Jump to content

arkadiusz_steel

Players
 • Content Сount

  93
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  16366
 • Clan

  [PL_RP]

About arkadiusz_steel

Recent Profile Visitors

510 profile views
 1. Po ostatnim PT mam was w ..... nawet nie pisze już jak bardzo nagrody niewidoczne dla mnie także dziękuje WG za PT i powodzenia w czarowaniu graczy.
 2. arkadiusz_steel

  Bitwy rankingowe: sezon piętnasty

  Spoko moi koledzy kto ma dostać już wiadomo reszta graczy ma być za .... zostawiam kropki żeby nie sączyć podejrzeń.
 3. arkadiusz_steel

  Wyniki: Pomóżcie znajomemu — wygrajcie okręt!

  Po co WG jak patrząc na moje osiągnięcia po kilku latach zabawy i gry jestem dalej "olewany" przez Was i jeszcze mam rekrutować nowych znajomych.Lepiej się nie szczycić że gram WOWS żeby nie było wstydu.
 4. arkadiusz_steel

  Kreml TX BB

  Nie jeszcze nie do dupy bo nowa aktualizacja która wejdzie do gry zabiera kosmetycznie po jednej lufie z każdej wieży.I tak po trochu bo jest za mocny tylko dodatkowa zostanie ale to jeszcze na 5 km.A tak na poważnie szkoda tego okrętu,typowy solowy a zarazem jedyny BB do ostrej bitwy.Zmiany na gorsze jakie zostały wykonane przez WG są spowodowane tym że okręt z modami był faktycznie bardzo silny na działa.
 5. Zasada jest prosta czym więcej dajesz tym mniej dostajesz.Ja tak mam i dalej będę miał sprawdzone przez cztery lata w grze.
 6. arkadiusz_steel

  Kontenery świąteczne

  Czas świątecznych kontenerów dobiega już końca. Gdzie są 9 premki bo u mnie brak nic się nie pokazało może za rok będzie lepiej.
 7. arkadiusz_steel

  PUERTO RICO .X.

  Witam szanowni gracze dlaczego moje dziś zdobyte Puerto R nie ma ekstra gwiazdorskiego camo USA.Czyżby bug czy może nie jestem godzien tego wyglądu.O mam po prostu w ustawieniach dekoracyjnych było zamknięte oko ;)
 8. arkadiusz_steel

  World of Warships: Wyniki 2019

  A u mnie wszystko w dół leci jak woda z wodospadu.Dzięki WG za wszystkie prezenty w tym starym 2019 roku.
 9. arkadiusz_steel

  Odbierz teraz swoją rekompensatę! [Problem na serwerze EU]

  A u mnie tak wygląda rekompensata dzięki WG.
 10. arkadiusz_steel

  Dyrektywy świąteczne - opinie...

  Usuwam wpis.Sorry za śmietnik z mojej strony.
 11. arkadiusz_steel

  Bitwy rankingowe: Sezon czternasty

  Ja tam Panowie jeszcze do 100 bitew i jak nie ma progresu to 14 sezon rankigowych zostawiam jako historia WOWS.Czemu pytacie to odpowiem po co stworzono gry dla ludzi...
 12. arkadiusz_steel

  15 SEZON - Rankedy

  Italia na rankingach jeden strzał i po okręcie.Piękny początek zabawy nowej floty WG
 13. arkadiusz_steel

  Bitwa Po Zmierzchu

  Bardzo dobry i celny strzał WG w bitwy.Można śmiało policzyć inteligencję graczy jak jesteś sam z innymi w grupie.Dla wtajemniczonych wiedzą co i jak 😉
 14. arkadiusz_steel

  [VI] Trento

  Nie dane mi było tym czymś grać w testach ale sądzę że WG już kasuje swoich testerów którzy jak politycy tylko oszukują jak to jest dobrze i będzie lepiej.Ogólnie słabo brak pelotki brak celności i te dzikie działa działające od 8 km od wroga.Słabo bardzo słabo jak na świeży powiew wiatru z włoskich klimatów WG.
 15. Pytanie czy warto po 4 latach czekam na przydział na Beta Tester a tu nic.Dzięki WG za zrozumienie >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
×