Jump to content

Vodka4Free

Beta Tester
 • Content Сount

  541
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4108

About Vodka4Free

 • Rank
  Officer Cadet
 • Birthday 01/15/1989
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

324 profile views
 1. Vodka4Free

  Dunkerque

  Jeśli już to nie biała, tylko srebrna i były jeszcze na niej lilie. Tak samo na naszej fladze, to co powszechnie uważamy za biały, nie jest bielą, tylko heraldycznym srebrem.
 2. Vodka4Free

  team speak 3

  Nie prościej by było od razu podać adres TSa?
 3. Vodka4Free

  Aktualizacja 5.7 - przesunięta

  Wszystko pięknie, ale niech mi ktoś jeszcze raz powie, że gra nie jest nadal w fazie Bety . Ponadto uważam, że powinna istnieć możliwość włączenia przez graczy opcji "NIELOSOWANIA do rozgrywek z cyklonem". Dla niektórych to 8 cud świata, dla innych tandeta, zrobiona po najmniejszej linii oporu.
 4. Vodka4Free

  JAK BYŁO W GDYNI

  Przecież to białoruska Firma. Oczekiwałeś od nich, że staną na poziomie żydowskiej szczodrości?
 5. Vodka4Free

  Zebranie społeczności WoWs

  Zachęcali do grania na 5 tierze, na zasadzie: "Jak będziesz pierwszy w drużynie to wygrasz Błyskawice", ale jak weszła nasza grupa, to na wstępie wyczerpał się im limit do rozdania i potem dzieciarnia grała czym w chciała.
 6. Vodka4Free

  Zebranie społeczności WoWs

  Nie nooby tylko 10latki, którym Falati prezentował grę, w która nigdy nie grały. I napisze Ci, że Mi się bardzo fajnie grało na Yamato z kapitanem 19 punktowym. Już na początku bitwy rzuciły się na mnie Yamato, Iowa i Udałoj licząc na łatwy łup. Po 10 min 2 oglądało port, a wrogi Yamato spierdalał, będą fajczonym przez moja secondary. I liczba flag też mi się przyjemnie zmieniła
 7. Vodka4Free

  Konkurs - ''Medal medal medal''

  Nie wiem czy te 2 min to problem. Zdjęcie zrobiłem sobie na pamiątkę, nie wiedziałem, że jest jakiś konkurs. 7/8 - nie wiem, czy Drednot to niezatapialny, czy twardy w tym tłumaczeniu .
 8. Vodka4Free

  Noc Muzeów w Muzeum MW.

  Jakie będzie żarcie? I czy ogródek piwny to będzie Tuskie zmieszane z wodą w stosunku 1:3?
 9. Vodka4Free

  Jaki to celownik ?

  Jaki zoom kamery? Przecież to mod, celownik "minimalistyczny" .
 10. Vodka4Free

  Stream czy filmy YT?

  Polskich stremerów z WOWSa ci u nas dostatek. Któremukolwiek z nich udało się przyciągnąć choćby 50 oglądających ( nie liczę rozdawania nagród)? Ta gra nie na daje się na stream i tyle. Rozgrywka jest za mało dynamiczna i zbyt płytka, aby przyciągnąć dużo widzów, a Ci co w tę grę graja to wolą raczej poszukać epickiej bitwie samodzielnie niż czekać, aż stremerowi sie trafi. A sens robienia poradników jest żaden: niewygodne dla potencjalnego odbiorcy, podła jakość obrazu, rozmowy z czatem i kolegami z dywizjonu.... Już prędzej jakieś grupowe szkolenie, jeśli znajda się chętni. Na YT jest posucha. Staruch się zraził, hallack nie umie w ta grę grać, a oglądanie ujea to jak jedzenie niedogotowanego spagetii. Na nowy kanał, z dobrą rozgrywką, poradnikami, taktykami, czy powtórkami innych graczy z komentarzem na pewno jest miejsce. Tylko należy przysiąść i się nie zrażać. Na pewno nie ma co liczyć na szybki przyrost subskrybentów i napływ kasiory. Gra do puki nie wprowadzą klanów, klanówek i jeszcze kilku gałązek, tak naprawdę jest betą. Co do pomysłów: 1. Omówienie Perków kapitańskich, jakie widzisz buildy na dane okręty. Wiem że porobiło się już kilka różnych szkół i nie ma już jedynego słusznego, ale zawsze można wskazać, nowym jakie kombinacje mają sens. 2. Omówienie poszczególnych gałązek. Czym się charakteryzują, w które warto iść na początku. Tylko błagam nie chce słyszeć herezji, jakoby Japońska nitka BBs była bardziej polecana do nauki gry. 3. Omówienie poszczególnych okrętów, w raz z przykładową bitwą. 4. "Jaką premkę kupić i dlaczego nie tykamy atlanty" 5. Seria "hultaji uczy" gdzie komentujesz filmiki graczy i mówisz jakie błędy popełnili. 6. "Dlaczego baboki w WoWs, są bardziej babokowate od tych z WoTa" 7. "Jak manewrować, aby bronić sie przed lotniskiem" 8. Seria "Z kamerom wśród Noobów - Pływamy na niskich tierach" 9. Jak grać daną klasa okrętów 10. Może, aby urozmaicić kanał powinieneś pomyśleć nad dodatkową grą / grami. WoWs niestety jest dość niszowy i wypracowanie tylko na nim oglądalności będzie bardzo trudnym zadaniem. Obawiam się że zanim wyszukiwarka zacznie odpowiednio wysoko wyświetlać twoje filmy, ty się już znudzisz i porzucisz kanał.
 11. Vodka4Free

