Jump to content

cpt_Reckless

Players
 • Content Сount

  100
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2898
 • Clan

  [ALONE]

About cpt_Reckless

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Wszawa

Recent Profile Visitors

253 profile views
 1. cpt_Reckless

  Mogami

  Nie odpowiem na pytanie, ale zadam kolejne: po co zakładać 203, skoro w końcu masz okazję postrzelać z czegoś innego? "Przeszedłem" Mogami jeszcze przed buffem obrotu wież, bez IFHE i mimo wszystko 155 wydawały mi się ciekawszym wyborem. Ba, pływałem na kadłubie A żeby mieć mniejszą wykrywalność po wystrzale (dawne czasy) Po buffach odkupiłem tę łajbę i jest naprawdę spoko, tylko,że z działami większego kalibru okręt jest gorszym Myoko tier wyżej. 155-ki dają mu naprawdę przyjemny playstyle (o ile grasz ostrożnie) - pancerze skwierczą aż miło, a DDki nie mają szans pod takim gradem ognia.
 2. cpt_Reckless

  USS Salem

  Mecz z dzisiaj: wysolowałem Massachussets tankując na dziób jego salwy. Przeciwnik pokazał mi burtę i chwilę potem go nie było - Salem to prawdziwy DPM monster. W tej samej bitwie spaliłem jeszcze Alsace, a na koniec zaliczyłem double strike na Shimakaze i GK (Wurst był na ogryzku, a Shima spadła z pełnego hp). Dawno nie miałem takiej frajdy z gry
 3. Jak widać i po 8k gier ludzie też potrafią nie wiedzieć do czego ten perk służy. Z drugiej strony, WG mogłoby trochę odczarować IFHE dając więcej informacji w kliencie gry, bo osób, które nie czytają forum ani innych WoWsowych stron jest (niestety) całkiem sporo.
 4. cpt_Reckless

  Korona Bałtyku - Polski Turniej WoWs

  Damn, jak patrzę na ten turniej to sam mam ochotę wziąć udział w jakimś competitive. A potem sobie przypominam, jak bardzo *edited* mnie siedzenie na TSie W każdym razie, czekam na finał - zapowiadają się spore emocje, co najmniej takie jak dzisiaj ;) Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: naruszenie 1 punktu regulaminu (wulgaryzmy).
 5. cpt_Reckless

  Kontenery CZARNY PIATEK

  Jestem srogo zawiedziony, kupiłem 9 i wypadło: - 15k free exp - 14 dni premium - kamuflaże Black Friday - kamuflaże t59. Wiadomo, że nie ma żadnej gwarancji na okręt, ale jednak miałem nadzieję na chociaż jeden (zwłaszcza, że sporo osób nawet z 6 kontenerów otrzymało 2 prem shipy). Za te pieniądze mogłem kupić Massachussets, a nie dostałem nic, co bym mnie interesowało. Szkoda.
 6. cpt_Reckless

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  O, jaka sympatyczna pogawędka.
 7. It's cool, I'm just for 'less is more' attitude, hence my comment above. I voted accordingly;)
 8. There are no results yet, I was writing about the camos you can choose from: https://worldofwarships.eu/en/news/community/vote-up-me-hearties-yo-ho/
 9. I just saw the top picks and... I much prefer camos either with colours toned down a bit or without excessive reference to our coat of arms. We all know this is a Polish ship, m'kay? For instance, the below is great: it's classy, realistic and carries some nice reference to history.
 10. cpt_Reckless

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  Spotkałem @44smok, całe szczęście po właściwej stronie tabelki ;)
 11. cpt_Reckless

  Dyskusja o reworku CV

  Jaki by ten rework nie był, mam nadzieję, że panowie tacy niżej przestaną mieć tak duży wpływ na rozgrywkę. Miałem pecha być z nim w drużynie i wyglądało to tak, że dał sobie zestrzelić 43 samoloty, jego myśliwce nie broniły, nie spotowały, a on skupił się na klepaniu damage, którego też tak dużo zdaje się nie zrobił. Drużyna była dobra, ale nie na tyle, by przeskoczyć skill gap między lotniami w tym meczu. Dodam jeszcze, że ów rodzimy klanowicz skupił się tylko na flance, gdzie pływał jego kolega. Co prawda przeżyłem te potrójne dropy TB i kilka bombardowań, ale co z tego, skoro nie mogłem być bardziej użyteczny musząc przez 3/4 meczu opędzać się przed cefałką? Żeby nie było naming & shaming nie podam nicku i nazwy klanu, ale jeśli ten ktoś to czyta, to niech wróci na niższe tiery nabrać trochę wprawy i doświadczenia, bo obecnie jest masakra.
 12. cpt_Reckless

  Nasze "osiongniencia"

  Średni dmg z 4 ostatnich meczów na Zao - 43k dmg. W niemal każdym meczu to samo, BBki pływają po krawędziach mapy lub kitrają sie za wyspy, DD giną w pierwszych minutach. Wróg wpływa sobie na wszystkie capy, a ja próbując ich bronić dostaję focusa. W ostatnim meczu płynęliśmy pełną paką jedną flanką, naprzeciw 2 krążki. Myślę sobie, będzie steamroll. Nie, oczywiście nasi zaczęli spier**lać bo idąc na czele wyspotowałem im wraże torpedy. Zanim się zorientowałem zostałem sam i dostałem srogi oklep. Przed paroma dniami moja średnia na Zao oscylowała wokół 104k, teraz boję się patrzeć.
 13. cpt_Reckless

  USS Salem

  Od wczoraj również jestem dumnym posiadaczem. Okręt jest trudniejszy w grze niż Zao, ale wręcz zmusza gracza do bycia bardziej użytecznym dla drużyny. Myślę, że nabyte na nim doświadczenie ostatecznie przełoży się na wzrost win rate. Póki co są to moje pierwsze doświadczenia w grze okrętem typu DM i mam dość realistyczne wymagania odnośnie swojej gry. Swoją drogą, dzisiaj rano po nieprzespanej z powodu bólu zęba nocy, w drugim meczu ever wklepałem 168k dmg i 3 kille, po czym zorientowałem się, że zapomniałem założyć jakiekolwiek upgrady. Stock config OP.
 14. cpt_Reckless

  hultaji / lobuzjeden

  True, atmosfera była bardzo przyjemna, zero spiny i miało miejsca kilka zabawnych sytuacji. No i udało mi się zagrać "meczu gwiazd" na clicka :)
 15. cpt_Reckless

  Jean Bart

  Kuźwa, miałem plan wydać swój wungiel na Salema, a teraz mam zagwozdkę. Problem jest taki, że francuskimi BB nie grałem w ogóle, a linię USN CA mam zrobioną ledwie do New L'oreal i nie wiem czego się mogę spodziewać. Co jest lepsze w swojej klasie - JB jako BB IX tieru, czy Salem jako krążek na X? Jak jest z zarobkami?
×