Jump to content

PolskaKielbasa

Players
 • Content Сount

  61
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2901

About PolskaKielbasa

Recent Profile Visitors

266 profile views
 1. PolskaKielbasa

  "Rankingowy sprint"

  Nie wiem czy grałeś kiedykolwiek Desem. Ten okręt nie nadaje się do egoistycznej gry "pod siebie". Masz niecałe 16km zasięgu, z czego trafiać zaczynasz dopiero na 12-13. Masz radar, żeby był z niego użytek potrzebujesz teamu. Nie mam innych X-tek i z punktu widzenia gracza Desem uważam ten tryb za wysoce niesprawiedliwy.
 2. PolskaKielbasa

  "Rankingowy sprint"

  I właśnie dlatego jestem zdecydowanym przeciwnikiem tego systemu zachowania gwiazdki. Z punktu widzenia gracza Desem, jest dokładnie tak jak piszesz. Ja wykonuje swoje zadanie, reszta teamu nie. Ja ginę przez ich bezmyślność, oni nie. Ja zajmuję miejsce w środku tabelki, milord - pierwsze bo uciekając od capa coś tam postrzelał do końca gry. Bzdura i totalna niesprawiedliwość.
 3. PolskaKielbasa

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Ciekawy pomysł, dzięki. Jaki krążek najlepiej by się do tego nadał? Akurat krążków w porcie trochę mam :)
 4. PolskaKielbasa

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  "Trafcie przeciwnika działami baterii dodatkowej 500 razy." To nie jest łatwe jak się nie ma żadnego BBka 8 tieru pod dodatkową. Wówczas to jest chyba nawet niewykonalne, czy macie jakiś pomysł?
 5. PolskaKielbasa

  "Rankingowy sprint"

  Niestety potwierdzam. Gdyby nie exp kapitański, który farmię sobie na tych rankingówkach to chyba w ogóle bym tego nie grał, bo nagrody za rangi nie rekompensują straconych kredek i co ważniejsze - nerwów. Aktualnie 4 ranga i chyba już do końca sezonu będę grał systemem "do pierwszej porażki i na dziś kończymy".
 6. PolskaKielbasa

  Brzydkie kamuflaże

  Polecam paczkę Aslaina - mody: "unikalne kamuflaże dla okrętów" i "usuwacz mangi". Instaluję je w pierwszej kolejności, bo też nie mogę zdzierżyć tego szkaradztwa. Aha - i w grze na ikonce kółka zębatego możesz powyłączać skiny eventowe m.in. te ostatnie, "kosmiczne" paskudztwo.
 7. PolskaKielbasa

  Oficjalny koniec BB/BC

  Straszne! Niedopuszczalne! Biednym BBczkom dzieje się krzywda, a Wargaming nic nie robi! Aż chce mi się zacytować pewną znaną osobistość w społeczności WOWS: "mimimimimi" :) Ale już na poważnie. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ja gram wyłącznie Desem na rankedach i jak widzę te cyty wpadające w skątowany, albo wręcz ustawiony dziobem mój okręt to nijak nie mogę przyznać Wam racji. To nie pancki są słabe, tylko Hindi jest strasznie mocny w tym sezonie.
 8. PolskaKielbasa

  Oficjalny koniec BB/BC

  Temat powinien brzmieć: "oficjalny powrót do normalności w kwestii BBków".
 9. PolskaKielbasa

  "Rankingowy sprint"

  Więcej, gdyby nie pro na tym DM, nasz Antoś prawdopodobnie postrzelałby jeszcze trochę i w przypadku przegranej zachowałby gwiazdkę.
 10. PolskaKielbasa

  "Rankingowy sprint"

  To jakie robisz dmg często kompletnie nie przekłada się na końcowy rezultat. Widzę, że większość gier BBczkami. Widuję cały czas takich co wykręcają od capa i naparzają całą bitwę na kursie odchodzącym. A potem tacy dziwią się czemu przegraliśmy, skoro on zrobił tyle "demejdża". Dla mnie kierowca BBka, który wie kiedy stanąć blisko capa i ściągnąć na siebie ostrzał wart jest więcej niż 10-ciu takich mistrzów obrażeń.
 11. PolskaKielbasa

  Split US CL/CA - dyskusja ogólna.

  A wiadomo, czy kapitanowie z tych przenoszonych okrętów dostaną możliwość darmowego przeszkolenia na inny okręt z darmowym resetem perków? Mam 17 punktowca na Clevce, chętnie przeniósłbym go na tą nową 6-tkę. Na 8-ce Cleve nie będzie już takim koksem.
 12. PolskaKielbasa

  "Rankingowy sprint"

  Mam tak samo. Czarę goryczy przelała wczoraj gierka, w której po przeciwnej stronie rzuciło @WG_Lumberjack. Mój team złożył się w ciągu 5 minut. To byla chyba 5 porażka z rzędu i powrót z "prawie 8" do "początkowej 10". Może wrócę za tydzień, dwa. Na razie odpuszczam, a już do szału doprowadzają mnie przegrane gdy mój DM broniąc capa zajmuje 2 miejsce tylko dlatego, że jakiś BBczek uciekając przez całą grę wykręca te 100 expa więcej, bo on "musi robić demejdż panie".
 13. PolskaKielbasa

  "Rankingowy sprint"

  Tylko, że w przypadku wielu graczy (nie piszę konkretnie o Tobie) to "daję z siebie maks w każdej bitwie" nijak przekłada się na realizację celów mapy. Koleś robi maksymalny dmg z 20 km i zajmuje 1 miejsce choć to głównie on przyczynił się do porażki.
 14. PolskaKielbasa

  "Rankingowy sprint"

  Dokładnie, to jest przekleństwo tego systemu. Wywaliliby ten system z zachowaniem gwiazdki, gra zmieniła by się diametralnie. A, że ilość graczy z 1 rangą również zmniejszyła by się diametralnie to inna kwestia.
 15. PolskaKielbasa

  "Rankingowy sprint"

  To jest częściowo wina tego systemu z zachowaniem gwiazdki w przypadku porażki. W ogóle moim zdaniem WoWS źle nagradza - zamiast dmg, powinno być brane pod uwagę wypełnianie celów. Już kilka razy miałem tak, że broniłem capa swoim DM zza wyspy aż do upadłego, a BB robi nawrót i spiernicza - w 2-3 salwach zrobi więcej dmg ode mnie i zachowa gwiazdkę tylko co z tego, skoro nic nie stankował, ja padłem i cap przejęty?
×