  Babo....co?

  Nie za bardzo rozumiem powód założenia tego tematu, ale Baboki w WOWS są o wiele bardzie Babokowate od tych w WOT. Dlaczego? Otóż Baboki w czołgach nie są w stanie same wysplotować celu, a te w statkach tak; Baboki w czołgach nie za bardzo są zdolne spierdalać przez cała mapę przed goniącymi je jednostkami ( jednocześnie ciągle prowadząc "ostrzał" i odsyłając adwersarzy do garażu/portu), a te w statkach to robią; W obu grach, Baboki są wstanie wyeliminować innego gracza, w jednej chwili; w obydwu grach Baboki są tchórzliwe i nie walczą twarzą w twarz; na dodatek w statkach mają jeszcze masę HP. Już kompletnie pominę fakt, że jeśli w WOWS po jednej stronie Babok jest AFK/został szybko zatopiony, to jego drużyna ma wątpliwe szanse na zwycięstwo. Podsumowując: Baboki w WOWS mają dużo więcej przewag nad tymi z WOTa, więc są dużo bardziej Babokowate I należny je tępić z jeszcze większą siła, systematycznością i okrucieństwem.
 12. Vodka4Free

  Szukam klanu

  Do wyboru masz: NESI. Najbardziej aktywną grupę na forum, więc czytając ich posty możesz się zapoznać z jakimi osobami będziesz miał do czynienia. Klan 0% for funn i codziennym wykładzie o roli lotniskowców 188.116.54.48 SOK. Jeśli uważasz, że słowo k***a należy do interpunkcji w języku polskim, to klan dla Ciebie! A jeżeli kładziesz interpunkcje po każdym wyrazie w zdaniu to MUSISZ tam iść!!! 178.217.190.175:9990 ToNieMy. Grupa nastawiona na for funn, ale jest tez sporo mocnych graczy. Klan o demokratycznym podejściu. ts3-wows.com MSB. Jeden z mniejszych klanów, ale podobno zaczyna się rozwijać ts3.foch.org.pl PP. Nie wiem czy jeszcze istnieją. 85.236.109.244:10707
 13. Vodka4Free

  Lodowe okręty

  Miało nie być, a będzie: 5.45s
 14. Vodka4Free

  0.5.3 - pierwsze oficjalne info

  Może i Albany dostaje + do zasięgu, ale nie będziesz już nim nabijał WR na nowych graczach.
 15. Vodka4Free

  Naval Action. Czy ktos już grał?

  Ja na dziadziuniu Phenomie II 955 i GTX 760. ciągnę 30-40 fps na ultra.z wyłączonym antyaliasingiem Co do gry, to każdego kto chce zacząć ostrzegam, że aby faktycznie zacząć grać i pływać na czymś sensownym to trzeba poświęcić jakieś 16h na robieniu misji łupiną orzecha z jednym masztem. Czyli pływaniu od portu do miejsca docelowego, gdzie trzeba zatopić podobna łupinę. Całości utrudniają fale które nawet na spokojnym morzu są wyższe od ów szalup, a AI zawsze wie kiedy wystrzelić by trafić. Poza tym gra ma potencjał, klimat, a ekipa można się świetnie bawić.
×