__KRUSZON__

Beta Tester
 • Content count

  70
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7285

3 Followers

About __KRUSZON__

Recent Profile Visitors

189 profile views
 1. KONKURS „Jeden z Dwudziestu” Klan ToNieMy zaprasza wszystkich klanowiczów na konkurs pod tytułem „Jeden z Dwudziestu” W dniu 05.11.17 Niedziela godz. 19:00 Zasady konkursu: W konkursie mogą brać udział tylko klanowicze ToNieMy, liczba miejsc 20 więc kto pierwszy się zgłosi ten lepszy. Zgłoszenia na Konkurs proszę pisać na forum ToNieMy pod Tematem konkursowym „Jeden z Dwudziestu”. Wykluczeni z konkursu są Rekrut, Rekruter, Trener, Opiekun. Przygotowanych będzie około 200 pytań z zakresu wiedzy technicznej okrętów WOWS-a oraz kilka pytań odnoszących się do Naszej Społeczności Klanu ToNieMy na które będziecie musieli odpowiedzieć . System eliminacji tak jak w teleturnieju „Jeden z Dziesięciu” każdy z klanowiczów może popełnić dwa błędny, przy trzeciej błędnej odpowiedzi odpada z konkursu. Pierwsza runda – każdy dostaje jedno pytanie. Druga runda – każdy dostaje jedno pytanie. Trzecia runda – jeżeli pierwszy uczestnik odpowie na pytanie to wskazuje klanowicza który ma odpowiedzieć na kolejne i tak do wyłonienia ostatnich 3 zwycięzców. Finał – w finale zostaje 3 klanowiczów i mają oni tylko po 1 szansie na błędną odpowiedz , każdy będzie dostawać po pytaniu aż wyłonimy zwycięzcę. NAGRODY: - Miejsce I - Koszulka WG Ognioodporny + 2500 Dublonów! - Miejsce II - Koszulka WG Ognioodporny + 1500 Dublonów! - Miejsce III - Koszulka WG Ognioodporny + 1000 Dublonów! - Miejsce IV-XX - Losowanie 3x po 500 Dublonów!
 2. Zwycięzcą w dniu 7 Października jest w_wilk !!! Nagrody będą wysłane w ciągu 48 godzin. Pozostałym dziękuję za udział i do następnego konkursu!
 3. Zwycięzcą w dniu 6 Października jest Seth1991 !!! Pozostałym którym się nie udało zwyciężyć, zapraszamy do dalszej zabawy! Nagrody będą wysłane w ciągu 48 godzin.
 4. Zwycięzcą w dniu 5 Października jest ANDREsea !!! Pozostałym którym się nie udało zwyciężyć, zapraszamy do dalszej zabawy!Nagrody będą wysłane w ciągu 48 godzin.
 5. AHOJ! -Droga nabycia: kupno (zestaw Admirała) -Ilość otwartych kontenerów: 19 -Ilość kontenerów z wolnym expem: 12 (60000) -Ilość kontenerów z dniami premium: 7 -Ilość kontenerów z dublonami: 0 -Ilość ropy: 190
 6. Zwycięzcą w dniu 4 Października jest Vanquish_PL !!! Pozostałym którym się nie udało zwyciężyć, zapraszamy do dalszej zabawy!Nagrody będą wysłane w ciągu 48 godzin.
 7. Zwycięzcą w dniu 3 Października jest Duracell821 !!! Pozostałym którym się nie udało zwyciężyć, zapraszamy do dalszej zabawy! Nagrody będą wysłane w ciągu 48 godzin.
 8. Zwycięzcą w dniu 2 Października jest HexOmega !!! Pozostałym którym się nie udało zwyciężyć, zapraszamy do dalszej zabawy! Nagrody będą wysłane w ciągu 48 godzin.
 9. Zwycięzcą w dniu 1 Października jest Czekolada01 !!! Pozostałym którym się nie udało zwyciężyć, zapraszamy do dalszej zabawy! Nagrody będą wysłane w ciągu 48 godzin.
 10. Zwycięzcą w dniu 30 września jest Khyryll !!! Pozostałym którym się nie udało zwyciężyć, zapraszamy do dalszej zabawy!Nagrody będą wysłane w ciągu 48 godzin.
 11. Mamy dla naszych Klanowiczów specjalny Konkurs. Od dnia 30 września do 7 października rozpocznie się Konkurs "Mam tę Moc". Będzie on polegał na zdobyciu jak Największego DMG (obrażeń) w Bitwach Losowych! Każdego dnia zostanie wyłoniony 1 zwycięzca z najlepszym wynikiem. ZASADY OBOWIĄZUJĄCE NA KONKURSIE:- W celu zdobycia nagrody proszę o zamieszczenie Screen-a "Wynik Osobisty" na naszym Forum ToNieMy pod Tematem konkursowym „Mam Tę Moc”. - Jeżeli w jakimś dniu żadna osoba nie poda wyniku Bitwy nie będzie żadnego zwycięzcy, - Klanowicz który już raz wygrał nagrodę nie może brać udziału drugi raz,- Tiery I-X, mogą również występować okręty Premium,- Screeny będą tylko przyjmowane w dniach od 30 września do 7 października, - Rekrut nie może brać udziału w konkursie, chyba że skończy mu się okres próbny.NAGRODA:- 500 Dublonów- Okręt Premium CAMPBELTOWN (jeżeli ktoś już posiada taki okręt, otrzyma w zamian kredyty),- Miejsce w porcie,- 3 dni Konta Premium,- 100 Kamuflaży Nieprzerwany Ogień +250% do PD dowódcy zdobytych w bitwie -3% do zasięgu wykrywalności z powierzchni +4% do maksymalnego rozrzutu pocisków nieprzyjaciela strzelającego do Twojego okrętu.ZWYCIĘZCY: 30 wrzesień - Khyryll 1 październik - Czekolada01 2 październik - HexOmega 3 październik - Duracell821 4 październik - Vanquish_PL 5 październik - ANDREsea 6 październik - Seth1991 7 październik - w_wilk
 12. Ponieważ będąc na TeamSpek-u masz wiele możliwości jak np. bardzo szybko znaleźć dywizjon i jednocześnie zapoznać się z graczami. Jeżeli chodzi o granie bez nacisku na luźne granie można jak najbardziej! Zapraszamy na nasz TS: ToNieMy.eu
 13. Panowie wbiłem jako pierwszy na serwerze EU 5 :) Wystarczył jeden dzień żeby przejść do Ekstraklasy:)
 14. Bardzo nam przykro że nie jesteśmy klanem stawiając tylko i wyłącznie na graczy dobrych, bardzo dobrych oraz wybitnych. Jak widać na zdjęciu wielu z nas poświęca swój czas i energię aby pomagać, innym stać się lepszym. To jest i zawsze będzie istotą naszej egzystencji: Wspólna gra i przyjemność z niej płynąca.
 15. Tylko Tyle Panie Darlantanie? Nic nowego... powtarzasz się. Mnie z równowagi nie wyprowadzisz ;) Ps. Jakby co pisz do mnie prywatnie jeśli chcesz się wyżalić, chętnie posłucham przy Ponieważ jest to dział rekrutacyjny a nie temat serialu "Trudne Sprawy".