Jump to content

Black_Cobra_666

Beta Tester
 • Content Сount

  1,505
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1338

About Black_Cobra_666

Recent Profile Visitors

481 profile views
 1. HELŮE  CHTĚL JSEM SE ZEPTAT  JAK JE  MOŽNÉ  TA  LOD NESTŘÍLÍ TAK JAK MÁ  KDYŽ JSEM JI MĚL  V ZÁKLADU  BYLA LUXUSNÍ  Á  VŮBEC TED JE NĚJAKÁ DIVNÁ  TO  I  AMAGI  JE LEPŠÍ  NECHCETE TU LOD  TROŠKU  POUPRAVIT A NEBO  JI DEJTE  MÍSTO AMAGI  PÁČ TOHLE NENÍ  NORMÁLNÍ NASTŘÍLET SNÍ STEŽÍ  20 K DMG  TO JE VRCHOL :(

 2. Black_Cobra_666

  Vlhká zpovědnice

  Mám jeden dotaz. Sice jsem napsal že už nebudu tady psát na tohle fórum ale tohle mě zajímá. Kolik hráčů hraje tuhle hru v prime čase. To je od 20:00 do 22:00. Ve všední dny a o víkendu. Pamatuji že ve všední dny tuhle hru v tenhle čas hrálo 30 000 - 35 000 a o víkendu 40 000 - 45 000. Ty čísla jsou jen orientační takhle přesný niky nebyly.
 3. Black_Cobra_666

  Vlhká zpovědnice

  Beru to sem popletl. Ale tahle hra je celá popletená. Tohle je můj poslední komentář už jsem nikdy nic nenapíši. Radši začnu čekat na konkurenci. Ale i ty musíš uznat že se ta hra nedrží reality ani vzdáleně. Teď mi odpovíš je to arkáda a hra. Ano to uznávám ale aspoň nějakých mantinelů by se měli držet.
 4. Black_Cobra_666

  Ruske krizniky

  No tak jsem měl pravdu. Lodě CCCP budou nejlepší. Ach jo to má k realitě hodně daleko. Ta Moskva bude super loď. Další důvod proč už nebudu hrát tuhle hru. Protože úplně překrucují dějiny. CCCP mělo úplně bezvýznamný námořnictvo. Taková Itálie nebo Francie měli mnohem více lodí. A ty tady nejsou. Podle mého názoru by Japoncům stačilo na zničení celého námořnictva CCCP jen tyhle síly a to 1 Bitevní loď Yamato 2 Letadlové lodě 3 těžké křižníky Atago, Mogami, Myoko 3 lehké křižníky 20 torpédoborců Na začátku války by více nepotřebovali
 5. Black_Cobra_666

  Vlhká zpovědnice

  To znám. Tohle byl jeden z mnoha důvodu proč jsem tuhle hru odinstaloval. Aby sem dal 40 zásahu z toho 17 do jediný lodí. Kde dmg byl jen 5000. Nebo bitvy které skončí do 5-7 minut.Protože tým je složený ze samých jednobuněčných organismů. Tak na to nemám nervy.
 6. Black_Cobra_666

  Vlhká zpovědnice

  Za horizont střílelo jen Yamato. Jinak v reálu měli Japonci velmi přesný děla. Hodně to cvičily a to hlavně v noci.
 7. Black_Cobra_666

  Mogami

  Přitom ve skutečnosti to byly docela odolné lodě. Sice měli mouchy ale v boji se docela dobře osvědčily a byly dost odolné.
 8. Black_Cobra_666

  Fuso

  Zajímavé já někde četl že to byl bitevní křižník.Ale mohu se mýlit jdu to z jistit nerad bych udával špatné udaje. Tak měl si pravdu Fuso bylo postavený jako BB.
 9. Black_Cobra_666

  North Carolina

  Tak to máš štěstí na spoluhráče. Umě křižníky ujedou jakmile na ně nepřítel oboří. A na týmÿ jsem dávno rezignoval. Jak jsem psal vrátím se ke hře až bude více realistická. Dobře vím že jsem mizerný hráč. Takže mi nemusíte furt říkat že chyba je ve mě. Křižníky dokáží potrápit BB ale důležité je že je tam množné číslo a byly to těžké křižníky z 200 děli a ne lehký samostatně plující křižník.
 10. Black_Cobra_666

  Fuso

  Fuso byla původně bitevní křižník. Pak prošla rozsáhlou modernizaci a byla překlasifikovaná na bitevní loď. Japonci BB blbě nasazovali. Měli je použít jako doprovod letadlových lodí. Jak Američané. Tedy aspoň ty rychlé BB měli použít jako doprovod.
 11. Black_Cobra_666

  Furutaka

  Aoba je lepší. Budeš sní vice spokojený.
 12. Black_Cobra_666

  Fuso

  Jo mě taky mi Fuso potopily jedním jediným torpédem. A to jsem měl 95% hp. Ale jinak je to super loď. Tedy pokud vám přeje RNG.
 13. Black_Cobra_666

  North Carolina

  To by ty křižníky museli spolupracovat a ne zdrhnout. Docela by mě zajímalo jak by sis ve skutečnosti troufl z křižníkem na BB. Nebo z DD sice měli torpéda ale jejich rychlost byla kolem 40 uzlů. takže se jím šlo docela dobře vyhnout nebo se po nich střílelo sekundárními zbraněmi. Ano u umím sundat křižník než mě upálí ale jedině když nezasáhne RNG.Protože jsem zažil situace kdy křižník dostal 8 zásahů z Fusa a nic mu to neudělalo a on mě během pár sekund vzal ohněm 60% protože jsem už použil opravy. K téhle hře se vrátím až bude trochu realistická dříve ne.
 14. Black_Cobra_666

  Midway

  No tahle letadlová loď už byla postavena po válce. Takže se v ní zohlednily válečný zkušenosti. Takže předpokládám že bude vel mi odolná.
 15. Black_Cobra_666

  Zao

  Ani se ti nedivím. Ekonomika na vysokých tirech je brutální.
×