ims21

Players
 • Content count

  3,306
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  14024

1 Follower

About ims21

 • Rank
  Commander
 • Birthday
 • Portal profile ims21

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Portal profile ims21

Recent Profile Visitors

380 profile views
 1. A co je na tom ? Jedinej problem je, ze se v mistech, kde jezdi torpeda tak na 99%, producirujete oba bokem...
 2. už běžím rozbít prasátko ...
 3. Spis to vypada, ze v tech "slabsilch" lodich dostavas spoluhrace, kteri maji podstatne lepsi vysledky nez ty (jak to tak WG dela), ale ty jim proste k te vyhre nepomuzes...
 4. Jo, docela to vadí ... když pustím radar, mám 2-3 salvy. Po první salvě už střílím naslepo (bez ohledu na RNG a přesnost střelby dané lodi). Kdyby se chtěli přiblížit realitě, tak to DD po prvním zásahu z CA nemůže odjet...
 5. Uz jsem tu otazku tady polozil 2x a nic. DDcko nepotrebuje ani camo s +4% rozptylu, protoze na nej vubec nevidis...
 6. Tak to jses na tom podobne, jako jsem byl s DM. Akorat nechapu, jak to, ze PR mas mizerne prestoze jsi nastrilel. Ja uz lode zabalil ... asi to neumim a s vekem uz to lepsi nebude.
 7. Já sprostej ani moc nejsem - (občas M0r0n, občas Idi0t - v případě, že mě někdo odněkud vytlačí, nebo když mě tlačí na můj vkus už celkem dlouho a citadel přibývá), ale spíš si na něj kliknu na mapě a pak mu napíšu, ať zkusí raději tetris nebo farmville ... a zdá se, že to spolehlivě snižuje karmu a vede postupně k banu. Taky používám matematický symbol "<" mezi IQ a 70. Nechci urážet delfíny, proto raději ta matematika. Je fakt, že týdenní ban jsem ještě neměl, ale za poslední měsíc jsem měl 2x jednodenní. A vždycky mám pocit, že to dostanu v sobotu po obědě. A občas nazvu tým týmen idi0tů, když je tým, který neustále kontroluje - nejlépe všema BB - pokud možno ještě za ostrovem - jestli to A je opravdu naše (a když jsou naše CA a DD zdevastovaný, tak se pohnou, aby pochcípali na cestě mezi A a B). A pak mám nulu jasnou.
 8. Jo, tak tyhle sváteční borce jsem mel vcera v teamu taky... jako bychom zacinali -3. Jinak jsem mel 2x roztristene ostrovy - V jedny hre jsem mel 2 divize - 3x schima a 3xBB (Bis, Tpz, Iowa). Jedna nedivizni BB se snazila capnout A (ja capoval B), protoze borci v Shima se o bazi nezajimali a honili si zrejme DMG, coz se jim stejne nepodarilo. Druha a posledni hra vecera a asi nadlouho moje posledni hra v lodich - nase divize Midway+2xMontana na me strane. Nasel jsem si vzhledem k vyvijejici situaci celkem peknou polohu za ostruvkem, kde jsem jednak mohl kryt nase DD a zaroven chranen ostruvkem jsem mohl zacit obstastnovat prijizdejici enemy Missouri, Roona a Bismarka. Nez jsem stacil udelat dmg, oba borci se rozhodli, ze T8 a T9 BB + T9 CA je na ne moc a ze se schovaji za stejny ostruvek jako ja - takze me proste brutalne vystrcili zpoza ostrova pekne do bitvy - takze dno. Oni za tim ostruvkem vydrzeli celou, pomerne kratkou, bitvu. Super divize, CV 0.
 9. Jak praví klasik - "Náčelníku, děkuju ti, že jsi se mě zastal" . Jedna modelová z dneška: Sever odspodu, vysazenej jsem před A - jedu na A s Fletcherem. Cap je náš, ale k capu jede shora Lion a pri skale se do capu plíží Minotaur a usídlí se za tím záhybem v A, takze na nej střílet nemuzu a dojet si pro nej by byla sebevrazda. Rikam si, nase obe BB ho budou mit jako lahudku. Radar, pak Hydro => 140s je ten Minotaur nasvícenej. Nic se neděje. Fletcher sejmutej Minotaurem, já zdevastovanej Lionem a koukám - Iowa s F.d.G mají dávno otočeno a pokračují ve spanilé jízdě rovnoběžně s bázemi v uctivé vzdálenosti od bází a nestřílí. A takhle podobně se to tahne od včera.
 10. Nojo, no ... ale ono se zdá, že ted odjíždějí hlavně ti vlastní. Přecházím na zbabělý a zákeřný boj ze zálohy - prostě si udělat dmg a WR mít u EDIT...
 11. to já vím ... ale nějak to prostě nejde ...
 12. tak já to balím ... s DM za včera a dnes jsem spadnul do Isidor's group... projistotu i detonace... končím do 4. místa, bohužel vždy v nesprávním týmu ...
 13. Tak to bys mu křivdil ... koukal jsem na ty jeho poslední RB a má dmg u každé lodě, se kterou jel ... takže žádné AFK - což je možná ještě smutnější.
 14. Jak jsi to uhodl ? :-)
 15. Včera jsem tam vůbec neměl lézt ... ostuda. Nicméně - potkal jsem svého starého známého, mého oblíbence, v týmu naproti / zajímavé - neprohráli / Má už 8x T10, 18560 bitev - z toho 4400 na T10!!!, PR 467, za posledních 60dní 2741bitev (cca 13-15h denně hrát). Asi to bude dobrá dojná kráva, protože 4400x na T10 s tím PR bude dost drahé. A malý náhled, jak se také dají hrát Ranked a co dostáváte do týmu.