Jump to content

Silentraz

Moderator
 • Content Сount

  1,920
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8630
 • Clan

  [HOB]

3 Followers

About Silentraz

 • Rank
  Sub Lieutenant
 • Birthday 01/09/1994
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location

Recent Profile Visitors

3,313 profile views
 1. Ponownie przejrzałem ofertę.... średnio 4-5 żetonów za 250db, czyli jakieś 5-6k dublonów za każde podejście. I tu wtrącono niewypały, które są uwzględnione w cenie. Nawet sklepem premium nie idzie tego nadgonić - za 70 zł nie kupuje się nawet jednego zestawu za 100 żetonów. Z plusów wydarzenia - nie trzeba się za dużo zastanawiać. Zerknąć pierwsze zestawy, i jak nie są trafione, to dać sobie spokój. A przy tym gra zarobi na tych, co wydadzą 50k dublonów, więc nie będą musieli szukać kasy np. za pomocą przegiętych okrętów.
 2. Zgodnie z treścią ogłoszenia, jedyne opcje zdobywania żetonów magazynowych to sklep premium i losowe zestawy. O misjach nic nie mówili, czyli gracze bez dublonów mogą pominąć wydarzenie.
 3. Widzę sporą poprawę względem poprzednich wydarzeń - już nie ma spamu bezużytecznymi sygnałami i kamuflażami w 3/4 zestawów, tylko są rzeczy, które istotnie mogą się przydać. I np. taki rok premki czy 75 ton węgla opłaci się kupić by zerknąć na następny zestaw. Jest to też ładna okazja, by dać parę żetonów magazynowych w ramach misji, i zachęcić tym samym do gry. Niestety niewykorzystana.
 4. Silentraz

  Pytanie na temat pomocy w wyborze

  Kontener stacji rekrutacyjnej ma mniej niewypałów, a przy tym ograniczoną pulę okrętów - sprawdź czy takimi byś chętniej grał czy jednak wolisz ich unikać. I cenowo można mieć takie dwa w cenie jednego superkontenera. Masz także dość mało bitew, zatem więcej wyciśniesz z pudła weteranów, zwłaszcza że otrzymasz go wcześniej, a nagroda w postaci kredytów na tym etapie nie jest taka słaba. Jak nie masz konta premium, to 6% szans na 30 dni to całkiem spore ułatwienie na początku przygody z grą. Nie wiem czy masz rekruta, czy zbierasz punkty z pozostałych aktywności, ale polecam sprawdzać na stronie gry, na Twitchu i teście publicznym, czy nie rozdają kolejnych punktów. Zwłaszcza test jest fajny na początku, bo możesz trochę popływać wybraną dyszką, i na tej podstawie zdecydować którą grindujesz w pierwszej kolejności.
 5. Wzmocnienia w bitwach losowych namieszają w statystykach. Średnio więcej HP będzie do zbijania, więc średnie i maksymalne uszkodzenia w bitwie mogą się poprawić tylko z tego powodu. Szkoda że nie zwrócono uwagi na ten aspekt, bo teraz 300-400k można nabić zdecydowanie łatwiej, a poprzednie rekordy idą do kosza.
 6. Silentraz

  okręty podwodne

  https://forum.worldofwarships.eu/topic/124145-okręty-podwodne-dyskusja-opinie-feedback/ Nie ma co duplikować tematu, zamykam.
 7. Silentraz

  Wiosenne zestawy w Zbrojowni

  Przemocy, wulgarności czy nieprzyzwoitych treści się nie spodziewaj. Po prostu deklarujesz że masz 18 lat, a więc jesteś świadomy że dublony zwrócą się niekoniecznie w takiej samej postaci - czyli prędzej będzie 1200 węgla i parę gratów niż podmiana na superkontenery.
 8. Silentraz

  Brutalna walka

  To jest tylko i wyłącznie "sztuczka" pozwalająca graczom śledzić postęp w wydarzeniu https://worldofwarships.eu/pl/news/sales-and-events/wasteland-hall-of-fame/ Ilości są celowo takie wysokie, aby gracz nie przekroczył limitu (przy wykonaniu misji wiedziałby że zadał tylko co najmniej X obrażeń), a nagroda dość niska, aby nikomu nie przyszło do głowy robić te misje dla nagród.
 9. Silentraz

  [Wyniki] Galeria sław Rozbitków

  Misja służy do śledzenia postępu. Celowo dano niską nagrodę, by ktoś nie próbował jej wykonywać w celu "zarobkowym". Ilość czy jakość - tutaj jakość wynika i tak z ilości, bo słabszy gracz z kilkuset bitew wyciągnie lepszy wynik od lepszego w kilkudzesięciu - po prostu przeciwnicy muszą współpracować, afki mile widziane. Rozrywka dla paruset zapalonych graczy, reszta może pominąć wydarzenie. Szkoda że nie ma nagród losowych za udział. I na koniec - Jak nagrody za miejsca 11-32 mają tak wyglądać, to lepiej było zamknąć listę na dziesięciu pozycjach.
 10. Silentraz

  Brutalna walka

  Brak nagród w zamian za unikalny gameplay - nie mam nic przeciwko jakby to wdrożono dla podwodniaków i superokrętów (w tym CV)
 11. https://blog.worldofwarships.com/blog/297 Prawdopodobnie usunięte zostały kamuflaże przypisane do niestandardowych okrętów. Te standardowe powinny zostać w ilości niezmienionej. A jak dali za to kredki, to nawet jesteśmy na plus.
 12. Silentraz

  Czy kamo daje coś przy strzelaniu zza górki

  Niezależnie czy jesteś niszczareczką w dymie czy wielkim pancernikiem, to jeśli pomiędzy tobą a WSZYSTKIMI przeciwnikami jest wyspa, wyklucza ona możliwość wykrycia przez zwykłego spota. Oczywiście musi być wystarczająco wysoka. Jednakże wyspa nie chroni przed: -Proxy spotem - wszystkie okręty w zasięgu 2 km się spotują wzajemnie. -Hydro - Pewność bycia wykrytym w zasięgu do 6 km. -Radar - pewność bycia wykrytym w zasięgu do 12 km Jeśli stoisz za górką niewidoczny, a po strzale okazało się że ktoś cię widzi, to z pewnością gdzieś się czai przeciwnik, w obręczy pomiędzy zasięgiem wykrycia okrętu a wykrycia okrętu po strzale.
 13. Silentraz

  [★] Eagle

  Jeszcze w ramach MM superokręty nie mogą spotkać ósemek. Ale przy lotniskach dochodzi jeszcze jedna sprawa - przestają występować tylko na tierach parzystych.
 14. Silentraz

  Kontenery Świąteczne - szanse na wylosowanie statków.

  Pytanie dotyczyło SK, do nich rozpiski z szansami nie ma.
 15. Silentraz

  Kontenery Świąteczne - szanse na wylosowanie statków.

  Nie, choć obiecali publikację w przyszłości. Na przyszłość do takich pytań polecam temat SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI
×