Jump to content

Scary14

Players
 • Content Сount

  48
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4603

About Scary14

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

906 profile views
 1. Scary14

  Pink because Patch (polite version)

  same problem i hope they will fix it soon and i got orange too smh this is really worst
 2. Scary14

  I literally cant play

  I have no issues of ping or fps but i cant enter the matches . I really dont know what is the problem this wasnt happening before . I decreased quality and graphics im literally taking 70 fps in game but i still cant enter matches early im waitin like 10-40sec after counting finish. But right now i cant even enter the game i literally waited 2m even one of enemy died i can see players moving on mini map in mission tab but i cant enter. Please help me if you know the problem cause i dont want to random players lose matches because of me , i will probably leave the game . (Im playing it on steam.)
 3. Scary14

  Rank 12 geçilmiyor !!

  Bu sıralamalı savaşlardan geri alınamaz rankları kaldırmaları lazım lazım ki bu rank 12 deki botlar rank 15'e filan düşsün . Sezonun sonuna doğru sıralamalı savaşlara başladım rank 12 ye kadar kesintisiz bir hızla uçarak geldim ama rank 12 de takıldım. Olayım yıldız kaybetmek değil yıldız kazanamıyorum bile ben hayatımda bu kadar kötü oyuncular görmedim . Takımımda en az 1 tane bot mutlaka çıkıyor ve bu bot genel olarak her zaman cv yada dd olup bütün oyunun kaderini değiştiriyor . Geçen oyunumdan hemen örnek veriyim takıma B noktasını işaret ediyorum fakat 2 bot A ya gidip resmen katlediliyorlar ve wargaming eminim ki bunlara ceza bile vermiyor. Üstelik ben laf anlatmaya çalışmaktan chat banı yiyorum ben mi bir şeyi yanlış yapıyorum anlamadım . Lütfen taktik verin ben bb oynuyorum fakat illa rank 1'e ulaşmak için dd yada cv oynayıp taşımakmı gerek ?
 4. Scary14

  Gemiler Hakkında neler biliyoruz ?

  Hakkını veriyorum tier 7'te Strasbourg'u eklemek daha akıllıca olurdu. İkinci olarak rus ağacı için olan rus gemilerini eklicem fakat benim aklımda birkaç farklı plan üstünde kalmış proje gemilerde var onları da olasılık olarak eklicem şu sıralar işim çok başlıkla fazla ilgilenmiyorum fakat emin olun bu başlığı doldurcam . Gemi tavsiyeleri için teşekkür ederim .
 5. Scary14

  Gemiler Hakkında neler biliyoruz ?

  Selam olsun değerli forum üyeleri ; Fransız bb ile başladım aynı şekilde Rus bb'leri ile devam etmek istedim . Bir not düşeyim Rus bb'leri geneli plan üzerinde kaldığı için ben sadece bulabildiğim bilgileri paylaşıcağım . Gemiler hakkında tarihi değil de özellikleri hakkında kısa bilgiler vererek özet geçicem . TIER 2 Borodino Class Silahlanma 2x2 305mm ana batarya 6x2 152mm ikincil batarya 20x1 75mm ikincil batarya 20x1 47mm ikincil batarya 4x1 381mm torpido tüpleri Zırh Bel kısmı 194-145mm Güverte 25-41mm Batarya zırhı 254mm Hız 18 knot , 33km/h ; 21 mph TIER 3 Project BB D.V Skvortsov Bu gemi hakkında pek bilgi bulunmamakta. Tek edinebildiğim bilgi geminin planlar üzerinde 5x2 305mm ana bataryaya sahip olmasıdır. TIER 4 Sevastopol Aslına bakarsanız bu gemi oyuna yeni gelen Oktyabrskaya Revolutsiya adlı gemini aynısı fakat oyuna AA'sız bir halde eklenebilir ve Tier 4 'e uyumu sağlanabilir.
 6. Scary14

  Oyunda mı sorun var yoksa bende mi ??

