Jump to content

PaSSizCivi_

Weekend Tester
 • Content Сount

  23
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  181

About PaSSizCivi_

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 1. PaSSizCivi_

  Bir Bilene Sor !

  Arkadaşlar oyunu oynamayalı baya bir şeyler değişmiş. En son açık betadan sonra biraz oynamıştım. Şimdi tankta ki is7 hattı gibi herkesin kastığı güzel hangi ülkenin hangi ağacı kasılır?
 2. PaSSizCivi_

  Forum Kullanımı

  Tank oyununda eylem yapmıştık sanırsam kaile alındık ancak eylem yapanlara karşı ve topiclere karşı aşırı bir baskı yaptılar (başlıkları kapatmalar silmeler) Bakalım sonuç ne olacak. Tank forumunu da bıraktım topluluk ekibinden en azından bir toplu özür gelinceye kadar. Aslında anlatmaya çalıştığım üstteki arkadaşın da dediği gibi genelde rus forumlarına bakıyorlar eu/na/asia serverları öyle pek dinlenmiyor. Topluluk ekibi raporluyor ancak onlara bile raporladıkları şeyler için cevap geldiğini düşünmüyorum. Biz burada güzel para kazandıran ancak kaile alınmayan müşterileriz ancak ruslar kaile alınan ve onlara herşeyin daha ucuz satıldığı bir yerdesiniz. Bilginiz olsun.
 3. PaSSizCivi_

  Kasılan Gemiler Kalacak mı?

  Olmaması lazım beta sıfırlanmayacak diyorlar ama hala ben ana siteden duyuru yapmadıkça emin olamıyorum
 4. PaSSizCivi_

  world of warship test server

  Bizim babada ki birisine benzetmişim
 5. PaSSizCivi_

  world of warship test server

  Bu arada sitesine girip indirebilirsin açık betada herkes oynayabilir.
 6. PaSSizCivi_

  world of warship test server

  sen tankta baba2 de değil misin?
 7. PaSSizCivi_

  sorunlar var

  Neyi bildiriyorsun bilmiyorum ama buradan olmaz o iş. Desteğe ticket aç
 8. PaSSizCivi_

  *~~~~~TR-FİLO~~~~~*

  Hani girdim kimse yok
 9. PaSSizCivi_

  Seçimlerim nasıl sizce?

  Japon Tier X zırhlısının türkçe alt yazılı videosu yayınlandı. Bir izle derim. Ben de amerikan düşünüyordum ama şu an japona gidecem büyük ihtimal. Destroyer olarak ben de japon kasıyorum. Uçak gemisi olarak amerikan sanırsam daha iyi olabilir. Kesin bir bilgim yok ancak benim hedeflerim şimdilik bu şekilde.
 10. PaSSizCivi_

  Klan Sistemi Hakkında

  Oyuna world of tanks taki gibi klan sistemi getirirler mi acaba? Ekip savaşı veya klan savaşları bu oyunu daha zevkli yapacaktır hiç şüphesiz.
 11. PaSSizCivi_

  Mermiler Hedefi bulmuyor

  Arkadaşım o ekran görüntüsü gördüğün uçak gemisi bire bir modellenmiş. Yani arada bulunan boşluktan mermi geçebilir. Gemiyi oyunda kutu gibi bir şey sanmayın. Eğer gerçekten o bölge boş gözüküyorsa oradan mermi geçip gidebilir. Ayrıca zırhı zayıf olan gemilere Ap atarsan veya çok yakın mesafeden Ap kullanırsan mermiler gemiyi delip geçer. Kısacası bir taraftan girer diğer taraftan çıkar ve gemiye hasar vermez.
 12. PaSSizCivi_

  Kod alma hakkında

  Tabi eğer yeni hesap yaratıp gelen onay mailini kabul maili ile karıştırdıysan orası ayrı. Çünkü gelen mail sadece bilgilendirme amaçlı. Yani normal hesabında aktif ediliyor zaten kabul edildiysen. Mail sadece yönlendirme ve bilgilendirme.
 13. PaSSizCivi_

  Kapalı Beta Testi Başlıyor!

  Eyv. benim level 4 daha
 14. PaSSizCivi_

  Kapalı Beta Testi Başlıyor!

  Yukaw üstteki bir mesajında gördüm komutana skill falan demişsin de ben göremedim mürettebat falan nereden ayarlanıyor bunlar.
 15. PaSSizCivi_

  Aircraft Kullanımı

  Biraz önce bir el daha attım çözdüm azıcık ama fighterlar'ın koruma verdiğini bilmiyordum. Haritaya bakıyorum düşman uçağı görürsem öyle kaldırıp saldırıyorum. Koruma muhabbetini bilmiyordum yani. Demin girdim 4 kill aldım tam öğrenince baya eğlenceli olacak gibi. Ancak sanki biraz bana güçlü gibi geldi. Yani wottaki arty muhabbetine dönmesin sonra olay.
×