Jump to content

green1111

Alpha Tester
 • Content Сount

  248
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7779
 • Clan

  [S03G]

About green1111

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

178 profile views
 1. WG ale masakra, 10 gier i tylko jedna z lotniskowcem. ;(
 2. green1111

  Arms Race - Rankedy

  Nie musisz mieć IFHE na Kicie, wystarczy z AP-ków po nadbudówkach BB-ków strzelać i wchodzi za 1000-1500 co 2 sekundy. Co do Blacka; strasznie wolny i bez doładowania silnika, spamer niewidocznych torped co 41 sekund salwa (z jednej wyrzutni). Aczkolwiek można nim przy specyficznym stylu grania wygrywać.
 3. Nie wiem, na co tak strasznie narzekacie. Jest całkiem zabawnie ;) Strefy z bufami motywują przynajmniej do ruchu a nie do wiecznego kampienia.
 4. I cant help you ;( Hmm try unistall Gamecenter from Windows, restart, and install one more time.
 5. Can You login in in portal your normal nick and pass before instal new client.
 6. In Wargaming.net Game Center you must put your normal login and pass
 7. Yes, You must find "WorldOfWarships.exe" and click for them - sorry this is working only for std client WOWs
 8. My planes like turn right, i dont want it but they sometimes turn right ;) And change betwen cariers and planes isnt easy... ;(
 9. green1111

  TST is a drama.

  Probably balance ;)
 10. green1111

  Arms Race - Rankedy

  Najciekawiej jest po przejściu na 5-1, strasznie niemiła atmosfera, wszyscy prawie cały czas się wyzywają i wiedzą wszystko najlepiej. Tak sobie skaczę 6-5.
 11. green1111

  0.6.0 - bigosowanie perków

  Nowy perk z radiolokacją na niszczarki jest the best. Nic lepszego nie mogli wymyślić. Grając DDkiem teraz wiem to co zawsze chciałem wiedzieć, czy gdzieś na mnie płynie czerwony DD, a w dymie toż to cudo nie perk, prawie jak auto aim dla torped ;)
 12. green1111

  Arms Race - Rankedy

  OK zwalczone, po 399 grach z WR 52-53, rank 1. Niektórych ponosiło znacznie podczas gry i bluzgali na wszystkich kogo się dało, a sami cudów nie robili. Ale to pewno stres... ;). Raz z 2 rangi spadłem na 6-tą ale się zaparłem. Ulubione okręty to: Fubuki, Benson, LoYang i Atago z 15 perkowym kapitanem z Fubuki z zasięgiem pomocniczej 8,3km (robił masakrę z DD-ków)
×