Kolego szanowny,
ze strony WG o wypożyczonych okrętach, cytuję: "Okręty na wypożyczenie do bitew rankingowych. Chcecie sprawdzić swoje umiejętności w tym pełnym rywalizacji trybie, ale nie posiadacie okrętu X poziomu? Podczas dwunastego sezonu będziecie mieli możliwość wykorzystania wypożyczonych okrętów w bitwach rankingowych.
Rozegrajcie bitwę losową lub kooperacyjną okrętem co najmniej VIII poziomu i otrzymajcie okręt tego samego typu wypożyczony do bitew rankingowych. Możecie również zyskać okręt do wypożyczenia, rozgrywając bitwę rankingową okrętem X poziomu, który już posiadacie."
Więc robię tak, zakładam konto, kupuję okręt premium VIII tieru, rozgrywam jedną bitwę i dostaję okręt tej samej klasy na wypożyczenie do bitew rankingowych.
Więc przestań mówić, że ktoś tu zmyśla.