Jump to content

scorpionangel

Alpha Tester
 • Content count

  128
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

 • Clan

  [DR-KS]

About scorpionangel

 • Rank
  Leading Rate
 • Birthday 11/11/1972
 • Profile on the website scorpionangel

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  turkey

4 Followers

Recent Profile Visitors

503 profile views
 1. Merhaba arkadaşlar Klana Alımlarımız devam ediyor ailemize katılacak arkadaşları aramızda görmektenmutluluk duyarız.Klan kuralları için lütfen http://www.derinkabus.com ziyaret ediniz.Başvurularınızı forum üzerinden veya oyun içindeki arkadaşlarla iletişime geçerek yapabilirisiniz.Başarılar iyi oyunlar.
 2. Turkish Marine Conquerors

  DERİN KABUS ailesi olarak başarılar dileriz.İyi oyunlar.
 3. WOWS ''EN'' leri ....

  Türk klanlarina derin kabus 2 eklersen sevinirim.
 4. Merhaba Arakdaşlar Derin Kabus Klanı olarak klan savaşlarına her iki ekibimizle devam etmekteyiz.Klana Alımlarımız devam ediyor ailemize katılacak arkadaşları aramızda görmek isteriz.Klan kuralları için lütfen http://www.derinkabus.com ziyaret ediniz.Başvurularınızı forum üzerinden veya oyun içindeki arkadaşlarla iletişime geçiniz.Başarılar iyi oyunlar.
 5. [KEBAP] Check !

  DERİN KABUS ailesi olarak başarılar dileriz.İyi oyunlar.
 6. Klan Savaşları mı Ekip Savaşları mı ?

  Valla açıkçası bana göre adil olmayan bir oluşum sadece belirli bir ekibin miücadele edeceği geri kalan klan oyuncularının katılım gösteremiyeceği bir oluşum bence.
 7. Klan Savaşları mı Ekip Savaşları mı ?

  İbrahim ben hiç okuduklarını düşünmüyorum.Bana göre boşuna yırtınıyoruz.Okuyorlarsada işte durmumuz ortada.Şunuda ekliyim bu klan savaşı falan değil WG kendince senin ne yapacağına karar verdiği Turnuva tarzında etkinlik.Başarılar iyi oyunlar.
 8. Dün akşam oynadığımız Leaguea of sea turnuva maçımızı DR-KS--ICT 2-1 alarak yolumuza devam ediyoruz.Tüm ekip arkadaşlarıma emeklerinden dolayı teşekkür ederim.Emeğinize sağlık.
 9. Klan Savaşları

  Arkadaşlar Bence herkes bir konuda yanılıyor.Klan savaşları bu şekilde olması saçmalık bir kere 7vs7 yaptın tamam 10 tierde yaptın ama hangi gemiyle hangi şekilde katılacağımıza karışılması bence saçmalık istersem komple zırhlı girerim istersem komple kuruvazör.Bir klanın startejisine bence karışılyor gibi. İkncisi İnşallah bunu görmeyiz fakat üst düzey klanlar WOT daki gibi alanlara sahip olacak onlarla mütefik olanlar işin kaymağını yiyecek geri kalanlarda avucunu yalıyacak. Bu gelen klan savaşları kipi benim şahsi düşüncem bazı büyük klanlara yaranılmak veya onların istekleri doğrultusunda adaletsizce şekilendirilmiş bir kip durumunda.Gerçi buraya yazıyoruz gerekli yerlere ulaşıyormu hiç sanmam.Herkes başarılar iyi oyunlar.
 10. Merhaba mailinize cevap verilmistir. Başarılar iyi oyunlar.
 11. Merhaba Arkadaşlar Oyundaki Sorunun giderilmesi ile birlikte Alımlarımız Tekrar Başlamıştır Başarılar iyi oyunlar.
 12. Klan Üssü

  Ara yüze girmesi çok uzun sürüyor işlemleri yapmak da dahil.Hatta bazen klan üssüne erişemiyoruz.
 13. Genel Geri Bildirim

  Merhaba Son güncellemeden sonra klan sayfamızı oyun içinde ulaşamıyoruz.Hatta alt klanımız olan derin kabus 2 klanıda undefined yazısı var.
 14. Merhaba Arkadaşlar oyundan kaynaklanan bir hata yüzünden oyun içinden klan sayfalarımıza ulaşamıyoruz Bu sorun Hem Derin Kabus da Hemde Derin Kabus 2 Bulunmaktadır.Katılmak isteyen arkadaşlar lütfen bizim ile iletişime geçsinler Başarılar iyi oyunlar.
×