Jump to content

ims21

Players
 • Content Сount

  4,814
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  28278

1 Follower

About ims21

 • Rank
  Rear Admiral
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1,421 profile views
 1. Dík za to - rozumná věc. Musel jsem to odkliknou přes novinky ve hře, jinak se to pořád nepřipisovalo.
 2. ims21

  Gneisenau

  No vidíš, mě zase přišel katastrofální Bayern po skvělým Königovi a Gnaiska úplně vpohodě ... asi, jak to komu sedne...
 3. ims21

  Zmeny IFHE a pancerovani

  to jsem prehledl... tak to potom jo
 4. ims21

  Zmeny IFHE a pancerovani

  "155mm - Take IFHE. Mogami 155mm is one of the biggest winners with the IFHE rework" Co to je za nesmysl ? Drive mela 155 / 6 * 1,3 a 10% zapalovani, ted ma 155 / 6 * 1,25 a jen 5% zapalovani.
 5. ims21

  Zmeny IFHE a pancerovani

  V pristavu pruraznost HE mam 21mm a s IHFE 26mm. To by to tam soudruzi napsali, kdyby mysleli 22 a 27, nemyslis ?
 6. ims21

  Zmeny IFHE a pancerovani

  Proboha, kde to čteš ? Má v základu 21mm.
 7. ims21

  Zmeny IFHE a pancerovani

  Kde jsi vzal tech 27mm na Atlantě ? Já tam teda vidim 26mm.
 8. ims21

  Otázky pro WG

  @YabbaCoe redukce plátování premiových lodí není důvod ke kompenzaci ? Nebo jsme si už užili toho bonusu dost, podobně jako majitelé permakamo na Moskvě ?
 9. ims21

  Fotky, fórky, zajímavosti a jinej přístavní brajgl

  Nikoliv. Coop a Křižníik-Vzplanutí (zapal 60x křizníkem) Btw - lepsi bylo jit na T5 s Marblehead nebo Omaha, protože tady si chlapci moc ohňů neudělali. První uhašení a pak další zapálení a konec hry.
 10. ims21

  Otázky a odpovědi

  Dneska jsem normálně splnil misi na London za 10, tak nevim ... Konec dennich misi pro zisk žetonů: 8.3. - vždy byl konec uvedeného dne v 7:00, tentokráte skončeno až 9.3. 07:00.
 11. ims21

  Otázky a odpovědi

  Nenapadlo mne, že tohle skutečně někdo dělá - toť vše. Děkuji za připomenutí a budu se též domnívat, že ty, jakožto CM, rozumíš všemu a přicházejí Ti na mysl i absolutně stupidní řešení... přesunuto z otázek pro WG
 12. ims21

  Otázky a odpovědi

  Pozapomněl jsem, že někdo bude za řadovou loď schopen utratit kolem cca 16000 (1:35) - 22500 (1:25) dublonů (cca 565k xp na T9) převodem XP->freeXP. Děs...
 13. ims21

  Otázky pro WG

  Fakt ? To je jako dotažený k dokonalosti, že po koupi premiáku pokračuješ expením ve stromu lodí o T+1 výš ?
 14. ims21

  Otázky a odpovědi

  Pravym na souboru s replay a zvolit "Otevrit v programu...", "Dalsi aplikace" a dojet na "Najit jinou aplikaci v pocitaci" a proklikat na C:\Games\World_of_Warships\WorldOfWarships.exe a pak zatrhnout, aby to otviralo pokazde Pak staci klikat na replaye (nesmi byt soucasne spustena hra).
 15. ims21

  Otázky a odpovědi

  Neni problem si prece pustit replay a pres INS/DELETE zrychlit/zpomalit a udelat si screenshot v danem miste. Nicmene - psat a posilat neco na podporu je plytvani casem. Maximalne se dozvis (z poslaneho replay), ze kdyz ti neslo asi 10s vystrelit, ze jsi strilel ze 4km z DD na CA (prestoze to byla BB) a ze si mas koupit novou mys, protoze v tom okamziku normalne melo jit vystrelit. A super je, kdyz posles po 2 mesicich replay s uplne stejnou chybou (tentokrat trvajici pres 20s) ve stredu a ve ctvrtek je update hry - napisou ti, ze jim nejde replay otevrit a ze kdyz nejde vystrelit, ze bys mel zkontrolovat integritu hry a hlavne firewall... Bud WG vubec netusi, jake perly zamestnava na podpore nebo je to zamer odpudit vsechny, co si na neco stezuji. A jeste jedna perlicka z podpory - jestlize chcete, aby se chyba dostala k programatorum, nepiste na podporu, ale piste do fora.
×