Jump to content

Fatty_TheCaughtCarrier

Beta Tester
 • Content Сount

  308
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8259
 • Clan

  [TSG]

1 Follower

About Fatty_TheCaughtCarrier

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  İstanbul

Recent Profile Visitors

1,145 profile views
 1. Fatty_TheCaughtCarrier

  CV Rework Discussion

  We are discussing the basis of the carrier showcase stream today, not trying to guess what they might can do in future. Am i missing something ?
 2. Fatty_TheCaughtCarrier

  CV Rework Discussion

  Thats only against battleships. Almost zero effectiveness over destroyers or cruisers. That means unless there is a nonsense solo pushing bb, there is no targets for carriers anymore. Yes they can secure kills with 3k apha damage but thats it. On video, tier X carrier Midway literally dealt 1k damage to a stationary destroyer, 3k on cruiser and 10k on yamato. Stock zao shred nearly all squadron and stock yamato shot down 5 planes. Imagine heavy AA ships. Carriers are done.
 3. Fatty_TheCaughtCarrier

  CV Rework Discussion

  With absolute 0 alpha strike damage ? Ye, ye. Rofl
 4. Fatty_TheCaughtCarrier

  CV Rework Discussion

  They literally destroyed entire class in game but enough is enough. Its clear that there are no more cv-main, high skilled players will play carriers again. By myself i will refund all my premium carriers and premium camouflages. Thanks for good old days, bye carriers.
 5. Fatty_TheCaughtCarrier

  Türk Oyuncu Topluluğumuz İçin Önemli Bir Duyuru

  S A L S A N I Z A B İ Z İ A R T I K
 6. Fatty_TheCaughtCarrier

  Türkçe haber kaynağınız fleetreview-tr.com

 7. Fatty_TheCaughtCarrier

  Oyun oynanmaz hale geldi!!

  Yama sonrası uçak gemisi arayüzü hariç ben dramatik bir fps düşüşüne şahit olmadım. Fakat bir sıkıntı olduğu gerçek.
 8. Fatty_TheCaughtCarrier

  Türk Oyuncu Topluluğumuz İçin Önemli Bir Duyuru

  Vay maşallah ya. Adam hiç durmuyor. Bir saniye, bir başlık hiç kaçırmadan neresi varsa kafasını sokabileceği her yere girip herkesi tahrik edip ortalığı karıştırıyor anında. Hiç ıskalamadan. Müthiş performans gerçekten.
 9. Fatty_TheCaughtCarrier

  Forum Kapandıktan sonra?

  wiki.wargaming.net/en/World_of_Warships
 10. Fatty_TheCaughtCarrier

  Türk Oyuncu Topluluğumuz İçin Önemli Bir Duyuru

  Edited yemin ediyorum. 6 bin yıllık medeniyet tarihi daha önce senin gibi bir canlıya hiç şahit olmamıştır. İnsanın okurken ağzı açık kalıyor, hayrete düşüyor, ne diyeceğini bilemiyor. Bu post moderasyon ekibi tarafından, hakaret sebebi ile değiştirilmiştir.
 11. Fatty_TheCaughtCarrier

  Türk Oyuncu Topluluğumuz İçin Önemli Bir Duyuru

  Hay Allah tüh bak forum kapanıyormuş vah vah... Artık oyun içi kara cehaletinizden kaynaklanan ağlamalarınızı oyun içi mekaniklerle açıklamaya çalışan, hangi olayın ne sebeple meydana geldiğini göstermeye çalışan, sayısı bir elin parmaklarını geçmeyen oyunculara hangi platformda denk geleceksiniz de hakarete varan boyutlarda laf atacaksınız çok merak ettim. Bu konuda çok dolu ve kırgınım, o yüzden kimse iyi niyetli bir hoşçakal mesajı beklemesin benden. Bugünün yaşanma sebebi WG değil, insanları forumdan kaçırıp forumu çöplüğe çeviren sizlersiniz. Kendilerini çok iyi bilen 3-5 organizmaya adreslerini bana iletirlerse seve seve kınalarını yollayabilirim, yakarlar artık.
 12. @seyyah ve @OttomanSIap bu yıl için beklenilen / tahmin edilenleri belirtmiş, onun haricinde gelmesi muhtemel tonla dal bölünmesi ve yeni ağaç var. Fransız muhripleri, İngiliz uçak gemileri hatta hatrı sayılır kruvazör-muhrip donanmasına sahip Hollanda ağacı, Pan-Asya benzeri muhtemel Pan-Avrupa ağacı gibi çeşitli ağaçlar eklenebilir. Amerikan kruvazörlerinin yanında zırhlı ve uçak gemisi dalı da bölünebilir. Bunların yanına her farklı sınıfa düzinelerce tekil premium gemi eklenebilir. Fazlasıyla yeterli miktarda sınıf/gemi çeşitliliği mevcut. Bu arada İngiliz uçak gemileri atlanılacak gibi değil, kesinlikle onlar için de bir dal gelecektir. Tabi bunlar ne zaman gelir, bence WG'de bilmiyor :)
×