Jump to content

MacArthur92

Players
 • Content Сount

  508
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  23834
 • Clan

  [ARES2]

About MacArthur92

 • Rank
  Officer Cadet
 • Birthday 08/10/1992
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Poland

Recent Profile Visitors

621 profile views
 1. MacArthur92

  Klub Kolekcjonerów

  Na tę chwile mam 88 premek (bez ARP) i w najbliższej przyszłości jeszcze 1 dojdzie - Indomitable. Część z nich mam z SK albo z misji ale 80% kupione. Najgorzej mi się gra na Z39 i Monaghan, Roma też czasem dobrze się zagra a czasem jest frustracja.
 2. MacArthur92

  Lotniskowce amerykańskie - perki

  Wracając do "mocnego AA" chodziło mi o teamu które składają się z samych AA okrętów. Przylatując obok takiego bez buildu AA tracisz wszystko . Z tym buildem możesz je odwołać na CV żeby się naprawiły. Worcester ma 7km AA i jak taki siedzi w dymie to nawet nie wiesz co się dzieje. Ja nie narzekam na moc AA u innych okrętów, tylko o takie no fly zone teamy. Jesteś zależny od twoich BB , a że to random to wiadomo...
 3. MacArthur92

  Lotniskowce premium już czekają!

  Na RTS przecież było to samo. Tyle że taki Konig pograł sobie 2 minuty i dewast do portu. zestrzeliwując 1-2 samoloty. Ech stare czasy.
 4. MacArthur92

  Lotniskowce amerykańskie - perki

  Mnie nie wrustruje gra na CV. Chodzi mi o build. Tak jak na DD w 100% trzeba brać ostatni bastion. Spróbuj bez tego pograć jakie to frustrujące, nawet Ujea odpuścił i ma to na każdym DD. Atlanta bez IFHE też jest nieużytkiem, to samo Daring. Dla CV kluczowe jest mieć perki na hp i tyle.
 5. MacArthur92

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  zapomnij. Gdyby naprawili błędy RTS też by ich liczba poszła w góre. Przypominam że takie cv mogło samo wygrać bitwe co noweraczej nie mogą (potrzebują więcej czasu).
 6. MacArthur92

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  To i tak nic nie da, wolisz RTS i dewasty z Kagi , Midwaya i GZ?
 7. MacArthur92

  Lotniskowce amerykańskie - perki

  pograj na cv bez buildu na hp i przeżycie, zobaczymy czy po 5 minutach bitwy będziesz miał czym wystartować. bo w tym czasie przeładuje się 4-5 samolotów. Nie radzę tym leciec na cokolwiek co ma lepsze AA niż Ashitaka. A jak masz pecha mimo tego buildu na Saipanie to jesteś nieużytkiem. 2.5 min na reload jednego bombowca. Nielimitowany. Ta, może tylko Kaga ma dobrze ale reszta średnio. Z tym buildem cv jest grywalny.
 8. MacArthur92

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  1 na 1 tak ale jak są 2 BB zwłaszcza na crossfire to jak, nie możesz się ustawić. Zza góry też odpada bo co ci będzie spotować? Boise jeszcze coś ugra bo ma heals dobrego choć i tak jak dobrze rng polosuje to drugi BB cię zdejmie. Jeżeli chodzi o cv to jest jak mówisz jeszcze gorzej bo nie możesz im oddać. Ten aspekt frustruje dużo ludzi, tak samo frustruje DD z niewidki jak cie torpeduje albo z dymu wali.
 9. MacArthur92

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Sub_Octavian o tym otwarcie mówił na jakimś odcinku waterline.
 10. MacArthur92

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Chodziło o to że wypuścili je wtedy bez żadnego balansu bo chcieli mieć info jak to wszystko działa na live. Dlatego było tyle hotfixow wtedy (co tydzień) . Otwarta beta reworku CV nie gry.
 11. MacArthur92

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  No niestety jak 2 CV atakują na raz twoje AA nie da rady jeżeli to są CV T8. Helena dostaje mocno z rakiet zwłaszcza od Enterprise i Lexa.
 12. MacArthur92

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Nie pamiętam dokładnie gdzie to było czy na Reddit czy na forum czy nawet na fb (ich strona fb). Dawno to czytałem. Wiem że była dyskusja dość obszerna. Była dość ogólna żeby "zwolnić spot cv" coś takiego.
 13. MacArthur92

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Sami mówili że 0.8.0 to taka otwarta beta i że dużo zmian będzie aż do 0.8.4. Nie mieli info jak to będzie na live działać bo na PTS boty nie uruchamiały rozbicia a ludzie co tam grali nie mieli perków/modułów jak należy. Do tego mały % gra na PTS. @M1miPL Kaga mogła wysnajpić saipana i mieć spokój , miazga niesamowita te BB T5 i 6. płacz na czacie i po bitwie jaki był
 14. MacArthur92

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Gdyby przywrócili stary system i naprawili błędy to bym nie narzekał. Brakuje mi dewastów Kagi i szkoda że nie załapałem się na dobre czasy GZ...ech
×