Jump to content

Lepracon61

Players
 • Content Сount

  69
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2578

1 Follower

About Lepracon61

 • Rank
  Leading Rate
 • Birthday 01/01/1983
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

189 profile views
 1. Lepracon61

  Soru & Cevap

  Bana mı öyle geliyor yoksa son zamanlarda "MM" sisteminde düzelme mi var. T8 lerle oynuyorum genelde eskiye göre daha dengeli geliyor?
 2. Lepracon61

  19 Mayıs ve Bismarck Avı Etkinlikleri

  Canım çıktı ama 3. günde Hood olmadan Bismarck ı alabildim. Teşekkürler süper bir etkinlik.
 3. Lepracon61

  Bir Bilene Sor !

  Bildiğim kadarıyla Arp Kongo etkinliği Mayıs ayında bitti.
 4. Lepracon61

  VS ve Karma Savaş Seçeneği

  Eşleşmelerde Mogami karşısına Yamato Des Montes Montana v.s. geldiği müddetçe bu oyun hiç bir yere varmaz. Sırf bu yüzden War Thunder i bıraktım ki orada 1,5 yıl oynadım ve neredeyse tüm uçak ve gemilere sahiptim.
 5. Lepracon61

  VS ve Karma Savaş Seçeneği

  Bu dediğin oyuncu sayısı çok çok artmadıkça olmaz. Hep beraber oynamak gayet zevkli. Her gemi sınıfının savaşta bir önceliği ve önemi var. Bana göre bu oyundaki en büyük eksiklik MM. T6 geminin karşısına hiç bir şartta T8 gelmemeli.
 6. Lepracon61

  Tespit Edilmeden Ateş Edilmesi

  Sen sis içindeysen ve takım arkadaşların düşman gemilerini görüyorlarsa sende onları görürsün ama sis içinde gözükmezsin.Eğer senin takımın düşman gemilerini görmezse sende tespit edilmeden sisin içindeyken düşman gemilerini göremezsin. Sis iki taraflı çalışır. Normalde sen düşmanı düşman seni göremez. Burda önemli olan senin ekipten 1 kişi dahi düşmanı görürse sanada gözükür.
 7. Lepracon61

  İndianapolis premium gemisi

  Kesinlikle haklı. Hele t7 bir kuruvazör ile karşına çıkacak olan tirpitz gibi t8-t9 gemilerden tek yeme ihtimalin var ve bu seni oyundan soğutur. Biraz daha maç yapıp kendine uygun gemi sınıfını belirlemelisin. Uçak gemisi mi, savaş gemisi mi, kruvazör mü yoksa muhrip mi. Buna karar verip hareket etmelisin. Bende Kutuzov var ve büyük pişmanlık duyuyorum. Sende pişman olmamak için bir süre daha oybanab lazım. Pre gemiler asla ölümsüz değildir. Normal gemilerden aynı performansı alabilirsin...
 8. Lepracon61

  Yeni Başlayan Oyuncular İçin Pruva

  Hoparlörden dinliyorum. Top ateşleyince senin sesin 1,5 katı çıkıyor. Normal video izlediğim sesin 2 katını açmam gerekiyor.
 9. Lepracon61

  Yeni Başlayan Oyuncular İçin Pruva

  Videoların çok güzel de şu sesi biraz açsan kayıt yaparken. Sesnin normalin altında.
 10. Lepracon61

  4. Sezon Sıralamalı Savaşlar İlk İzlenim

  Aynen dediğin gibi "Kumar" olmuş bu durum resmen. Takım kurma işi çok ama çok kısıtlı. Gerçekten bundaki mantık nedir anlamadım. Filo Savaşları olmalı. Bu oyun yapımcıları neye odaklanmış anlamıyorum. Amaç zevk almak. Multinin amacı birlikte oynamak. Ne farkı kaldı tek kişilik oyundan. Bu konuyu yetkililer dillendirmeli bence.
 11. Lepracon61

  4. Sezon Sıralamalı Savaşlar İlk İzlenim

  Bence pek eğlenceli değil. Canım çıktı 12 ye gelene kadar. 2 maç alırsın 3 maç kaybedersin. İyi oynar kaybedersin. Ekip halinde girilebilseydi eğlenceli olabilirdi.
 12. Lepracon61

  Mogami Hakkında

  Kaptan dizilimi nasıl olmalı. Bir kaç el sonra 4. seviye açılacak. Neye vereyim kararsız kaldım. Daha 3-4 el oynadım. Uçak gemileri ile pek sıkıntı yaşamadım. 4 nereye vereyim?
 13. Lepracon61

  Hangisi Bilemedim ?

  Amerika-Yüksek tier torpidoları yoktur-En iyi Uçaksavarara sahip ülkedir. Bataryaları iyidir-Zırhları fena değil.. Japon-10 km. menzilli torpidoları vardır. Bataryaları genel olarak iyidir. Uçaksavar savunması orta hallidir Zırhları ortalama iyidir. Rusya-Torpido menzilleri kısadır. Zırhları5 e kadar oynadım bana zayıf geldi. Ana bataryaları fena değil. Almanya-6 ya kadar geldim. Zırhları zayıf uçaksavarları orta altı-Topları çok hızlı doluyor ve fena değil...
 14. Lepracon61

  4. Sezon Sıralamalı Savaşlar İlk İzlenim

  Adamı deli eder bu sıralamalı savaşlar. 12 ye gelsem bırakacam. Takım oynamayınca tek başına bir hiç oluyorsun...
 15. Lepracon61

  elmas ile alınan premium

  Hemen gelmesi gerekir normalde.
×