Jump to content

ims21

Players
 • Content Сount

  4,175
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  22034

1 Follower

About ims21

 • Rank
  Commodore
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1,142 profile views
 1. Tak na scenar a Duke of York to neni zas tak spatny. Ale ocekavam brzo chatban, protoze to fakt neni mozny, co to hraje za jelita a udirigovat to na 5 hvezd se fakt bez nadavek neda.
 2. ims21

  Otázky a odpovědi

  Jak přesně funguje perk Radio Location - " Shows the direction to the nearest enemy. " ? Jako, bral bych, kdyby to bralo stred sektoru, ve kterem je nejblizsi lod, ale zda se ,ze to poradne fixluje. Zejmena posledni obrazek.
 3. ims21

  Otázky a odpovědi

  Ve hře: Ctrl a L-mouse do okna chatu a pak na ten křížek, co se ti objeví pod.
 4. ims21

  Otázky pro WG

  @YabbaCoe - odpovíš nám, prosím, tady nebo jsi nasadil 'mrtvýho brouka' ?
 5. ims21

  Statistika obsahu kontejnerů

  SC po 2 mesicich - 25x dračí Mám jich uz nejak moc - proč to nejde mezi sebou měnit - tyhle super vlajky a uhlí ? SC jako SC ... 25draku nebo 15k uhli ?
 6. ims21

  Vlhká zpovědnice

  Jako, kdyz me chlapec z prostredka myho smouku narve plnou rychlosti pred rakety letadlovky, tak nejsem zrovna moc trpelivej ... Ja jsem te tam zahlidl, ale nez jsem se ozval, byl konec bitvy ... bojoval jsem s vlastnim Takaem - spíš proti němu - protoze jsem ho dlooouho nehral, tak jsem ani moc necumel do chatu.
 7. ims21

  Vlhká zpovědnice

  Přilítla mi mise na 3místa v přístavu. 1. část: 5k XP na T2-T4. Může se někdo divit, že jsem byl hned růžovej ? Jediný, čeho jsem litoval, že ten Campbeltown nemá 6 torpů najednou, protože ta druhá dávka by musela jít z druhý strany a už by potopila mne... Zpěněná voda ukazuje moji nechtěnou trasu.
 8. ims21

  Otázky a odpovědi

  Co chceš. Tohle je správnej bolševickej přístup. Takhle je to ten jejich traktorista učí.
 9. ims21

  Otázky a odpovědi

  Je prostě RNG i na rozdávání banů.
 10. ims21

  Divoká vlna: shrnutí akce!

  Žabáku, odpovíš nám ? Vypadá to, jako když se některým otázkám vyhýbáš.
 11. Ten postup - 5x (reset + výzkum), 1x koupit lode zpet, 5 bitev v coop je jen pro ty, kteri maji nekolik milionu free XP nebo chteji Wargamingu nasypat dost peněz. Při dostatku XP na lodich ... 1M free XP konverze za 40k dublonů ( nebo 28,5k dublonů, když je "akce 1:35), což je 3200Kč resp. 2310Kč. Jedna lajna IJN DD cca 680k free XP => 3,4M free. Takže - při akci 1:35 se to da koupit za cca 7850Kč ( a ještě bývají slevy na dublony, takže cca 7000Kč). Myslím, že ti, co si kupovali Benhamy za 6000 nebudou mit problem (maximálně u svého psychiatra). Ostatni jedinci musi ty XP na lodich znovu vyjezdit. Coz musi bejt neskutecnej vopruz. Dovedete si predstavit, ze jedete napr. 5x 255k na T9 ? Nevidím, kde je ta podpora her na nizsich tierech, kdyz se vlastne - kdyz to budete skutecne expit znova - zdrzite nejvic na T8-T10.
 12. ims21

  VI Guépard

  Odjedu to jen do 15k XP, abych dostal 250 zetonu a tudiz vyberu 4. kontik Cestne legie - 5000 uhli, 400 dublony a nejaky vlajecky. Jinak by me do toho nikdo asi vic nedostal. Spot jako krava, kormidlo neexistuje nebo mi namontovali nejaky maly, veze se netoci.
 13. ims21

  Divoká vlna: shrnutí akce!

  Žabáku, je tajemství, kolik se vyjezdilo Benhamů nebo není ? Mohl bys to, prosím, zjistit ? To je asi tak jediný info, co někoho z tý akce zajímá (si myslim).
 14. ims21

  0.8.7 - Všeobecná zpětná vazba

  Kdyby vazne chteli, aby se hraly nizsi tiery, tak daji akce na par vlajek za odehrani treba 5 her na T4,T5,T6,T7 pro DD,CA,BB,CV ... neco podobneho, co je ted pro T6-T9 . A ne to nesmyslne NTC.
×