Jump to content

satess

Players
 • Content Сount

  19
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4198

About satess

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. satess

  Błyskawica

  Občas si s ňou zahrám. Podľa mňa je to veľmi dobrý torpédoborec. Má presné a dosť silné a rýchle delá. Schopnosti veliteľa- potreboval som sa dostať na maskovanie a odvtedy je tá loďka perfektná. -- 6.8km maskovanie, -- 8km torpéda Teraz sa my náhodou podaril "zázračný zásah". IOWA išla priamo na mňa, vystrelil som do nej torpéda a kedže išla čelne, dúfal som že ju aspoň jedno trafí. Trafili ju do provy dve a išla ku dnu. 2torpéda a 68502 poškodenie. Nenapísalo detonáciu. Nechápem čo som mohol trafiť, že dve torpéda dali takéto poškodenie.
 2. satess

  Nováčci, otázky & odpovědi

  Ako vypnem hudbu v prístave ? V nastavení to mám vypnuté, ale tá príšerná hudba stále ide..
 3. satess

  Atlanta

  Uz som wows dlho nehral, takze prekvapenie s radarom. Je to dobra vec, torpedoborce to maju o cosi tazsie : )) Ale, mal som jednu zvlastnu hru. Proti CV. Lietadlova lod uz bola skoro celkom rozstrielana. Ostavalo jej len trosicku zivota. Moje explozivne granaty na nu padali a nerobili jej ziadnu skodu. Neviem si to nejak vysvetlit- 118 zasahov explozivnymi do nepancierovanej CV a skoda len 891. Nemozem na Atlantu nadavat, je to jedna z mala lodi v hre s ktorou ma bavi hrat. Dve hry ktore ma dnes pobavili. Hlavne tym, ze torpeda moc nepouzivam a teraz sa my hodili.
 4. satess

  Atlanta

  Už som našiel hydrofon, nevedel som že sa to dá namontovať, skúsim to. Teraz som si pri pár hrách dal pozor a využíval palbu spoza ostrova. Toto atlanta dokáže veľmi dobre. Celkom pekne som tak rozstrielal jedného bitevníka. Zatiaľ asi moja najlepšia hra:
 5. satess

  Atlanta

  hydrofon ??? Nemám hydrofón a ani neviem odkial to mám získať..... ? treba poradiť.. porovnával som to zapaĺovanie s clevelandom- na cca 100 zásahov mal cleveland cca3 požiare s poškodením cca 15000 až 20000 .. a atlanta jeden požiar na cca 90-100 zásahov.... Toto som si všímal na cca desiatich hrách... teraz to už nesledujem. 200-300 zásahov za bitvu štandart??? to sa my podarilo len pár krát, u mňa je štandart cca 100. Do terča sa s tým strieľa ťažko- treba sa to naučiť. Mám sa čo zlepšovať. General Lefik- to máš čistú hru, alebo máš nejaký vylepšený zameriavač ??
 6. satess

  Minekaze

  Minekaze je parádny torpédoborec. Je pravda, že trpí na pohon aj kormidlo. Asi v každej hre mám dačo s toho vyradené, niekedy aj dva tri krát, ale dá sa to prežiť. S minekaze treba byť neviditelný- to je hlavná sila tejto lode. Zostať neviditelný a odpalovať torpéda. Mne sa zdá, že som sa o dosť zlepšil v hre s touto lodou, ked som na torpédach začal používať úzke mierenie. Ked som používal široké, aby som aspoň niečo trafil- zásahy boli, ale potopených lodí málo. Teraz pri užšom rozptyle nieje problém potopiť jednou salvou peťkového bitevníka na 6,5 - 7 km. Dostane naraz 5 torpéd, je po ňom a ja som stále zamaskovaný- minekaze super lodka. Na začiatku som si myslel, že delá na minekaze sú úplne k zbytočné. Ale nieje to pravda. Bola to sprostosť. Treba mať rýchlejšie otáčanie veží, naučiť sa s tým strielať a potom je to proti druhým torpédoborcom silná zbraň. Na tie delové torpédoborce to samozrejme nemá, ale delami som dostal už dosť lodí.
 7. satess

  Atlanta

 8. satess

  Čo to je?

