Jump to content

Mehrunnes

Players
 • Content Сount

  64
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5707

About Mehrunnes

 • Rank
  Leading Rate
 • Birthday 08/11/1989
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Szczecin
 1. I potem wielkie zdziwienie, dlaczego w Polsce nasila się nacjonalizm... właśnie przez takie żenujące zachowania, jak ten komentarz PC Gamera na facebook'u, przez Szwedów wyjaśniany jako "żart". Bardzo na poziomie żart, kwintesencja subtelnego poczucia humoru. Tak to niestety działa, że później do ludzi zainteresowanych sprawą dociera piąte przez dziesiąte i pozostaje u wielu poczucie, że Szwedzi kpią z Polski i jej niewesołej historii z czasów II WŚ. Można by w tym miejscu wyrazić ubolewanie, że Hitler - atakując Norwegię - nie poszedł dalej i nie zajął się szwedzkimi dziennikarzami pewnego czasopisma traktującego o grach komputerowych, za ich wybitnie słabe poczucie humoru. Podobnie Stalin, jaka to szkoda, że najeżdżając Finlandię nie wprosił się w gościnę do Szwecji i nie zabrał owych dziennikarzy na 25-letnią wycieczkę na Kołymę... Oczywiście wypadało by, aby Wargaming EU zareagował na takie zachowanie partnera w promocji ich gier, ale mam jakieś takie dziwne poczucie, że absolutnie nie uczyni nic, bo dlaczego niby by mieli? Bo partner w promocji popełnił faux pax na facebook'u? Tymczasem w siedzibie WG:
 2. Mehrunnes

  Nerfio bebeczki

  Wcale bym się nie zdziwił, gdyby to był kolejny krok na drodze do "ulepszania" tej gry. Jestem przekonany, że gdzieś tam w centrum WG WoWs są opracowane koncepty premium consumabli III, IV, a może nawet z rzymską piątką w nazwie. Mocniejszej premium amunicji, połączenie pieprznięcia AP z szansą wywołania pożaru jak HE. Ot, jedyne 25 dublonów, aby używać takiej ammo przez jedną bitwę. Pewnie też są pomysły na premium upgrade'y, czyli to co można zamontować na okrętach teraz, ale mające 15-20% mocy do zaoferowania. Naturalnie do kupienia tylko za dublony. Te opisane nowości czekają na wprowadzenie. Pytanie tylko, kiedy. Skoro takie rozwiązania są obecne w innych tytułach WG, to tutaj też się pojawią. Że wywoła ta gniew dużej części graczy i że zrobi się przepaść między płacącymi, a niepłacącymi w tej grze? Mhm, bo ta firma bardzo się przejmuje takim przebiegiem wypadków... Pecunia non olet.
 3. Mehrunnes

  Eh i znów weekend...

  Dziękuję WG oraz RNGesusowi za mile spędzony czas w grze i kompetetną rozgrywkę dzisiejszego dnia. Dziękuję za to, że nie było rotflstomp'ów. Dziękuję, że mimo kończenia w górnej części tabelek, otrzymuję od kilku dni lekcje pokory. I na koniec dziękuję za zaserwowanie mi najlepszego antidotum za prowadzenie dalszej rozgrywki. Jeszcze tylko zmuszę się do rozegrania ostatnich misji na Grafa Spee, po czym - bez żalu - odinstaluję klienta gry. Dzisiejszy dzień. Nie zasłużyłem na bycie szmatą do wycierania.
 4. Mehrunnes

  del

  Podepnę się do pytania, bowiem chciałbym uzyskać informację, dlaczego wydawca tej gry ma tak totalnie w dupie plagę botów w grze? Co prawda nie bardzo liczę na jakiekolwiek zainteresowanie ze strony WG staffu, ale przynajmniej głośno wyrażę swoje obiekcje. To nie może być przypadek, że co 2 bitwy mój team albo team przeciwnika ma w składzie bota. Okręt stoi w miejscu najczęściej przez 15 minut. Dopóki coś się do niego nie zbliży, nie odpali napędu i nie będzie prowadził ostrzału. A gdy już zaczyna się ruszać - wtedy ciśnie prosto przed siebie, żadnego manewrowania, strzelanie na wiwat przed siebie, bo z celowaniem to nie ma nic wspólnego. Na czacie nie odpowiada na żadne wypowiedzi członków teamu. Na koniec w tabeli jest na końcu, choć więcej expa dostaje jakiś pechowiec, który zdążył 3 razy oddać salwę i dostał detonację. Przez takie gówno przegrywa się bitwy. I rośnie ciśnienie. Bo przez takie gówno team walczy 11 vs 12. A czasem bywa, że jest dwóch takich. Mało, że gry są zapchane niemieckimi BB; mało że jest pełno bezmyślnych niszczycieli ginących na starcie lub puszczającymi torpedy przez swoje szeregi... to jeszcze plaga botów, przez którą można dostać szczękościsku. Nie, raportowanie takich z adontacją "bot" niczego nie zmienia. Plaga jak była, tak jest. Porażająca jest ignorancja problemu przez WG. I jestem pewien, że nie jestem jednynym, który to dostrzega i nie jedynym, któremu to przeszkadza.
 5. Mehrunnes

  Eh i znów weekend...

