Jump to content

DoctorX_cz

Players
 • Content Сount

  20
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  531
 • Clan

  [T-N-T]

About DoctorX_cz

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Contact Methods

 • Skype
  Nemám
 • Twitter
  Nechci

Profile Information

 • Location
  Republika BHD
 • Interests
  02/2019 - Reset

Recent Profile Visitors

84 profile views
 1. DoctorX_cz

  Jak změnit ikonu a hlas velitelky na HSF Graf Spee

  Tak moment, Mina_Thea je vyloženě kapitán pro Graf Spee a jinde se nezobrazí? Tedy budu-li mít cestu správně, viz nahoře a budu chtít najmout kapitána na Graf Spee, měla by se zobrazit? Pokud ano, je někde seznam kapitánů, pro ostatní německé lodě, postačí bitevky od VI. tieru.
 2. DoctorX_cz

  Jak změnit ikonu a hlas velitelky na HSF Graf Spee

  Moc děkuji, cestu mám správně v aktuální verzi. Ještě se v tom pohrabu :o)
 3. DoctorX_cz

  Oznámení funkce SKIPPER

  Já už u toho WG nepoznám, kdy si dělaj p.r.d.e.l a kdy to myslí vážně
 4. DoctorX_cz

  Jak změnit ikonu a hlas velitelky na HSF Graf Spee

  Nejsem žádný IT, použil jsem stejnou cestu co je uvedena, použil i dále uvedený obrázek pojmenovaný Mina_Thea.png ... ale ať listuji mezi německými kapitány, jak chci, mnou zvolený obrázek tam není, kdepak je chyba? Poradíte?
 5. Wolffstein ahoj. Nechci nikde spamovat vlákna. Všiml jsem si, že máš dost zkušeností s Německými bitevkami, myslím že se píše BB. Můžeš poradit univerzalní skill kapitána? Do 6 tieru asu AA moc, ne dál zřejmě standart, netuším. Ohledně modulů mám převážně vybráno ,,úprava zaměřovacích systémů,, ale ono to je podle mně k prdu, stejně to lítá okolo.

  Poradíš tedy optimální skill a moduly? Předem děkuji.

  Petr.

  1. Wolffnstein

   Wolffnstein

   Ahoj Petře. Díky za napsaní, je fajn, že po všech těch recenzích si někdo všiml. K věci. Německé bitevní lodě jsem zkoušel postavit na vše. Jak ful AA lodě, tak sekundárky, tak výdrž. Od 3 - 6 tieru se vyplatí stavět to na výdrž a kamufláž. Sekundárky nemá smysl řešit, protože mají krátký dosah a nemáš na to dostatek bodů na kapitána. Takže cca 10 bodovej kapitán, co bys mohl mít se dá do Prioritní cíl, Otáčení věží nebo Adrenalon Rush, Superintendant a kamufláž. Na modulu mám přesnost. Od 7 - 8 tieru tam mám sekundárky. To znamená prioritní cíl, Otáčení věží a adrenalin rush, superintendant, základy odolnosti, pokročilý střelecký výcvik a manuální zaměření sekundárek. Na modulu mám prodloužený dostřel sekundárek. Na 9 - 10 tieru mám build na výdrž. Tzn. Prioritní cíl, Nával adrenalinu, Otáčení věží, Superintendant, Základy odolnosti, Kamufláž a ten perk za 4 body proti hoření (ochrana proti hoření?). Na modulech pak modul na přesnost. Kurfurst už má děl 12, tam ti to malinké zlepšení přesnosti pomůže k trefě granátu/dvou navíc. Zbylé moduly.. první dva jsou jasný a pak tam mám modul na kamufláž a modul na rychlejší střelbu hlavní baterie za cenu pomalejšího otáčení věží. Ale i Kurfurst jde postavit na sekundárky a je efektivní. Problém je, že na desítkách se tak moc kempí, že to nevyužiješ. Naopak build na výdrž ti pomůže zůstat v bitvě déle a logicky si nastřílíš víc. :)

  2. DoctorX_cz

   DoctorX_cz

   Moc děkuji za odpověď a zároveň radu, pokusím se to adaptovat a hlavně se naučit.Většinou jsem uvažoval správně, v některých řípadech, jsem se mýlil, tak zkusím. ještě jednou děkuji za odpově´d a peji příjemnou hru.

