Jump to content

Silentraz

Moderator
 • Content Сount

  1,789
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7375
 • Clan

  [HOB]

3 Followers

About Silentraz

 • Rank
  Sub Lieutenant
 • Birthday 01/09/1994
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location

Recent Profile Visitors

2,566 profile views
 1. Silentraz

  Może mi to ktoś wyjaśnić?

  Co do trafienia samego siebie - jest to niemożliwe. Był robiony eksperyment na rankedach, że Kleber miał bonusy do prędkości, że okręt był szybszy od torped. Nie pamiętam wyników - na 90% torpedy zignorowały strzelca, ale na pewno go nie uszkodziły. Tak więc zatopienie samego siebie jest możliwe tylko poprzez mocniejszy teamkill lub atak lotniczy (samoloty wycelowane w lotniskowiec - skrajna niechęć do gry i czasami zwalczanie celu bardzo blisko lotniskowca)
 2. Silentraz

  pomocy

  Najważniejsze to zmiana typu bitwy na losową Następnie należy się wspiąć na poziom co najmniej VI, by ilości zdobywanego doświadczenia były sensowne. Później kluczowe jest to, abyś w bitwach był skuteczny - przede wszystkim zadawał obrażenia i nie padał jako pierwszy. Jak już będziesz zadowolony z otrzymywanego doświadczenia, możesz wieszać flagi i zakładać kamuflaże które go zwiększą. Można się także zastanowić nad kontem premium.
 3. Silentraz

  Jak odwołać się od skargi?

  Już od pierwszych 20 punktów wchodzi po jednej skardze i pochwale, co 20 wchodzi po kolejnej aż do jakiegoś pułapu.
 4. Silentraz

  Co to za utwór z gry?

  Wystarczyło przewinąć trochę w komentarzach. W poniższym utworze to samo od około 15tej sekundy. Na kanale Russeva bym się nie spodziewał raczej muzyki z gry, a raczej z innych źródeł.
 5. Silentraz

  Zbyt długie ładowanie bitwy

  GeforceNow akurat może być bardzo dobrym pomysłem na słaby sprzęt - choć na pewno nie w każdym domu jest Internet który to uciągnie. W zamian za kilkadziesiąt ms pingu znika problem ścin i długiego wczytywania. 30 czy 100 pingu to nie jest większa różnica - cyrk się zaczyna jak zaczyna gubić klatki lub pakiety, nie wspominając już o wczytaniu gdy do końca bitwy został kwadrans.
 6. Silentraz

  Zbyt długie ładowanie bitwy

  Pewno graficzna, bo na dobrym dysku i średniej grafice zdarzały się dłuższe ładowania, ale jak już jedno i drugie dobre to zawsze w bitwie na czas. Okręty dość są złożone i ich wczytywanie może trochę trwać dla słabej i lubiącej się grzać grafiki. Co do RAMu - z czasem 8 GB stanie się przekąską dla gołego Windowsa, a co dopiero 4. Już nawet nie dla gry ale ogólnie bym się rozejrzał za dodatkowymi GB, choć przy aspiracjach na nowsze gry (jakby nie było z ostatniego dziesięciolecia) podmieniłbym po prostu sprzęt. Nie ma raczej co liczyć na poprawki optymalizacyjne, które pozwolą na słabszym sprzęcie odpalić płynnie grę. Prędzej dojdzie nowa zawartość która wykluczy takich użytkowników.
 7. Silentraz

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Nie wiem czy mi nie mignęło gdzieś koło 30MB/h,. Ogólnie mało (jak też WOT) i osobiście nie boję się podłączać limitowanego neta z telefonu. Gorzej jeśli gra lub WGC zechce zrobić mikrołatkę, o nowym modpacku nie wspomnę.
 8. Oba tematy zamykam. Jak powstanie trzeci, to czwartego już nie pozwolę założyć. Na przyszłość polecam podać więcej szczegółów i zaproponować temat do dyskusji.
 9. Na przyszłość polecam bardziej rozbudowany wpis, poparty jakimiś przykładami. Inaczej z tematu robi się offtop który trzeba zamknąć. Oszustwo można z góry wykluczyć, bo w EULA są już stosowne zapisy, że wszystko może ulec zmianie nawet po włożeniu pieniędzy. Można mówić najwyżej o niespełnionych obietnicach. Mogę zrobić zakład że ktoś da kolejną uwagę o moderacji tego typu. Dorzucam do puli jeden punkt ostrzeżeń. Na sprawy techniczne to support lub Dział techniczny na forum
 10. Silentraz

  Pomoc dla wargaming od graczy.

