Jump to content

uzekamanzi

Weekend Tester
 • Content Сount

  156
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  980

5 Followers

About uzekamanzi

 • Rank
  Petty Officer
 • Birthday 01/18/1978
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Fort Winiary

Recent Profile Visitors

623 profile views
 1. uzekamanzi

  MS-B

  Dziękuję za te wszystkie tytuły i zapraszam. TS w tej chwili jest bez hasła, więc nie ma problemu żeby wejść
 2. uzekamanzi

  MS-B

  Okręt mógłby być nawet o załodze Enterprise ze Star Treka, a i tak bym zalecał przeczytanie przed wysłaniem podania, jeśli oddawałby specyfikę funkcjonowania załogi w niekorzystnych dla niej warunkach... Chodzi o to, aby potencjalny rekrut nie spodziewał się, że wstępuje do floty dowodzonej przez kapitanów luksusowych transatlantyków pasażerskich, po najlepszych szkołach morskich, gdzie będzie miał zapewnione cieplarniane warunki, a załoga używa pięknego i kwiecistego języka, przy którym róża czuje się jakby była zwykłym chwastem. To miejsce dla ludzi dorosłych, mających swoje obowiązki w prawdziwym życiu, mimo to znajdujących chwilę czasu by spędzić czas przed komputerem, nie boją się wyzwań, podczas walki rozumieją, że zgranie i poświęcenie dla zespołu jest ważniejsze od własnej wygody, a w zamian nie oczekują nic więcej poza satysfakcją z dobrze spędzonego czasu w gronie wirtualnych znajomych.
 3. uzekamanzi

  Rekrutacja do Klanu [S_O_K] - Sons of Kraken

  To prawda, że ludzie u nas grają nie tylko w WoWsa, ale, pisząc że nikt u nas nie gra w WoWsa, chyba się trochę mijasz z prawdą. Może zastanów się dlaczego przysłowiowy "nikt" nie palił się do gry z Tobą, a później wyciągaj wnioski. Wybacz, ale nie byłeś duszą towarzystwa naszego TS3, wręcz przeciwnie dość męcząco się Ciebie często słuchało (nawet ja tego doświadczyłem, mimo że jestem kilka-kilkanaście godzin na TS tygodniowo), może dlatego niewiele osób chciało w Twoim towarzystwie grać. Co do dzielenia się wiedzą - są tematy na tym i na naszym forum, gdzie przekazywane są cenne uwagi, włącznie z poradnikiem jak grać. Resztę, szczególnie "nowości" można wymienić na bieżąco podczas rozmowy na TS. Co do pożegnania, wybacz ale nie pożegnałeś się. Od tego jest forum, jakoś przed Tobą ludzie chcący odpocząć od gry potrafili to wyrazić na forum, żegnając się tym samym z całym klanem. Jeśli dla Ciebie pożegnanie się z kilkoma osobami będącymi akurat na TS w chwili gdy odchodziłeś jest pożegnaniem, to znaczy, że od początku miałeś ludzi z tego klanu w miejscu którym siadasz codziennie w szkolnej ławce. Tak jak pisałem wcześniej ten klan jest dla ludzi dorosłych, mających swoje obowiązki i chcących dla rozrywki pograć w towarzystwie, dlatego nikt nikogo nie będzie zmuszał do uczestnictwa w grze według jakiegoś harmonogramu, szczególnie dopasowanego do czyjegoś planu lekcji. Bo są w życiu ważniejsze rzeczy do roboty niż gierki. Pewnie kiedyś to zrozumiesz, ale póki co utwierdziłeś mnie tylko w przekonaniu, że sam fakt posiadania dowodu osobistego (o ile faktycznie go masz) nie czyni z nastolatka osoby dorosłej. Życzę Ci powodzenia w nowym klanie i prawdę mówiąc nie chce mi się już więcej na dezertera czasu swojego poświęcać, więc bywaj.
 4. uzekamanzi

  Rekrutacja do Klanu [S_O_K] - Sons of Kraken

  Panowie przestańcie w temacie o sokistach, knuć teorie spiskowe na temat tego co się dzieje w MS-B. Mój klan jest dla ludzi dorosłych. Jeśli przez przypadek ktoś wstępując w jego szeregi pomylił go z piaskownicą, to nic dziwnego, że z własnej woli uciekł do domu pod mamy spódnicę, jak tylko na dworze zaczęło się ściemniać. Omawiane tutaj odejście nie ma nic wspólnego z decyzjami podjętymi przez osoby funkcyjne lub z nimi konsultowanymi. Ktoś po prostu był sobie bez zobowiązań i bez słowa pożegnania sobie poszedł.
 5. uzekamanzi

