Jump to content

_Admiral_Nimitz_

Weekend Tester
 • Content Сount

  6,251
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5114
 • Clan

  [GHOST]

About _Admiral_Nimitz_

 • Rank
  Admiral of the Fleet
 • Birthday July 20
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  רײַשע
 • Interests
  Historia, modele, ASG, okręty.

Recent Profile Visitors

3,196 profile views
 1. _Admiral_Nimitz_

  Dyskusja o CW wersja WoWs

  Co się dzieje?
 2. _Admiral_Nimitz_

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Mam pytanko, co dokładnie trzeba zrobić żeby dostać specjalnego francuskiego Pana Kapitana. Trochę nie oagrniam opisu na stronie
 3. _Admiral_Nimitz_

  [X] Smoleńsk

  @Lucius_Dentatus jaki setupik? Ja tam nadal szkaluję, jeden dymek więcej i bitwa by była wygrana, bo na koniec Montana została na 10k hp :v. W kwestiach perkowych: Na razie gram na IFHE + CE, moduł na zasięg i BFT. Póki co doszedłem do wniosku, że bulidy się różnią wyborem AFT/BFT i modułem, chyba wrócę do AFT i modułu na szybkostrzelność, bo dają większe bonusy, a jeden punkt zaoszczędzony na BFT władowałem w adrenalinę, która aż tak przydatna nie jest. Koniecznie intendent, bo ładunków zarówno dymku jak i naprawek jest za mało.
 4. _Admiral_Nimitz_

  BUFF DO COLORADO

  Widać, że świeży i nie pamięta starego Lolorado :v PS to prawda, nowe linie potęgują power creep i okręty z początku gry są strasznie niekonkurencyjne.
 5. _Admiral_Nimitz_

  [X] Smoleńsk

  Ja się troszkę zawiodłem, myślałem, że minotarł jest mega papierowym okrętem a tymczasem ma 100 razy większy potencjał jeśli chodzi o survi w porównaniu ze Smoleńskiem. Schodzi na jedną i pół torpedy od siemki, 32k hp to jednak żart na tym poziomie, przecież tyle mają ruskie DDki.
 6. _Admiral_Nimitz_

  [X] Smoleńsk

  AP takie sobie, trafiłem na balti ustawionego idealnie burtą na 9 km i nie weszła ani jedna cytadela. Salwy około 6k. Mino ma zdecydowanie lepsze AP.
 7. _Admiral_Nimitz_

  [X] Smoleńsk

  Na razie gram na module na zasięg + bft, zastanawiam się czy nie zmienić na AFT + moduł na przeładowanie albo AFT + BFT + moduł na przeładowanie Jeden z nielicznych okrętów gdzie trzeba się zastanowić co rozdać i nie ma jednego słusznego buildu kapitana. Jak dla mnie trajektorię lotu ma nieco lepszą od Minotaura, pierwsze kilka salw przestrzeliłem. Była gdzieś na forum taka tabelka która pokazywała co można przebijać z IFHE, nie mogę jej teraz znaleźć a chcę wiedzieć przeciwko czemu da to wymierne efekty.
 8. _Admiral_Nimitz_

  [X] Smoleńsk

  Hoho, dopiero teraz ogarnąłem, że ma działa 130 i łapie się na AFT i BFT. Mega ciekawe. Muszę tylko wiedzieć czy brać to IFHE czy nie :p
 9. _Admiral_Nimitz_

  Nerf submarines

  I to się nie zmieni. Zmiana kosztów naprawy miała ograniczyć kampienie na granicach mapy - nic się nie zmieniło. Dla warzyw najbardziej zaawansowany związek przyczynowo-skutkowy jaki są w stanie zaobserwować to to, że po wciśnięciu shiftu mają widok lornetki. Chociaż i tak niektórych to przerasta. Dużo będzie zależeć jakie nagrody dadzą za szukanie DD. Bo jeżeli to nie będzie warte świeczki to DDki pozwolą łutkom podwodnym popłynąć do swoich BB, a same zajmą się torpedowaniem wrogich.
 10. _Admiral_Nimitz_

  [X] Smoleńsk

  Dzisiaj wchodzi do gry, a tematu dalej nie ma Dobre rady, setupy i cokolwiek innego mile widziane. Ja sobie zacznę od skopiowania kapitana z Minotarła, byłbym wdzięczny gdyby ktoś dał znać czy warto tutaj brać IFHE.
 11. _Admiral_Nimitz_

  Specjalny niemiecki kapitan, czy jakiś bug?

  Nie ma teraz darmowego przeszkalania? Tylko trzeba kliknąć przycisk na stronie.
 12. _Admiral_Nimitz_

  Nerf submarines

  Otóż nie mogę się doczekać ruskiego podwodnego odpowiednika Stalingrada, będzie śmiesznie xd
 13. _Admiral_Nimitz_

  13 SEZON - Rankedy

  Ja się bujam w okolicach 9 rangi, Alaska i Iowa. Brakuje mi kity, bo nie przyzwyczaiłem się do gry okrętami z wolnym reloadem i słabym camo. Rankedy na wysokich tierach są mega frustrujące bo: 1. Bitwy mimo wszystko długo trwają i ewentualna porażka boli dużo bardziej. 2. Brak jednego gracza (AFK czy warzywo/bot) boli dużo bardziej, na niższych tierach łatwiej taką różnicę skompensować. 3. Żenujący MM. WG i tak doprowadziło do tego, że liczą się wyłącznie premki, jak do jednej drużyny losuje krona i Alaskę, do drugiej Seattle i Buffalo czy innego drzewkowca to się robi trochę smutno na serduszku. Najlepsze sezony to sprinty.
 14. _Admiral_Nimitz_

  Plotki, niepotwierdzone informacje i wróżenie z fusów

  Te wystające dziobki nie wyglądają za fajnie.
 15. _Admiral_Nimitz_

  Plotki, niepotwierdzone informacje i wróżenie z fusów

  Jaram się tymi czerwonymi pasami na dziobie, ale Hydro to dla mnie must have żeby cokolwiek robić. A ta premka na X to najbrzydszy okręt w grze
×