Jump to content

Havy_CZ

Players
 • Content Сount

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  17579
 • Clan

  [-CSR-]

About Havy_CZ

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Havy_CZ

  Aktualizace 0.10.5: Velká bitva

  Rakeťáky teď nemá smysl ani vypouštět. Zase hodně špatná změna.
 2. Měl jsem úplně stejný pocit, že jde o nerf sekundárek. Zkusil jsem si to na Test serveru. A tam to dopadlo dobře a bylo to docela příjemné. Rychlejší střelba sekundárek a na víc cílů vyvážila sníženou přesnost. Testoval jsem Massa i Georgii. Nicméně skutečně uvidíme užití až v pořádné bitvě. Tam je někdy potřeba rychle udolat jeden vybraný cíl. A pokud toto nepůjde, budume všichni kempit vzadu.
 3. Vyzkoušel jsem, poznatky: Schází šablony na kopírování kapitánů. Když jich je hodně, opravdu to pomůže. Hodilo by se mít k dispozici jeden free-reset kapitána i po delší době, přeci jenom člověk nemusí nastavit všechny kapitány správně za krátký čas. (Když mám všechny t10 - t9 a většinu t8/t7 a hodně t6). Perky na DD kapitány potřebují doladit. Např: "Bystré oko" na DD by měl být za 1 bod (prohodit třeba s "likvidátorem") "Odborník na hlavní a protiletadlovou baterii" 3pts dává jen -5% k reloadu (nyní -10%) ale už pak nestačí body "Smělý rváč" 4pts.
 4. Prosím věnujte se podstatě toho vlákna ;-) Co má vliv na správné rozložení týmů...
 5. (Nechápu, proč jsem byl varován, nebylo mým cílem nikoho urážet. Ale hold každý si něco vykládá nějak. Budu se snažit zase nepřispívat do fóra.) Podstata mého příspěvku byla v tom, že mnohem víc vyváženost týmů ovlivňuje rozložení kvality hráčů do týmů, než prostá distribuce správného tieru lodí proti sobě.
 6. Co to prosím znamená?
 7. Je to nějaký extra nový hnus, ale pořád výhry nebo prohry 60:1000 apod... Je to ten vylepšený mechanismus? Opravdu to není ojedinělý screenshot. [EDITOVÁNO]
 8. Havy_CZ

  Aktualizace 0.9.2.1: apríl

  Aprílové bitvy? Vždyť to je teď každá dopolední...
 9. Bad arranged tournament. Next time we will not participate on action via discord. It is confusing.
×