Jump to content

Kaktusisk

Players
 • Content Сount

  10
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10992
 • Clan

  [VH]

About Kaktusisk

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

116 profile views
 1. Jak się trafi to normalnie zalicza trafienie razem z ikonką za obronę, ale jak pocisk trafi bardzo blisko wroga w wodę to zalicza obronę ale nie trafienie, to samo przy krytykach, zresztą w tabelce po bitwie jest napisane ile było trafień. Bardzo mi się podoba ten konkurs, bo dzięki niemu przyjemniej się gra, dzięki Smoku.
 2. TIER 3 - BELLEROPHON PKT = 77 TIER 4 - ORION PKT = 102 TIER 5 - IRON DUKE PKT = 105 TIER 6 - QUEEN ELIZABETH PKT = 94 TIER 7 - KING GEORGE V PKT = RAZEM PKT = 378
 3. Kaktusisk

  Superkontenery z kampanii na Yamamoto

  1. 1000 dublonów, moduł na dłuższą gaśnicę 2. 2x moduł na plot 3. 100x india yankee, kamo rocznica wows x50
 4. Kaktusisk

  Dowcipy RNG

  Po długiej wyprawie odnalazłem ołtarz RNG, teraz potrzebuję tylko jakąś kozę.
 5. Kaktusisk

  Dowcipy RNG

  Zaszarżowałem radośnie na Nelsona wypływającego zza wyspy w celu wsadzenia mu kilku pocisków w cytadelę, ale nie wyszło bo rozwalił mi wszystkie działa: A w ostatniej bitwie Mikasą trafiłem wszystkimi pociskami z 8km w krążownik:
 6. Kaktusisk

  Nie mogę zakupić okrętu.

  Hej, kliknij na ten napis "Z miejscem" i zmień na "bez miejsca", a jeśli nie masz miejsca w porcie to sprzedaj jakiś okręt z 1 poziomu.
 7. Kaktusisk

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Tutaj napisali, że trzeba najpierw zdobyć pierwszy element przez ukończenie kampanii, lub kupić go w sklepie premium, a potem mają te przedmioty wypadać ze zwykłych kontenerów. co się dostaje za doświadczenie. https://worldofwarships.eu/pl/news/common/gottabstrong-gottabfast/
 8. Kaktusisk

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Pocisk wybuchł dwa razy, czy wybuch uszkodził dwie sekcje okrętu naraz? To nie była detonacja.
 9. Kaktusisk

  Super League - Modified Mission Conditions

  In the superligue games i have played there were like 4 afk players, and no one leaving battle. I think it is a bad solution, it punishes us all, not only the players who abandon battles, in my opinion it would be much better to make small amount of xp requiered as condition to receive container, this would prevent people going afk. Why not punish only the ones who abandon battles by not allowing them to participate in ranked for a few days? Rewarding best xp earners will result in lack of teamplay and no one will care about winning.
×