Jump to content

ims21

Players
 • Content count

  3,553
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  15747

About ims21

 • Rank
  Commander
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

1 Follower

Recent Profile Visitors

594 profile views
 1. Musashi

  Jo, někdy jo. Teď jsem nebyl schopen potopit na 5 salv Edinburgh. Pokazde byl ke me bokem. Ani netočil. Na 10km dvě salvy ... přesně na něj všechno letí ... pokaždé 4k. Po chvíli na 6km ... plná salva do boku ... 8k. Další salva ... 1350 ... nakonec na 4km ... 4k. Zvesela odjel a ještě mi poslal torpeda. S cimkoliv jinym by neodjel po prvni salve. Pak za chvili ve stejne hre - na Chapajeva na 19km ... 2 citadely - 31k. Proste - na blizko si to dela co chce a nestalo se mi to poprve, spis je to pravidlo.
 2. Ale já jsem se ptal, kdy nám zavedou tohle ... to také některé jedince frustruje ...
 3. Kdypak nám WG udělá to, že nejde vypnout křižník nebo DD, pokud bude mít 100% ? Aby nobíci bez základní kamufláže plující bokem 2minuty nebyli též frustrováni ?
 4. Hmm... tak to mam teda nejaky zvlastni privilegia ... jako treba jeden nejmenovany hrac ma zase detonace.
 5. Hlavně že za pár napsanejch idiotů nebo debilů dostane každej ve hre chatban ...
 6. Vlhká zpovědnice

  Baví mě to čím dál tím víc... z našich 5 DD vždy 2 KO po 30s v bazi... zbytek v následujících pár minutách...
 7. Ibuki

  IJN obecne utrpely - zmizel invisible firing, snizilo se zapalovani a papir zustal - a hlavne zustal ten dlouhy reload. Naproti tomu u USN se reload snizoval (viz Baltimore a i DM). K tomu se objevily rychlopalne RN. Proste to tak je.
 8. Omluva - ted jsem prolezl lodě a mám T5 ... zřejmě jsem splnil, aniž jsem si všiml. Ale pochop, že když dostanu 4 stejny předměty, z toho 3 hned po sobě, že to je k .... ( zvlášť když na dokončení budu musek koupit bednu). Kdybych dostal takhle 3x po sobě SC, tak bych byl spokojen, ale to se nestane. Stejně tak když s DB jsem nikdy nedal 9 zasahu z 9 (8 z 9, 7 z 9), ale 0 z 9 (1 z 9, 2 z 9) dost často. Přitom pravděpodobnost je stejná.
 9. Tak dokončeno a vzkaz pro WG: Jste dobrý p.....a !!! Z 10 kontejnerů v závěru Viva la France 8x duplikát ( za stavu 9 z18)??? !!! Mimochodem, kde jsou ty mise na odemykání fr. lodí ? Nemluvě o tom, že z 25 kontejnerů ani jedna mise ... V každém kontejneru " Šance získat misi k brzkému odemčení francouzské bitevní lodě! "
 10. Mělo to být 3x3 + 3 a druhá část 3x3 + 4. Nic dalšího jsem nikde neobjevil. Bismarck ... mám 14/24 ... 2x opět ten stejný a duplicitní erb. Zřejmě mám speciální RNG na kontejnery...
 11. No, u WG koukam ano. Btw - je jasné, že zadarmo nemám šanci. Mám 12/18, 6 duplikátů a zbývá mi 7 kontejnerů získat. Musel bych 4x ze sedmi trefit do černého a to se nestane. A 66Kč/kus? Za břicho se popadám...
 12. Otázky pro WG

  Navrh k zlepseni - pridat do povelů "MAM CHATBAN". Kdyz me lidi zdravi, vypada to, ze jsem nafoukanej, ze jim ani neodpovidam.
 13. To, že na "Slze pouště" se dokážu zaseknout tak, že nemůžu do konce hry (potopení) ani dopředu ani dozadu (a nenajel jsem tam driftingem) mám brát jako "zpestření hry" nebo chybu na mapě ?
 14. Kontiky z France ... Pri stavu sbirky 9/18 jsem obdrzel 3 kontoky. Schvalne, kolik novych predmetu jsem obdrzel ? "0". Ve 3 kontejnerech jsem dostal 3x stejny duplikat, neb jsem to stejne letadelko uz mel. Tohle snad ani statisticky neni mozne. Co takhle, kdybych stejnou metodou dostal 3 superkontiky za sebou ? Nicmene, i kdyby mi chybel byt jeden predmet, ode mne neuvidite ani korunu za nejakou bednu.
 15. Vlhká zpovědnice

  diky za dalsi chatban... ale proste nadavat budu, kdyz vidim jak postupne 4 jelita nenavratne mizi v Darwin's soutesce ... doj3b4li jste to ve WG dobre. Kdyby se to delo na T5, tak jeste snad, ale na T10 jste vytahli dobry matros a to je docela silny kafe. Navrh k zlepseni - pridat do povelu "MAM CHATBAN". Kdyz me lidi zdravi, vypada to, ze jsem nafoukanej, ze jim ani neodpovidam.
×