Jump to content

_Admiral_Nimitz_

Weekend Tester
 • Content Сount

  6,204
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4677
 • Clan

  [GHOST]

About _Admiral_Nimitz_

 • Rank
  Admiral of the Fleet
 • Birthday July 20
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  רײַשע
 • Interests
  Historia, modele, ASG, okręty.

Recent Profile Visitors

3,051 profile views
 1. _Admiral_Nimitz_

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  Serdecznie nie pozdrawiam dywizjonu @b250823 @arkadiusz_steel @Endi68, który w tak chamski sposób podkładał się siemce z klanu w przeciwnej drużynie, że powtóreczka poleciała profilaktycznie do supportu. Dla ciekawskich załączam screeny i powtórkę, bitwa była nie do wygrania w sytuacji gdy wszystkie trzy topowe pancerniki zagrały jak W sumie spoko klan, dowódca, wykonawczy i rekruter bawią się w sabotowanie własnego teamu. Polecam. 20190302_154300_PBSC110-Minotaur_45_Zigzag.wowsreplay
 2. _Admiral_Nimitz_

  Alaska

  Co mają robić krążki jeżeli próba gry w manewrze oznacza cytadelę i port xd
 3. _Admiral_Nimitz_

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  Miałem nadzieję na taran i dublecik
 4. _Admiral_Nimitz_

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Nie wiem skąd to wziąłeś, nie chcę żeby usunięto CV, tylko żeby ograniczono możliwości spotowania - ale nie w sposób, który praktycznie usunie je z gry. Przestań pisać te elaboraty o historyczności, bo jedyne co wspólnego z rzeczywistością ma ta gra to trochę modeli okrętów - bo i tak wchodzi coraz więcej papierów, włącznie z linią ruskich BB. Średnio rozgarnięta osoba powinna zauważyć, że liczba uproszczeń w wowsie jest tak duża, że ta gra jest po prostu zwykłym arcade ubranym w skórkę okrętów.
 5. _Admiral_Nimitz_

  Nasze osiągnięcia

  Fiji to co najmniej 200% potencjału leandera
 6. _Admiral_Nimitz_

  Nasze osiągnięcia

  Co to za cyferki przy nazwach okrętów?
 7. _Admiral_Nimitz_

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  @kidd18 pozdrawiam i dziękuję za wygraną bitwę :D
 8. _Admiral_Nimitz_

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Nikgo nie interesuje jakie były realia historyczne, to nie jest symulator tylko arcade. Wykastrowanie lotniskowców ze spota sprawi, że będą już totalnie uposledzoną klasą. Obecnie nie jest dobrze, bo mają za duże możliwości, ale to co proponujecie to grube przegięcie w drugą stronę.
 9. _Admiral_Nimitz_

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  To o czym marzyłem. Może dla beki zrobię sobie lolkapitana pod AA na Minotarłrze xdd
 10. _Admiral_Nimitz_

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Że co? Jeżeli lotnia wyswieci coś poza moim zasięgiem widzenia to dalej wyświetla się to jako symbol na minimapie. A do do patcha, o Alasce dalej cicho? :(
 11. _Admiral_Nimitz_

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Spot tylko na minimapę nie jest ani prosty, ani skuteczny - jest bez sensu, bo kastrowałby do zera rozpoznawczą rolę lotnisk i strasznie ograniczył okręty polegające na walce z dymu lub zza górek. Dla mnie dobrym rozwiązaniem byłoby ograniczenie, zgodnie z "logiką gry" zasięgu wykrywalności z powietrza do zasięgu dział plot.
 12. _Admiral_Nimitz_

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Grasz Minotaurem, dostajesz spota w pierwszej minucie bitwy i pomimo manewrowania zbłąkana pestka z BBka z końca mapy wsadza Ci dwie cytadele i kończysz z 1/3 hp. Grasz Shimą i widzisz Mino, który idzie w stronę capa. Oczywiście sobie odpuścisz, bo nie ma po co ryzykować. Natychmiastowy permaspot z lotniskowców niszczy możliwość taktycznego planowania gry i wymusza płynięcie za blobem, zwłaszcza na okrętach z mniejszą pulą hp i bez pancerza.
 13. _Admiral_Nimitz_

  HMS Minotaur Tier X

  Nooo, co najwyżej wymieniłbym większy dym na adrenalinę. Chyba sobie przebuduję drugiego kapitana bo na Mino mam zrobionych 2x19. Dla mnie gra z radarem bez dymu jest bez sensu. Może na początku zniszczymy jednego DDka ale i tak musimy być blisko capa, a bez zasłony = focus od wszystkich okrętów w pobliżu. Z niskim camo i tak mamy bardzo duży potencjał w polowaniu na DD, a z dymem dłużej pożyjemy i mamy większy wpływ na dalszą część bitwy.
 14. _Admiral_Nimitz_

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Jeżeli chodzi o obronę plot to: Dwa sektory to za mało, żeby skutecznie to wykorzystywać, ale i tak za dużo, żeby gracz miał komfort z użycia takiej mechaniki. Czasy przełączania są zbyt długie. Interfejs jest zaprojektowany w okropny sposób i nie daje możliwość korygowania błędów.
 15. _Admiral_Nimitz_

  HMS Minotaur Tier X

  Jakiekolwiek perki na AA nie mają sensu na Minotaurze, adrenalinę i radiolokację wrzuciłem do tych, na których się nie znam - wiem, że mają jakiś potencjał, ale ja nie widzę dla nich zastosowania. Dla radiolokacji zwłaszcza, która wymaga skilla i głębszego ogarnięcia gry.
×