Jump to content

ims21

Players
 • Content count

  3,706
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  16935

About ims21

 • Rank
  Captain
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

1 Follower

Recent Profile Visitors

813 profile views
 1. Je jasny, ze kdyz z cca 2600 bitev mas cca 2200 v DD, ze tu budes neustale prudit proti CV. Ono, kdyz je CV ve hre, tak se pak nedaji delat ty astronomicky dmg, co ?
 2. Fajn, až se zruší nebo zkurví CV, tak bych začal rušením/kurvením DD ... ty mě serou víc než CV. Hlavně ty nový, co se přidávaj... A že Pape a pár jedinců umí hrát CV (což je složitější než hrát DD) by neměl bejt důvod k okleštění CV. Nicméně, ve WG to určitě "zvládnou".
 3. @ELTORRO69 , i kdyby WG tolerovalo AimBot (je fakt, že u WG 100% platí, že prachy skutečně nesmrdí), tak mi vysvetli, jaký má aimbot a ukazování záměrného bodu vliv na rozptyl ? Rozptyl se sice počítá, ale WG si ho upravuje jak chce a pro koho chce, ale Aimbot na to rozhodne zadny vliv nema...
 4. Zao

  navic mu pridali 12km torpeda, ne ?
 5. Torpy

  Nevyhoda je, kdyz ho naberes spickou, koupis 90% jeho dmg bez ohledu na to, jakou mas na lodi protitorpedovou obsivku. Takze, nekdy je ten bok lepsi. kdyz uz nejsi full.
 6. Otázky pro WG

  Ktera hlavicka ve WG vymyslela do Sine slavy na UK torpedoborce, ze za potopeni lode je bonus ? Vede to akorat k tomu, ze jedete s bitevkou, jede za vama kriznik a ceka, az mu stahnete DD nebo CA nebo BB na 2k HP a pak teprve strili... Tohle udela 3x a ma vic bodu nez vy, kterej sice mate velky DMG, ale uplny H0VN0 z něj. Jsem sprostej, protoze mi to uz ....
 7. Otázky a odpovědi

  Jasně, ale nejlepší je, když se tudy po startu vydá DD, CA a BB. A nejlépe, když je ve hře CV.
 8. Otázky a odpovědi

  CV v coop jsou dobré i když jsou to oba boti. Alespoň je co sundavat a je možné si vyzkoušet kvalitu AA na lodi. K těm cedulím ... měly by se určitě dát 100m velké na Darvinovu úžinu na mapu Dva bratři, protože bezmozci se snaží vždy projet tudy a diví se, že nejpozději po projetí pro ně hra končí.
 9. Vlhká zpovědnice

  Z toho si nic nedělej ... borec na coop 8+8 torped na 2 BB 5km vzdalene a netrefil ani torpedo. Pak znovu na 4km a opět nic. To jsem fakt jeste nevidel. Ma pekny prumerny dmg na coop... raduj se, az ho dostanes na randomu do tymu.
 10. ja jsem sice ponorku dstal ale absolutne nikde jsem nenasel, jak ji dostat do jakekoliv hry... je fakt, ze jsem to zas tak moc nehledal...
 11. Jestli to tu ještě někde není, chtěl bych poprosit začínající CVčkáře (poradit jim): Prosím, snažte se nelétat při ústupu - když vám na letadla útočí nepřátelské stíhačky - nad vlastní DD. Docílíte akorát toho, že nepřítelské stíhače odhalí DD spoluhráčů a nepřítel je zmasakruje. Většina DD vám nepomůže s AA proti nepřátelským stíhačům, protože - buď mají velice slabou (někdy téměř nulovou) AA - nebo si ji vypínají, protože střelba z AA zvyšuje odhalitelnost.
 12. Vlhká zpovědnice

  To byl zážitek. Vzal jsem Kamikaze a potřeboval jsem 30 spotů. To jsem netušil, že naše [edited] v CV si bude schovávat celou hru svoje TB nade mne. Po hře jsem mu napsal, jestli mu přijde normální, že mě celou dobu díky tomu spotujou cizí fightery. Odpověděl mi, že se přece nenechá rozstřílet a že očekává, že mu moje baterie pomohou. Takovou logiku nemá snad ani houpací kůň. Btw - Kamikaze má AA = 2.
 13. No, já trošku nechápu, proč to pořád nejde nebo proč je to tak složité. Jedinej problém je, že ty 3 open fonty, kde u jednoho řezu chybělo pár znaků (resp. nebyly jen v definiční tabulce fontu), se vzaly, přejmenovaly na war_fonty (čímž se asi z open fontu stal majetek WG ?) a z nich se vygeneroval jeden jedinej malej blbej flashplayer soubor, kterej zřejmě nikdo v celým WG neumí doteď vygenerovat znovu s opraveným fontem (tvůrce asi byl dávno vyhozen). Celé UI je soubor fonts_all.swf ? Velikost 136800B ? Super... Je hezke, když čtu, že mám nějakou "Síˇ", ale nějak jsem v CZ slovníku nenašel, co to je Můžu si to teda přepnout na tučné písmo, které je v .swf vpořádku, ale pak to není moc hezké. Naming/shaming se nesmí, ale [PÍP] český jazyk je povoleno
 14. Bohužel, tohle je realita ...
 15. Jste frajeři ... po 3 letech neumíte pořád v těch ukradenejch fontech zobrazit "ň".
×