Jump to content

_Oyama_

Beta Tester
 • Content Сount

  76
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9754
 • Clan

  [WOB]

3 Followers

About _Oyama_

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Recent Profile Visitors

451 profile views
 1. _Oyama_

  [TNM] ToNieMy - Rekrutacja

  up?
 2. _Oyama_

  [TNM] ToNieMy - Rekrutacja

  Przecież jesteś z rekrutowany. Wystarczyło wejść na Kajutę
 3. _Oyama_

  Skórka Musashi

  Dzięki za wparcie i pomoc. Okazało się że nie miałem zaznaczonej kolekcji High School Fleet więc temu mi nie pokazywało skórki. Jeszcze raz Wielkie dzięki za czas i pomoc! Pozdrawiam :) Temat do Zamknięcia.
 4. _Oyama_

  Skórka Musashi

  Tak otrzymałem.
 5. _Oyama_

  Skórka Musashi

  Witam Posiadam od 18.01 okręt Musashi. Postanowiłem zakupić Skórkę Musashi za ok 75zł. Zapłaciłem po przez Paypal i co się okazało. Pieniądze wzięło mi z konta a skórek nie otrzymałem. Wysłałem Zgłoszenie #2222130 lecz od od kilku dni nikt nie odpisuje... Prosiłbym o pomoc.
 6. _Oyama_

  [TNM] ToNieMy - Rekrutacja

  KONKURS „Jeden z Dwudziestu” Klan ToNieMy zaprasza wszystkich klanowiczów na konkurs pod tytułem „Jeden z Dwudziestu” W dniu 10.11.17 Piątek godz. 19:00 Zasady konkursu: W konkursie mogą brać udział tylko klanowicze ToNieMy, liczba miejsc 20 więc kto pierwszy się zgłosi ten lepszy. Zgłoszenia na Konkurs proszę pisać na forum ToNieMy pod Tematem konkursowym „Jeden z Dwudziestu”. Wykluczeni z konkursu są Rekrut, Rekruter, Trener, Opiekun. Przygotowanych będzie około 200 pytań z zakresu wiedzy technicznej okrętów WOWS-a oraz kilka pytań odnoszących się do Naszej Społeczności Klanu ToNieMy na które będziecie musieli odpowiedzieć . System eliminacji tak jak w teleturnieju „Jeden z Dziesięciu” każdy z klanowiczów może popełnić dwa błędny, przy trzeciej błędnej odpowiedzi odpada z konkursu. Pierwsza runda – każdy dostaje jedno pytanie. Druga runda – każdy dostaje jedno pytanie. Trzecia runda – jeżeli pierwszy uczestnik odpowie na pytanie to wskazuje klanowicza który ma odpowiedzieć na kolejne i tak do wyłonienia ostatnich 3 zwycięzców. Finał – w finale zostaje 3 klanowiczów i mają oni tylko po 1 szansie na błędną odpowiedz , każdy będzie dostawać po pytaniu aż wyłonimy zwycięzcę. NAGRODY: - Miejsce I - Koszulka WG Ognioodporny + 2500 Dublonów! - Miejsce II - Koszulka WG Ognioodporny + 1500 Dublonów! - Miejsce III - Koszulka WG Ognioodporny + 1000 Dublonów! - Miejsce IV-XX - Losowanie 3x po 500 Dublonów!
 7. _Oyama_

  [TNM] ToNieMy - Rekrutacja

  Zwycięzcą w dniu 7 Października jest w_wilk !!! Nagrody będą wysłane w ciągu 48 godzin. Pozostałym dziękuję za udział i do następnego konkursu!
 8. _Oyama_

  [TNM] ToNieMy - Rekrutacja

  Zwycięzcą w dniu 6 Października jest Seth1991 !!! Pozostałym którym się nie udało zwyciężyć, zapraszamy do dalszej zabawy! Nagrody będą wysłane w ciągu 48 godzin.
 9. _Oyama_

  [TNM] ToNieMy - Rekrutacja

  Zwycięzcą w dniu 5 Października jest ANDREsea !!! Pozostałym którym się nie udało zwyciężyć, zapraszamy do dalszej zabawy!Nagrody będą wysłane w ciągu 48 godzin.
 10. _Oyama_

  czerwone (crimson) kontenery - statystyka

  AHOJ! -Droga nabycia: kupno (zestaw Admirała) -Ilość otwartych kontenerów: 21 -Ilość kontenerów z wolnym expem: 13 (65000) -Ilość kontenerów z dniami premium: 8 -Ilość kontenerów z dublonami: 0 -Ilość ropy: 210
 11. _Oyama_

  [TNM] ToNieMy - Rekrutacja

  Zwycięzcą w dniu 4 Października jest Vanquish_PL !!! Pozostałym którym się nie udało zwyciężyć, zapraszamy do dalszej zabawy!Nagrody będą wysłane w ciągu 48 godzin.
 12. _Oyama_

  [TNM] ToNieMy - Rekrutacja

  Zwycięzcą w dniu 3 Października jest Duracell821 !!! Pozostałym którym się nie udało zwyciężyć, zapraszamy do dalszej zabawy! Nagrody będą wysłane w ciągu 48 godzin.
 13. _Oyama_

  [TNM] ToNieMy - Rekrutacja

  Zwycięzcą w dniu 2 Października jest HexOmega !!! Pozostałym którym się nie udało zwyciężyć, zapraszamy do dalszej zabawy! Nagrody będą wysłane w ciągu 48 godzin.
 14. _Oyama_

  [TNM] ToNieMy - Rekrutacja

  Zwycięzcą w dniu 1 Października jest Czekolada01 !!! Pozostałym którym się nie udało zwyciężyć, zapraszamy do dalszej zabawy! Nagrody będą wysłane w ciągu 48 godzin.
×