Jump to content

markoz_czd

Beta Tester
 • Content Сount

  11
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1213

About markoz_czd

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. markoz_czd

  Gneisenau (Tier VII)

  Widzę, że nie tylko ja mam tak, że 2/3 strzałów wpada za 1100 hp. Zauważyłem, że cytadele wpadają tylko powyżej 17 km. To jest absurdalne, że taki Scharni robi więcej dmg na strzał z pewnymi 4k - 6k. Myślę, że Gneisnau jest celowo znerfiony, bo wszyscy chcemy Bismarcka i WG czai się na przetapianie golda u zdesperowanych graczy. Ja gram tylko z kamuflażem dusza oceanu, bo inaczej się tym szitem nie da.
 2. markoz_czd

  Yubari

  Yubari dostał 2 gigantyczne buffy - ograniczony MM oraz super celność. W CBT i w OBT grało mi się nim fatalnie, natomiast teraz to jest super zabawka. Ma praktycznie największy zasięg dział na swoim tierze i fantastycznie męczy HEkami BB oraz super kamuflaż z perkiem kapitana. Kapitana mam z Myoko więc specjalnego buildu nie mam na nim. Kiedyś robiłem nim ledwo 20k, teraz bitwa bez 60k jest słaba. Duży plus to lotniska, które są nieświadome jego AA To jest fun ship a nie prawdziwa zarabiarka i tak do niej podchodzę.
 3. markoz_czd

  Wersja 0.6.0 - dyskusja ogólna

  Jak zwykle jakościowy patch: - wywala grę do pulpitu co chwila - 0% WR bo mieszali w MM Robi się to samo badziewie co WOT - 0 przyjemności, tylko nerwy.
 4. markoz_czd

  Wersja 0.5.15 - znane problemy

  Wywaliło mnie z gry i występuje błąd serwera. To jest białoruskie podziękowanie za zakup okrętu za 100 zł .......
 5. markoz_czd

  Nieprawdopodobne RNG

  Zapłaciłem 70 zł za grę, którą właściciel mocno zmienił (MM/RNG CBT->OBT) więc mam prawo się wypowiadać nawet negatywnie. Chyba że to forum klakierów, to przepraszam.
 6. markoz_czd

  Nieprawdopodobne RNG

  MarTum czasu nie tracę bo jest parę takich osób jak ty. Poza tym po graniu wczorajszym (czyli 7 przegranych pod rząd i 1 wygrana z moją życiówką w WOWs), pomimo mojej miłości do pancerników II w.św., dziś wybieram rower + książkę a nie piksele z nerwami. A jak dostanę bana to i zdrowiej będzie dla mnie i więcej czasu na przyjemności realne a nie wirtualne.
 7. markoz_czd