  yok hocam ekip farketmiyor maalesef ne kadar iyi oynasak da oynayalım hep kaybediyorum bu aralar nedenini anlamadım , dediğim gibi ya o kapkara listede büyük harflerle ismim yazıyor yada wargaming oyuncu sayısını az bulup hayvanat bahçesindeki şempanzelere bilgisayar filan verdi de benim takıma geliyorlar ayrıca bu reportlama sistemi ne kadar iyi çalışıyor bilmiyorum ama 10 maçtan 5 inde takımımdan bir kişi afk kalıyor üstelik top tier çıkanlar filan afk kalıyor.
 7. Selam olsun size wows Türk forumun değerli katılımcıları ; 0.6.12 güncellemesinden beri zafer alamıyorum , nedenini bilmiyorum . Ayrıca bu başlığı açma sebebim oyunu bırakma düzeyine getirdi artık .Gemilerin çarpılarını bile alamadım. Oyuna bir kara listemi getirdiler bilmiyorum (daha önce böyle bir başlık açılmıştı sanırsam ) ama bildiğim tek şey o kara listeden büyük harflerle nickim yazılmış . Önceden inanmıyordum ama artık çok mantıklı geliyor çünkü güncelleme öncesi 12 maçımdan 12 side win gelmişti . Şimdi ise 12 maçın 12 'side lose . Şuan oyundan tamamen soğudum bir maç atasım bile gelmiyor Wot gelişirken bu oyun sanki hep geri gidiyormuş gibi geliyor . Ayrıca oyunları kaybetmemin %50 sebebi matchmakingdir. BB(birde fdg oynuyorum acıyın bana ) oynarken oyunda toplam 10 dd'nin bulunduğu bir maça atıyor üstelik bazende karşıya 3 tane dd verirken bizim takıma sadece 2 tane dd veriyor 3. yerine cruiser koyuyor fakat tabiki o cruiser bir dd yerini tutmuyor . Her zaman bb'leri suçladılar yada güçlü dediler fakat dd 'lere hiç bir zaman sorgulamadılar . Bunu neden söylüyorum çünkü oyunlarımın kaybetme sebebimin %90 dd üstünlüğü olduğunu gördüm . Kaybettiğim maçların replaylerini izlediğimde düşman takımda her zaman bir dd üstünlüğü olduğunu gördüm sonra bizim dd ler ölüyor ve adamları spotlayan bir şey gemi kalmadığı için bizi torpidolara boğuyorlar . Oyunda şuan büyük bir adeletsizlik görüyorum Allah sonumuzu hayır etsin .
 8. Hop hoca o başlığın kapanma sebebi konunun tartışmaya dönmesi değilmiydi . Hem senin bu forumda başlık açma hakkın var madem sis mekanikleri adlı başlığa yazamıyoruz ve senin o konu hakkında söylemek istediklerin var o zaman senin başlık açmanı beklerim alakasız bir başlıkta tartışmanı değil . Neyse burayı doldurmayalım böyle muhabbetle dediğim gibi konu ile alakalı yeniden başlık açabilirsin .
 9. Gençler burası maç sonuçlarını paylaştığımız bir başlık ,güncelleme ve teknik sorunlar için farklı forum başlıklarında konuşursanız sevinirim .
 10. Scary14

  Bir Bilene Sor !

  Hocam çok bilgili değilim ama bilgisayarın oyuna göre ya yetersiz yada eski kalıyor çünkü eski bilgisayarımda aynı hatayı bende alıyordum sorunun hard diskinde olabilir çünkü hatada yazdığına göre sanal belleğinin %99 doldurmuş
 11. Scary14

  Gemiler Hakkında neler biliyoruz ?

