Jump to content

Silentraz

Players
 • Content count

  573
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3287
 • Clan

  [HOB]

About Silentraz

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Profile on the website Silentraz

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

428 profile views
 1. Polskie emblematy - zabawa.

  W zasadzie nosacze i inne memy by się dobrze sprawdziły. Oczywiście z opcjami wyłączenia "niehistorycznych" i ogólnie emblematów. By w wersji "niehistorycznej" gracz miał emblemat, można wprowadzić możliwość posiadania dwóch równolegle.
 2. Trochę wydymaliście ze smoczymi flagami - wygrałem 5 bitew losowych, zdobyłem elitarny emblemat, a na koncie tylko po 5 smoczych flag. A po tyle powinno być za każde wymienione zadanie (łącznie po 10). Mogę prosić o wyjaśnienia? Przeprosiny nie stanowią dla mnie żadnej wartości.
 3. U mnie dotarł z opóźnieniem. Rozegrałem bitwę na coopie, wywaliło mnie z gry, a po powrocie kontener z bliźniaczkami.
 4. Wiadomo który mod blokuje grę w chwili otrzymywania raportu za bitwę?
 5. Złośliwość rzeczy martwych? To paru pracowników poumierało i nie wstawiliście nikogo na ich miejsce? Bo to właśnie widać przy ostatnich paru aktualizacjach, jakości tłumaczeń, tworzeniu misji, kondycji serwerów, o WOWP nie wspomnę (aktualizacje bez patchnotów)
 6. To gdzie liniczować, jeśli nie da się tutaj, nie da się na YT? @up, sprawnie poszło. Nie zdążyłem nawet wcisnąć win+PrtSc
 7. To akurat błąd w tłumaczeniu. Zamiast " Stwierdziliśmy, że dwa okręty z tej samej niszy w jednej ofercie to za dużo. " powinno być "Postanowiliśmy wydoić pieniądze od graczy, którzy nie wyrobią się ze zdobyciem wolnego doświadczenia do połowy lutego."
 8. Z reguły w konkursach wygrywa się nagrody.
 9. Kontenery - Dyskusja

  to takie coś dużego z modułami, co dostają inni gracze.
 10. Altkonta się wliczają, są odliczane od nagrody głównej? Trzeba rozegrać jakąś bitwę w dywizjonie, czy można rekruta zostawić samopas? Wygra streamer, czy youtuber? Po co to w polskiej sekcji, jak zagraniczne są liczniejsze?
 11. zamienie

  Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
 12. 7 dni premium KODY

  Pozostając w offtopie, jakby ktoś miał kod Rail Nation, i chciałby go przekazać, mogę się tym zająć - rozdysponuję wśród znajomych. Wartość kodu spora, więc nie w kij dmuchał. Uprzedzając pytania, nie zamierzam na tym zarobić - nie mam nawet konta na Alledrogo. Preferuję wiadomość prywatną.
 13. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Serwer testowy - w ile mniej więcej czasu idzie wyrobić cel na 5 smoczych flag? (4ty elitarny emblemat)
 14. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Jeśli chodzi o ten samolot - był on najpierw dostępny z misji (gdzie najlepsze nagrody były w zasadzie w etapach pośrednich), a później z 1-2 darmowych ogólnodostępnych kodów bonusowych. Atrakycjne jest tu tylko konto premium za pół ceny.
×