Jump to content

ostry2407

Players
 • Content Сount

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1585

About ostry2407

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. ostry2407

  Znikające okręty?

  Czy ty umiesz czytać co napisałem.? Niszczyciel wali do mnie torpedami z 5km to jak mogę wpłynąć w jego zasłonę.? No chyba że jest to super zasłona po fasolce po bretońsku i rozchodzi się na 1/4 mapy. Gra niestety jest żałosna bo robi się jak WOT. Zero dopracowania. Mechanika niszczycieli to stanąć na środku mapy i walić z prawej i lewej burty bezkarnie cygarami. Dzisiaj Pensacolą próbowałem znaleźć takiego gościa zygzakując i kierując się cały czas na kursy wystrzelonych torped i co dopłynąłem do końca planszy i gościa nie ma. Jakie było moje zdziwienie gdy dostałem torpedami w burtę po drugiej stronie. Super gościu przeleciał na linie kończącą mapę i walnął w prawą moją burtę a cygara cały czas płynęły do mnie z mojej lewej burty gdy go próbowałem znaleźć. Kompa mam mocnego więc wszystko mam na maxa i stabilne 55/60 fps.
 2. ostry2407

  Znikające okręty?

  Ciekawe jak wytłumaczysz fakt znikających niszczycieli które stoją w odległości 5km i ich nie widać i wcale nie była postawiona żadna zasłona. Dość często mam takie numery płynąc pancernikami dosłownie muszę zygzakować bo co ok 1 min muszę omijać torpedy które są wywalane z okrętu widmo. Czysty sektor, żadnej wysepki,żadnej zasłony i grad torped. Zygzakuje aby ominąć zagrożenie ale niestety jestem zdany na porażkę gdyż nie widać przeciwnika a jak obieram kurs na trajektorie torpedy to za chwilę płyną cygara z innego kierunku. A przeciwnika nie widać nadal Troszkę to frustrujące.
 3. ostry2407

  Premiera wows czy kpina?

  Czego oczekiwaliście od WG.?? Serwer EU jest tylko do utrzymywania firmy.
 4. ostry2407

  MatchMaker

  właśnie nie gram niszczycielami i popatrz dokładnie. Dokładnie ( cholernie żałuje zakupu premki ) STATY STATY I JESZCZE RAZ STATY.WIEDZIAŁEM ŻE ADMIRAŁOWIE FLOTY ZARAZ SIĘ ODEZWĄ. Co byście robili jakby Statystyk nie było. Skończyła by się masturbacja przed monitorem ze szczęścia bo STATY UROSŁY O 1%. JESTEM MISTRZ BO MAM WIN 53 I NIE GADAM Z NIKIM KTO MA PONIŻEJ 50. DEBILIZM WYCHODZI Wystarczy zobaczyć kto wygrywa bitwy. jeśli masz szczęście i w twojej drużynie jest co najmniej 3 niszczyciele to masz wygraną bo nimi można praktycznie w miejscu manewrować. PS. Warzywka sa bardzo zdrowe czego nie można powiedzieć o tobie.i zanim coś napiszesz to najpierw popatrz dobrze ile bitew rozegrałem niszczycielami które mi nie podpasowały.
 5. ostry2407

  MatchMaker

  Normalnie ręce opadają. Zastanawiam się kto tworzy tą grę.? Jak to w ogóle można było wypuścić.? Miałem nadzieję że po ciągłych wpadkach i debilnym zbalansowaniu ( mowa o WOT ) to w tej grze coś poprawią a tu niestety ciągłe błędy wota. Jak można grać IV z VII i V z VIII Ale przecież to normalne bo firma nastawiona na trzepanie kasy z premek których w otwartej becie wypuściła 1/4 wszystkich okrętów i nie zdziwie się jak po zamknięciu bety stracicie wszystkie zakupione premki. Wystarczy pograć w AW aby zobaczyć różnicę w przygotowaniach do wypuszczenia pełnowartościowej gry. Gram w AW od samego początku wypuszczenia zamkniętej bety i dopiero ok. 20 września wchodzi otwarta beta która zapewne potrwa parę miesięcy aby zniwelować do minimum błędy. Tu natomiast za kilka dni wchodzi oficjalna wersja która jest skopana na maksa. -plansze za małe i robione pod szybkie niszczyciele -pancernikiem kilkakrotnie nawet się nie rozpędziłem a już z drugiej strony dostałem kilka gongów od drugiego pancernika który wypuścił samolot zwiadowczy i wali na drugi koniec planszy ( gdzie tu logika ) -w grze dominują torpedy które pływają jak przysłowiowe grzyby po deszczu waląc na odległość 10 km a czas w jakim wykrywa się cygara nie daje już pola manewru np.pancernik. -okręty znikają jak murzyn na pasach ( przepraszam za porównanie) -zadawane uszkodzenia przez pancernik wielkości rzędu 2 tyś to śmiech ( czasem wejdzie za 6 tyś ale to rzadko. ( zaraz zapewne admirałowie floty się spienią i muszle z jaj opadną i zaczną opowiadać swoje morskie opowieści że ściągają przeciwnika jedną salwą ) mnie niestety to się nie udało. Gra jest niestety doszczętnie skopana z powielonymi błędami z WOTA lecz pewnie się utrzyma na rynku przez ogromną liczbę premek które jak w Wocie ciągle są pchane z nikomu niepotrzebnymi dodatkami podwajając ich cenę.
 6. ostry2407

