Jump to content

nick_treningowy

Players
 • Content Сount

  18
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  510

About nick_treningowy

 1. nick_treningowy

  Reset kont po zakończeniu bety

  Ego byłoby urażone w wypadku, gdybym uważał wyniki za dobre (a nie uważałem), więc to błędna interpretacja. Ale nieważne. Uznajmy sprawę za niebyłą.
 2. nick_treningowy

  Reset kont po zakończeniu bety

  Nie zabolała uwaga nt. wyników bo są przeciętne i zresztą o tym wspominałem, tylko zirytowało mnie traktowanie mnie z góry przez osobę , której nie znam i o której wcześniej nic złego nie pisałem.
 3. nick_treningowy

  Reset kont po zakończeniu bety

  @ KoRbA2310 Czarna Wołga to miała rzekomo porywać małe dzieci, a nie kasować posty
 4. nick_treningowy

  Reset kont po zakończeniu bety

  Chyba nie widziałeś prawdziwej "nerwicy" na forum, szanowny interlokutorze Jakbym ja chciał chciał coś komuś doradzić. to nie robiłbym tego publicznie w dodatku off topic tylko napisałbym na priva to po pierwsze, a po drugie podałbym jakieś konkrety. Oczywiście jeśli będę miał czas i ochotę na analizy powtórek i treningi to być może sobie pewne rzeczy poprawię, ale jeśli nie będę czasu miał, to świat się mi nie zawali, bo mam też inne, ważniejsze zajęcia.
 5. nick_treningowy

  Reset kont po zakończeniu bety

  A jakby ktoś Drogi Kolego napisał jakiś lekceważący post na Twój temat (ale nie na temat wątku) to byłbyś zadowolony i zachowałbyś stoicki spokój?
 6. nick_treningowy

  Reset kont po zakończeniu bety

  "Zacząłeś mi tutaj ładnie ubliżać czego ja nie zrobiłem wobec Ciebie, pora wyjść ze stodoły na te Twoje salony" - napisał ten, który post wcześniej pisał do mnie: " Widać na tym forum opłaca się być tylko chamem, inaczej lud się zbytnio rozkręca.". Nie wiem czy to schizofrenia, brak elementarnej znajomości znaczenia używanych słów, czy coś innego, ale to nie moja bajka. W każdym razie w powyższym poście obrażasz nie tylko mnie (tj usiłujesz bo słowotokiem podrażnionego e-narcyza obrażony się nie czuję), ale poprzez cechy jakie w swoim `polocie byłeś uprzejmy mi powyżej przypisać , to de facto obrażasz też tych , którzy Twoje "poradniki" traktują poważnie.Po prostu nimi gardzisz. Dzięki za poprawienie mi humoru i rozbawienie, aczkolwiek ten "poradnik" chyba rozśmieszył mnie bardziej. Życzę 500.000 dmg na jeden strzał i miliona expa w każdej bitwie , oraz tego aby każdy kogo spotkasz padał przed `geniuszem` twojego pokroju na twarz, usłyszawszy, jak to fajnie celujesz i jaki jesteś "boski". Być może to ułatwi rozwiązanie twoim problemów. No i pozdrów ode mnie Coelho, drogi maestro.
 7. nick_treningowy

  Reset kont po zakończeniu bety

  1) Wyobraź sobie dobry człowieku, że są tacy ludzie dla których ta gra nie jest wszystkim i wokół niej nie kręci ich świat. Jeżeli pytam o kogoś do dywizjonu, to znaczy, że pytam o kogoś do dywizjonu i tylko tyle , a jak będę potrzebował porad, to sobie wejdę w temat z poradami. Ciężko to zrozumieć? Bo wydaje mi się , że komuś rozgarniętemu intelektualnie nie powinno to nastręczać trudności, szczególnie , że w temacie zaznaczyłem, że moje wyniki mogą niektórym nie odpowiadać, więc szukam kogoś z dużym dystansem i nie nazbyt spiętego statami. Swoje porady, zarówno te w moim wątku, jak w tym, gdzie piszesz jakieś ironiczne bzdety do gościa, który pewnie tak jak ja, nie musi całego życia spędzać przy jakiejś gierce, najlepiej zachowaj dla siebie, choć znając takich zakochanych w sobie typów jak ty, nie mam złudzeń, że jednak postąpisz inaczej. 2) Jeżeli wtrynianie się z pogardliwymi uwagami w wątku dotyczącym czegoś innego (tak jak tu czy w moim wątku) chamstwem nie jest, a z kolei stwierdzenie, że ktoś się puszy i ma dziecięcą mentalność jest chamstwem, to pełen luzik;-)) 3) Odnośnie jednak "ludu", o którym wspomniałeś, to nie ja mam mentalność chłopka-roztropka z awansu społecznego, który nagle chce wszystkim pokazać jaki to on jest fajny i błyskotliwy i np. wrzuca swoje `salomonowe rady`. Nie ja potrzebuję publicznie podrasować swoje ego. Ale nieważne. 4) Z ciekawości wszedłem też na twoje tematy "z poradami". Poza sileniem się na kwiecisty język intelektualisty nie znalazłem tam niczego poza banałami, które każdy sam sobie może znaleźć w statystykach okrętów.. A nie sorry BYŁA JEDNA ZŁOTA MYŚL: "grajcie tak aby wykorzystać zalety pancerników, a zniwelować wady" No genialne, po prostu genialne. Myślę, że jeśli zajmiesz się pisarstwem, to Paulo Coelho będzie poważnie zagrożony. Przydatny mógł być jedynie link do filmiku na youtube, a więc jeśli uznać, że wklejenie linka jest sztuką i wymaga wielkiej wiedzy to faktycznie chapeau bas.
 8. nick_treningowy

  Reset kont po zakończeniu bety

  Z pyskiem? ;) Jeżeli ktoś w moim wątku z pytaniem o gracza do dywizjonu wyjeżdża ze śmiesznymi "radami" , kompletnie od czapy, to jest napuszonym dzieciakiem, którego tzw. "życie" ogranicza się do kompa. To fakt, a nie hejtowanie. A tak ogólnie to zajmij się tym co twój pysk robi, a nie mój.
 9. nick_treningowy

  Reset kont po zakończeniu bety

  @NiezłomnyPejczyk Biedny to ty jesteś z tym swoim jednostajnym życiem które kręci się wokół gierek, napuszony dzieciaku.
×