Jump to content

PolskaKielbasa

Players
 • Content Сount

  61
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3963

About PolskaKielbasa

Recent Profile Visitors

465 profile views
 1. PolskaKielbasa

  16 SEZON - Rankedy

  Nie wiem czy grałeś kiedykolwiek Desem. Ten okręt nie nadaje się do egoistycznej gry "pod siebie". Masz niecałe 16km zasięgu, z czego trafiać zaczynasz dopiero na 12-13. Masz radar, żeby był z niego użytek potrzebujesz teamu. Nie mam innych X-tek i z punktu widzenia gracza Desem uważam ten tryb za wysoce niesprawiedliwy.
 2. PolskaKielbasa

  16 SEZON - Rankedy

  I właśnie dlatego jestem zdecydowanym przeciwnikiem tego systemu zachowania gwiazdki. Z punktu widzenia gracza Desem, jest dokładnie tak jak piszesz. Ja wykonuje swoje zadanie, reszta teamu nie. Ja ginę przez ich bezmyślność, oni nie. Ja zajmuję miejsce w środku tabelki, milord - pierwsze bo uciekając od capa coś tam postrzelał do końca gry. Bzdura i totalna niesprawiedliwość.
 3. PolskaKielbasa

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Ciekawy pomysł, dzięki. Jaki krążek najlepiej by się do tego nadał? Akurat krążków w porcie trochę mam :)
 4. PolskaKielbasa

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  "Trafcie przeciwnika działami baterii dodatkowej 500 razy." To nie jest łatwe jak się nie ma żadnego BBka 8 tieru pod dodatkową. Wówczas to jest chyba nawet niewykonalne, czy macie jakiś pomysł?
 5. PolskaKielbasa

  16 SEZON - Rankedy

  Niestety potwierdzam. Gdyby nie exp kapitański, który farmię sobie na tych rankingówkach to chyba w ogóle bym tego nie grał, bo nagrody za rangi nie rekompensują straconych kredek i co ważniejsze - nerwów. Aktualnie 4 ranga i chyba już do końca sezonu będę grał systemem "do pierwszej porażki i na dziś kończymy".
 6. PolskaKielbasa

  Brzydkie kamuflaże

  Polecam paczkę Aslaina - mody: "unikalne kamuflaże dla okrętów" i "usuwacz mangi". Instaluję je w pierwszej kolejności, bo też nie mogę zdzierżyć tego szkaradztwa. Aha - i w grze na ikonce kółka zębatego możesz powyłączać skiny eventowe m.in. te ostatnie, "kosmiczne" paskudztwo.
 7. PolskaKielbasa

  Oficjalny koniec BB/BC

  Straszne! Niedopuszczalne! Biednym BBczkom dzieje się krzywda, a Wargaming nic nie robi! Aż chce mi się zacytować pewną znaną osobistość w społeczności WOWS: "mimimimimi" :) Ale już na poważnie. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ja gram wyłącznie Desem na rankedach i jak widzę te cyty wpadające w skątowany, albo wręcz ustawiony dziobem mój okręt to nijak nie mogę przyznać Wam racji. To nie pancki są słabe, tylko Hindi jest strasznie mocny w tym sezonie.
 8. PolskaKielbasa

  Oficjalny koniec BB/BC

  Temat powinien brzmieć: "oficjalny powrót do normalności w kwestii BBków".
 9. PolskaKielbasa

  16 SEZON - Rankedy

  Więcej, gdyby nie pro na tym DM, nasz Antoś prawdopodobnie postrzelałby jeszcze trochę i w przypadku przegranej zachowałby gwiazdkę.
 10. PolskaKielbasa

  16 SEZON - Rankedy

  To jakie robisz dmg często kompletnie nie przekłada się na końcowy rezultat. Widzę, że większość gier BBczkami. Widuję cały czas takich co wykręcają od capa i naparzają całą bitwę na kursie odchodzącym. A potem tacy dziwią się czemu przegraliśmy, skoro on zrobił tyle "demejdża". Dla mnie kierowca BBka, który wie kiedy stanąć blisko capa i ściągnąć na siebie ostrzał wart jest więcej niż 10-ciu takich mistrzów obrażeń.
 11. PolskaKielbasa

  Split US CL/CA - dyskusja ogólna.

  A wiadomo, czy kapitanowie z tych przenoszonych okrętów dostaną możliwość darmowego przeszkolenia na inny okręt z darmowym resetem perków? Mam 17 punktowca na Clevce, chętnie przeniósłbym go na tą nową 6-tkę. Na 8-ce Cleve nie będzie już takim koksem.
 12. PolskaKielbasa

  16 SEZON - Rankedy

  Mam tak samo. Czarę goryczy przelała wczoraj gierka, w której po przeciwnej stronie rzuciło @WG_Lumberjack. Mój team złożył się w ciągu 5 minut. To byla chyba 5 porażka z rzędu i powrót z "prawie 8" do "początkowej 10". Może wrócę za tydzień, dwa. Na razie odpuszczam, a już do szału doprowadzają mnie przegrane gdy mój DM broniąc capa zajmuje 2 miejsce tylko dlatego, że jakiś BBczek uciekając przez całą grę wykręca te 100 expa więcej, bo on "musi robić demejdż panie".
 13. PolskaKielbasa

  16 SEZON - Rankedy

  Tylko, że w przypadku wielu graczy (nie piszę konkretnie o Tobie) to "daję z siebie maks w każdej bitwie" nijak przekłada się na realizację celów mapy. Koleś robi maksymalny dmg z 20 km i zajmuje 1 miejsce choć to głównie on przyczynił się do porażki.
 14. PolskaKielbasa

  16 SEZON - Rankedy

  Dokładnie, to jest przekleństwo tego systemu. Wywaliliby ten system z zachowaniem gwiazdki, gra zmieniła by się diametralnie. A, że ilość graczy z 1 rangą również zmniejszyła by się diametralnie to inna kwestia.
 15. PolskaKielbasa

  16 SEZON - Rankedy

  To jest częściowo wina tego systemu z zachowaniem gwiazdki w przypadku porażki. W ogóle moim zdaniem WoWS źle nagradza - zamiast dmg, powinno być brane pod uwagę wypełnianie celów. Już kilka razy miałem tak, że broniłem capa swoim DM zza wyspy aż do upadłego, a BB robi nawrót i spiernicza - w 2-3 salwach zrobi więcej dmg ode mnie i zachowa gwiazdkę tylko co z tego, skoro nic nie stankował, ja padłem i cap przejęty?
×