Silentraz

Players
 • Content count

  237
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2071

About Silentraz

 • Rank
  Petty Officer
 • Birthday
 • Portal profile Silentraz

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Portal profile Silentraz
 1. SK z 7 dni premium? Patchnoty oczywiście milczą. Na testowym trafiłem 30 dni, więc pozostaje mieć nadzieję że to opcja alternatywna, a nie zastępcza.
 2. Faktycznie, gościu wygląda jakby był pilotem od zwiadowczego. Ale skoro ma być co innego... to może maraton na 5 materiałów eksploatacyjnych "samolot zwiadowczy II".
 3. Na testowym miałem około 20-30%, ale dokładnie nie pamiętam. Sprawdzane dwa konta, a dawali 10 SK na dzień dobry. Ale mogli uznać, że na testowym dropy były za cenne, i w praktyce obiecane obniżenie szansy na gównomoduł nie jest 3-krotne, a o kilka %.
 4. Gdyby nie zmiana miejsc w celu zwiększenia sensu modułów, to by pewnie szans nie zmniejszali.
 5. Zaraz pewnie przyjdzie tu ktoś z WG i podbije.
 6. Serwer NA ma misję w postaci maratonu. W 2 tygodnie trzeba uzbierać 120k bazowego expa (chyba czymkolwiek, choć może wyłącznie francuzami Komentarze wskazują, że wyłącznie francuzami, i to nie premium). Jedna z nagród: 5x Credit Containters 5x Signal Containers 5x Consumable Containers 1x Supercontainer Na nowych zasadach SK to w większości cenny drop. To 15 zwykłych kontenerów też niezła nagroda. https://worldofwarships.com/en/news/common/that-song-about-pompeii/
 7. Jak jesteś pewien, że masz czyste chatlogi (najlepiej w historii całego konta), to pisz do supportu, i spamuj ich do skutku (oczywiście najpierw będą kazali spadać nie zapoznając się ze sprawą). @up. Pewnie odpowiedzą po banie. Ale jak nie zwrócisz im na to uwagi, to możliwe że kolejne bany będą coraz dłuższe.
 8. Hiryu ma pojemność 72, więc od niego wychodzi 36 samolotów do zestrzelania. Ale inne okręty również mają samoloty, nierzadko wspomagane perkami na 1 przeładunek materiału i ten na podwójne samoloty (o ile dobrze kojarzę, to zwiększają one dostępną pukę), przez co ze "zwykłych" okrętów ciężko wybić wszystko. Przy tym na zwiadowcze generalnie się nie poluje, a tym bardziej z nie-lotniskowca, ciężko regularnie wybijać samoloty znajdujące się parę kilometrów od groźnej łódki. Co do Kagi, ma ona pojemność 85, więc po doliczeniu zwykłych okrętów także trzeba sumiennie robić za onkologa. Grywasz jakąś łódką premium? A może ktoś rozpoznał Polaka. Pewnie automatyczny system został nadużyty, i nikt tego ręcznie nie sprawdza. Ewentualnie ban jest za występki z przeszłości (w WOT lubią karać kilka razy za to samo lub przeszukiwać dalszą historię) Możesz napisać do supportu z uzasadnionym podejrzeniem, że ban jest przyznany niesłusznie, przy okazji prosząc o sprawdzenie chatlogów i gwarancji, że nic sprzecznego z regulaminem tam nie ma.
 9. Czyli wszelkie kolejne zmiany też będą tłumaczone "w którymś z 30 źródeł tak gracze napisali". Po sprawdzeniu jednego okaże się, że wypowiedź jest w innym, a po 30tu sprawdzeniach - że gdzie indziej wcale nie ma. Ciekawe co następne... 50 lub 100k wolnego expa, bo pozwala to graczom niesłusznie się dokopać do okrętów wysokich poziomów (choć w praktyce może nie starczyć na unstock 8-9). A może usunięcie dublonów i miesięcy premium, bo gracze uznawali kupowanie za skuteczniejszą metodę niż zdobywanie ich z SK?
 10. Jak komuś zależy na sprawniejszym postępie i nieco skuteczniejszej grze dzięki flagom, bierze kontenery z flagami. Jak ktoś chce poratować ekonomię, to bierze kredyty lub sprzęty. A "spróbuj szczęścia" to wersja dla stabilnych ekonomicznie, ewentualnie dających niższy priorytet dla tempa rozwoju i skuteczności. Na decyzję oczywiście mają wpływ posiadane zapasy flag, kamuflaży i kredytów. Przykładowo jak ktoś ogranicza się do kilku bitew dziennie, to z eventów może zarabiać porządne kamuflaże, których nie nadąży zużyć.
 11. Raczej chodziło o prawa Murphiego - jak jesteś na coś przygotowany, to to nie nastąpi. Podobnie mogą chyba się wypowiadać okręty zrobione pod AA w sprawie częstości spotykania lotnisk.
 12. Z tym że mając flagę drastycznie zmniejsza się szansa na spotkanie przeciwnika chętnego do taranowania.
 13. Zapowiadana aktualizacja na 13 lipca okazała się być tylko mikrołatką. Ale już 20 lipca (a może wcześniej) raczej wprowadzą już to 6.8. ze zmniejszonymi szansami na gównoulepszenia. Zwłaszcza event z Dunkierką sugeruje, aby update wprowadzać właśnie 20tego. Jeszcze tylko kilka dni. Później szanse zredukują. Wrócą za to ukochane flagi na detonacje, skracanie zalań i taranowanie (ale w liczbie 100, nie 250).
 14. Coś bezzasadnie zabrania strzelać. Możliwe, że to powyższe. Zerkałem na menu spod B.
 15. Jest tylko jedna drobna wada - długie wczytywanie i nic poza błędami nie wyświetla.