  Už som v hre pár krát videl bitevnú lod označnú bielov farbou, teraz a ja mám takú... Ak je označená ružovo viem čo to je, ale bielo.. čo to znamená?
 9. satess

  Atlanta

  s Atlantou zostreľujem tak 15 max 20 lietadiel za hru. A to už je úspech. Nie, že by sa nedalo viac, len nieje po kom strielať. V tejto hre som stirelal na lietadlá len druhú polovicu hry. Prvú polovicu času boli lietadlá na opačnej strane mapy. No a keď boli lietadlá okolo mňa, tak som nestíhal nič iné len páliť po lietadlách. A stíhače s tej devinkovej lode vydržali celkom dosť. S tých 172 hier bola len táto jediná, kde som vyslovene hral len proti lietadlám. Väčšinou sú zostrelené lietadlá len ako vedľajší produkt. Ale bola to zábava. Atlanta je na hranie náročná. Rád s ňou hrám jednu mapu. Kanál- prieplav v strede mapy. Tušim sa to volá dvaja bratia. Cez ten kanál to vždy niekto skúša. Ale, keď ho stráži Atlanta a jej rýchlopalné delá, málokto prejde. V poslednej dobe sa my zdá, že Atlanta nejak slabo zapaľuje... 100 hp zásahov, poškodenie malé a iba jeden požiar... takýchto hier je veľa.. V podstate robím na oblohe len ohňostroj bez nejakej väčšej škody. Keď striela na loď Atlanta na oblohe a okolo ciela je toľko granátov, že to druhým lodiam robí problém spoznať svoje granáty a opravovať smer streľby..
 10. satess

  Atlanta

  Cim viac hrám z Atlantou, tak sa my hra s ňou zdá ťažšia a ťažšia. Trochu som sa s ňou naučil triafať. Zo začiatku som nedokázal trafiť skoro nič, teraz už zo 100 rán aj volačo padne do ciela. : ) Problém je malí dosah strelby, šialene vysoký oblúk a dlhý čas letu. Ale trafiť sa dá. Ked už to začne padať do ciela, stále nieje vyhraté, lebo Atlanta moc veľké poškodenie nedáva. Skúšal som AP aj HP a teraz to mám skoro stále na HP. Zasypete lod granátmi, ale nejaké veľké rany ani citadeli nedávam. Asi najväčšou zbraňou Atlanty je jej maskovanie. Dosah strelby má okolo 10,5 km. Zamaskovaná zostáva tiež okolo 10-11km. To je slušné a to treba najviac využívať v hre na prekvapivé útoky. Ked vás odhalia zamaskované torpédoborce nemáte šancu. Ste len terč a protivníci vás zdialky rozstrielaju a vy sa nemôžete brániť, lebo sa na dostrel ani nedostanete. Takých hier je veľa. Niekedy to môžte hrať ako len chcete, ale na dostrel sa nedostanete ani za celú hru. Ale niekedy vyjde hra veľmi dobre. Dokážete dobre nablízko likvidovať torpédoborce. V súboji 1/1 s krížnikom to s Atlantou nevyzerá dobre. Ani proti Clevelandovi by som nechcel ísť. Proti lietadlám je veľmi účinná a zostreliť celú letku nejakého šesťkového levelu ešte pred tým ako stihne zhodiť bomby alebo torpéda je hračka. Ale lietadiel je málo. Hram aj s clevelandom a ten má v hre lietadlá častejšie a je to tiež veľmi- veľmi silný protilietadlový krížnik. Pozeral som si v štatistike svoju hru z Atlantov. Nemám sa čím chváliť. 172 hier, 85 víťazstiev.. 65 krát prežil... Za tých 172 hier bola len jedna jediná v ktorej sa naplno mohla prejaviť protilietadlová sila Atlanty. A to ani neviem, či som to odohral dobre. Za celú dobu som sa nedostal na dostrel. Držal som sa v predu skupiny, ale aj tak som bol stále mimo dostrelu. Protivník mal dve silné lietadlové lode a ja som nestíhal nič iné, len sa vyhýbať granátom, bombám a torpédam a zostrelovať lietadlá. Za celú hru som z diel nevystrelil ani raz. Nebolo na koho. Všetko bolo cez 10 km. Tých pár granátov čo som vystrelil bolo len omylom, ked som už v rýchlosti nevedel čo stláčam na klávesnici. Nakoniec sme prehrali. Podarilo sa my zostať nažive len náhodou. Keby hra skončila o dve sekundy neskôr, bolo by po mne. Išlo na mňa torpédo z lietadla, ktorému som sa nevedel vyhnúť. Zo 172 hier len jedna jediná ktorú si zapametám. To bola fakt letecká mela. : ) 48 lietadiel zostrelených.. a skončil so ako druhý v teame... bez jediného výstrelu z dela proti lodiam... A ešte jedna vec. Lietadla treba označovať. Treba si vyberať ciele. Stretávam hráčov z Atlantou, ktorým nad lodou preleti letka stíhačov plus dve letky bombardérov a oni dokážu zostreliť len jedno lietadlo. A to preto, že si nevyberajú ciel ktorý bude protilietadlová paľba ničiť.
 11. satess

