Jump to content

batonik26

Players
 • Content Сount

  593
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  18088
 • Clan

  [TF16]

About batonik26

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia
  [TF16]

Recent Profile Visitors

1,168 profile views
 1. batonik26

  [VII] Nelson

  Jeśli mamy taki przelicznik, to owszem. A jeśli mamy promocyjny, to mniej. A jeśli dublony wypadły nam z kontenera czy jakoś inaczej, to jeszcze taniej. A jeśli się wyekspiło za fri, to Nelson w ogóle jest bez wartości :-) Wygłupiam się, żeby Ci pokazać, że ustaliłeś to autorytarnie, a o wartości ekonomicznej będzie można mówić, gdy WG zacznie go sprzedawać. Póki co, chcesz odwalić "januszoidę" - ugrabić coś za darmo, a potem domagać się głośno 35 euronów. Dlatego zapytałem, dlaczego akurat tyle, czemu nie pójść na całość i nie zażądać stówki? Jak dla mnie to Nelson niewart nawet jednego euro :-)
 2. batonik26

  Boty

  Najpierw musi zagrać odpowiednią liczbę bitew na coopach, żeby w ogóle uzyskać dostęp do bitew z ludźmi. Ale po co się fatygować czytaniem, skoro można fajnie i z przytupem zagaić... No i udało się człowiekowi ;-)
 3. batonik26

  Boty

  Hehe - to będzie wpis miesiąca - kolego, otrzymujesz uścisk dłoni prezesa oraz pieszczotliwe pozdrowienie w pośladki. A na poważnie, to masz rację - mnie się już nie chce grać, wysyłam swojego bota do farmienia początkujących :-)
 4. batonik26

  [VII] Nelson

  "Dodając moduł na celność, spadnie Ci walizka na głowę". A poprawnie: "Sprawdzę, czy dodając moduł na celność, uzyskam poprawę" - przy stosowaniu imiesłowów należy zachować odniesienie wszystkich zdań do jednego podmiotu. A co - skoro już takie piętrowe brednie tu odchodzą, to ja też mogę... A przy okazji - skąd wziąłeś wartość Nelsona na poziomie 35 euro, a nie na przykład 12 albo 19? Brudny ten palec, z którego wysysasz informacje :-)
 5. Możliwe. Ale na Gazorpazorpie i w wybranych kantonach Chin Centralnych.
 6. batonik26

  Przeznaczenie Kapitana

  W temacie odzyskiwania okrętów - można ich odzyskać dowolną ilość, jeden raz na pół roku. W jednym zgłoszeniu można odzyskać kilka (ja odzyskałem dwa na raz), jeśli się ma odpowiednią ilość kredytów i wolne miejsca. Nie chodzi o jeden okręt na pół roku, tylko o jedno zgłoszenie.
 7. Janusz nad Janusze - ledwo kilka bitew, ale instynkt niezawodny. Daleko zajdziesz kolego :-)
 8. Czekaj, czekaj - a jest jakaś premka, której Ty jeszcze nie kupiłeś, że tak zachwalasz to całe "niekupowanie"?
 9. batonik26

  Poradnik dla młodego gracza

  Ale tak na poważnie - Wy kolego jesteście młodym graczem czy początkującym graczem? Nie mogę zgadnąć, bo z formy pytania (i stylistyki) wnioskuję, że jesteście bardzo młodzi, ale waga pytania wskazuje, że jednak wiek Wam przyćmił umysł. Wot, zagadka :-)
 10. Na razie mało co wiadomo, ale zwykle nie zerowali postępów w badaniu, więc teraz też chyba tego nie zrobią.
 11. batonik26

  [VIII] Mainz

  Korsarz - dodatkowe HP z kapitana niewiele Ci tu da (dokładnie 2,8k) - strata trzech punktów. To ma sens na niszczycielu. Tutaj więcej byś zyskał perkiem "podstawy żywotności" - ze szmatką i modułem na skracanie pożarów (bo przy tej prędkości większa zwrotność aż tak bardzo się nie przyda) czas pożarku wynosiłby 17,3 - prawie jak Hind z legendarnym modułem ;-) Nawet czujność torpedowa byłaby lepszym wyborem.
 12. batonik26

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Spotkałem go dzisiaj w grze i sprawił się dobrze, po części pewnie przez dobrego gracza. Gdyby nie to, że niczego nowego nie wnosi, to mógłby być dobrym wyborem, a tak, to chyba jednak Prinz Eugen jest ciekawszy.
 13. batonik26

  [X] Venezia

  No i otrzymałeś... odpowiedź na poziomie. Lekcja na przyszłość, żeby się zastanowić, kogo warto brać na serio. Propozycja, żeby sobie kupił piwo, nie była przypadkowa :-)
 14. batonik26

  rekompensata

  Nie bardzo w Chromie - ja na tej przeglądarce pobrałem bez problemu.
 15. batonik26

  [X] Venezia

  Nie tylko jak wejdzie ładna salwa - każde trafienie SAPami daje taki dźwięk - analogiczny do trafienia pociskami PP. Taka sygnalizacja, że strzela się innymi pociskami, niż HE, które też mają własny dźwięk.
×