Jump to content

arkadiusz_steel

Players
 • Content Сount

  56
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9377
 • Clan

  [PLRP]

About arkadiusz_steel

Recent Profile Visitors

259 profile views
 1. arkadiusz_steel

  Kontenery „Prezenty” od Mikołaja 2018-2019

  Szkoda że tym razem brak kont premium w prezentach od mikołaja.
 2. arkadiusz_steel

  Kontenery „Prezenty” od Mikołaja 2018-2019

  Pełne rozczarowanie tylko same szmaty i 40 kamo noworocznych.,oceńcie sami.Tak rzadko coś kupuje a tu mikołaj jak bezdomny brat rozdaje prezenty. • Bundle you purchased: 5x Santa's Mega Gifts • Bundle cost: 76.71 PLN
 3. arkadiusz_steel

  ciagle przegrywanie

  A na koniec tego bujnego i owocnego biznesu największym wygranym jest WG.
 4. arkadiusz_steel

  "Rankingowy sprint"

  Boskie rankingi.Tak na wstępie przepraszam szanowne grono graczy tych lepszych że może moja osoba jest zbyt wylewna na forum. Ale wracając do boskich rankingów proszę do samych stóp łaskawe WG o przedłużenia jeszcze o dwa lub trzy tygodnie misji.Bo ja słaby i ubogi grać mam kłopot by wyskoczyć z trójki na jedynkę,bo tak raz do przodu dwa razy w tył.Tak dla tych słabszych proszę WG a obiecuje że już więcej moje oczy nie popatrzą na rankingi daje słowo.
 5. arkadiusz_steel

  "Rankingowy sprint"

  Pierwszy SPRINT 15 bitew i wybraniec WG ma jedynkę.Drugi *edited* i następny wybraniec ma 18 bitew na jedynkę.Powodzenia WG w Waszym świecie dającym *edited* graczy i pieniążki *edited* pieniążki.Jasne Super MISTRZOWIE są zawsze na *edited* ale tylko zostańcie na ziemi ekstra Super gracze.40 bitew i jeszcze Trójka I pare stów w plecy z kasą dla mnie i mojego klanu.Proszę Polacy zero kasy na ten *edited*.
 6. arkadiusz_steel

  "Rankingowy sprint"

  Gra dla UBOGICH zero zarobku same flagi i jeszcze tyczka w górę.WG liczy na to że gracze to bezmózgowie totalne.Ale i tak powodzenia dla przegranych "VIPY" dla WG mają fory.
 7. arkadiusz_steel

  Mutsu – Nagato Class Premium BB

  Tak pisząc lekko Okręt Premium bez duszy bardzo ale to bardzo słaby na VI, jeszcze za kasę i jak człowiek może pograć tym BB na klanówkach.Powodzenia naiwnym i dobrym Graczą.
 8. arkadiusz_steel

  "Rankingowy sprint"

  Sprint dla wybranych ja pewnie walne 50 bitew i może jedynka będzie.A tak na marginesie dobrze że jest to forum dla wybranych bo reszta graczy wie lub czuje jakie ma szanse w tej GRZE.
 9. arkadiusz_steel

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Spoko spoko zawsze można konto swoje sprzedać bezdomnemu spod mostu lub ulicy pewnie coś z tym zrobi za 100 lat.
 10. arkadiusz_steel

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Tak po wczorajszym i jeszcze parę dni wstecz zastanawiam się czy warto grać regularnie WG a co dopiero kupować w sklepie.Wyniki 0:12 albo seria przegranych bez szans to sposób na delikatne przeganianie uczciwych graczy z dobrą kasą dla ...
 11. arkadiusz_steel

  HMS Conqueror - Tier X

 12. arkadiusz_steel

  Republique, tier X

  Czemu jeszcze mądre głowy z WG nie zauważył że gracze tracą smak i zapał do gry po mocnym ostrzale w BB gdy on idzie na dno z minusami na końcu.Błąd rekompensaty strat w drużynie przegranej jest tak duży że flagi tu nic nie pomogą.Kto teraz robi na okręt Republika zostawia linie w zapomnienie i przestaje już tak sumiennie grać z stratą dla wszystkich graczy.
 13. arkadiusz_steel

  Kontenery - Dyskusja

  Ja mam sam 0 SK jak to przystało starym gracza według WG brak kredytów do gry by grać okrętami X tier.
 14. arkadiusz_steel

  Montana (X)

  WG to oszuści i złodzieje zablokowali mi wszystko co możliwe by tylko starych graczy wylać na zbity ryj z GRY.Pa Montana gra odinstalowa.
 15. arkadiusz_steel

  Kontenery - Dyskusja

  Dobrze WG nie ma SK nie KASY dla was czekam już 3 miesiąc i nic nie ma.Aż się prosi by reszcie radzić też tak trzymać.
×