Jump to content

Silentraz

Players
 • Content Сount

  1,117
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5132
 • Clan

  [HOB]

1 Follower

About Silentraz

 • Rank
  Midshipman
 • Birthday 01/09/1994
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location

Recent Profile Visitors

991 profile views
 1. Silentraz

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Z kodów i misji jeśli nie postanowiono typu, to są one codziennymi losowymi, innymi niż TYL. Tak jakby spełnić codzienny próg i nie odebrać. Ponadto mają szansę (jakieś 1-2%) na podmianę w superkontener.
 2. Silentraz

  Kontenery „Prezenty” od Mikołaja 2018-2019

  Dziś w misji dziennej (2/6) dorzucili świąteczne małe pudło. Informacja dla tych, którzy dziś nie mają planów na statki lub chcą dziś grać wyłącznie klanówki.
 3. Silentraz

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Poszło u mnie 950 dublonów wyrównania
 4. Na e-mailu już jest zapowiedź dwóch sprintów. Zapowiadają się dwa sezony po 5k węgla, i pewnie jakieś pierdoły. Przynajmniej tier znośny.
 5. Silentraz

  Świąteczny stream - Głosowanie na nagrody

  Z dostępnych by można jeszcze Simsa dorzucić. Ma dość dobre opinie, zwłaszcza pod kątem ekonomii.
 6. Wtedy weszłoby raczej zalanie w Misia, chyba że ten był podczas Rki. Obstawiam że w tym konkretnym miesjcu czasem lubi wpisywać inną przyczynę zgonu, i prędzej czy później ktoś też spłonie od salw Minotaura.
 7. Silentraz

  Warships Premium Account - Discussion Thread

  @MrConway, is it done on purpose, that will be harder to get premium time from WOWS to WOT and vice versa?
 8. Silentraz

  Warships Premium Account - Discussion Thread

  After 7.12 You will have both. Now you have to 30 July? After update you have all games 50% and WOWS 65% to 30 July. Later you choose type of prem account, with expections: Missions, updates etc in WOT - all games 50% Missions, Containers, Campaigns, Operations - only WOWS 65% In old way - was simply adding of premium account. After 7.12 both types will be at same time. So if you get 5 days in WOT and 7 days in WOWS: -before 7.12 it could be simply 12 days longer premum -After 7.12 you have 5-days of "50+65" premium account and 2 days of "0+65" premium account.
 9. Silentraz

  Nowy sposób moderacji czatu!

  Dodatkowej moderacji podlegają jedynie czaty ogólne i drużynowe, czy może też dywizjony, klany i wiadomości prywatne? Np. za wypowiedź na czacie dywizjonu "Co za banda matołów w drużynie" można coś dostać?
 10. Silentraz

  Konto premium Warships - wątek na forum

  Teraz mówisz o kupionym - Jeśli kupisz, to masz zwykłe premium 50% do wszystkiego (wybierasz sobie co kupujesz). Jedynie zdobyte dostanie nerfa (narzucony typ). Co ciekawe, w WOT już teraz można nie dostać dnia premki za aktualkę, jeśli nie kupiło jej się w czołgach. Ale to jakoś pokręcone. Bo jak mam długą z WOWP lub miałem miesięczną ze statków - to wszystko cacy, dzień za każdą aktualkę wpadał. Ale kupiłem kiedyś 24h za dublony, i drugiego dnia nie udało mi się wyjanuszować.
 11. Silentraz

  Konto premium Warships - wątek na forum

  Zniknie jeśli równolegle będzie posiadana premka WOWS lub vice versa. Zamiast dwóch dni będzie jeden, z lekko poprawioną premką w WOWS. A dla grających z zarówno w oba tytuły, jak też tylko w statki, ale podpinający się pod okazje z WOTa - to dotkliwa strata wielu darmowych dni. Z innej strony, to WG decyduje w jakich ilościach otrzymujemy dni premium. Tu w niepełnosprytny sposób pada nerf, ale to głównie pojawienie się i zniknięcie kolejnych okazji będzie decydować.ile w rzeczywistości stracimy. Ale biorąc pod uwagę częstotliwość patchy co miesiąc, a także to, że każdy ma 1-2 dni premki za test, to bezpowrotnie przepadnie kilkanaście dni, które w praktycznie wybranym czasie można było aktywować do czołgów. Po niezwykle dochodowych rocznicach samolotów w WOWP jest to kolejny kopniak w stronę czołgistów. Pierwszym było zamknięcie źródełka z wolnym expem i czasem premium, teraz jest wykluczenie czasu premium pozyskanego ze statków.
 12. Silentraz

  0.7.12 - Dyskusja Ogólna

  Miało być, ale coś nie wyszło. Ale lepiej poczekać tydzień niż w pośpiechu wrzucić niedorobioną łatkę.
 13. Silentraz

  Konto premium Warships - wątek na forum

  Jak zakup planujesz wykonać do 19 grudnia, to wtedy masz równolegle dwie premki. Powiedzmy że będą do 10 grudnia 2019. Patch 9.12 spowoduje, że do 10 grudnia 2019 będziesz miał także premię do statków. I tu parę przykładów: Wygrasz 30 dni w kontenerze i 10 dni z innych okazji - pomiędzy 10 gru 2019 a 19 stycznia 2020 masz gołą premkę do WOWSa. Do tego za aktualki WOTa i drobne misje dostaniesz 15 dni do WOTa - pomiędzy 10 gru 2019 a 25 gru 2019 masz premkę do wszystkiego. Po staremu miałbyś premkę 50% do początku lutego. Po nowemu nieco lepszą - ale znacznie krótszą. A jeśli ten rok kupisz po patchu 7.12, to wtedy rozgałęzienie załączy się wcześniej, a dni premium z SK i innych okazji drastycznie stracą na wartości.
 14. Silentraz

  Konto premium Warships - wątek na forum

  Wszelkie zdobycze i zakupy przed 7.12 zostaną nawet obdarzone premią. Biorąc pod uwagę, że mówisz o pół roku premium, to raczej nie będziesz zbytnio poszkodowany, a jak nie zaglądasz do WOTa, to wcale.
 15. Silentraz

  Konto premium Warships - wątek na forum

  Wpierw czytaj, potem pisz. Nigdy na odwrót. Wyraźnie zaznaczyli, że wszelkie dni za misje, kontenery i inne okazje będą WOWSowe. A więc dochodzą testy, operacje, kampanie.
×