  Aoba

  Myślałem że po Furatace to będzie już dobrze. Aoba wymaksowana a gra się nią jak ....... Przecież to nie skręca,zero manewrowości a promień skrętu i kąt odpalania torped to masakra. Chyba najlepiej walić na oślep bo w chwili przymierzania zaraz ci rozwalą wyrzutnie torped zanim zdążysz wystrzelisz. Czas odpuścić japońską linię krążowników i pancerników które moim zdaniem zostały skopane przez WG. Wiadomo jak na razie Ameryka jest najlepsza. Poczekajmy na okręty Matki Rosiji które będą wiadomo najlepsze (najważniejsza propaganda)
 7. ostry2407

  Tchórzliwe pancerniki

  To już ci tłumacze mistrzuniu Na krążownikach mam tyle bo gram starając się osłaniać pancerniki a nie nawalić nie patrząc na resztę drużyny Na pancerniku mam tyle przez takich mistrzów jak ty co myślą że to gra FPP Lotniskowce i Niszczyciele to nie dla mnie Dobrze ze czasami można pograć ale nie niestety ,,Z POLACZKAMI,, z takimi zadufanymi mistrzami statystyk jak ty choć sam jestem Polakiem lecz wstyd czytać takich bredni. Najpierw zobacz od kiedy zacząłem grać. Pamiętaj że to gra zespołowa.
 8. ostry2407

  Tchórzliwe pancerniki

  Niszczyciele krążą w większej odległości i ze względu na szybkość wspierają flotę i zachodzą przeciwnika Krążowniki płyną razem z Pancernikami osłaniając je z wody jak i powietrza przed samolotami torpedowymi Pancernik razem z Krążownikiem sieje spustoszenie Gdyby chociaż 10% tak grała bitwy morskie byłyby ciekawsze. A tak każdy w swoją stronę i Niszczyciele padają przy pierwszej salwie z Pancernika Krążowniki coś tam robią Lotniskowce bezkarnie torpedują eskadrami Pancerniki i gra nie ma żadnego składu Każdy wali gdzie popadnie i niestety 10 bitew dziennie i ma się dosyć tej gry. Co poniektórym radze najpierw poczytać o roli każdego okrętu i potem się mądrzyć że to nie WOT bo właśnie że większość gra jak w WOT przepychając się aby nabić jak najwięcej i ma gdzieś drużynę i że Pancernik dostaje baty od 2 niszczycieli albo krążownia i potem się go wyzywa że tchórz
 9. ostry2407

  Tchórzliwe pancerniki

  Ale ty jesteś durny. Od spotowania są niszczyciele Co ty chcesz krążownikiem spotować...................
 10. ostry2407

  Tchórzliwe pancerniki

  Nie tchórze. Od kiedy pancerniki pływają i walczą same bez osłony. Gracze krążowników i niszczycieli do tego ich zmuszają zostawiając pancerniki same.
 11. ostry2407

  Co mi się nie podoba w Wows

  o odezwali się mistrzowie gier.
 12. ostry2407

  Co mi się nie podoba w Wows

  Ta gra to takie same gówno jak WOT Na 10 rozegranych bitew 1 wygrana Wczoraj natomiast na Murmańsku nie mogłem przez 11 razy zbić gwiazdki Mapy za małe. Gdzie nie popłyniesz pancernikiem to od razu dostajesz i tylko zdążysz oddać jedną salwę. Japońskimi pancernikami jak trafisz z 20 km to jesteś mistrzem. Ogólnie ta gra to jeden wielki syf aby zatkać dziurę po ucieczce wielu ludzi z WOTA . Ja sobie odpuszczam i czekam na wydanie konkurencji AW. Jak chcecie pograć w statki to zachęcam do wersji planszowej która daje więcej zabawy niż to gówno.
×