Jump to content

Rem3mberMe

Beta Tester
 • Content Сount

  445
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1310

About Rem3mberMe

 • Rank
  Warrant Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

242 profile views
 1. Rem3mberMe

  Warspite

  No průměrný dmg si musím ještě zasloužit, ale spíš je to dané blbýma okolnostma než lodí (jel sem na špatnou stranu). Můj rekord je oneshot stockového Kongo (45k dmg) na 13 km (4x citadela +2 hity).
 2. Rem3mberMe

  Kriegsmarine

  Díky za objasnění, kde se vzaly některé lodě. Co se týče granátů, tak snad dokáže menší nominální poškození právě dorovnat kadence a přesnost. Uvidíme. Rozhodně je hrát budu, ale jestli pojedu výš, to fakt nevím.
 3. Rem3mberMe

  Kriegsmarine

  Cleveland je přeceňovaný, protože je absolutně lehký na používání. Když máš štěstí, tak i totální lamka s tím dokáže udělat super bitvu. Já ho moc rád nemám. Víceméně se mi akorát líbí design. Jinak, co se mi na německých lodích líbí a nebylo tu zmíněno jsou torpéda. Jsou sice jen na 6km a žádný zázrak, ale myslím, že na V. tieru už mají tuto konfiguraci a to je slušné. Navíc mají odpalovací úhly - všude, takže jejich používání na blízko bude super.
 4. Rem3mberMe

  Aiming MOD ....

  Pořiď si Warspite a budeš za aimbotera označený v každé druhé hře.
 5. Rem3mberMe

  Kriegsmarine

  přesně tohle mám v plánu, ale možná až do tier VI. Pokud by přišel ale prémiový Prinz Eugen, tak neváhám. Koenigsberg by mohl být důstojný soupeř Omahy. U Nurnbergu vs. Cleveland se to asi moc čekat nedá, ale vypadá dobře.
 6. Rem3mberMe

  Premium cv ?

  Let's say Enterprise as a reward ship for completion of special quests with CV should be OK, but hightier premium CV will bring only enormously hostile attitude towards the inexperienced players using them.
 7. Rem3mberMe

  Premium cv ?

  I hope they will never release tier VI+ premium CV. Imagine the average Tirpitz player driving a CV.... disgusting imagination. But definitely happy times for regular CV players.
 8. Rem3mberMe

  Kriegsmarine

  Na twitchi už Američané Braincage a iChase jezdí Němce i Rusy. Musím říct, že jsem docela zklamán. Děla Němců mají super kadenci i přesnost, ale ta dmg, to je čiré zoufalství. Tier VI dává HE do cruiseru cca. 242 na ránu oproti 700+, co dává Cleveland s o 2mm větší ráží. AP se taky nezdají, že by nějak probíjely. No uvidíme, ale podle některých supertesterů s kterými sem se bavil je jejich dojem docela negativní.
 9. Rem3mberMe

  PC Gamer: WoWs is 'expensive and exploitative'

  I strongly disagree with the PC Gamer. Yes, the grind is long, but do we really want hundreds of inexperienced players sailing high tier ships after few dozens of games? The WoWS has its learning curve and pretty much many people do suck hard. Many of them do not even understand the basics of ingame mechanics at tier 8. The mid tiers V-VII are fun to play with every class and are affordable even for free to play players.
 10. Rem3mberMe

  Warspite

  Tak zas je dobrý, že nebudu mít teda v bitvě hráče s toptierovou BB, kterou nebude umět jezdit, protože hraje 3 hry za večer a na vlastní tier VI se tedy dohrabe někdy kolem Vánoc. Nic proti, ale pokud hraješ tak málo, tak ti je prémiová loď opravdu na nic.
 11. Rem3mberMe

  Kriegsmarine

  6/10
 12. Rem3mberMe

  Warspite

  No předražená není. Máš v tom balíčku 5250 goldů + 30 dní prémia. Pro někoho, kdo hraje s prémiem je to loď + 3 měsíce prémka + 250 goldů. Tzn. ta loď tě při cenách prémia 270Kč/měsíc vyjde na cca. 550 Kč s bonusem 250 dublonů. To už není tolik na to, jak dobře se s ní hraje. Můj osobní dojem je takový, že WG nechce, aby těch lodí jezdilo tolik. Domnívám se, že při jejich ziscích ty burst prodeje v balíčcích zas takové procento netvoří. Na druhou stranu pokud si to koupí člověk, co třeba nehodlá platit prémko, tak ho to vycucá. Mnohem horší by bylo, kdyby v těch balíčcích byly třeba 2 další neužitečné lodě, nebo vlajky a prémiové spotřebáky, to bych viděl jako zlodějinu.
 13. Rem3mberMe

  Warspite

  Tak ho mám a musím říct, že spokojenost. Odehrál jsem jen pár bitev, ale ta loď má ultimátní přesnost. S modulem je rozptyl na 16,5km jen 200m a to je srovnatelné s CA. Je to první loď, kterou jsem oneshotnul full HP BB (stock Kongo) bez detonace. Rány sice lítají docela obloukem, ale přesnost je fakt ultimátní. Navíc na daném tieru je ta loď relativně rychlá a obratná. Jen Fuso je rychlejší, ale zase má o 200m větší poloměr otáčení. Protiletadlová obrana je na tier VI taky slušná. Horší jak u New Mexica, ale výrazně lepší jak u Fuso. Při útoku tier VI CV většinou 2-3 letadla sestřelíte dříve než shodí. U druhého už mě ignoroval a šel radši na Wyoming. Jako nevýhodu vidím to, že Warspite dost hoří, ale mám na kapitánovi superintendenta a 4 opravy jsou proti tomu opravdu znát. IMO je to pro BB výrazně lepší skill jak -10% redukce času u opravárenské čety. Pancíř je takový, že ani nevím jaký. Prostě jako všude. Z boku dostanete citadelu jedna dvě, zepředu a zezadu dingáte. Životů máte 54k, což není moc, ale ani málo. Většinou se nechám na začátku nachytat a po inkasování 2 citadel začnu hrát opatrně. Zatím je s loďkou spokojenost. Co se týče výdělků, tak mi to padá asi kolem 300k čistého za bitvu s 70k dmg a 1 killem, takže takový trošku lepší Murmansk. Ale hlavně pánové - ta loď je britská!!! Loď, co se účastnila jak bitvy u Jutska, tak oddřela tolik práce ve středozemním moři za 2. světové, že ji prostě musím mít. Navíc White Ensign vlající ze stožáru je přesně to, co každý milovník bitevek musí mít.
 14. Rem3mberMe

  Kriegsmarine

  Mohl by sem někdo s tím preview modem hodit rozšířené staty děl u Bismarcka (otáčení věží, nabíjení, rozptyl, dmg, dostřel). Díky.
 15. Rem3mberMe

  Kriegsmarine

  Jako já bych sám sebe taky asi s Tirpitzem porazil, ale tu loď hrozně ubíjejí špatní hráči, co s ní jezdí.
×