Jump to content

cpt_Reckless

Players
 • Content Сount

  128
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3439
 • Clan

  [ALONE]

About cpt_Reckless

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Wszawa

Recent Profile Visitors

374 profile views
 1. cpt_Reckless

  hultaji / lobuzjeden

  @lobuzjeden czekam zatem na dalsze twitchowanie i nowe tytuły. Streamy z WoWs były świetne i jak ktoś to trafnie określił, miały "rodzinną atmosferę". PS: możliwość grania przeciwko Tobie i Zdzisławowi jednocześnie = priceless
 2. cpt_Reckless

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  Niemal do samego końca łudziłem się, że mój team jednak nie jest taki fatalny. Potem okazało się, że nasz nasz pancerz i krążek zafiksowały się na Gneisenau płynącym niewiadomo gdzie, a ja nie dość, że nie mogłem szybko Cię ominąć płynąc na A, to jeszcze musiałem sam bronić środkowego capa. Potem pojawiło się Shinonome i poszedłem na dno, bo woziłem torpedo booster zamiast dymu O dziwo tamtego dnia plusy wyczerpałem (wcześniejsze mecze były naprawdę przyzwoite), ale dosć często na siebie wpadamy, więc zrewanżuję się następnym razem :)
 3. cpt_Reckless

  kasa Misiu kasa

  Od startu open bety poszło 750 zł. Kupiłem Błyskotkę, T-61, trochę dublonów i sporo kontenerów.
 4. cpt_Reckless

  ORP Błyskawica - niszczyciel

  Nowe camo Błyski wygląda jak logo z opakowania energy drinka.
 5. cpt_Reckless

  HMS Fiji Tier VII

  Mam podobnie, Leander tak mi się spodobał, że żałuję wcześniejszego braku zainteresowania tą linią. Fiji odblokowałem jakiś czas temu, ale muszę dozbierać kredytów, bo niedawno w małym odstępie czasu kupiłem Moskwę i Hinda (na szkopie nie założyłem nawet upgradów).
 6. cpt_Reckless

  Kontenery - Dyskusja

  Superkontener za etap kampanii Yamamoto :)
 7. cpt_Reckless

  Campbeltown

  Nie mam pojęcia, sam się zdziwiłem. Sam Campbeltownem zagrałem raptem 3 przeciętne mecze i nic z tego nie pamiętam. Obstawiam, że to po pijaku.
 8. cpt_Reckless

  Campbeltown

  Ma drugie WR i avg damage spośród DDków trzeciego tieru, więc nie jest źle. Pytanie tylko, czy nie szkoda Ci węgla? To tylko trzeci tier, dodatkow masz już Cossacka i Gallanta. Jeśli po prostu chcesz Campbeltowna do kolekcji, to nie potrzebujesz niczyjej rady ;)
 9. cpt_Reckless

  Czy warto teraz zaczynać?

  Jeśli ta gra będzie nadal podążać w tym samym kierunku co WOT, to polecam czym prędzej ją zainstalować, pocieszyć się nią trochę i wywalić z dysku kiedy implementacja kolejnych nieudanych pomysłów stanie się nie do zniesienia.
 10. cpt_Reckless

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  Na rankedach spotkałem duet jegomościów z BSW-F w składzie @dziki2222 i @Rafik333_1 (odpowiednio: Kitakaze i Musashi) co to sobie bitwę na clicka chcieli ułatwić. Nie mogę się doczekać, aż kolega dziki dostanie odpowiedź na ticket, którym tak wygrażał
 11. cpt_Reckless

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Teraz to już niestety bardzo często jest celowe, odpaliłem sobie jakiegoś randomka na T6 i ludzie pisali do siebie, że "zgrupują" się na jakiejś kratce, bo straszne CV po nich przyleci. Zabawne jest to, że płynąc Anshanem byłem drugi w zwycięskiej drużynie, a pierwsze było Fubuki. To jak jest z tą "śmiercią DD"?
 12. cpt_Reckless

  Arms Race - Rankedy

  Póki co gram tylko Donskim, bo do wyboru mam jeszcze tylko Roona Jeśli trafi się mecz z DDkami, to jest spoko, radar robi robotę i ogólnie te ruskie railguny ładnie tłuką wszystkie Bleki i Kitkaty. Niestety, równie często trafiają się 4 BeBeczki na stronę i większość meczu muszę się gimnastykować by nie zejść na salwę. Można jeszcze pójść na flankę i stamtąd spamować, ale kto wtedy ma zgarniać buffy? Binarność MM doskonale widać w moich wynikach - WIN - LOSS - WIN - LOSS i nie zapowiada się, bym szybko opuścił rangę 10. (no chyba, że do 11.). Komentowanie poziomu drużyn sobie odpuszczę, w głowie gra tylko mi dawny punkowy szlagier "Ty wiesz jak jest,Ty wiesz jak jest - rzuć jakieś drobne na wino".
 13. cpt_Reckless

  Prinz Eitel Friedrich

  Zarobek z samych bitew to jedna rzecz, odnosiłem się do nagrody za każdą z misji w ostatniej dyrektywie (400k każda). Kwota niby nie powala, ale ostatnio namnożyło mi się odblokowanych okrętów do kupienia, więc i to się przyda.
 14. cpt_Reckless

  Prinz Eitel Friedrich

  Ja w sumie robię dyrektywy na PEF by zgarnąć te 2,6 mln kredytów i dorzucić okręt do kolekcji. Ostatnio nie umiem w pancerniki, a sam ich gameplay mi nie leży.
 15. cpt_Reckless

  Kijów

  Napisze ktoś jak się teraz pływa tym okrętem? Mało ich ostatnio widuję na randomach, a właśnie skończyłem Mińsk.
×