Jump to content

_Admiral_Nimitz_

Weekend Tester
 • Content Сount

  6,325
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5748
 • Clan

  [GHOST]

About _Admiral_Nimitz_

 • Rank
  Admiral of the Fleet
 • Birthday July 20
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  XDDDDDD
 • Interests
  Po prostu bądź pro graczem - tak jak ja.

Recent Profile Visitors

3,546 profile views
 1. _Admiral_Nimitz_

  Smolunio

  Po nerfie IFHE przestawiam go w tryb demo ekspert, pozdrawiam.
 2. _Admiral_Nimitz_

  kredyty za bitwę to jakiś żart?

  Staraj się przynajmniej zwracać swoje hp.
 3. _Admiral_Nimitz_

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Do kiedy można kupić JB?
 4. _Admiral_Nimitz_

  Się nie da grać?

  Serwer wyrzuca po skończonej bitwie xd
 5. _Admiral_Nimitz_

  Bezpieczny rejs pośród wzburzonych wód

  Choroba COVID-19 a wirus SARS-CoV-2 ;) Ale bardzo fajnie
 6. _Admiral_Nimitz_

  Plotki, niepotwierdzone informacje i wróżenie z fusów

  150k uszkodzeń na duszkach to jest, powiedzmy, przyzwoity wynik. 800k srebra też nie tak źle, dla pewności można zamontować specjalne flagi i powinno wpaść bez problemu. Najgorzej 20 podpaleń/cytadel w jednej bitwie, trzeba będzie namęczyć się Smoleńskiem.
 7. _Admiral_Nimitz_

  Aktualna sytuacja w stateczkach

  Jeżeli chodzi o DD, to kiedyś to była moja ulubiona klasa i bitwy na X grałem głównie Gearingiem. Obecnie ilość przeszkód w grze DD (radary, hydro, lotnie) jest zbyt duża, żeby jakkolwiek można było pograć DD na bliższy dystans. W sumie to jest całkiem śmieszne, bo jakiś czas temu zacząłem robić linię japońskich DD z zamiarem wbicia Haragumo. Na Hatsuharu na VI udało mi się wyciągnąć 70k średnich uszkodzeń na bitwie, na Akatsuki tier wyżej zaledwie 50k, poza tym odpuściłem sobie grind bo wysiłek jaki trzeba włożyć w zrobienie dobrego wyniku jest niewspółmiernie duży do efektów. Teraz pływam sobie Mino który jest dużym niszczycielem i mam nadzieję, że dostanie buffa bo jest najgorszym krążownikiem X tieru.
 8. _Admiral_Nimitz_

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  Pozdrowienia dla @lobuzjeden :D Pod koniec nie ogarnąłem, że została nas tylko dwójka i pushowałem na to CV. A już chciałem postawić dymek i przeczekać do końca bitwy
 9. _Admiral_Nimitz_

  Plotki, niepotwierdzone informacje i wróżenie z fusów

  Szanowni Państwo, kochani moi. Coś wiadomo o nowych okrętach za węgiel i free exp? Nazbierałem zasobów na jedno i drugie i zastanawiam się nad JB i Fryzją, ale może coś ciekawszego wyjdzie (zwłaszcza niszczyciel bez torped mnie trochę odstrasza).
 10. _Admiral_Nimitz_

  Sprint rankingowy 10 (1vs)

  Widzę, że jakieś skrajne emocje ten tryb wywołuje xd Najprzyjemniejszy sezon rankedów jaki kiedykolwiek grałem. Równie dobre były tylko 7 z opcją dywizjonów. Na początek wziąłem NC, potem Tirpitza. Jako, że losowało mnie na same BB, myślałem, że jest lustrzany MM. No ale gra BBkiem to jednak liczenie na RNG. Całą resztę przegrałem Edynburgiem, efekt - 83% WR. Jedyne bitwy jakie przegrywałem, to z BBkami. Gdy trafiałem na DDki to niektóre nawet nie starały się grać, tylko płynęły yolo żeby je rozstrzelać. CV nie stwarzały problemów, win na punkty (chociaż w większości ścigałem). Najlepsza zabawa była z krążownikami, można było się pobawić w kotka i myszkę. Tier również bardzo dobry, bo na 8 nie ma przegiętych okrętów w stylu Stalingrada, a i same charakterystyki okrętów skłaniają do gry na bliskich dystansach.
 11. _Admiral_Nimitz_

  0.8.11.1, Sprint rankingowy: pojedynki VIII poziomu

  Bardzo przyjemne rankedy, oczywiście jedynym słusznym wyborem jest Edynburg. Nie widzę sensu gry czymkolwiek innym.
 12. _Admiral_Nimitz_

  15 SEZON - Rankedy

  Eh, 8x8 to jest za dużo, zwłaszcza na 10. 6x6 to jest maksimum, żeby można było w miarę płynnie grać bez dostawania raka. I tak najlepszy format to sprint, tam nie ma miejsca na patologiczne zachowania.
 13. _Admiral_Nimitz_

  Film "Midway" a gameplay ;)

  Jak oglądałem film zastanawiałem się, ile ma wspólnego z wowsem. Ale jestem pozytywnie zaskoczony. Ogólnie nastawiałem się na film 5/10 w stylu nowego Pearl z pancernikami w roli krążowników czy w ogóle nowoczesnymi okrętami na kotwicowiskach. Odwzorowanie okrętów bardzo dobre, chociaż nadal są za ładne i widać, że to CGI. Fabuła natomiast taka sobie, jak dla mnie dużo lepiej była przedstawiona z starym Midwayu.
 14. _Admiral_Nimitz_

  Wesoła Rocznica

  Ehhh, w. Virginia. Postoi sobie w porcie, będzie ładnie e wyglądać. Liczyłem na jakiś krążek no w ostateczności na Dunkierkę.
 15. _Admiral_Nimitz_

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Brawo, piękny pomysł xd Spot z powietrza powinien zostać na sztywno ustawiony do zasięgu pelotki.
×