Jump to content

Silentraz

Moderator
 • Content Сount

  1,631
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6923
 • Clan

  [HOB]

1 Follower

About Silentraz

 • Rank
  Sub Lieutenant
 • Birthday 01/09/1994
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location

Recent Profile Visitors

2,071 profile views
 1. Silentraz

  Win Exeter – Twitch Drops in 0.9.0

  At least anything. They could give 0% chance for owners.
 2. Silentraz

  Win Exeter – Twitch Drops in 0.9.0

  What is a compensation when we have Exeter in port? Or is it zero chance to get her?
 3. Silentraz

  Aktualizacja 0.9.0. Brytyjskie krążowniki

  Tutaj przykład - moderator forum. Ale mogą być też inni, np. pomoc w ogarnianiu stanowisk na wydarzeniach czy też tłumaczenie wiki.
 4. Jak znana jest data tej wypowiedzi, to wystarczy porównać z obecną, i dowiemy się ile czasu to jest "nigdy".
 5. Gdy misje na bazowego expa (bez warunku wygranej) robisz na coopach Nie ma podglądu, więc trzeba klikać
 6. Silentraz

  Dyrektywy świąteczne - opinie...

  https://leaderboard.worldofwarships.eu/pl/#/ Chyba po przejściu ma dość - od dłuższego czasu ma 50 punktów.
 7. Silentraz

  Okręty premium

  Kamuflaże są objęte niepisaną gwarancją, podobnie jak premki. Czystego nerfa raczej nie zrobią, ale może kiedyś w celu zwiększenia atrakcyjności niektórych premek dadzą permacamo z lepszymi premiami (150/200% podstawy czy też dodatkowe wolne/dowódcy)... lub pozornie lepszymi (np. gołe 200% wolnego)
 8. Silentraz

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Oferta z kostkami bardzo szybko została zdjęta ze sklepu premium, zatem poukrywałem wpisy z nią związane. Choć mam uzasadnione podejrzenia, że tej oferty nigdy tam nie było. Jak chcecie pogadać o ofertach możliwych do pojawienia się w przyszłości i je wizualizować, zapraszam do sekcji offtop. Tutaj za wpisy niezwiązane z tematem (oferty, okazje, kody) będę rozdawać indywidualne przypomnienia Do tego wpisu także proszę się nie odnosić.
 9. Silentraz

  Unique upgrades czy NTC v2?

  Prócz limitu czasowego na stare moduły, wejdą też nowe legendarki. A te też będą wymagać RB punktów. Pytanie tylko, czy w zamian za zdjęcie misji pojawią się nowe metody zdobywania punktów.
 10. Silentraz

  Kontenery świąteczne

  I ostatnie 20 dużych
 11. Silentraz

  Okręty premium

  Tutaj przykład jak to jest liczone. Najpierw zwykłe expy dają bonusy okrętu, następnie dokładnie ta wartość jest dodawana do dowódcy, wcześniej powiększana o inne premie. Dla przykładu czerwony smok dał 100% do zwykłego PD, a później jeszcze 100% do dowódcy. Samo liczenie PD dowódcy jest trywialne: 1,00/1,50/1,65 PD bazowego pomnożone przez (100% + premie do zwykłego PD + premie do PD dowódcy) To co pogrubiłem oczywiście zależy od posiadania konta premium i jego typu. Zamiana PD zwykłego na PD dowódcy byłaby niekorzystna, bo o ile dowódca szkoliłby się tak samo szybko, tak mniej zdobywało by się doświadczenia wolnego, a także postępu do misji dziennych i kontenerów.
 12. Silentraz

  Misje na Puerto Rico

  Zamieni się na srebro. Ale jeśli nie masz postępu 36/36, to zdecydowanie lepszą opcją będzie kupienie ulepszeń stoczni i zdobycie paru premii.
 13. Silentraz

  Kontenery świąteczne

  Im wcześniej tym lepiej. Jeśli nie wrzucisz tam żetonów, to dostaniesz za nie drobne ilości kredytów. A nagrody za poszczególne etapy są zdecydowanie lepsze.
 14. Silentraz

  Kooperacyjne kończą się kiedy chcą?

  Do c) bym oczywiście dopisał padnięcie całej sojuszniczej drużyny. Nie wiem czy coś się zmieniło, ale kiedyś jeszcze coopy kończyły się remisem, jeśli w drużynach zostały tylko boty (w sojuszniczej te dobierane gdy nie ma nikogo w kolejce) Utrata wszystkich punktów oczywiście jest warunkiem zakończenia bitwy, ale nikt z WG nie postanowił wrzucić tej informacji do interfejsu.
 15. Silentraz

  koko814

  4. Nie spamuj! Unikaj: Powtarzanych wpisów na ten sam temat Tworzenia tych samych wpisów w wielu wątkach Odpowiedź udzielona w twoim poprzednim temacie Ponadto w polu "temat" wpisuj coś innego niż nick, inaczej z miejsca będę zamykać.
×