Jump to content

czipsyiburger

Players
 • Content Сount

  11
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7596

About czipsyiburger

 1. czipsyiburger

  Tryb halloweenowy

  co to za język którym to piszesz? To jakiś gryps warships'owy? Nic nie rozumiem co tu wypisujesz. Ale, muszę powiedzieć przyszpanowałeś mocno.
 2. czipsyiburger

  GAME Crash after latest update.

  I have the same error . I can't play anymore. with win10 64bits.
 3. czipsyiburger

  Wersja 0.5.13 - raportujcie błędy

  Około miesiąc temu była aktualizacja, od czasu tej aktualizacji WSS się wieszał przy starcie rozgrywki, kręcił kręcił wokół kotwicy i brzdęk ! stoi. tak się działo czasami kilka razy kolejno, a czasami po np. dziesiątej rozgrywce. Wyskakiwał komunikat z errorem, kiedy się komunikat zamknęło, WSS się zamykał, można go było uruchomić i ponownie próbować grać. Było to jako tako. Po wczorajszej aktualizacji to dupa zbita, już się nie uruchamia w ogóle gra. Nawet widoku portu nie ma. Win 10 , 64 bity. Wygląda na to że producent coś spierniczył doszczętnie.
 4. czipsyiburger

  Wersja 0.5.13 - raportujcie błędy

  ten link nie działa
 5. czipsyiburger

  Projekt R i skrzynia skarbów

  ja jestem dlatego porobiłem te scriny. pozdrawiam i tnx za Kongo
 6. czipsyiburger

  Projekt R i skrzynia skarbów

  Dziękuję za pomoc z tym Kongo, Rzeczywiście przełaczyłem port i juz jest Kongo. Ale z tymi 3 i 4 okręty to pewne że nie zniszczyłem sojusznikazobacz :
 7. czipsyiburger

  Projekt R i skrzynia skarbów

  to jest więcej takich przypadków?
 8. czipsyiburger

  Projekt R i skrzynia skarbów

  A tak WoWS liczy : powyżej zniszczyłem 3 okręty a tutaj 4 szt To jest to samo podsumowanie gry tylko inne widoki. Naprawdę zniszczyłem 4 szt , Ale punkty mi zliczyło za 3 szt . Też tak macie ?
 9. czipsyiburger

  Projekt R i skrzynia skarbów

  Jakoś ze trzy dni temu zakończyłem ciężka misję : chyba "wyzwanie KONGO" gdzie nagrodą główną miał być okręt ARP KONGO jak mniemam goldowa wersja sądząc po złotym wianuszku. Dostałem jedynie informacje że mi go przyznano, nie widziałem go ani chwili. Myślałem że to z powodu braku wolnego miejsca w porcie, sprzedałem więc jakiś fajny lotniskowiec, f. i dalej nic. Zrobiono mnie w bambusa. REKLAMACJĘ składam !!
 10. czipsyiburger

  [BUG] Niewidzialny kursor na mapie

  Witam, to mamy to samo. Jak właczę full screen traci się wskaźnik myszy. A z kolei jak się gra w trybie Nie full screen, to w czasie grania najeżdżam na pasek zadań i urychamiam aplikacjez paska w czasie grania, jest do dupy. Już mnie kilka razy załatwili z tego powodu. Wysłałem Ticet do WOW dzis, sam też szukałem na forach i nie znalazłem rozwiazania lecz za to dowiedziałem się o innych bugach związanych z ekranem. Jednym słowem, mamy sczęście że tylko kursor nam znika ) pozdrawiam
 11. czipsyiburger

  Full screen problem

  Hi, i have the similar problems with full screen mode lake You. When i switch to full screen then isn't mouse pointer. I use HP 4730 laptop with win 7 64 bits. To day i sent Ticet to WOW.
×