  MS-B

  Przypominam, że Marynarka Szuwarowo-Bagienna wciąż rekrutuje. Szukamy ludzi chcących pograć wspólnie w dywizjonach, nie bojących się komunikacji głosowej, która w zasadzie jest obowiązkowa we współdziałaniu. Jednocześnie zaznaczam, że nie ma sensu składać podania, jeśli pojawianie się na TS3 i wspólna gra nie będzie praktykowana. Graczy którzy nie będą uczestniczyć w życiu klanowym będziemy zgodnie z ich przekonaniami owijać w całun, razem z pociskiem od Yamato i w tej postaci wodować na pełnym morzu, aby mogli sobie samotnie i z najcięższym uzbrojeniem podbijać głębiny.
 6. uzekamanzi

  Wersja 5.1 - opinie ogólne.

  A miało być tak pięknie ;) Myślałem, żeby sobie kupić Błyskawicę na imieniny, ale zaczynam dostrzegać, że kasę lepiej lokować w bardziej przewidywalne hobby niż w grę, która z wersji na wersję potrafi tak bardzo zaskoczyć...
 7. uzekamanzi

  Szukam ogarniętego klanu

  R_M moim zdaniem powinieneś u nas znaleźć czego szukasz...
 8. uzekamanzi

  Ktoś, coś? :>

  E tam Liptony, kto by chciał skończyć w szklance z wrzątkiem?.. Nimitz słusznie prawi u nas tylko +18 i +V tier.
 9. uzekamanzi

  MS-B

  Panowie a co tu się wyprawia do czorta w tym temacie rekrutacyjnym? Jeśli o mnie chodzi odpowiadam na PW wysyłane przez forum WoWs , nasze wewnętrzne forum i jestem w miarę możliwości osiągalny na naszym TS (chwilowo na TS są restrykcje dla nieaktywowanych osób, więc lepiej pisać przez PW tutaj jeśli coś ważnego jest do przekazania)
 10. uzekamanzi

  Karlsruhe, IV tier

  O ile poprzednicy bardzo mi się podobali, to Karlsruhe jest złomem totalnym. Nie dość, że losowania tragiczne (poprzednicy praktycznie trafiali na przeciwników równych sobie, więc nie grało się źle), to jeszcze jego uzbrojenie jest po prostu koszmarne. Zasięg, prędkość i tor lotu pocisków, na tle konkurencji z którą przychodzi mu walczyć są mierne, torpedy... no cóż może po odblokowaniu drugiej wersji będzie okazja przetestować czy się do czegoś nadają, bo te bazowe są tylko ozdobnikiem :/ Jak trafiamy na lotniskowce, to wrogie eskadry mogą sobie bezkarnie przelecieć nad okrętem i nawet 1 zestrzelenia nie da się zaliczyć :/
 11. uzekamanzi

  Karlsruhe, IV tier

  A pływają już w takich ilościach jak wczoraj Kolbergi? Bo jeśli tak, to nie powinno być problemu z wadami, skoro wszyscy będą mieli jednakowe ;)
 12. uzekamanzi

  Kolberg, III tier

  Żaden okręt (no poza poprzednikiem - Dresden) nie sprawił mi tyle frajdy co Kołobrzeg U mnie zostaje jako zabawka...
 13. uzekamanzi

  Porównywarka okrętów

  Dobra robota. Plusik dodany
 14. uzekamanzi

  Liczenie wyników - tydzień II ZADANE OBRAŻENIA

  Isokaze 10300HP DMG: 83263 Krotność: 8,1 (I próg)
 15. uzekamanzi

  MS-B

  Jesteśmy niewielkim klanem, ale nie jesteśmy bynajmniej wymarłym klanem w którym straszą same duchy. Pragnę serdecznie podziękować wszystkim starającym się akcentować naszą obecność na forum społeczności WoWs. Jestem dumny z tego, że 9 spośród nieco ponad 30 naszych Marynarzy, zakwalifikowało się do zdobycia nagród w ramach konkursu na liczbę fragów. Życzę wszystkim kolejnych sukcesów i zapraszam w nasze szeregi nowych rekrutów, którzy chcieliby współtworzyć tą aktywną społeczność. Niech Wam masa zdobytych Dublonów pomocną będzie :-D
×