Jump to content

green1111

Alpha Tester
 • Content Сount

  245
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6765
 • Clan

  [S03G]

About green1111

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia
 1. I cant help you ;( Hmm try unistall Gamecenter from Windows, restart, and install one more time.
 2. Can You login in in portal your normal nick and pass before instal new client.
 3. In Wargaming.net Game Center you must put your normal login and pass
 4. Yes, You must find "WorldOfWarships.exe" and click for them - sorry this is working only for std client WOWs
 5. My planes like turn right, i dont want it but they sometimes turn right ;) And change betwen cariers and planes isnt easy... ;(
 6. green1111

  TST is a drama.

  Probably balance ;)
 7. green1111

  "Rankingowy sprint"

  Najciekawiej jest po przejściu na 5-1, strasznie niemiła atmosfera, wszyscy prawie cały czas się wyzywają i wiedzą wszystko najlepiej. Tak sobie skaczę 6-5.
 8. green1111

  0.6.0 - bigosowanie perków

  Nowy perk z radiolokacją na niszczarki jest the best. Nic lepszego nie mogli wymyślić. Grając DDkiem teraz wiem to co zawsze chciałem wiedzieć, czy gdzieś na mnie płynie czerwony DD, a w dymie toż to cudo nie perk, prawie jak auto aim dla torped ;)
 9. green1111

  "Rankingowy sprint"

  OK zwalczone, po 399 grach z WR 52-53, rank 1. Niektórych ponosiło znacznie podczas gry i bluzgali na wszystkich kogo się dało, a sami cudów nie robili. Ale to pewno stres... ;). Raz z 2 rangi spadłem na 6-tą ale się zaparłem. Ulubione okręty to: Fubuki, Benson, LoYang i Atago z 15 perkowym kapitanem z Fubuki z zasięgiem pomocniczej 8,3km (robił masakrę z DD-ków)
 10. green1111

  "Rankingowy sprint"

  Wariat nie wie, że jest wariat, a mądry to wie.
 11. green1111

  "Rankingowy sprint"

  A na rankach bujam się miedzy 2 a 5-ką. Mam wrażenie, że w tym sezonie DD-kami gra się trudniej przez wysyp kampiących krążków z radarami i ciężko spotować czerwonych jak się nie ma w teamie ogarniętego operatora radaru. Coraz lepiej gra mi się Atago. A wiewiórki są śliczne i nie widać od razu, że wściekłe ;)
 12. green1111

  "Rankingowy sprint"

  OK, zagalopowałem się, zapomniałem, że pewne leśne stworzenia muszą kąsać żeby żyć. Weźmy np. takiego wilka, węża, lisa, żbika. Więc skoro ktoś/coś jest z lasu to musi kąsać innych, nawet jeśli to człowiek z lasu.
×