Jump to content

ims21

Players
 • Content Сount

  3,720
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  18033

1 Follower

About ims21

 • Rank
  Captain
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

856 profile views
 1. ims21

  Otázky pro WG

  No, ono nákupem prémiáků a přeskakováním tierů navěšením vlajek se nikdo nikdy nic nenaučí... ono se to neumětelství pak ve finále zrovna na těch high tierech ukáže. Viz : Bayern T6 - !!! jedna !!! bitva a hned na Gneis T7?
 2. ims21

  Otázky a odpovědi

  No, jako moc tam toho popsany neni... z vety" Pokud již máte ve své sbírce standardní Tirpitz, Atago, Asashio či Massachusetts, můžete je po zakoupení balíčku využít ke splnění speciální bojové mise " nejsem moc moudrej. To jako zadna kompenzace v dublonech ? Kdyz nemam zadnou z nich, dostanu pro kazdou z nich 10 x misi (po 250dublonech) = 2500dublonu = 10k dublonu celkem. Kdyz nejakou z nich mam, dostanu to same. Teda - navic misto v pristavu. Ale nic vic. To ten cernej nater vyjde dost draho.
 3. ims21

  Otázky a odpovědi

  Takze, jakmile ta bitevka prijede do spot range te spotnute lodi, dostavam uz prd, že ?
 4. ims21

  Vlhká zpovědnice

  Fakt jo ? A co takhle VF pojítka ? Myslíš, že jim nevadí sněžení, když jim vadí i listí na stromech ?
 5. ims21

  Otázky pro WG

  Pro Žabáka - to je nový způsob vydělávání kreditů ? Nějaký bot program ? Sleduj Salem po mé pravici. Jo, klidně mi dej ban do chatu za ty moje poznámky v chatu. 20181201_172440_PJSB509-Musashi_45_Zigzag.wowsreplay
 6. ims21

  Otázky a odpovědi

  Může mi někdo přiblížit termín: "poškození díky vaší detekci" ? Spotnu 3 lodě, spotuju neustále, jednu spoluhráči potopí a já mám 2000 ... Tzn, počítá se jen to, co by beze mne neviděli a jakmile se k nim loď přiblíží na svůj spot, tak se již nic nepočítá ? Nebo je to, co si naspotuju a zničím sám ?
 7. ims21

  Otázky pro WG

  Pouze multikulti Petra ... ale to je zase jen chlap ...
 8. ims21

  Otázky pro WG

  Není nad to si na stránce https://worldofwarships.eu/cs/news/sales-and-deals/premium-shop-november-2018/ hodit odkaz do vlákna diskuse, který je zamčený ... asi v duvchu "... odjakživa chtěl být hostinskmý, ale vadili mu lidi..."
 9. ims21

  Otázky pro WG

  Tvl, ČERNÝHO ? Jsi se zbláznil... v dnešní době ?
 10. ims21

  Otázky a odpovědi

  Aha. Dik. Ted jsem si dal odvahu a kliknul na to - je to tam, ale az po rozkliknuti prislusne lode. A da se pouzit kupon na 25% slevu pro Cossack v Guineys? A ma cenu to DD vubec brat ?
 11. ims21

  Otázky a odpovědi

  Mince sovereign - platí do 21.11. Kdyz si za ne poridim lod, kterou uz mam, co dostanu jako kompenzaci ?
 12. ims21

  Otázky pro WG

  Strilel jsem na 10-12km vzdalene CA a Akizuki dodriftovalo s pulkou HP a oprelo se mi o bok v dobe, kdyz jsem vystrelil.
 13. ims21

  Otázky pro WG

  Jen by mne zajímalo, jak můžu podle WG potopit vlastní DD výstřelem z Musashi, když se mi nalepí na bok. Přitom Akatsuki nedosahuje ani výšky paluby Musashi, natož děl, která střílí do dálky. Nic, pink na 5 přežiju. Jen pro ilustraci - Akizuki a Missouri - a to ma Missouri tak o pulku palubu nizsi nez Musashi.
 14. Co je na Atagu tak OP ? Tady jde o to, ze ty rves a chces zrusit jednu tridu lodi jen proto, ze ti komplikuje zivot v tve tride lodi, se kterou jezdis. Mel bys zkouset jezdit i jine tridy a nekoukat na WR. Je jen dobre, kdyz je CV ve hre . Taky mi stve, kdyz potrebuju udelat misi v DD a vezmu Kamikaze a ve hre je CV, ale na druhou stranu, kdyz by tam nebyla, delal bych si tam co bych chtel a to rozhodne neni dobre... Navic na T8-10 jsou za sestrely letadel slusny oceneni.
 15. Je jasny, ze kdyz z cca 2600 bitev mas cca 2200 v DD, ze tu budes neustale prudit proti CV. Ono, kdyz je CV ve hre, tak se pak nedaji delat ty astronomicky dmg, co ?
×