Jump to content

padik32

Players
 • Content Сount

  46
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8675
 • Clan

  [BPCZ]

3 Followers

About padik32

 • Rank
  Able Seaman
 • Birthday 03/28/1992
 • Insignia
  [BPCZ]

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

589 profile views
 1. padik32

  Vlhká zpovědnice

  SOUTĚŽE 1 SOUTĚŽ 1 CV's Revenge Giveaway! Share a screenshot where you've downed at least 10 planes. Include your player name and server for a chance to win an Indomitable. Good luck and fair seas! Překlad z angličtina od CV's Revenge prozradí! Sdílejte snímek obrazovky, kde jste sestřelili alespoň 10 letadel. Uveďte své jméno hráče a server, abyste mohli vyhrát nepřemožitelnou. Hodně štěstí a spravedlivé moře! SOUTĚŽ 2 Participate in our weekly #ScreenshotSaturday challenge for a chance to win 1000 Doubloons! This week's topic is "Achievement Hunter". Upload your most creative screenshot. Include your player name & server. We'll pick our favorite on Friday. Good luck and fair seas! Překlad z angličtina od Zapojte se do našeho týdne #ScreenshotSaturday výzva pro šanci vyhrát 1000 Doubloons! Tématem tohoto týdne je „Achievement Hunter“. Nahrajte svůj nejkreativnější snímek obrazovky. Uveďte své jméno a server hráče. V pátek vybereme naše oblíbené. Hodně štěstí a spravedlivé moře! přesunuto CC] YasuLord <<< Twitch stream & Youtube
 2. Výhra za uhádnutí, už nevím čeho , ale byl to přesný výsledek 60 killů , to je ono. :-) Ještě jednou moc děkuji.
 3. padik32

  Československý říjen

  Jak mam smazat prispevek? prosim
 4. padik32

  Československý říjen

  Tím pádem bych chtěl vyzvat všechny, kteří stále nemají Československou vlajku a nášivku, aby kontaktovali Žabáka na fóru ? SNAD UMÍTE ČÍST.
 5. V Okhotnik, VI Molotov, VII Leningrad nebo VIII Lenin Pokud obdržíte misi na loď, kterou již máte ve svém přístavu, tak za její splnění dostanete kompenzaci v kreditech Tak že, za misi Leningrad, poněvadž ho mám, tak dostanu pouhé kredity. Prémiový křižník V. úrovně Murmansk – 200 žetonů. Pokud již máte tuto loď ve svém přístavu, tak jako kompenzaci dostanete 3 000 dublonů. Škoda, že mě to nenapadlo předtím, než jsem si ho koupil za žetony. Měl jsem si ho koupit v premiovém obchodě, a pak bych dostal útratu zpět v dublonech. To je nefér..
 6. padik32

  Trojboj + 1 Honzíkova cesta

  Ahoj, stále běží tato akce? Už vidím datum 2019, tak to je skvělé. Screeny , výsledky musí být v daném čase, chápu,že.
 7. padik32

  Námořní bitva: nové mise

  Ahoj a díky za info. Asi to tak bude, Kluci z klanu říkalo, že už včera byl nějaký problém a že to bude souviset. Tak diíky a ať se daří.
 8. padik32

  Námořní bitva: nové mise

  1. Screen - UKAZUJE - Pokusy se nepočítají a stále 7 pokusů. Dole v rohu je čas 7:00 2. SCREEN - Ukazuje opět zápis poškození z bitvy
 9. padik32

  Námořní bitva: nové mise

  Ahoj, malý, velký problém v zapisování výsledků. V čase mezi 3 - 4 hodinou ranní, kdy se rozdělovaly žetony mezi hráče akce Victory, tak mi to nezapočítalo 2 výsledky se ZAO. Poté jsem odehrál ještě 2 bitvy se ZAO a IRON Dukem. ZAO se konečně zapdalo a pak jsem dal VYPNOUT Počítání pokusů. Jak do jedu s Ironem , jdu opět ZAPNOUT pokusy, ale vidím , že tato bitva je zapsána. A zápis byl bez hvězdy, Jako bych to nevěděl, že tolik nenastřílím, A další kurizita, že do ted mi to ukazuje 7 bitev(pokusů).
×