  Po serii komunikatów na czerwono o wynikach moich dzisiejszych bitew, na dobranoc postanowiłem rozładować nerwy i wziąłem Imperatora (a tak, taki zły jestem). Niestety, pierdolone zwierzęta są obecne w tej grze nawet po pierwszej w nocy. Jak, pytam się, jak to możliwe że Kawachi (!) dostał Krakena (!!)> Wiele w tej grze widziałem, ale czegoś takiego...
 6. Mehrunnes

  Eh i znów weekend...

  Przyznam, że zamiast tych wszystkich gównianych pomysłów "ulepszających" grę w mniemaniu tej firmy, mogli by wprowadzić tę jedną wymienioną. Ot, po prostu auto-detonacja. Widząc, że bitwa jest i tak przegrana, lub mając w drużynie totalne zjeby które giną jeden po drugim w odstępie czasowym 30 sekund, może po prostu dodać opcję wysadzenia własnego okrętu, aby nie patrzeć na żenadę i nie brać w niej udziału.
 7. Mehrunnes

  Mikołaj Poszukiwany

  Heh... polecam, jak ktoś ma dużo wolnego czasu, rzucić okiem na zapisane ostatnie streamy kilku znanych streamerów (Flamuu, iChaseGaming), jak rozpakowywali paczki otrzymywane od fanów. Akurat załapałem się na stream iChase, i cóż... póki nie położyłem się już spać, zdążył zdobyć chyba 10 Ischizuchi, kilka Emdenów, jak też na luzie seria 6 x 300 dublonów. Jest losowość w życiu, jest RNG, i jest coś takiego właśnie, jak obejrzałem na streamie.
 8. Mehrunnes

  Mikołaj Poszukiwany

  OK, to ja również wyleję na tym forum swoje rozczarowanie. Cały rok oszczędzałem, nie wydając złotówki na najróżniejsze oferty. Uznałem, że właśnie na święta coś zakupię, w drodze wyjątku. Świąteczne paczki wydały się interesującą ofertą, biorąc pod uwagę doniesienia o premium shipach lecących jak z rękawa. Efekt? Paczki za: 3 x 5 euro - tylko camo. 3 x 3 euro - tylko camo. 35 x 1 euro - flagi, camo świąteczne 2017, 800 dublonów. 3 x paczki za 1 euro wygrane w loterii na streamie Starego Gracza - flagi i camo świąteczne 2017. Okrętów premium - zero. Podobno kto nie ma szczęścia w grach, ten ma szczęście w miłości. Będę się pocieszał tą maksymą i przypomnę ją sobie za rok, na święta w WoWs, gdy ponownie będą do kupienia prezenty świąteczne.
 9. Mehrunnes

  Kontenery - Dyskusja

  Otworzyłem dzisiaj chomikowane 103 kontenery. Efekt? Zyliard flag, consumabli, camo. Trochę free expa i po 50k kredek. 3 razy superkontener. W pierwszym: 250 flag Sierra Mike (do prędkości). W drugim 5 milionów kredytów. W trzecim... 250 grup naprawczo-ratunkowych II. Ponadto z całego tego zbieractwa po drodze wpadły 4 miejsca w rezerwie i jedno miejsce w porcie. To tyle, jeśli chodzi o marzenie premium okrętu od losu.
 10. Mehrunnes

  Mikołaj Poszukiwany

  Perfekcyjne podsumowanie świątecznych atrakcji zorganizowanych przez WG. Nic dodać, nic ująć.
 11. Mehrunnes

  Eh i znów weekend...

  Weekend zaczął się nieco wcześniej, bo już w czwartek. Ogólna tendencja: pierdolić teamplay, gram pod siebie. W 80% rozegranych przeze mnie dzisiaj gier były AFK ludki. Po jeden na obydwie drużyny, czasem dwóch kutasów. Całkowicie rozpieprzało to bitwy, zwłaszcza gdy zwycięstwo było o włos, ale jeden fiut stał AFK i został wykryty przez niszczyciela lub lotniskowiec. I tak zwycięstwo na punkty - obok nosa, a ktoś ma fraga. Oprócz tego losowało mi drużyny stosujące taktykę "kij w mrowisko", czyli każdy popłynął w swoją stronę, respektując strefę przynajmniej 10 km prywatnej przestrzeni od kolegów w zespole. Chciałem zbić gwiazdkę na Hiryu - po 4 próbach odpuściłem. Chciałem zbić gwiazdkę na Amagi - po dwóch totalnych wpierdolach również sobie odpuściłem. Tylko jedna bitwa, na Błyskawicy, wygrana choć bardzo krwawo wywalczona, dała jakiekolwiek poczucie satysfakcji. Cała reszta - po prostu bez komentarza.
 12. Mehrunnes

  Tu wypłakujemy się po "ustawionych meczykach"

  Nie wiadomo, czy śmiać się, czy płakać.
 13. Mehrunnes

  Kampania Nauka o zwycięstwie

  Ta misja jest zbugowana - pytałem o nią support, odpowiedzieli że istotnie jest bug z zaliczaniem tego zadania, oraz że po najbliższym patchu problem powinien zostać naprawiony, zaś ci, który spełnili warunki tego zadania - powinni mieć w kampanii zaliczone to zadanie. Pytanie tylko, kiedy będzie jakiś patch.
 14. Mehrunnes

  Kod bonusowy w CD-Action

  Dzięki za informację, nie omieszkam zakupić egzemplarza CD-A
×