   Omlouvám se za strohou odpověď, ale dnes trochu stresík a vstávám za 5 hodin, super :o)

  3. DoctorX_cz

   DoctorX_cz

   Wolffnstein omlouvám se, nechci aby to vypadalo, že jsem jen dostal cenné informace a vykašlal se na to, vůbec ne. Vzal jsem si to k srdci, hodně změnil a dobrý, jen je opravdu málo času. Přijdu, dám 1-2 scénáře a zase postel, práce, hnus :o(

   Ještě jednou děkuji. P.

 6. DoctorX_cz

  Tirpitz

  1 z 10 naprosto stejných bitev ze včera. Ani jednou jsem se nedostal ke svému Tieru, je to normální? Si u Těch desítek připadám jak LAMA ( vlastně jsem LAMA )
 7. DoctorX_cz

  Spiel verbindet sich nicht mehr

  Ja, danke, danke
 8. DoctorX_cz

  Spiel verbindet sich nicht mehr

  Wird der Server heute Abend repariert?
 9. DoctorX_cz

  Hledám zaměřovač

  Mooooc děkuji opravdu.
 10. DoctorX_cz

  Hledám zaměřovač

  Zdravím, dnes při projíždění videí, jsem narazil na tento zaměřovač. Je standartě dostupný ve hře, nebo jak? Rozhodně jsem ho nenašel, jen ty nitkové kříže. Děkuji za info a omlouvám se pokud jde o hloupost.
 11. DoctorX_cz

  [UPD 11/2] Aktualizace 0.8.0.2

  To byla doby kdy jsem u WoTka skončil. Těch Sci-Fi tanků je tam teď mraky. Mám čím dál větší pocit, že WoW skončí stejně. Holt investor a akcionář může vše, takže pokud si Fidell Kastról koupí balík akcií WG , klidně tu budou lodě z Kuby Takhle dopadlo WoTko viz zmíněná větev Těžkých tanků Japonska a to není jediná. Je hezké, že se WG pokouší úpravou mechaniky přiblížit realitě, ale pokud budou ve hře lodě pouze plánované, je to špatně. Jak frustrující potkávat s Bismarckem lodě v Tieru IX a X které když vznikali, ležel Bismarck už na mořském dně. Jsou okamžiky, kdy prostě MM nedává logiku. Neříkám, že by měli vzniknout historické bitvy, ale rozhodně některé lodě pokud se nemohli potkat v reálné době, by se neměli potkat ani zde. V jednu chvíli to je, jako by jste si vzali vzduchovku na nepřítele s ,,Ákáčkem ,,.
 12. DoctorX_cz

  Ave Cesar

  Tak Já si taky přihodím
 13. Děkuji, tohle vím, šlo mně o to info u kapitána. Pokud ho prohazuji mezi prémium loděmi, dole stejně svítí info. Specializace Hermelin. Pokud ho dám na standart loď, pak po přeškolení se změní specializace na aktuální loď. Jde ta specializace upravit jinak? Má vůbec ta specializace na kapitána vliv?
 14. DoctorX_cz

  Hledám pohodový klan, ne však mrtvý přístav

  Děkuji, večer na noční bude chvíli čas. Rád se ozvu a přidám. Pokusím se být maximálně užitečný. DrX
 15. Ahoj všem. Plavčík z dob Husákových hledá pohodový klan, ropa jde teď v niveč. Jsem bez TS, malý prostor, malý prcek, chce to klid. I když žena není žralok, za hulákání u hry by mně sežrat mohla Uvidíme časem Rád pojedu četu, scénář. Klanovkám se nebráním, ale nejsou prioritou. Hraji o víkendu, po večerech a když je klid v práci tak i noc. Moje příšerné statistiky zde: https://worldofwarships.eu/cs/community/accounts/518864131-DoctorX_cz/!/pvp/overview/ Pokud bude mít někdo zájem a pochopení, že tu nemohu sedět nonstop, rád bych zakotvil pár lodí ve vašem přístavu. DrX
×