Jump to content

cpt_Reckless

Players
 • Content Сount

  177
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4472
 • Clan

  [ALONE]

About cpt_Reckless

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Wszawa

Recent Profile Visitors

554 profile views
 1. cpt_Reckless

  [VII] Zara

 2. cpt_Reckless

  Na randomach nie da się grać....

  Myślę, że są osoby które to potrafią wykorzystać i zgodnie z tym co napisał Hanurabi nie jest wielkim problemem zapamiętać np. który DDek jest najniebezpieczniejszy w drużynie przeciwnika. No ale co ja będę ryja strzępił. Kulturalnie coś napisałem, to w odpowiedzi dostałem pokaz dziecinnej przekory i erystyki w słabym wykonaniu. Polecam Wam drodzy Panowie na chwilę oderwać się od tej gry, bo chyba trochę za bardzo się tym wszystkim emocjonujecie :)
 3. cpt_Reckless

  Na randomach nie da się grać....

  To jest dyskusyjne, fiolety nie są przecież nieśmiertelne :) Druga rzecz, to to, że bez MM monitora nie wiedziałbyś który z nich jest czerwony ;) Tak czy siak, najbardziej chodzi mi o to, że teoria o przydatności tego dodatku jest daleka od głupoty. Pytanie o cheaty w kontekście MMM jest już trochę ograne, niemniej nie uważam, że jest tu za co bashować kolegę wyżej. Zostawmy sobie trochę miejsca na kulturalną dyskusję...
 4. cpt_Reckless

  Na randomach nie da się grać....

  No ale gdzie tu niby są te głupoty? Gdy ktoś z tego korzysta i jest w sytuacji gdzie płynąc krążkiem ma wyspotowane dwie dechy na jednym capie, to oczywiste jest, że powinien strzelać do fioleta, a nie do czerwonego barona. Sam MM monitora nie używam, bo mi się nie chce, ale jak ktoś jest try-hardem to faktycznie zyskuje posiadając takie informacje.
 5. cpt_Reckless

  Alfabet okrętów: A jak Akizuki

  Ja tu widzę dwa problemy: - co raz niższa aktywnośc społeczności WoWs, - konkurs jest chyba skierowany do masochistów: DDki powinny trzymać się z dala od samolotów (nawet jeśli AA jest dobre, to przecież jesteśmy wyspotowani), nie mówiąc już o tankowaniu torped. Inicjatywa oczywiście zacna i godna pochwały, ale zamysł trochę dziwny imo.
 6. cpt_Reckless

  Superkontenery - 4. rocznica

 7. cpt_Reckless

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Nie grałem od połowy sierpnia, więc żeby nie śmiecić w innych wątkach: 1) Do kiedy można/ można było odbierać SK za każdą dyszkę? Dostaje się je za odpalenie gry czy są jakieś warunki? 2) Jaka jest teraz meta? 3) Czy rework CV się zakończył?
 8. cpt_Reckless

  Okręty podwodne

  A starych nieznajomych? Również zrobiłem sobie odpoczynek od WoWs, gra póki co wyleciała z dysku. Tak jak przy poprzedniej dłuższej przerwie powiedziałem sobie, że wrócę jak pojawić się coś ciekawego, ale póki co się na to nie zanosi. Ta gra to tylko zabawa, ale jak patrzę CV po reworku i kierunek w którym rozwijane są OP to muszę powiedzieć, że niestety jest to zabawa w coraz gorszym stylu.
 9. cpt_Reckless

  PROMOCJE NA GRY NIE ZWIĄZANE Z WOWS

  https://lowcygier.pl/darmowe/hyper-light-drifter-i-mutant-year-zero-road-to-eden-za-darmo-w-epic-games-store/ Hyper Light Drifter i Mutant Year Zero: Road To Eden za darmo w Epic Games Store Od jakiegoś już czasu czekałem na zniżkę na HLD, a tu proszę - dostałem za darmoszkę. MYZ:RTD też wygląda ciekawie, kiedyś grałem trochę w UFO/XCOMa i mam słabość do turówek taktycznych.
 10. cpt_Reckless

  Jaką mysz polecacie do grania w WOWS?

  Trochę bawi mnie to co piszesz - gram na lapie, a ta totalnie przeciętna mysz zupełnie mi w niczym nie przeszkadza :) Śmiem nawet twierdzić, że sprzęt za >300 zł nic by tu nie zmienił, bo to nie jest jakiś Quake w którym strzelasz z railguna w przeciwnika strafejumpującego na drugim końcu mapy. Dalej trzymam się tezy, że do tej gry wystarczy zwykła, poprawnie działająca mysz - moja taka jest :)
 11. Że co Ty robisz??? Wykasuj ten wpis czym prędzej, może policja WoWs jeszcze nie dotarła na miejsce zbrodni
 12. Istnienie PR ma sens choćby z tego powodu, że sposób jego kalkulacji jest jawny. Niech mnie ktoś poprawi jeśli trzeba (jest późno, a ja raczę się Russian Imperial Stoutem), ale WG nigdy nie podało dokładnej formuły na wyliczenie doświadczenia. Gdyby avg xp brane było pod uwagę, PR straciłoby na przejrzystości.
 13. cpt_Reckless

  13 SEZON - Rankedy

  U wot m8?
 14. cpt_Reckless

  Japoński Krążownik Yoshino X

  Dwudziestki trzeba traktować jako miły dodatek, a nie podstawową broń. Do area denial nadają się świetnie, a i odpalanie ich na ślepo w popularne miejscówki lub cieśniny potrafi dać dobre efekty.
 15. cpt_Reckless

  Myoko

  Zagrałem sobie casualowo bitewkę w Haguro i zupełnie na lajcie wpadło 129k dmg. Miło było sobie odświeżyć tę łajbę, mam do niej słabość (grałem nią dość dużo podczas open bety).
×