  Nieprawdopodobne RNG

  Ktoś gdzieś pisał, żeby wszystko zwalać na RNG i modyfikatory ? Gdzie ? Ktoś, coś gdzieś, że wszystko zależy od losowań? Nie. Sam sobie wymyślasz słowa które nie padły i do nich się plujesz. Rozmawiajmy na poziomie albo wcale bo mi szkoda czasu. Pisałem aby się zapoznać z mechanizmem. Nie ma tak, że gra Ci wyłącza możliwość wygrywania ale cały czas reguluje skuteczność gracza. Dlatego jak ktoś na kozaku ostatnio grał to teraz ma trudniej trafić. Jak się spotka z kimś kto ostatnie 10 meczy zlamił to ten ma znowu pomoc w trafianiu i znacznie łatwiej ma wylosować trafienie przeciwnika. RNG panowie czyli szansa na wylosowanie trafienia. Wszystko opiera sie na matematyce. Jeżeli ostatnio byłeś terminatorem to teraz masz modyfikatory przez które masz mniejszą szanse na wylosowanie trafienia i odwrotnie. Powtarzam cały czas, każdy gracz ma modyfikatory które zmieniają się w zależności od osiągnięć w grze. Nie łudźcie się, że gracie na twardych zasadach i wszystko zależy od was. Zawsze będą nienormalne sytuacje, że będziecie strzelać bez skutku w jakiś okręt, za o tamten zrobi z was wrak w chwila moment. Ostatnie zdania udam, że nie widziałem. Popieram to co napisałeś, ten kto zaprzecza nie grał w WOTa. WG ma algorytm dla każdego gracza powyżej średniej. Jak masz przegrać to RNG ci to zapewni (łącznie z RNG losującym totalnie pomidorowy team). Na YT jest mnóstwo testów z nowymi kontami i beznadziejnym graniem 100 bitew - wynik jest zawsze ten sam, RNG podciąga ciebie pod 47-48% WR. Ta gra jest stworzona dla pieniędzy, a nie dla przyjemności fanatyków okrętów i historii. Pieniądze biora się gółwnie od nowych graczy i tych którzy nie znając mechaniki ciągle muszą wydawać gold (przekładanie wyposażenia, premium amunicja, dodatkowe wyposażenie, zarabiaczki, free exp itp.). Żeby to wszystko się spinało finansowo trzeba uniemożliwić trochę lepszym graczom demolowanie słabszych. Tyle w temacie. OBT w porównaniu z CBT to tylko potwierdza.
 8. markoz_czd

  Open beta WYSTARTOWAŁA

  No to wgryziemy się w te twoje analizy: Phoenix Ty 32 tys dmg, 1,35 fraga, rekord 103 tys dmg, 3 fragi Ja 38 tys dmg, 1,3 fraga, rekord 95 tys dmg, 6 fragów ST. L Ty 32 tys dmg, 1,33 fraga, rekord 56 tys dmg 3 fragi Ja 32 tys dmg, 1,33 fraga, rekord 66 tys dmg 3 fragi Exp dobijasz sobie kontem premium Jak widac jestem lamą i poucza mnie pro-gracz. Mi staty obniża właśnie magiczny MM wraz ze spadkiem WR. Jest to gra WG więc mechanizmy z WOTa będą te same (ściemy z MM, RNG, lepsze wyniki pod premium i przy dłuższej nieobecności itp.). Dlatego od OBT nazywam to badziewiem równym WOT.
 9. markoz_czd

  Open beta WYSTARTOWAŁA

  Oczywiście zamiast dyskusji wyzywanie, ale czego się spodziewać po forum WG. Tak jestem słaby jak widzę lemming train, afk, 1 flankę, hurrrra na środek, 2 lotniskowcem kontra 1, to wyraz mojej słabości. Tego nie było w CBT, za to była współpraca, komunikacja, jakieś planowanie gry. A niski exp jest związany z niskimi tierami panie "poznam cię po statystykach". keiciaMpl nie napisze, że ma mniej fragów na bitwę, bo po co, lepiej wybrać tylko 1 wskaźnik i oceniać. Za to w WOT to "Pan zniszczenia" z 1300 wn8 i 50% WR.
 10. markoz_czd

  Open beta WYSTARTOWAŁA

  Po otwarciu bety gra się fatalnie, tłumy noobów, afk, płynących na środek. 7 razy pod rząd przegrana. Wygrałem tylko raz dzięki 6 fragom i 2 capom. Jeżeli tak dalej pójdzie to rzucam to badziewie tak samo jak WOT i czekam na ARMORED WARFARE. Spadek WR z 67% do 55% brawo WG. Widać WG się przygotował i cały know how o MM opartym o skilu przeniósł z WOT do WOWs - czyli karzemy lepszych, żeby noobki ze swoją kasą nie uciekły w popłochu. Czekam na Wasze opinie.
 11. markoz_czd

  Ewidetne błędy

  Bardzo długo ładuje się port - widać opcje menu itp, natomiast reszta jest czarna. Stabilne FPS oraz ping
×