  Nawet wolę sobie nie wyobrażać jaki byłby cyrk jakby to przeszło. Atutem WG jest względny umiar z wrzucaniem zbyt nowoczesnych maszyn i ten atut by przepadł. Choćby z tego powodu nie próbowałem nawet w trzecią propozycję - Armored Warfare. Typy pocisków, pancerzy, lotniskowce itp... - to z czasem zepsuło "zabawę". To jakby do jakiegoś średniowiecznego RPGa wprowadzić karabiny maszynowe. I przede wszystkim - Wargaming potrzebuje konkurencji (choć wolałoby jej nie mieć). W sprawie samolotów przegrali rywalizację, ale czołgi i okręty niemal deklasują rywala. AW postawiło twórców WOTa na baczność... przynajmniej przez jakiś czas. Więcej konkurencji w tej chwili praktycznie nie ma, a szkoda. Typ gier na tyle paskudny że trzeba wyłożyć porządną kasę na start. I jeszcze zachęcić jakoś graczy by robili konta od zera podczas gdy w WG mają bez liku dyszek.
 11. Silentraz

  Nerf Modyfikacji Doładowania Silnika 1

  Być może doładowanie okazało się być jedyną słuszną opcją, i śladem legendarek mogli podjąć jedną z dwóch decyzji: -znerfić doładowanie -zbuffować pozostałe moduły (co oznaczałoby buff także dla klas bez doładowania) Patchnoty służą rozwojowi gry aby była lepsza.... a jak jednak tak nie jest (według części graczy) to ponoszą poświęcenie na które są gotowi (a nie oszukujmy się - nerf doładowania o 10% nie spowoduje odpływu graczy). A przy większych zmianach na miejsce graczy którzy odejdą przez pogorszenie się gry (ich zdaniem) przyjdą i powrócą tacy, których zmiany przekonały. A przy niektórych zmianach jak nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo o co chodzi. Nadrzędnym celem nie jest zbalansowana gra sprawiedliwa dla wszystkich.
 12. Silentraz

  Zablokowanie konta na 5 dni?!!!!

  Już temat wygląda na wyczerpany, więc zamykam. Jeśli przyjdzie odpowiedź od rzecznika i uzna ona postępowanie WG jako niezgodne z prawem - wtedy proszę założyć nowy temat. Choć przeglądając forum także WOTa nie zastałem ani jednego takiego przypadku.
 13. Silentraz

  Zablokowanie konta na 5 dni?!!!!

  Ja tu nie widzę żadnych prześladowań. W sumie jest to dobra wiadomość, że za sabotaż można dostać bana. Szkoda tylko że wciąż jest to przypadkowe, a nie regularne.
 14. Silentraz

  zasłony dymnej

  Zakładając że piszesz z głównego konta i najwyższy tier okrętu to III, to pewnie spotkałeś się z sondą hydroakustyczną - pozwala ona przez ograniczony czas wykrywać okręty z odległości z reguły 4-6 km. Wyspy i dym nie stanowią wtedy przeszkody. Pokrótce przedstawiając zasięgi w dymie: 2km i mniej zawsze każdy okręt zostanie wykryty 4-6km w przypadku sondy hydroakustycznej. Z reguły działa 90-120 sekund. Do tego twoje torpedy są bardziej widoczne. 7,5-12 km w przypadku radaru (wchodzą od 7 poziomu i coraz ich więcej na wyższych) - przez 20-50 sekund. Na torpedy za to nie wpływa. Po strzale z reguły 2,5-3 km dla niszczarek, kilka kilometrów dla krążowników i kilkanaście km dla pancerników.
 15. Silentraz

  Stałe premium kamo Moskwa - Al. Niewski

  Zaiste.
×