Silentraz

Players
 • Content count

  419
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2533

About Silentraz

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Birthday
 • Portal profile Silentraz

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Portal profile Silentraz

Recent Profile Visitors

178 profile views
 1. Olej i ropę. Jak to będzie, to się zacznie spina jak kiedyś w WOT była - obowiązek zbierania paczuszek itd. Później przejdzie bo klany się podbudują do maksimum lub ponerfią nagrody.
 2. Słyszałem opinie, że granie Kamikaze R kończyło się banem na czat (nawet przy wzorowym zachowaniu). W przypadku Atlanty reporty lecą za: -ciężko ubić jak schowana za wyspą -za często strzela -za często podpala -strzela zza wyspy i nie da się oddać (większość myśli że to cheaty, nikt z nich nie zna również podstawowych pojęć na temat toru lotu pocisków) -donator (choć nie jest to zdebalansowany okręt) -chowa się za wyspą kamper (mało kto pomyśli, że równocześnie strzela) Oczywiście gdzieś na szarym końcu są skargi użyte poprawnie.
 3. Okręty będą miały zasięg wykrywania po oddaniu strzału, który obowiązuje nawet przy zasłonie dymnej. Dla małych kalibrów będą to okolice 2-5 kilometrów, poprzez okolice 7 dla średnich (krążowniczych) do największych kalibrów - kilkunastu km.
 4. 7. Pisiont zielonych kamuflaży (100% PD i 100% kapcia) 8. Modyfikacja doładowania silnika.
 5. Przy opcji "spróbuj szczęścia" kostki migają dwa razy i za trzecim wypada rodzaj (biały zwykły lub złoty SK). Przy pozostałych opcjach kontener wypada natychmiast. Jeśli zadziała szansa ok. 1% - to wyświetla dodatkowy napis "SUPERKONTENER".
 6. Któryś apdejt wprowadzał. Po 20 karmy zaczyna się ósma pochwała (i chyba skarga) i dla kolejnych ilości karmy zwiększa się ich ilość. Dokładna rozpiska w patchnocie. Ale póki co, to jest sztuka dla sztuki. Sam system karmy też nieuczciwy: pochwały można dostać po znajomości, a skargi na serwerze częściej lecą za dobrą niż słabą grę. Dobrym pomysłem by było rozdzielenie skarg i pochwał - obecna zasada sumowania jest kretyńska. Wystarczy rozegrać kilka dobrych bitew, a w jednej spostrzec że dywizjon źle zagrał (lub zniszczyć członka dywizjonu drużyny przeciwnej) - by wyjść na zero. Przy oddzieleniu "nagroda" za dobrą grę zostaje zachowana, a wzrastająca liczba skarg pozwoli na bieżąco zauważać, że zagrało się źle lub kogoś zirytowało (obecnie nie da się mieć <0 karmy, więc nawet się nie opłaca poprawić swojego postępowania). Skargi jednakowoż bym liczył tylko w przypadku, gdy poleci od dwóch różnych osób, a w przypadku dywizjonów - co najmniej jedna osoba spoza niego. Pozwoli to zredukować znacznie liczbę bezzasadnych skarg.
 7. Nie miałem możliwości odwzajemnić. Ale większa karma pozwoli w przyszłości nadawać ich więcej. W tej bitwie jednak karma nie uległa zmianie. Ładnie żeście dotrwali do końca bitwy. Ja standardowo pływałem jak kotwica.
 8. Nie zaliczyło, bo gwiazdka pozostała na Leanderze, którym to bitwę wygrałem przed wywaleniem. Cudów nie było, ale dosyć dobra bitwa przepadła. Sugeruję aby: -kamuflaże, flagi i podobne pobierać z końcem bitwy, nie na jej początku - wtedy przepadać nie będą -dawać nawet przesadne rekompensaty (dni premki, dublony, wolny exp) za nawet najdrobniejsze niedoróbki serwera - zmotywuje to bardziej do utrzymywania dobrej kondycji serwerów i gry.
 9. After battle - yes.
 10. Ta pamiątkowa chyba wchodzi równolegle z kontenerem. A zawartość kontenera to 30/100 sygnałów, 10/25 kamuflaży i czasem coś innego (np. 1k dublonów).
 11. 10 kamuflaży łowcy i 30 flag na przeładunek materiałów.
 12. Do tego dywizjon który będzie pilnował, aby żaden wariat nie zechciał taranować.
 13. Następna bitwa pójdzie ci lepiej. NA PEWNO. Ewentualnie tak samo.