Jump to content

Silentraz

Players
 • Content count

  944
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4833
 • Clan

  [HOB]

About Silentraz

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location

1 Follower

Recent Profile Visitors

863 profile views
 1. Mechanika Dyscypliny w bitwie

  @Dark_Havoc, do aktualizacji pod kątem podpaleń i zalań.
 2. Polska - Włochy, krótka piłka

  1. @henryk5pio, @piterski74 3. @Cyraxinainen 4. @bodzioxd12, @LoveMeMore I tutaj zeszło 5 kodów (wysłane już na priv. Jeśli nic nie widać to uwzględnijcie to, że dało jasną czcionkę) Na 6. miejsce znalazło się dwóch kandydatów. @Dark_Havoc, @zdzislawdyrma Po losowaniu nagroda przypadła Dark_Havocowi. Wyślecie mi wiadomość prywatną o treści "Orzeł" lub "Reszka" Jeśli napiszecie to samo, wygra Dark. Jeśli dacie inne, to wygra zdzislaw.
 3. Polska - Włochy, krótka piłka

  KONIEC ZGŁOSZEŃ Zgłoszeń 17, zatem po podzieleniu przez 3 rozdam wszystkie kody. Uwieczniłem wasze wpisy, aby nie uległy niewidzialnym edycjom.
 4. Polska - Włochy, krótka piłka

  Zasady trywialne: Należy podać przewidywany wynik meczu Polska - Włochy, który dziś się odbędzie. LIMIT CZASOWY: DO DZISIAJ 20:30 Polecany format: Polska X Włochy Y Przyjmę w każdym formacie (np. POL X:Y ITA), byle jednoznacznie wskazywał wynik. Nagrody: 6 x zestaw smoczych flag 5 każdej starszego typu Kolejność wydawania nagród: W pierwszej kolejności liczy się poprawne wytypowanie wyniku (wygrana, remis, porażka), następnie wytypowanie sąsiedniego wyniku (osoba typująca remis ma przewagę nad osobą typującą porażkę, jeśli nastąpi zwycięstwo). Później różnica bramek (jeśli gracz wytypuje 2:1, a padnie wynik 1:2, to tutaj różnica będzie wynosiła 2 bramki) Później łączna liczba bramek. Wśród osób o takim samym wyniku zostanie przeprowadzone losowanie. Można typować ten sam wynik co inni uczestnicy. Kolejność zgłoszeń nie ma znaczenia. Ilość wydanych nagród: Nagrody otrzyma maksymalnie ok. 1/3 uczestników i nie więcej niż 6. Poprawne wytypowanie wyniku pod kątem W/R/P znosi limit 1/3 (jeśli np. nastąpi wygrana typowana przez 6 osób, a zgłosi się 10, to każdy otrzyma nagrodę)
 5. Jak to możliwe

  Jeszcze na dobitkę nadprzebicie. Brakuje tylko wypowiedzi o AP na czacie.
 6. Prosiłbym jednak o powrót do tekstowej wersji. Film zawiera wiele zbędnych zapychaczy, a obecnie wersja pisana pojawia się ze znacznymi opóźnieniami.
 7. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  http://www.dom1n.com/newsy/ruszmy-po-golden-joystick-glosowanie-i-misje/ Jeśli ktoś ma drzemiące konto w WORLD OF TANKS, to można zdobyć 4 x 15.000 XP bez większego wysiłku - idealne dla przeskoczenia nielubianych czołgów. Powyższy link przedstawia dni, w których można wypełnić misje. Dodatkowy exp przyznawany jest dla czołgu, który spełni warunek.
 8. "Superkontener"

  Nie zauważyłem zmian w szansie na SK w przypadku konta premium i jego braku. Ale za to należy pamiętać, że przy braku konta premium, osiągnięcie 2 i 3. dziennego kontenera to dość długa droga. Przy koncie premium nie stanowi to przeszkody, także chętniej wiesza się flagi i kamufluje okręt - stąd naturalna zależność, że podczas konta premium zdobywa się więcej kontenerów, zatem sumarycznie łatwiej o SK. Wskazują na to także pojęcia stosowane przez graczy. Nikt nie pisze, że przez 200 ostatnich kontenerów wylosował 5 SK, za to posługują się często tygodniami, miesiącami czy kwartałami.
 9. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  https://worldofwarships.eu/pl/news/sales-and-deals/october-missions-2018/ Pojawiła się pozycja : 5 października–2 listopada: Naszywki użytkowników Za misję która sama się robi (20kXP) zwykły kontener (sygnały) i parę dekoracji. Należy potwierdzić udział na stronie.
 10. "Superkontener"

  Wedle ostatnich badań z superkontenera wypada średnio 1500-2000 węgla (15k albo wcale, ewentualnie cień szansy na równowartość w stali). Wychodzi na to, że superkontener jest bardziej opłacalną opcją niż zwykły kontener, choć nieco mniej stabilną. Ale szansa rzędu kilkunastu procent winna starczyć do szczęścia. Należy również pamiętać, że SK to również wiele innych wspaniałych zawartości, jak też prostych dropów które co prawda rzyci nie urywają, ale zapobiegają wypstrykaniu się z jakiegoś rodzaju flagi. Kamuflaże i niektóre prawdziwie bezużyteczne flagi - no cóż, trzeba to 25% wkalkulować. Ale nadal większość dropów daje powód do zadowolenia.
 11. Event Owieczkina

  Sądzę że nie trzeba będzie wielkiej aktywności by ukończyć kolekcję, pewnie będzie podobnie do poprzednich. Ewentualne zakupy i intensywna gra pozwolą jedynie szybciej uzyskać kolekcję. Po prostu gra się jak zwykle, a wpadają dodatkowe fanty. Specjalne zawartości (m.in. okręty) należy uznać raczej jako spory giveaway wśród graczy, gdzie zapis odbywa się poprzez granie.
 12. Event Owieczkina

  To akurat dobry pomysł dla moderów. Krawczyk i Meksykanin też by się nadawali.
 13. Event Owieczkina

  Można też dać dowódcę Ferdynanda Kiepskiego Podczas zbliżania się do krawędzi mapy by mówił "Strzelać to każdy by chciał, a tankować to nie ma komu" Podczas rykoszetów: "Tak być nie będzie"
 14. Event Owieczkina

  Niekoniecznie. Przy superkontenerach obowiązuje podmiana na inny okręt, a następnie dublony. Podobnie przy dunkierskich. Nawet przy świątecznych dawali dublony jak się miało pełną kolekcję. A tu kupisz pudełka w sklepie premium, i jak będziesz miał szczęście to trafi się okręt, który akurat posiadasz. I zamiast dublonów góra kredytów.
×