Jump to content

batonik26

Players
 • Content count

  323
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6167
 • Clan

  [KAA]

About batonik26

 • Rank
  Senior Chief Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

171 profile views
 1. W tym rzecz, że kłótliwością niszczysz fajną pracę, którą robisz dla innych i którą doceniam. Pewnie pamiętasz, że kiedyś był taki Nephilimer na forum - świetny gracz z dużą wiedzą i... z ego wielkim jak szafa gdańska. Nie dało się go czytać, bo zawsze musiał mieć ostatnie słowo i ta jego duża wiedza ginęła pod ciężarem ego. Wiedzieć, to nie znaczy umieć rozmawiać. Zauważyłem, że chyba pracujesz nad zdobyciem CC - w tym celu musisz zmienić komunikację z forum - nawet, jeśli masz rację.
 2. Edit: to było skierowane do Dark Havoca: Ktoś Ci spokojnie tłumaczy, żebyś odpuścił, ale do Ciebie dalej nie dociera. Wszędzie, gdzie zajrzę na forum jesteś Ty i Twoje mądrości - zaczynam się bać, że jak otworzę lodówkę, to też tam będziesz siedział i pouczał. Na dodatek jesteś uparcie kłótliwy - nie widzisz, że pora przystopować?
 3. Kwestia wadliwej polityki informacyjnej WG. Gdyby napisali, że te tryby są alternatywne do wyboru, to nikogo by to nie grzało. A tak nie wiadomo czy będziemy musieli grać to, co WG uważa za dobre dla nas.
 4. Amerykańskie krążowniki

  No właśnie nie 24 maja - poprzedni pacz był 10 maja, więc licząc trzytygodniowe przerwy najwcześniej wypada to 31 maja, a liczą czterotygodniowe, jeszcze później. Na dodatek rundy testowe są dwie z przerwą - w ciągu tygodnia nie byłoby czasu na zrobienie tego.
 5. Split US CL/CA - dyskusja ogólna.

  Liczę - skoro pacz co trzy tygodnie - że split nastąpi około 31 maja. W sumie nie wiem, czemu się napaliłem jak arab na daktyle, skoro ta nowa linia średnio mi pasuje - chyba po cichu mam nadzieję, że jednak to wypali.
 6. YOUTUBE Nowe Ulepszenia dla okrętów tier X

  Dzięki - ciekawe. A wiadomo, jak te ulepszenia będą zdobywane/dostarczane? Czy to wpadnie z automatu każdemu, czy będą misje?
 7. Split US CL/CA - dyskusja ogólna.

  Po namyśle doszedłem do wniosku, że dla zarobku warto kupić jedynie Clevlanda. To nie jest tak, jak było z podziałem sowieckich DD, gdzie okręty szły do całkiem innej linii. Tutaj tylko za Cleva dostanie się coś nowego. Kupowanie innych okrętów dla zarobku faktycznie jest nieopłacalne. Nawet gdyby nabyć teraz Baltiego ze zniżką, to po sprzedaży przyszłego tieru 8 i 9 można wyjść w najlepszym razie na zero. Moduły nie poznikają, tylko zostaną na tych okrętach, które zastąpią spadające. Straty żadnej nie będzie, ale i zarobku, poza Clevem, też nie.
 8. Split US CL/CA - dyskusja ogólna.

  No właśnie - czyli N. Orlean tylko spada niżej, a za niego nic się nie dostaje (na tier 8 i tak wchodzi Balti). Tier 7 i tak powinno się dostać za Pensacolę, która spadnie niżej. Czyli nadal wychodzi, że tylko trzy warto kupić - racja? Mówię tu o celowym kupowaniu dla zarobku.
 9. Split US CL/CA - dyskusja ogólna.

  Tak realnie, żeby zarobić na splicie, to jakie okręty warto kupić? Z moich wyliczeń wychodzi, że Baltimora, Pensacolę i Clevlanda, bo one zmienią tiery i zostaną powielone, za to nie warto kupować N. Orleana, bo on tylko spadnie niżej, a na jego miejsce wejdzie Balti. Mam rację?
 10. Teraz to nawet wróciło strzelanie z "niewidki" - na dychach pancernik, o ile jest na dystansie powyżej 18 km, może spokojnie wystrzelić, po kilku sekundach pojawia się na chwilę i już ma z powrotem niewidziałkę. Czas, w którym go widać, to około 10 sekund. Kilka razy miałem tak, że się strzelałem krążownikiem przeciwko pancernikowi i obecne błędy pozwalały oddać jedną (!) salwę z krążownika, bo pancernik po swojej salwie stawał się niewidzialny. Przy tym wszystkim pancernik cały czas widział krążownik, a sam był widziany co jakiś czas przez 10 sekund - już kilka razy to miałem. Zdecydowanie proszę o przywrócenie poprzednich błędów, bo przynajmniej dało się wtedy grać...
 11. WoWs Wiki - PL?

  Nie pytali "ile", lecz "co". Ty jak widać "nawet" trzynastozgłoskowca nie rozumiesz.
 12. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Nie zrozumiałem - o co chodzi z bezpłatnym zdejmowaniem modułów?
 13. DLC Steam- czy warto?

  Czy warto, to kwestia indywidualna. Moim zdaniem nie powinieneś go nabywać w tym celu, jakim napisałeś, bo będziesz miał stale tę drugą sytuację. Drzewkowymi pójdzie Ci przyjemniej i łatwiej.
 14. Moim zdaniem po patchu cała sytuacja z wyświetlaniem tylko się pogorszyła. Wcześniej było pewne, że po pięciu sekundach przeciwnik w końcu się pojawi, a teraz czasem nie widać go wcale i to pomimo, że strzela w zasięgu widzenia. Tymczasowe rozwiązanie pogorszyło sytuację, jest źle - wolałbym te poprzednie błędy, bo były mniej uciążliwe.
×