  TIER 9 ALSACE TYPE 2/3 Bu gemimiz sadece bir plan üzerinde kalmış olmasına rağmen sularda görmek istediğimiz bir güzelliğe sahip . 3x3 406 mm toplara sahip olurken 350 mm eğimli bir zırh ,kuvvetli AA ve ikincil silahların bu gemiye eşlik ediceğini tahmin ediyorum . TIER 10 CHAMPAGNE Öncelikle söylemeliyim ki bu gemi hakkında pek bir bilgi ve resim bulamadım normalde Alsace Class'ı tier 10 koyacaktım fakat forumlarda böyle bir planlanmış gemi hakkında bahsedilmiş. Gemi gerçekten plan olarak mı yoksa sonradan detaylandırılmış bir gemi dizaynı mı bilmiyorum . Bilgisi olan aydınlatabilir fakat bazı detayları şöyle yazılmıştı belkide sadece bir bilgi sızıntısıdır. ZIRH: 400 mm eğimli bir zırh ANA BATARYA : 3x3 450 mm ana batarya IKINCIL BATARYA : 6x2 100 mm (Ayrıca bu gemiler yerine getirilebilecek farklı gemilerde var ve onları ilerde eklemeye çalışıcam fakat ben fransız ağacını böyle uygun gördüm ayrıca tier 10 'a Alseca Class eklememe sebebim gemiyi tier 10 için yetersiz bulmam .)
 12. Scary14

  Gemiler Hakkında neler biliyoruz ?

  TIER 6 NORMANDIE CLASS Bu gemi 280 mm kalınlıkta bir zırha ve 3x4 340 mm silahlar ile donatılmıştı . TIER 7 LYON CLASS Aslına bakarsanız bu geminin zırh ve silah kalibresi bakımından Normandie'den pek bir farkı yok. Artı olarak göreceğiniz tek şey bir adet daha 4 barrel 340mm taret eklenmiş olmasıdır . TIER 8 RICHELIEU CLASS Bu geminin görüşünü ne kadar Dunkerque'yu hatırlatsa da kalibresi daha büyük 380 mm toplar ve daha kalın 330 mm eğimli bir zırh ile kuşatılmıştı .Ayrıca güzel ikincil silahlara da sahipti .
 13. Scary14

  Gemiler Hakkında neler biliyoruz ?

  İlk olarak Fransız bb ağacı ile başlamak istedim ve topladığım bilgiler ve önerilen tier sıralamasıyla böyle çevirdim . TIER 3 1911 DANTON CLASS Bu 1911 yapım değişik görünümlü gemimiz 255mm kalınlıkta bir zırha ,güçlü ikincil silahlara (6x2 240 mm) ve 2x2 305 mm toplara sahipti (ön ve arka). TIER 4 1914 COURBET CLASS Bu yaşlı hanım Danton'dan farklı olarak daha kalın bir zırha (270mm) , 6x2 305mm toplara ve sayısı arttırılmış ikincil silahlara sahipti fakat ikincil silahların kalibresi küçülmüştü . TIER 5 BRETAGNE CLASS Bu gördüğünüz güzellik 5x2 340 mm ile donatılmıştı . Ayrıca kendisinin lorraine adlı bir kardeşi de vardır .Aralarında tek fark lorraine'nin ortaki topunun yerine katapult uçağı konulmuştur . Ayrıca kendisi 270mm zırha sahiptir.
 14. Scary14

  Gemiler Hakkında neler biliyoruz ?

  Evet biliyorum baya eski bir konu :D fakat ben hala yararlı bulduğum nadir topiclerden . Ayrıca türk forumuna getirme sebebim bazı insanların türkçe bilmeyip ingiliz forumuna girmemeleri ve yeni gelebilecek gemiler hakkında Türkçe tartışmak istemem bana gayet sayfalar sürecek bir topic gibi gelmişti fakat ilgi olmazsa ben yinede gelebilecek gemileri yada planlı gemiler araştırıp buraya yazıcağım ! Dip Not: internet bağlantısı kopma sonucu aynı topicten 3 tane kopyalandı diğer bitmemiş ikisini reportlarsanız sevinirim silsinler görüntü kirliliği yapıyor
×