdziesz ale osobno do gry tak niekoniecznie musi to być kolega zeby razem współpracować.Podobnie jak w world of tanks arta tylko uszkadza dany czołg żeby ktoś kto z nim walczy go szybciej go dobił niż "sam zejdzie" tu jest pewne podobieństwo. W alfie jakoś tego nie zauważyłem żę jest nerf ma pożary niemniej czesto powodem zatopienia jest nadal pożar a nie same bomby. Główna teza pojekcji mój kolego wyglada tak cytuje sam siebie: "Skrzydło zrzuca celnie do zazwyczaj max, 3 bomby plus powoduje max. 2 pożary. Czli mamy do 15440 uszkodzeń z samego nalotu". Mamy tutaj dwa małe słowa max. i do a dane są w oparciu o to co mi się max. udaje/ło i (to co podał w specyfikacji bombowców Essexa deweloper) do ilu uszkodzen może zadać nalot bombowca możę doliczył to tego tutaj jeszcze pożary na statku tego nie wiem. Jak byś się kolego nie starał i tak nazwiska na Stanisław Lem mi nie zmienisz!
×