Jump to content

batonik26

Players
 • Content count

  363
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7093
 • Clan

  [KAA]

About batonik26

 • Rank
  Senior Chief Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

240 profile views
 1. Arsenał - zakupy

  Ten temat jest wałkowany od początku wprowadzenia kontenerów do gry. WG stwierdziło, że planuje usunięcie tej męczącej animacji, ale jest to bardzo nisko na liście zadań...
 2. Niedawno przyszło mi do głowy, że przesadzony T-61 może spowodować odpływ graczy z tego tieru, bo ludzie, którzy sobie na niego nie mogą pozwolić, będą się czuć pokrzywdzeni i zniechęceni. A odpływ graczy zwykłych pociągnie za sobą odpływ płacących. Ale nie doceniłem maestrii i sprytu WG. Ostatnio dali za darmo całą masę premek szóstego tieru (ja dostałem trzy całkiem za darmo lub za granie) i teraz wychodzi sens tego posunięcia. Ludzie nie odpłyną skoro dostali jednak te premki, a że firma zarobi na jednej lepszej, to tylko pogratulować przemyślanej polityki.
 3. Brudy przestały być klanowe po tym, jak mnie wulgarnie potraktowałeś. Koło kultury to Ty chyba nawet nie stałeś, skoro domagasz się czegoś, a o zwykłych przeprosinach zapominasz... O Twoim steku bzdur i "ogólnej" wiedzy o grze już pisałem. Znasz się, ale na wulgarnych tekścikach...
 4. Polecana linia krążowników

  Kiedyś faktycznie Hindenburg, ale coś mu zrobili z oporami powietrza na pociskach i lecą dość długo. Pancerz też już nie chroni, jak kiedyś, no i ta prędkość. W tej mecie, moim zdaniem, Moskwa. Żadne tam pływanie na wstecznym - dobre kątowanie i bije się z wszystkich dział: szybko i celnie (z modułem na przeładowanie). Henryczek nie na pierwszy krążownik. Jest dobry, ale wymaga ogrania na krążownikach.
 5. Pancerniki T8-10

  Przyzwyczajaj się - to jest różnica pomiędzy graniem na siódemkach, a grą na wysokich tierach. Dla wielu wychodzących poza siódemki szokiem jest, że nagle zaczynają się cięgi, a ich umiejetności są psu na budę. Możliwe, że to okręt nie dla Ciebie, ale wydaje mi się, że jesteś rozgarnięty - po prostu musisz się ograć. Nie poddawaj się, na wyższych tierowo okrętach idzie zrobić więcej.
 6. Haha - to Ty jesteś ten "mistrz", co się "ogólnie" zna na dyszkach. Na czacie ostro tłumaczyłeś, że znerfili "wszystkie" dyszki, a jako przykład podałeś Jamato i Mizuri (T9)... Ponieważ ukryłeś staty (oczywiście do moich się czepiłeś, a co... - o Twoich innych propozycjach z grzeczności nie wspomnę), to zgadywałem, że masz góra dwie dyszki i stąd ta "ogólna" wiedza. Teraz widzę, że tylko jedną. Jakie to typowe u Polaków: nie znam się, to się wypowiem...
 7. DC i powrót po 6-15 próbach

  Ja też mam podobny problem - odkąd zainstalowałem WGC to zaliczyłem kilka wyrzutek, a wcześniej tego nie było wcale. Słyszałem też od innych ludzi, że tak się dzieje, więc to nie wina Internetu.
 8. Co mnie denerwuje w Innych graczach

  To nie ma związku z niechęcią do Niemców. Sprawdzam po bitkach kto i jak zagrał i wyszło mi dawno temu, że Niemcy są najgorszymi graczami, a zaraz po nich plasują się Czesi. Być może dlatego, że jest ich wielu w grze i stąd większa szansa na początkujących czy słabych, no ale tak to wychodzi. A drugie to nie "w innych graczach" (bo to nie roboty z zawartością do wymiany), tylko "u innych graczy".
 9. Ikonki u Flamu - pytanie

  Aha - to dzięki - dobrze wiedzieć :-)
 10. Mam do Was pytanie o małe ikonki pojawiające się na okrętach w górnym lewym rogu, na filmach Flamu (sygnalizują użycie konsumabli, informują, że ktoś ma pożarek lub zalanie) - gdzie można znaleźć mod włączający je? Z góry dziękuję.
 11. GO NAVY! Rekiny vs. Orły

  Tu się kolega myli - cycki mają większe, niż głowy. W przeciwnym razie byłoby normalnie, a tak jest po japońsku...
 12. Ludzie raczej nie narzekają. Zbyt duża liczba lotniskowców zniechęca do zabawy w tę grę, więc przypuszczam, że świadomie ograniczają ich populację.
 13. Jest lepiej, niż po "tymczasowym rozwiązaniu" (tak to zwali) - coś wtedy porobili i było naprawdę tragicznie. Obecnie opóźnienie jest nadal, ale przynajmniej da się grać - nie pamiętasz jak było, gdy wprowadzili "tymczasowe rozwiązanie"? Pancerniki strzelały z niewidki do krążowników...
 14. Prinz Eitel Friedrich

  Scharni ma jeszcze słabsze działa, a gra się nim przyjemnie. Ten PEF jeśli wyjdzie taki, jak w opisie, to będzie po prostu miodzio, cytując klasyka Homera :-)
×