Jump to content

Fatty_TheCaughtCarrier

Beta Tester
 • Content count

  304
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7134
 • Clan

  [TSG]

About Fatty_TheCaughtCarrier

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  İstanbul

1 Follower

Recent Profile Visitors

707 profile views
 1. Türk Oyuncu Topluluğumuz İçin Önemli Bir Duyuru

  S A L S A N I Z A B İ Z İ A R T I K
 2. Türkçe haber kaynağınız fleetreview-tr.com

 3. Oyun oynanmaz hale geldi!!

  Yama sonrası uçak gemisi arayüzü hariç ben dramatik bir fps düşüşüne şahit olmadım. Fakat bir sıkıntı olduğu gerçek.
 4. Türk Oyuncu Topluluğumuz İçin Önemli Bir Duyuru

  Vay maşallah ya. Adam hiç durmuyor. Bir saniye, bir başlık hiç kaçırmadan neresi varsa kafasını sokabileceği her yere girip herkesi tahrik edip ortalığı karıştırıyor anında. Hiç ıskalamadan. Müthiş performans gerçekten.
 5. Forum Kapandıktan sonra?

  wiki.wargaming.net/en/World_of_Warships
 6. Türk Oyuncu Topluluğumuz İçin Önemli Bir Duyuru

  Edited yemin ediyorum. 6 bin yıllık medeniyet tarihi daha önce senin gibi bir canlıya hiç şahit olmamıştır. İnsanın okurken ağzı açık kalıyor, hayrete düşüyor, ne diyeceğini bilemiyor. Bu post moderasyon ekibi tarafından, hakaret sebebi ile değiştirilmiştir.
 7. Türk Oyuncu Topluluğumuz İçin Önemli Bir Duyuru

  Hay Allah tüh bak forum kapanıyormuş vah vah... Artık oyun içi kara cehaletinizden kaynaklanan ağlamalarınızı oyun içi mekaniklerle açıklamaya çalışan, hangi olayın ne sebeple meydana geldiğini göstermeye çalışan, sayısı bir elin parmaklarını geçmeyen oyunculara hangi platformda denk geleceksiniz de hakarete varan boyutlarda laf atacaksınız çok merak ettim. Bu konuda çok dolu ve kırgınım, o yüzden kimse iyi niyetli bir hoşçakal mesajı beklemesin benden. Bugünün yaşanma sebebi WG değil, insanları forumdan kaçırıp forumu çöplüğe çeviren sizlersiniz. Kendilerini çok iyi bilen 3-5 organizmaya adreslerini bana iletirlerse seve seve kınalarını yollayabilirim, yakarlar artık.
 8. @seyyah ve @OttomanSIap bu yıl için beklenilen / tahmin edilenleri belirtmiş, onun haricinde gelmesi muhtemel tonla dal bölünmesi ve yeni ağaç var. Fransız muhripleri, İngiliz uçak gemileri hatta hatrı sayılır kruvazör-muhrip donanmasına sahip Hollanda ağacı, Pan-Asya benzeri muhtemel Pan-Avrupa ağacı gibi çeşitli ağaçlar eklenebilir. Amerikan kruvazörlerinin yanında zırhlı ve uçak gemisi dalı da bölünebilir. Bunların yanına her farklı sınıfa düzinelerce tekil premium gemi eklenebilir. Fazlasıyla yeterli miktarda sınıf/gemi çeşitliliği mevcut. Bu arada İngiliz uçak gemileri atlanılacak gibi değil, kesinlikle onlar için de bir dal gelecektir. Tabi bunlar ne zaman gelir, bence WG'de bilmiyor :)
 9. Sevgililer Günü Bayrağı

  @tagl1a linkte hata var, şartları kabul ediyorum kısmı yok. Bu link çalışıyor
 10. Oyun oynanmaz hale geldi.

  Misketi elinden alınmış çocuk gibi küstüm oynamıyorum demek yerine soruna yapıcı yaklaşıp yardımcı olmamıza izin vermen daha yapıcı olurdu. Neyse, iyi oyunlar.
 11. Oyun oynanmaz hale geldi.

  5 zırhlı ve Atlanta'ya tek salvoda yarı can hasar atabilecek 3 ağır kruvazörün olduğu oyunda (toplamda takımın yarısından fazlası) Atlanta bu kadar damga vurabiliyorsa oyuna, bu sizin takımınızın hatası. Atlanta ateş gücünü dayanıklılık yerine değişmiş, oyunda oynaması en zor olan kruvazörlerden birisi. Hemen hemen oyundaki tüm gemilerden, olası tüm açılardan rahatlıka köşk hasarı alabilen zırha sahip. Rakibini alt edebilmen için, en az kendi gemin kadar rakip gemiyi de bilmen gerek.
 12. Oyun oynanmaz hale geldi.

  Birbirinden farklı sınıfları ve her sınıfın yapması gereken görevin farklı olduğu bir oyunu "ben tek, siz hepiniz" mantığından artık çıkartmanız gerekiyor. Bazı oyunlarda her şeyle tek başınıza mücadele edemezsiniz. Yani, senin FdG oynarken haritada tek başınaysan zaten muhriplere bir şey yapamaman ve av olman gerekiyor. Gocunacak, sıkılacak bir durum yok ortada. (Ki alman zırhlılarının sahip olduğu hidroakustik arama da cabası) MMORPG oyun türünden örnek vermek gerekirse; rakip takımı bir boss kendi takımınızı da kendi partyniz gibi düşünürseniz, boss'u indirebilmeniz için hem tanka(zırhlı), hem dps'e (kruvazör) hem de healer/supporta (muhrip, uçak gemisi) sahip olmanız ve tüm farklı sınıfların birbiriyle uyum içerisinde hareket etmesi gerekir. Aynı anda hem tank olup hem hasar vurup hem de kendinize can basabilmeniz gibi bir seçenek yoktur, her sınıfın farklı görevi vardır. Son zamanlarda ne kadar dengesi kaysa da taş, kağıt, makas mantığı World of Warships için hala geçerli. Eğer zırhlı oynuyorsan, muhrip tehdidini göze almışsın demektir. Eğer kruvazör oynuyorsan zırhlı tehdidini göze almışsın demektir. Eğer muhrip oynuyorsan, radar/kruvazör tehdidini göze almışsın demektir. Herkesi batırabileyim ama kimse beni batıramasın düşüncesini bir kenara bırakın.
×