Jump to content

batonik26

Players
 • Content Сount

  423
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8677
 • Clan

  [KAA]

About batonik26

 • Rank
  Warrant Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

374 profile views
 1. batonik26

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Hehe - stało się. Twoje wybitne zasługi w dziedzinie moderacji na forum przyniosły Ci zaszczyty i uznanie :-) Gratulacje i też całuję rączki i nóżki ;-)
 2. batonik26

  (K_T_S)Poszukujemy Świrów

  Nazwa stosowna do poziomu graczy - spotkałem jednego i grał właśnie tak, jak się nazywał... W sumie to podziwiam dobre samopoczucie ludzi, którzy są gotowi tak siebie nazywać.
 3. batonik26

  Nie można nic zrobić!

  Przyjęliśmy do wiadomości marynarzu! Na stanowiska i ahoj! :-)
 4. batonik26

  Pomoc

  Pudło Koleżko - ja jestem Wujek Staszek, Mistrz Ciętej Riposty. Nie proś, żebym Ci odpowiedział... :-)
 5. batonik26

  Launcher przestaje widziec grę na dysku.

  Nie ma sensu ściągać całej gry - odinstaluj lanuchera i zainstaluj go ponownie - działa wtedy bez problemu.
 6. batonik26

  Pomoc

  Całkiem możliwe, że kolega lepiej się uczy słuchając, niż czytając - stąd jego prośba. To kwestia fizjologii umysłu. Dlatego zamiast naginać go do czegoś, lepiej wysłuchać prośby.
 7. batonik26

  Matchmaking tier 6 i 8

  No ale zmiana polegała właśnie na tym, że piątkami teraz gra się najczęściej przeciwko tierom siódmym - zestaw +2 jest częstszy, niż wcześniej.
 8. batonik26

  Matchmaking tier 6 i 8

  Tier 5 został celowo zniszczony już jakieś 1,5 roku temu. Chodziło o przeniesienie graczy wyżej. Wcześniej ja też grałem główne na tym tierze i dobrze się bawiłem, ale nie żałuję zmiany (przejścia wyżej). Lepiej od razu zapomnij o stałym graniu na tym tierze, to oszczędzisz sobie rozczarowań.
 9. batonik26

  Zdechł serwer

  Wszelkie nagrody i rekompensaty sprawdzaj sobie z przeglądarki pod tym linkiem. Warto go zapisać sobie na stałe - każdy gracz ma indywidualny po zalogowaniu na witrynie głównej.
 10. batonik26

  Zmiany w CV i plany na przyszłość

  Kiedyś w jakimś videoblogu mówili, że pracownikom WG nie wolno grać na normalnych serwerach - testy robią najwyraźniej w innym środowisku. To się niestety odbija tym, że mają pomysły oderwane od rzeczywistości, nie rozumieją własnej gry i zachowań graczy. Nawet jak WG pokazywało streamy w czasie reworku CV - rosyjscy testerzy nie rozegrali ani jednej bitwy niszczycielem i stąd potem wyszła radosna porada o literce "P" na ddkach... Masz całkowitą rację mówiąc, że nie robią tego dla graczy, tylko z innego powodu, niż myślisz :-)
 11. batonik26

  HMS Exeter Tier V

  PEF też miał być śmieciem, poszedł między ludzi za darmo, a okazał się przyzwoity. Może Exetera trzeba będzie się nauczyć.
 12. batonik26

  Ilość graczy na serwerach?

  Czołem eLCe - kiedyś graliśmy razem :-) Mam swoje przemyślenia w tej sprawie - wydaje mi się, że ilość graczy jednak stabilnie rośnie, a inne odczucia biorą się z naszego prywatnego wypalenia (pamiętam, że kiedyś coś takiego miałeś). Przyglądam się teraz uważnie sytuacji i jedyne co widzę, to to, że ja się zmęczyłem grą, ale ona ma się dobrze - staty podliczają nie tylko konta, ale też ludzi w grze. Wypalenie to raczej reakcja po naszej stronie, którą projektujemy na grę...
 13. batonik26

  Ulepszenia plot z 3 go slotu ulepszeń

  Kolego - źle to zrozumiałeś. Każdy jeden z tych modułów możesz sprzedać za 1,5 miliona kredytów (za trzykrotną wartość nabycia), czyli przy 40 okrętach powinieneś zarobić 60 milionów - starczy Ci na nowe moduły i jeszcze na kilka okrętów. Ja tak miałem i wiem, że działa. W tym wypadku WG poszło nam na rękę i uważam, że to przyjazny gest, nie ma się do czego przyczepić.
 14. batonik26

  Furutaka

  Za staty będzie Cię oceniał jedyne ktoś złośliwy i z tego powodu nie przejmowałbym się.
 15. batonik26

  Zmiany w CV i plany na przyszłość

  Uwielbiam takie wpisy - "powinniście zrozumieć", "poczekajcie" - to jest oderwane od rzeczywistości. Mnie na przykład coraz rzadziej chce się grać w tę grę - ze względu na rework i na te codzienne niemal zmiany. Kto tu będzie czekał? Stracicie graczy, zanim się obudzicie - ludzie nie lubią częstych zmian i koniec, taka nasza natura. Przy okazji - "Waszych" z dużej litery, z powodów gramatycznych.
×