Jump to content

pavelles_2014

Players
 • Content Сount

  7
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9415
 • Clan

  [BFG]

About pavelles_2014

 1. pavelles_2014

  Čára ponoru: co bude dál?

  Ono není problém přehazovat lodě v tierech, když z clevelanda, šlo udělat z 6 na 8 t. a proč tu není Tromp?, když se to konzultovalo se zástupci holandskeho namořnictva? ma pro ně historický význam.
 2. pavelles_2014

  Čára ponoru: co bude dál?

  Tak za holandské křižníky sem rád. ovšem jen do t 4. Java a De Ruyter se zúčasnili války v pacifiku. Ovšem nevím proč tam není třeba Hr. Ms. Tromp. Doufám že přibude aspon jako premiák. Je to hrdy konkurent čínskemu Huanghe. Ovšem tento má bohatou historii války v tichomoří a jako jeden z mála přečkal společenství ABDA na počátku valky. Sami holandané ho spíše klasifikuji jako vudčí lod torpedoborcú, ale světově je řazen ke křižníkum. Doufám že WG pouvažuje a nebude cpát nesmysly na vyšší urovně. Ani JAVA a De Ruyter si nezaslouží tak malé urovně. Vzhledem k tomu že odolávali japonské flotě do pozdníh nočních hodin a to jsou zde lodě na urovni 7.( Nači,Haguro). Hr.Ms. Celebes (1917) byl planovan jako třetí jednotka třidy Java.
 3. pavelles_2014

  14 dní prémiového účtu jako dárek!

  díky WG.
 4. ......asi je dost těch anime honičú...už to EDITED i na tanky.
 5. pavelles_2014

  Armada: Lenin

  Nevím proč neustále píšete o třídách určitých lodí jako o armádách. Není na tom nic těžkého když je několik lodí stejného parametru a z jednoho technického planu,jedna se o třídu dané lodí.Jinak tyto vaše papírové projekty uplně zastínují lodě které mají historii a tady jsou jen plovoucí necky.Už vidím to italske namořnictvo.Do 6 tieru opravdové lodě poté nějake ufo plany.podobně jako kralovské námořnictvo a německé. Nj je to škoda.Myslím že by se dali lodě upravit aby se nějaké třídy vyrovnali takové Yamato.a přitom jich není málo,stačilo dat Bismarck,Missouri,romu a Dunkerque,Vanguard do stejného tieru jako Yamato, a nevymýšlet.za první světové války vzniklo dost bitevních lodí které by vám do toho 8 tieru vlezly.
 6. Ano sem rad že je konečně ve hře.Když vycházela britská větev bitevních lodi,upozornoval sem na to, že tu zrovna tahle lod není a místo ní samé nesmysly. Snad si ji někdy koupím , ale za 1146 kč fakt ne. Možná že o vánocích wg nadělí nějaké slevy....hahaha
 7. Já bych rad viděl těžký křižník Canarias. V mládí sem četl knihu od Ivana Hrbka-Na mořích a oceánech. Pěkná kniha pojednávající o menších námořních bitvách. A v jedné kapitole sem se dostal do bitvy u Cape Cherchell. bitva mezi republikánským a nacionalistickým lodstvem s křižníkem Beleares-sesterskou lodi Canarias. Jinak vlastně není moc zmínek o španělském lodstvu. Určitě ale byly nejmodernější a pro hru dle mého názoru budou nejlepší.
×