Jump to content

Kumandan_Berkin

Beta Tester
 • Content Сount

  31
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1050

About Kumandan_Berkin

 1. Kumandan_Berkin

  test server

  test serverı nereden ındırdın ben goremedım
 2. Kumandan_Berkin

  Bonus Kod

  Tam ben haber vercektim. sagolasın ıyı oyunlar mıllet
 3. Kumandan_Berkin

  Bir Bilene Sor !

  eger kruvazor veya muhripsen ap yı kruvazore at he yi zırhlı ve muhribe at. eger zırhlıysan ap yi kruvazor ve zırhlıya at. muhripe he at. aslında hepsi ıle istediğine he atarsın ha bide ucak gemisne de he avantaj kısmına gelirsek he yakar ap ise koske isabet ederse iyi hasar verir.
 4. Kumandan_Berkin

  ÇILGIN SİMS WOWS U COSTURUYOR

  sabah yaptıgım savastır. Sims ile oynayan arkadaşlara tavsiyem dusman gemisine yandan-size bakmadığı taraftan- yaklaşın. aradaki uzaklık 2.5 km olunca atın torpidoları. Kıvraklıgınızın degerini bilin.
 5. Kumandan_Berkin

  SİMS

  gemiyi kamikzae için kullanıyorum ama sıkıntı ana toplar ucak savar olarak da görunuyo. ana batarya yı nasıl aa olarak kullanıcam
 6. Kumandan_Berkin

  arkadaşlar acil yardım

  oyunu sil tamamen program files dan da kontrol et sonra yeniden yukle
 7. Kumandan_Berkin

  SİMS

  Arkadaşlar sims in ucaksavarlarına bakarken 127mm lik ana toplar da ucakavar olarak gorunuyo. onları nasıl kullanırım ucaksavar olarak
 8. Kumandan_Berkin

  Türk Arkadaşlar Filo Olalım

  su an oyun acık betada. normal wot a girer gibi girebilirsin.
 9. Kumandan_Berkin

  Gemilerdeki adaletsizlik, kruvazöre ve destroyere ihtiyaç kalmadı.

  tamamda zırhllarda manevra ve hız yok.Ben genelde Sims ile kamikaze gibi gidip zırhlının yanına atıyorum torpıdoları bi ara hepsi vurmustu. Koca zırhlı gözumun onunde sulara gömuldu. izlemesi bile cok zevkli.
 10. Kumandan_Berkin

  Türk Arkadaşlar Filo Olalım

  Bence de.
 11. 1. Gayet guzel. Ama hasar yerine su dolması olsa daha iyi olur. Cunku geminin on burnu hemen yamulmaz-hızlı ve muhrip degilse- sonuc olarak. 2.Benimde kafama takılmıstı. Bence uygulanmalı ama soyle bi sıkıntı var ada oyunlarında bu gercekleşirse buyuk bir gemi o yolu - adaların arasında kalan kucuk bolumler-tıkayabilir. iyi tarafı diğer gemiler sıg suda batan gemiye takılırsa kolay av olurlar. 3.haklısın. 4.semm in dediği gibi battleship gemisi gibi olur ki bence harika olur. Gelen salvoları kolayca def edebilirsin ama bu durumda muhripler 10km den sonra vurulamaz. ona göre ayarlama yapılabilir.
 12. Arkadaslar Acık beta da acılan gemiler bizde kalıyor mu
 13. Kumandan_Berkin

  Zırhlı Gemiler mi yoksa Kruvazörler mi ?

  Zırhlıların batarya dons hızı tam bir işkence. hızları, manevra kabiliyetleri. Eger zamanında mudahele etmesen yakınındaki bir muhribe sana doğru gelen sıra sıra torpido gorursun o da son gordgun sey olur. Ben tercihimi Des Monies den yana kullanırdım. Hızlı,Manevra kabiliyeti yuksek, dakikada 90 mermi. Ucak savar larıda mukemmel. Uc arkadas oyuna gir.Filo gibi ilerle.-Des Monies ile- yanınıza kolay kolay ucak yaklasamaz. Iyı gunler ve oyunlar dilerim.
 14. Kumandan_Berkin

  FİLO ILE SAVASMAK ISTEYEN ARKADASLAR

  kod icin takip et Wargaming i facebook uzerinden ya da premıum gemi alıp gireceksın. Yanlız biraz bekle derim. belkı kod dagitilir veya acık betaya gecer.
 15. Kumandan_Berkin

  FİLO ILE SAVASMAK ISTEYEN ARKADASLAR

  Evet arkadaslar oyuna 3 Turk girsek fena olmaz hem birbirimizi kollarız hemde cok guclu sekilde saldırırız. Bende tier 7 Sims tier 4 Wyoming var. Biliyorum cok az ama malum yaz tatilindeyiz. Hızlıca kasarım. Takım ıle oynamak isteyen arkadaslar mesaj atsın. İyi salvolar dilerim.
×