Jump to content

_Cinderella

Players
 • Content Сount

  163
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  14023

About _Cinderella

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

798 profile views
 1. _Cinderella

  Pograłbym w przyzwoitym klanie PL

  Chętnie dołączę do klanu gdzie grają dorośli, gdzie nie ma zbyt wiele wulgaryzmów, gdzie nie ma pijaczków i cwaniaczków. Gram prawie codziennie kilka bitew. Mam tez doświadczenie z CW i King of the Sea w bardzo dobrych europejskich klanach, na tym i na innym koncie. Statystyki klanu nie są najważniejsze. Szukam miłej atmosfery i żeby nie było wstyd przed bliskimi kiedy gram na głośnikach.
 2. _Cinderella

  Stalingrad

  Wyjdzie to samo co z Tirptzem :D
 3. _Cinderella

  Stalingrad

  IS-6 :straszna padaka IS :na tym tierze są lepsze HT T-43, T-44, T-54 :bardzo słabe czołgi teraz w porównaniu do innych medów na swoich tierach KV-4 padaka IS-4 nikt tym nie gra wszytkie ruskie dziewiątki: Padaka Jedyny IS-7 jest grywalny, alw są lepsze czołgi na X Nie trafiłeś z uzasadnieniem przyjacielu :D
 4. _Cinderella

  Stalingrad

  Za 15 lat, kiedy będzie miała premierę druga linia czechosłowackich niszczycieli, Ty wejdziesz z ciekawości na forum WoWS i przekonasz się, że Agrest wciąż jest "najlepszy". :D
 5. _Cinderella

  Stalingrad

  Na początku trochę się podniecałem tym Stalingradem, ale jak przeczytałem twojego posta i potem zobaczyłem KRONSTADA w akcji to mi przeszło :( Maximum dispersion - 242 m - MASAKRA!!!
 6. _Cinderella

  HMS King George V - Tier VII... zasadniczo.

  Równowaga musi być :) Jeśli komuś wybitnie nie pasuje dany okręt. to zapewne jest i taki któremu gra sie nim świetnie. King George V 75% 2 207 105 515 1.7
 7. _Cinderella

  HMS King George V - Tier VII... zasadniczo.

  nie chce mi się juz tym grać :)
 8. _Cinderella

  HMS King George V - Tier VII... zasadniczo.

  to zaczyna robić się nudne :)
 9. _Cinderella

  Stalingrad

  Pewności mi brak, ale to była chyba taka MOSKWA. tylko wyposażona w 9 dział 305 mm i pancerz burtowy do 200 mm.
 10. _Cinderella

  Stalingrad

  Jakieś przecieki odnośnie tego okrętu?
 11. Z powodów które szeroko opiszę później, przyjrzałem się owym "udogodnieniom". Można znaleźć kilka narzędzi do pomagania sobie w grze. Jednak jeden jest wyjątkowy, ze względu na profesjonalizm całego przedsięwzięcia jak i skuteczność. Oferuje on całą game udogodnień, ale najbardziej mnie zainteresowało auto celowanie + auto strzelanie. Niezwykle skuteczna rzecz. Zakładamy, że okręt przeciwnika chowa się za wyspami czy górkami i jest teoretycznie dla nas nie do ruszenia, wystarczy wtedy zaznaczyć taki okręt i jesli tylko komputer choć na chwilkę znajdzie przestrzał, to automatycznie oddaje salwę. Bezbłędnie!!! Wystarczy byśmy na sekundę pokazali się w jakiejś luce i juz dostajemy baty. Widziałem wręcz nieprawdopodobne trafienia w okręty chowające się za skałami. Jutro spróbuję rzecz przetestować, oczywiście nie na swoim głównym koncie, bo choć "sprzedawca" gwarantuje że rzecz jest nie do wykrycia, to jednak się boję trochę.
 12. _Cinderella

  Skargi za dobrą grę.

  Czy i wam przytrafia się dostać minusy od przeciwników kiedy zagracie świetną bitwę, i gdy zatopiony przeciwnik w bezsilnej złości daje wam minusy. Bo ja mam tak regularnie.
 13. _Cinderella

  Teorie spiskowe a prawda

  no ale krążki od tego są by palić pancerniki (szczególnie Yamato) które ustawią się przodem na 18 km i są nie do ruszenia dostanie taki 3 pożary i musi się ruszyć :) do karania kamperów BB najlepszy jest Henry i Hindenburg :)
 14. _Cinderella

  Teorie spiskowe a prawda

  Przepraszam kolego, może zbyt dosadnie się wypowiedziałem. Średni dmg masz przyzwoity. Może zwyczajnie nie masz farta na tym okręcie. Albo musisz faktycznie ograc sie na wysokich tierach. Mi się grało na IOWA wyśmienicie. Powodzenia.
×