FLANKER_Luk

Players
 • Content count

  85
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7607

About FLANKER_Luk

Profile Information

Recent Profile Visitors

131 profile views
 1. A jak będzie odwrotnie?!!? Toż to może być przyczyna ogromnych frustracji dla wszystkich krzykaczy. Falathi cheater!!! :-D
 2. A czy WG-EU też będzie uczestniczył w bitwach klanowych? :D
 3. "cham sie uprze i mu daj! No skąd wezme jak nie mam!" :D
 4. no i blady strach padł na całe WG... to jest prawdziwa przyczyna wprowadzenia stanu wyjątkowego w Paryżu
 5. No widzę, że wielu rzeczy nie rozumiesz. Pytanie z tezą to wciąż pytanie.
 6. No, woman, no cryNo, woman, no cry Everything's gonna be all right! No, woman, no cry :D
 7. A czy faktycznie nie jest tak, że w tych realiach lotniskowiec byłby kluczowym okrętem który decyduje o losach całej bitwy. Nie ważne są taktyki i umiejetności graczy, bo wygra i tak ten który ma lepsze lotnisko. Czy tak by nie było?
 8. A Ty byś chciał mercedesa i pomnik na Krakowskim Przedmieściu? :) No nie wiem... nie wiem... czy mądrzejszymi mi się wydają właściciele i pracownicy WG, którzy stworzyli fajną grę i czerpią z tego satysfakcje i pieniądze, czy może sfrustrowani i jęczący gracze, którzy spędzają piatkowy wieczór przed komputerem grająć lub żaląc sie na forum jak to strasznie ich znowu oszukało WG. No nie wiem... nie wiem...
 9. Koledzy mogą tupać nogami, strzelać fochy i użalać się nad niedolą. jednak 99% procent graczy wybierze i zaufa rozwiązaniu proponowanemu przez WG. A nieudolne tabelki odejdą w niebyt. Ot takie życie. (fake. w naszym klanie gra sie prawie wyłącznie na X)
 10. To się zmieni. I to bardzo szybko. Myślisz, że kilku kolesi robiących po pracy amatorskie tabelki w arkuszu kalkulacyjnym może się równać z rzeszą pracowników WG, z ich kapitałem i doświadczeniem. Za 3 lata nikt nie będzie pamietał o tabelkach, bo bedzie oglądał WoWS GRAND FINAL w Warszawie :)
 11. A w temacie CW. Będzie to pierwsza odsłona, zobaczmy co się będzie działo, dajmy szansę WG. Z lotniskami czy bez, to dobrzy gracze i dobre klany zaadaptują się do zasad i bedą robić swoją robotę. Słabi bedą płakac i szukac wymówek. A na koniec sezonu tabela zweryfikuje długo ciągnące się spory międzu graczami i klanami. Tego własnie było trzeba. naprawdę cieszę się z tych klanówek.
 12. Choc jestem jednym ze słabszych graczy w naszym klanie, to mam nadzieję, że dowódca nie odmówi mi tej przyjemności kiedy bedziemy walczyć z wami :) Do zobaczenia :)
 13. Juz się nie mogę doczekać tego CW :D
 14. No z takim podejściem chyba nie załapiesz się na korepetycje... a przydało by się. :)
 15. dużo trudu sobie zadałeś, a to czerwone zakreślenie mnie rozczuliło :) nie sprawdziłes tylko ile bitew mam na CV Może zamiast rysować kółeczka i pisać głupotki na forum spędzaj więcej czasu w pokoju treningowym, bo statystyki słabiutkie. Oj słabiutkie :) Jak odchodziłem z twojego klanu mieliśmy podobne, a teraz przepaść straszna :) Może jak przestaniesz być taki chamski, to kotoś od nas da Ci parę wskazówek :)