Jump to content

Fatty_TheCaughtCarrier

Beta Tester
 • Content count

  282
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5758
 • Clan

  [TCG]

About Fatty_TheCaughtCarrier

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  İstanbul

1 Follower

Recent Profile Visitors

533 profile views
 1. Genel Geri Bildirim

  Son güncelleme hatası mı yoksa uzun süredir olan bir hata mı bilmiyorum fakat "Uçuk Kontrol Modifikasyonu 2" yükseltmesi çalışmıyor. Uçakların hızını %5 arttırması gerekirken hiçbir değişiklik olmuyor.
 2. Sıralamalı savaşlar : 8. sezon Favori gemileriniz ?

  Benim gemiler arası kişisel güç sıralamam şöyle; Uçak Gemisi *** Shokaku, Enterprise * Lexington Zırhlı *** Alabama/North Carolina, Amagi ** Bismarck * Monarch, Kii, Tirpitz Kruvazör *** Chapayev, Charles Martel, Atago ** Kutuzov, New Orleans * Edinburgh, Mogami, Hipper, Prinz Eugen Muhrip ***** Kidd **** Benson, Lo Yang *** Akizuki, , Harekaze ** Kiev, Z-23, Hsien Yang * Kagero, Ognevoi Herkese bol şans.
 3. Holiday Lottery - Try your luck!

  Hey, I'd like to participate. In RNGesus we trust.
 4. [ TSG ] Turkish Coast Guard

  TSG Tayfun Ligi 1. Grup'ta ! Türk topluluğunun en iyi ve en başarılı oyuncuları ile birlikte rekabetçi oyun ruhunu en üst seviyede tatmak isteyen kaptanlar, alımlarımız devam ediyor !
 5. [ TSG ] Turkish Coast Guard

  Klan görünürlüğünü korumak adına, belli aralıklarla yapılan bump şeysi #2
 6. [ TCG ] Turkish Naval Forces

  Klan görünürlüğünü korumak adına, belli aralıklarla yapılan bump şeysi #2
 7. Para Kasma

  Yine bir konuyu nereden alıp nereye getirdin. Yarına da gönderiyi kapatır moderatör. Her oyuncunun yararlanabileceği bir konuyu daha iç etmeyi başardın lüzumsuz yere. Tebrikler @_CaNBaNuR_
 8. Para Kasma

  En sevilmeyen klan olduğumuz doğrudur. Çünkü doğru olduğunu bildiğimiz şeyleri her fırsatta, her ortamda, tüm saçmalamalara rağmen, çıktık çatır çatır savunduk. Savunmaya da devam edeceğiz. Elinizde avucunuzda kullanabileceğiniz ve hiçbir anlam ifade etmeyen maç sayınız ve "egoizm" saldırınız kaldı. Bizden nefret edilmesine veya sevgi duyulmamasına razıyız biz. Tüm bu yazdıkların 10 dakikalık eğlence bize sadece. 10 dakika sonra yine klanı/takım oyununu nasıl daha etkili ve daha iyi hale getirebiliriz onu düşüneceğiz. Ayrıca, en iyisiyiz arkadaşım. Bu topluluğun açık ara en iyisiyiz. Hatta oyundaki tüm klanlar arasında sayılı klanlardan birisiyiz. Bu gerçek mi sizi bu kadar rahatsız eden şey ? Senden bir tane daha yoksa estağfurullah demeyeceksin eyvallah diyeceksin. En iyisi olduğunu bilmek "egoizm" ise, sapına kadar da egoistiz.
 9. Wargaming'e Uyarı !

  Kidd, Saipan ve Belfast gerçekten usta ellerde her maçı çevirebilecek potansiyellere sahip gemiler ama onların da belirli dezavantajları yok değil. Kidd rakibi durdurmaya çalışıp, savunma yaparken Saipan tecrübesiz bir kaptanla oynarken Belfast sissizken veya radara yakalandığında ve ağır bir kruvazörle karşı karşıyayken çok aciz durumlara düşebiliyor. Tamir edilemiyor. Ama yine dediğim gibi oyun içerisinde avantaj-dezavantaj dengesi bozuk olan gemiler mevcut. En yakın örnek İngiliz 10. seviye zırhlısı Conqueror. Sunucuya ilk geldiğinde öyle bir etki bıraktı ki tüm oyuncular isyan noktasına geldi, şu an hiçbir işe yaramıyor. Hem dengelendi hem de insanlar Conqueror'a karşı nasıl oynaması gerektiğini öğrendi ve zayıf noktalarını biliyorlar. Yine en son yamayla gelen zırh delici bombalar da aynı şekilde. Oyuncuların gözünde abartı üstüne abartıyla karşılandı fakat nihayetinde ben yüksek patlayıcılı bombaların çok daha efektif olduğunu düşünüyorum. Kısacası; her geminin belirli üstünlükleri ve zayıf noktaları var, onların çevresinde hareket edildiğinde çok rahatsız edici boyutlarda sorun pek yaşanmıyor.
 10. Para Kasma

  Kredi biriktirmek için bir sürü birbirinden farklı yöntem var. Yüksek seviye bir premium gemi ile veya premium hesap varken seviye 5 ve 6 gemilerle kredi biriktirebilirsiniz. Servis maliyeti, onarım maliyeti değildir. Geminin aldığı hasardan bağımsız olarak, geminin savaşa girmesi için kesilen ücrettir. Harcanan sarf malzemeleri ve mühimmat servis maliyetine eklenir. Premium aktifken Oktyabrskaya Revolutsiya, Kamikaze R, Graf Spee, Nelson, Missouri gibi görev ile veya serbest deneyim ile ücretsiz olarak elde edilebilen gemilerle çok rahat kredi biriktirebilirsiniz. Ayrıca süpertest bilgilerine göre yeni yıla doğru Duke of York görevi gelecek, bir önceki görevleri kaçırdıysanız bunu kaçırmamanızı tavsiye ederim.
 11. [ TSG ] Turkish Coast Guard

  TCG ile birlikte TSG'de Tayfun Ligi'nde ! Türk topluluğunun en iyi ve en başarılı oyuncuları ile birlikte rekabetçi oyun ruhunu en üst seviyede tatmak isteyen kaptanlar, alımlarımız devam ediyor !
×