Jump to content

Black07Hawk

Players
 • Content Сount

  19
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  13411
 • Clan

  [G3NTZ]

About Black07Hawk

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

370 profile views
 1. Black07Hawk

  Chciałbym być lepszym graczem. Gdzie zacząć?

  Polecam graczowi: popylacz1991 poradniki jak strzelać w dziób Moskwy, bo coś mu nie szło i zaczął płakać..
 2. Black07Hawk

  [GRAY] 50 shades of RNG

  Szacun za bycie pierwszym polskim klanem w tajfunie
 3. Black07Hawk

  ZGŁASZANIE BŁĘDÓW

  Pieterk kogucik szanuje :D
 4. Black07Hawk

  ZGŁASZANIE BŁĘDÓW

  Kiedy zostanie naprawiony problem z pingiem ? Od wczoraj ping skacze 20-800 gdzie normalna wartość u mnie to 30-40. Nie ma możliwości normalnej gry. Robiłem ping testy, pingowałem strony i jak się okazało nie tylko ja mam problemy.
 5. Czyli nareszcie nie będzie penów za 0 dmg, nie będzie totalnej saturacji i wreszcie najbardziej dymana klasa niszczarek (IJN) będzie miała coś więcej do powiedzenia, bo po wejściu Brytyjskiego drzewka zmiany już MUSZĄ być. Każdy mniej lub bardziej rozgarnięty wie jak wygląda gra Shimk'ą :
 6. Black07Hawk

  16 SEZON - Rankedy

  7 dni RO - WG_Lumberjack
 7. Black07Hawk

  16 SEZON - Rankedy

  Weź nie dobijaj, ja już mam dość tego syfu...ale samo się nie wbije
 8. Black07Hawk

  16 SEZON - Rankedy

  Po prostu powinni zastosować jakiś system doboru drużyn z prawdziwego zdarzenia. Jeśli masz mieć w "drużynie" warzywa to ok, ale niech przeciwnik też je ma. Bo jak to jest tracić BB i dd w ciągu 4,5-5 min to ja już doskonale wiem odnosząc 7 porażek z rzędu - to mój nowy rekord . Z kolei u przeciwnika na próżno tego szukać. Bitwy gdzie wyżynają całą drużynę łącznie ze mną bez straty NAWET 1 okrętu to standard. Lecz proszę bardzo, kiedy gra "zorientuje się", że przesadziła to zaraz daje ci naprzeciwko jakieś przeszczepy i pozwala wygrać max 2 gry. Następnie po tych 2 wygranych wracamy na stare śmieci - jeb porażki mode. W poprzednich sezonach przetrzymywało owszem, na 4-5 randze przez 15-20 bitew...ale *edytowano* na 9 przez prawie tydzień ? Jeszcze dla dobitkę jak spojrzę na tych "wybitnych" graczy z czerwonym/pomarańczowym kolorkiem (ogólnym PR i WR) mających range 6 w dół i nie, nie mają wcale po 200 bitew a tyle co ja i niewiele więcej to zadaje pytanie. W czym oni są lepsi ? Łożą więcej ode mnie czy co...Czy ja naprawdę nagle zapomniałem jak się gra rankedy. WG pls....
 9. Black07Hawk

  16 SEZON - Rankedy

  To co się *edytowano* w tym rakowym trybie jest poniżej krytyki. Ten tryb jest gorszy od legii w eliminacjach do LM. Żeby przez 5 dni awansować AŻ...uwaga... 1 RANGĘ z 10 na 9 to jest...żałosne. To jak bardzo jest się dymanym przez MM i nie wiem... "graczy"(?) w tym gównie zwanym"drużyna" to jest czysta patologia. Pierwszy raz dostałem wylewu w tej grze...*edytowano* właściwie. W poprzednich dwóch sezonach potrzebowałem 146 i 106 bitew aby uzyskać 1 rangę. Teraz mam już *edytowano* 80 bitew i sterczę jak ta *edytowano* na 9 randze. *edytowano* z tym, że 5 godzin temu zacząłem z 9/1 jak kończę na 9/0...Przecież to jest niedorzeczne jakich "ludzi ?" losuje do drużyn. To jest nieprawdopodobne... Od 5 dni stoję +/- 9 ranga. Co z tego, że zachowa się na 3 porażki gwiazdkę, ja potem gra*edytowano* jeszcze 5 porażek z rzędu... Widać nie warto jakkolwiek się starać...bo po co ?
 10. Wg wprowadza nową premkę. Z wyglądu kupa, z zapowiedzi kupa ale i tak kupujesz bo a może jednak
 11. Black07Hawk

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  To wtedy odpływ graczy byłby wielkości Mount Everest, a tej luki już by nie zatkali
 12. Black07Hawk

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  W każdym bądź razie "kto daje i zabiera ten się w piekle poniewiera" :D
 13. Black07Hawk

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Powiem tak. Może to był specjalny wypadek z tym - marketing i te sprawy. Jedno jest pewne - jest godzina 10, a do nich płynie strumień hajsu, bo ludzie którzy mają/mogą kupują. Zabranie tego byłoby strzałem w kolano.
 14. Black07Hawk

  NIE SZUKAM KLANU!

  Szukasz klanu? tylko ms-b. Pisz do szakala albo pancernego.
×