Jump to content

YopekPL

Players
 • Content Сount

  1
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10569
 • Clan

  [GRAY]

About YopekPL

 • Rank
  Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

376 profile views
 1. YopekPL

  [GRAY] 50 shades of RNG

  No nie ma za co dziękować, po to jest sparing, żeby coś zobaczyć czy przetestować nowinki. Byliśmy bardzo zadowoleni ze wspólnego treningu. Myślę, że to nie był ostatni raz i jeszcze kiedyś zagramy.
 2. YopekPL

  [GRAY] 50 shades of RNG

  Witam, Opcja połączenia się klanów nie leży w naszym interesie. Nie widzimy potrzeby fuzji, to że jesteśmy małym klanem nie musi oznaczać, że jesteśmy słabi lub mamy problemy wewnętrzne. Wręcz przeciwnie, mamy się bardzo dobrze oraz prężnie się rozwijamy. W końcu klan jest jeszcze bardzo młody, ponieważ ma zaledwie półtora miesiąca. Pozdrawiam, YopekPL
 3. WITAJ W GRAY *Bitwy klanowe, sezon I - TAJFUN I gr. - 20. miejsce na serwerze EU (nr.1 z Polskich Klanów) sezon II - HURAGAN - 40. miejsce na serwerze EU (nr.3 z Polskich Klanów) sezon III - HURAGAN - 17. miejsce na serwerze EU (nr.1 z Polskich Klanów) sezon IV - TAJFUN I gr, - 28. miejsce na serwerze EU (nr.2 z Polskich Klanów) sezon V - HURAGAN - 22. miejsce na serwerze EU (nr. 2 z Polskich Klanów) *KOTS VII - skończyliśmy swój udział na 1/4 Klan powstał dla tych, którzy chcą skupić się na grze drużynowej, mają odpowiedni potencjał i potrafią stanowić wartość dodaną dla całej drużyny. Przy rekrutacji w mniejszym stopniu kierujemy się normalnymi kryteriami typu WR, średni DMG itd. Oczywiście, mają one znaczny wpływ na to jak postrzegany jest gracz. Nie mogą za bardzo odbiegać od średnich statystyk klanu. Jeśli uważasz, że poradzisz sobie na naszym poziomie napisz do rekruterów ( @rulezpl @_KusmiR_ @effendi86 ). Po rozegraniu kilku bitew i wspólnej rozmowie na TS podejmiemy decyzję i albo przyjmujemy albo nie. Każde podanie w grze będzie odrzucane. Wymagania: W porcie min. dwie dziesiątki Opanowanie jednej klasy okrętów w stopniu minimum świetnym Minimum 400 bitew na tierze X Mikrofon oraz TS3 W klanie każdy jest pełnoletni więc dobrze mieć te +18 lat, ale pamiętajmy, że wiek to tylko liczba i będzie brany pod uwagę na samym końcu. Mamy predyspozycje do tego, aby grać wśród najlepszych co zresztą pokazaliśmy w pierwszym sezonie bitew klanowych, kończąc go na 20 miejscu na serwerze, a także wypadając najlepiej spośród wszystkich klanów w Polsce. * Klan GRAY przeprowadza rekrutację zawsze po zakończeniu sezonu CW, aż do rozpoczęcia kolejnego sezonu CW bitew klanowych.
×