Jump to content

R0j0

Weekend Tester
 • Content Сount

  18
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  19

1 Follower

About R0j0

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. R0j0

  Nasze osiągnięcia

  Coś cicho w temacie
 2. R0j0

  Pierwowzór WoWs

  Była kiedyś taka gierka osadzona w czasach II wojny światowej, dało się grać niemcami, amerykańcami i japońcami, było dużo rodzajów statków, strategia. Demo tej gierki było w cd-action bodajże w 98 lub 99 roku, pamięta ktoś tytuł?
 3. R0j0

  Mody - już się zaczyna

  Taaa, bo każdy gracz który osiąga dobre wyniki w grach to od razu typowy no-life, tak sobie tłumacz. Wystarczy grać z głową, a wyniki same przyjdą prosta rada to patrzenie na mapkę i wracanie się na bazę w odpowiednim momencie.
 4. R0j0

  Mody - już się zaczyna

  Bardzo miło zacząłeś swoją wypowiedź hehe, między modami, a kodami jest ogromna różnica mylisz pojęcia kolego. Mody zmieniają rozgrywkę, wprowadzają zmiany, natomiast kody niczego nie zmieniają, są ukrytymi przed deweloperów skryptami dającymi nam coś po wpisaniu komendy. To dopiero beta, nie gram aby jak najszybciej zdobyć X tier, wszystko testuję i widząć jakiś błąd piszę do supportu. Niestety nie pójdę na jakieś fora mmo i nie zacznę się żalić bo nie mam po co, tak jak pisałem wcześniej to dopiero beta. Płacz i mówienie jakie to mody są złe nic wam nie da, czytając niektóre wypowiedzi nachodzi myśl "skąd się biorą tacy id..."
 5. R0j0

  Mody - już się zaczyna

  Szkoda że większość graczy wypowiadająca się tutaj to pomidorki z world of tanks, mody zawsze były, będą tworzone, pierwsze modyfikacje do wota powstały jeszcze w alphie i tutaj jest podobnie.
 6. pisz do supportu na pewno coś poradzą
 7. R0j0

  Polska gałązka w World of Warships

  Spodziewałbym się Błyskawicy w drzewku brytyjskim jako premium, na nasze drzewko nie ma co liczyć nie byliśmy potęgą morską w XX wieku.
 8. R0j0

  Losowanie St.Louis'a

  St. louis na swoim tierze jest op, nie ma co narzekać na losowania, jak się wyląduje z wyższymi tierami to można lepsze wyniki wykręcić.
 9. tutaj się aktywuje otrzymany kod http://www.worldofwarships.eu/invite
 10. R0j0

  Wasze epickie bitwy

  Podobny temat jak na forum world of tanks, wklejamy screeny.
 11. R0j0

  Wyspy i problem z wypłynięciem

  Dzisiaj kilka razy zablokowałem się na pełnym morzu, ninja wyspy.
 12. R0j0

  niewidzialne niszczyciele

  Mam wrażenie że system spotowania jest zepsuty jeśli chodzi o niszczyciele, są szybkie i zwrotne, mają atakować z zaskoczenia, ale wielokrotnie powtarzające się sytuacje z niszczycielami znikającymi 300-400m od statku są śmieszne. Zdarzają się wam takie sytuacje? Czasem nawet znikają bez używania zasłony dymnej, o co chodzi?
×