Jump to content

shootX10

Sailing Hamster
 • Content Сount

  140
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  406

3 Followers

About shootX10

 • Rank
  Petty Officer
 • Birthday 01/01/1996
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

549 profile views
 1. Nie jestem 100% polakiem, więc trochę wyrozumiałości, ale jakiej części nie zrozumiałeś?
 2. Są 4 osoby w klanie, wiedziałem, że Nephilimer nadaje się na gwiazdę, ale ani nie gier, ani nie youdupa, lecz na gwiazdę Trudnych Spraw, nie dziwię się, bo ludzie są już mądrzejsi i do jego klanu nie będą dochodzić.
 3. Witam! Chciałbym Wam przedstawić grupę na Facebooku na temat gry World of Warships! Link do grupy: Gracze World of Warships Co oferuje taka grupa? - swoboda w publikowaniu postów, odciążenie forum; - możliwość publikowania wyników pobitewnych; - wsparcie dla graczy; - wymiana wiadomościami na temat gry; - proste poradniki z gry. - bycie na bieżąco z grą W grupie obowiązuje kultura osobista, nad porządkiem czuwają wyznaczeni administratorzy. Zachęcam do wysyłania wniosków o członkostwo. Grupa zamierza utworzyć własny klan wtedy, gdy będzie to możliwe. Więcej informacji na tablicy grupy. Dalej zapraszam do wysyłania prośb o członkostwo. Grupa posiada własnego TSa, na którego zapraszam wszystkich, którzy nawet nie są w grupie: wowsfb.net-speak.pl Miłej zabawy!
 4. shootX10

  Tu można się pochwalić medalami :)

  Jednak i tamto to co innego - tam znajdziemy wyniki pojedynczych bitew, a ut. medale, jest różnica.
 5. Śmiało, może i ja kiedyś (KIEDYŚ, jak będę miał co najmniej średniej klasy komputer), to też coś wykręcę. Edit: Medale oczywiście z gry World of Warships.
 6. shootX10

  Lotniskowce a gra w dywizjonie

  MM jest do ustawienia tak, aby naprzeciw sobie walczyły dywizjony z balansem takim, aby jeden z dywizjonowych miał myśliwce, a drugi torpedowce.
 7. Facebookowa grupa dla graczy World of Warships: bitly.pl/322938

 8. shootX10

  [AKTUALIZACJA]Facebookowa grupa dla graczy WoWs!

  [AKTUALIZACJA] 27-07-2015 Grupa zamierza utworzyć własny, skromny klan. Więcej informacji na tablicy grupy. Dalej zapraszam do wysyłania prośb o członkostwo. Również poszukuję moderatorów.
 9. shootX10

  Lotniskowce a gra w dywizjonie

  Mogłyby być te 2 lotniskowce na dywizjon, nawet mogłyby być przeciwnych nacji na jednym poziomie, w celach balansu. W WoT nie ma limitu artylerii na pluton, a fajnie jest razem poklikać.
 10. shootX10

  Co przedstawiają obrazki?

  Bezpowrotną wycieczkę w Rów Mariacki kutrem torpedowym.
 11. shootX10

  Co przedstawiają obrazki?

  Temat można ciągnąć, nie jest stworzony tylko dla moich obrazków/zdjęć. Zasady proste - opowiadamy o tym, co przedstawiają obrazki wstawione przez gracza lub wstawiamy własne. Oczywiście treść marynistyczna. Dla przykładu: Co przedstawiają znalezione przeze mnie obrazki?
 12. shootX10

  Pingi i lagi, ja już nie wytrzymuję.

  Problem występuje nawet przy połączeniu przewodowym LAN, jeszcze tylko sprawdzić, jak gra działa na lepszym komputerze w tej samej sieci.
 13. shootX10

  Język Gry

  Po co język polski osobie, która go nie zna zbyt dobrze?
 14. shootX10

  Open Beta

  Będzie selekcja - dostęp po premierze dostaną gracze myślący, który ruszają swoim mózgiem i są w stanie znaleźć potrzebną informację, która już jest umieszczona, nawet w dosyć widocznym miejscu. Teraz się nie przejmuj, bo i tak po premierze nie będziesz miał dostępu do gry z tego powodu. Myślę, że jesteś usatysfakcjonowany moją odpowiedzią.
 15. shootX10

  Lista Graczy

  A po polsku: Opcje > Sterowanie > włącz panele drużyn, czy jakoś podobnie,
×