Jump to content

batonik26

Players
 • Content count

  287
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5376

About batonik26

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia
 1. Cheaterstwo

  Obejrzyj ostatni film Flamu z gry na Mushasim - tam robił w końcówce dokładnie to, co opisujesz i wszystko "na czuja". To nie jest czit, tylko kwestia ogrania.
 2. Losowania misji na francuskie pancerniki

  A ja trochę nie na temat - wprawdzie wylosowałem Bretanię, ale jest taka fajna, że ją przemilczę... Zauważyłem, że WG ostatnio poprawiło politykę promocyjną wobec nas. Jako klient płacący tu trochę czuję się doceniony - a to się premiowy okręt wylosowało, a to pancernik, a to dwa tygodnie premki, a to jest misja na kolejny okręt prem. Moim zdaniem firma stała się przyjaźniejsza dla nas i dobrze - w moich oczach zyskali.
 3. Okręty premium za dublony

  Kutuzowowi faktycznie brakuje siły ognia - dlatego koniecznie zrób perki kapitańskie IFHE i DE, a przekonasz się, że nagle okręt stanie się silny i otrzyma wiatr w żagle. Akurat teraz można zerować perki bez golda, więc wypróbuj - zmienisz zdanie.
 4. Stalingrad

  Czyli jak zwykle - zamiast na temat, wychodzi polactwo-buractwo, bo ludzie nie wiedzą, kiedy przestać się opluwać...
 5. Chabarowsk X tier

  Znasz ten dowcip o statystyce, że jest jak bikini: mało pokazuje i wiele zasłania? Twoje dane dotyczą czasów, gdy Chabarowski był najlepszym okręcikiem i pływał masowo. Ja napisałem, że OBECNIE pojawia się rzadko. Będziesz się dalej czepiał i czytał między wierszami???
 6. Chabarowsk X tier

  Nie twierdzę, że złom, ale skromna liczba tych okrętów w grach obecnie też daje do myślenia.
 7. Chabarowsk X tier

  Twój post w moich oczach to właśnie potwierdzenie tego, co kolega napisał. Może nie jest to niegrywalny niszczyciel, ale ten wynik, przy takiej liczbie trafień, to zaledwie cień tego, co było kiedyś...
 8. Chabarowsk X tier

  Heh - gdzie tam, ani pół :-) Proponuję Ci taki ficzer: informuj nas co 20k ile Ci jeszcze brakuje, a my na swój sposób będziemy Ci kibicować :-)
 9. Taszkient, VIII tier

  Tak, reset musi być, ale i tak będę miał 100% pewności, że robię dobrze przechodząc na Chabarowskiego, a nie tak jak z Fletchera na Gearinga, gdzie mam tak gdzieś 50% pewności :-)
 10. Taszkient, VIII tier

  Z modułami i kapitanem udało mi się zejść do 16,5 s. przy utrzymaniu 4 s. przeładowania. No i zasięg na 15 km (ster na 4,8) - w sumie Taszkient podobał mi się poprzednio i teraz też chyba będzie fajny, szczególnie z naprawiarką. Wydaje mi się, że jest to bardziej płynne przejście na Chabarowskiego, niż z Udałoja, a to miało być jednym z celów zmiany. Najbardziej boli utrata dobrej obrony AA - Taszkient nadal mocno tu kuleje - już na tierze 8 to był poważny problem.
 11. Chabarowsk X tier

  Ja, ja - warto! Und danken za tę cenną i ważną wiadomość! Dziel się z nami tymi odkrywczymi treściami - wprost nie możemy się doczekać :-)
 12. Udałoj IX tier

  Mój błąd, że mówiłem ogólnie, zamiast o okrętach przygotowanych pod siebie. Nadal utrzymuję, że u mnie jest tak, jak napisałem. Moje zielone pojęcie bierze się z tego, że sobie obejrzałem w porcie, a nie zgaduję po "suchych statach".
 13. Udałoj IX tier

  Tak się wesoło składa, że mam oba okręty i mogę sobie sprawdzić w porcie - w przeciwieństwie do Ciebie... I wychodzi mi tak, jak napisałem. Nie mówiłem niczego o rozbiciu.
 14. Udałoj IX tier

  Tak - obie sprawy mają odczuwalne znaczenie, gdy się goni z niszczycielami. Chodzi też o obronę przeciwlotniczą. Dzięki tym drugim działom Udałoj ma lepszą AA niż Fletcher, z zasięgiem na 7,5 km. Wbrew pozorom to ważne, bo wraży lotniskowiec lubi być upierdliwy.
 15. wspolna gra

  Wypisz, wymaluj, mam tak samo. Gdy się dwoję i troję, nabijam wynik itp., to przegrywam. A gdy lamię na całego, to najczęściej wygrywam! Zastanawiam się poważnie nad zmianą taktyki - Tobie też polecam :-)
×