  Atlanta

  Prešiel som teraz na Cleveland z Omahy. Omaha bola super lod, ale nejak sa my pokazila.. Cleveland nieje špatný, jeho streli letia dlho, ale triafam s ním a na Atlantu si na 9-10 km trúfnem. Cleveland dokáže dať slušnú ranu a je to nebezpečná lod. Tiež je to protilietadlový krížnik. Ale proti lietadlám je o moc lepšie využitelný ako Atlanta. Tá má v hrá lietadiel málo, Cleveland má v hre častejšie lietadlovú lod. Lietadlá zostreluje veľmi ľahko. Môj rekord v jednej hre je 31 lietadiel. Atlanta sa nijak nezmenila, nič som si nevšimol. Veľmi ťažko sa s ňou triafa na diaľku. To je 9-10 km Hra s ňou nieje jednoduchá. Treba s ňou hrať tak, aby do vás nestrielali, využívať jej dobré maskovanie a prednostne sa zamerať na torpédoborce. A tie je lepšie nechať prísť trošku bližšie. Na 9-10 km nemá význam strielať na rýchli torpédoborec. Ale, ked Atlanta spustí ohňostroj a nejakým zázrakom sa trafí tak, že všetko padá do nepriatelskej lode, tak je to veľká zábava. teraz hrám len s Cleveland, Minekaze a Atlanta...
 12. satess

  Omaha

  Zdá sa my, že s Omahou dačo porobili. Presnosť zásahov sa my zhoršila...
 13. satess

  Omaha

  s Alantou nehrám- vyhodené peniaze, moja blbosť.. to je loďka nanič.. ešte som nepozeral videa iných hráčou ako strielajú z Atlantou, ale s ňou je trafiť problém aj na 10 km. Atlanta má dostrel 11km a keby sa dostrel zväčšil schopnosťami velitela, už asi musíš mieriť mimo obrazovku notebooku. Z Atlantou na desať kilometrov vzdialený torpédoborec vystrelím celý ohňostroj a nič netrafím. Z Omahou torpédoborec bez väčších problémov triafam na 12km. Mám Konigsberg- ten má dostrel 16,5 km a triafam sa bez problémov do väčších lodí. Konigsberg triafa naďaleko, ale moc škody nenarobí a moc ma to s ním nebaví. Omaha, hrá sa my s ňou dobre a keď som teraz pozeral štatistiku tak mám 58percent víťazstvo- takže som v teame celkom užitočný.. Mám trup B, trup C my nesedí, dostrel my nechýba.. Hrá sa my s tým dobre a o nič iné nejde. : )
 14. satess

  Omaha

  Naháňal som torpédoborec a nevedel som ho trafiť na 8km, stále unikal. Podla mňa my tých pár granátov s dvoch veží chýbalo, aby som ho trafil. A to prestrelovanie na dialku tiež pre mňa moc nieje. Pokiaľ som nevedel, že existuje trup C ani my dostrel nechýbal : ) Omaha je zatiaľ najlepšia loď čo mám. Delá sú presné, na 12 km bez problémov triafa do krížnika na prvú ranu. Co mám Atlantu, tak to je tragédia- na desať kilometrov netrafí ani "nepohyblivý veľký ostrov" : ) Trafiť z Atlantou do volačoho čo je cez 10km, to je len náhoda. Atlanta robí len ohňostroj : )
 15. satess

  Omaha

  áno notebook.. Skúsil som trup C, ale pre mňa to nieje ono. Dostrel sa zvýši parádne a aj na maximálnej vzdialenosti sa dá bez väčších problémov trafiť, ale tie dve hlavné delá my chýbajú a radšej budem hrať s B.
×