Jump to content

_Admiral_Nimitz_

Weekend Tester
 • Content Сount

  6,317
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5561
 • Clan

  [GHOST]

About _Admiral_Nimitz_

 • Rank
  Admiral of the Fleet
 • Birthday July 20
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  XDDDDDD
 • Interests
  Po prostu bądź pro graczem - tak jak ja.

Recent Profile Visitors

3,465 profile views
 1. _Admiral_Nimitz_

  Plotki, niepotwierdzone informacje i wróżenie z fusów

  Szanowni Państwo, kochani moi. Coś wiadomo o nowych okrętach za węgiel i free exp? Nazbierałem zasobów na jedno i drugie i zastanawiam się nad JB i Fryzją, ale może coś ciekawszego wyjdzie (zwłaszcza niszczyciel bez torped mnie trochę odstrasza).
 2. _Admiral_Nimitz_

  Sprint rankingowy 10 (1vs)

  Widzę, że jakieś skrajne emocje ten tryb wywołuje xd Najprzyjemniejszy sezon rankedów jaki kiedykolwiek grałem. Równie dobre były tylko 7 z opcją dywizjonów. Na początek wziąłem NC, potem Tirpitza. Jako, że losowało mnie na same BB, myślałem, że jest lustrzany MM. No ale gra BBkiem to jednak liczenie na RNG. Całą resztę przegrałem Edynburgiem, efekt - 83% WR. Jedyne bitwy jakie przegrywałem, to z BBkami. Gdy trafiałem na DDki to niektóre nawet nie starały się grać, tylko płynęły yolo żeby je rozstrzelać. CV nie stwarzały problemów, win na punkty (chociaż w większości ścigałem). Najlepsza zabawa była z krążownikami, można było się pobawić w kotka i myszkę. Tier również bardzo dobry, bo na 8 nie ma przegiętych okrętów w stylu Stalingrada, a i same charakterystyki okrętów skłaniają do gry na bliskich dystansach.
 3. _Admiral_Nimitz_

  0.8.11.1, Sprint rankingowy: pojedynki VIII poziomu

  Bardzo przyjemne rankedy, oczywiście jedynym słusznym wyborem jest Edynburg. Nie widzę sensu gry czymkolwiek innym.
 4. _Admiral_Nimitz_

  14 SEZON - Rankedy

  Eh, 8x8 to jest za dużo, zwłaszcza na 10. 6x6 to jest maksimum, żeby można było w miarę płynnie grać bez dostawania raka. I tak najlepszy format to sprint, tam nie ma miejsca na patologiczne zachowania.
 5. _Admiral_Nimitz_

  Film "Midway" a gameplay ;)

  Jak oglądałem film zastanawiałem się, ile ma wspólnego z wowsem. Ale jestem pozytywnie zaskoczony. Ogólnie nastawiałem się na film 5/10 w stylu nowego Pearl z pancernikami w roli krążowników czy w ogóle nowoczesnymi okrętami na kotwicowiskach. Odwzorowanie okrętów bardzo dobre, chociaż nadal są za ładne i widać, że to CGI. Fabuła natomiast taka sobie, jak dla mnie dużo lepiej była przedstawiona z starym Midwayu.
 6. _Admiral_Nimitz_

  Wesoła Rocznica

  Ehhh, w. Virginia. Postoi sobie w porcie, będzie ładnie e wyglądać. Liczyłem na jakiś krążek no w ostateczności na Dunkierkę.
 7. _Admiral_Nimitz_

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Brawo, piękny pomysł xd Spot z powietrza powinien zostać na sztywno ustawiony do zasięgu pelotki.
 8. _Admiral_Nimitz_

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Ale sam wcześniej przyznałeś, że nie oglądasz powtórek. XD Żyj sobie dalej w swojej bańce Ah, powtórka to kolejny fetyszyk noobów i innych elementów nie ogarniających gry.
 9. _Admiral_Nimitz_

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Tak, bo każda klasa ma przeciwników do których nie może podpływać. Deska nie wpłynie na smoleńska, bbek bez pomocniczej nie wpłynie na shimę, krążek nie będzie walczył 1 v 1 z bbkiem. Lotnie latają sobie do kogo chcą i jak chcą. Krążki przeciwlotnicze powinny być no-fly zone by design przynajmniej na początku bitwy, tym bardziej, że obrona AA jest w pełni automatyczna i W OGÓLE NIE OPIERA SIĘ NA SKILLU.
 10. _Admiral_Nimitz_

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  To tylko Greyshark jara się młodzieżowym słowem roku. Rework CV jest bardzo kompleksowym tematem bo lotnie wywierają bardzo duży wpływ na każdą klasę.
 11. _Admiral_Nimitz_

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  XD XD
 12. _Admiral_Nimitz_

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Ej, to jest serio jakiś fetysz z tym 50k na yamie zrobionych na niszczarkach Jak chcecie tak bardzo nabijać dimejdż na DDkach to weźcie coś, co się do tego nadaje, Yama z największymi działami w grze ma cytadelować pancki i krążowniki xDDDDDDDDD Bardzo dobrze, że PR nie rozróżnia dmg, bo polowanie na DD w yamie to marnowanie potencjału tego okrętu i świadczy o tym, że nie macie pojęcia jakie jest wasze zadanie w bitwie
 13. _Admiral_Nimitz_

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Niszczyciele to też kolejna wymówka ludzi, którzy nie umieją grać xD. Mam mały dmg bo poluję na niszczarki HURR durr
 14. _Admiral_Nimitz_

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Kluczowe jest to w jaki sposób jest wyliczana oczekiwana wartość, a to nie jest podane. iksde, ale na forum często chcesz udowadniać swoje urojenia w jednej treningówce xd Pokaż profile tych graczy xd (E: jak się rzucicie na wows numbers żeby sortować ranking po WR, to pomińcie oczywiste odchylenia czyli sealclubberów którzy mają nabite kilka tysięcy bitew na jedynkach). Korelacja między dmg i wr jest oczywista, znajdź mi dobrego (czytaj ok. 60% wr solo), który nie robi "fioletowego" dmg. Najczęściej na wskaźniki płaczą słabi gracze, tak samo uparcie chcą oceniać tylko po WR ignorując inne wskaźniki.
 15. _Admiral_Nimitz_

  finded bugs

  Napisz po polsku w dziale o bieżącej aktualizacji albo dodaj ten post w odpowiednim temacie na anglojęzycznym forum.
×