scorpionangel

Alpha Tester
 • Content count

  123
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

4 Followers

About scorpionangel

 • Rank
  Leading Rate
 • Birthday 11/11/1972
 • Portal profile scorpionangel

Profile Information

Recent Profile Visitors

355 profile views
 1. Valla açıkçası bana göre adil olmayan bir oluşum sadece belirli bir ekibin miücadele edeceği geri kalan klan oyuncularının katılım gösteremiyeceği bir oluşum bence.
 2. İbrahim ben hiç okuduklarını düşünmüyorum.Bana göre boşuna yırtınıyoruz.Okuyorlarsada işte durmumuz ortada.Şunuda ekliyim bu klan savaşı falan değil WG kendince senin ne yapacağına karar verdiği Turnuva tarzında etkinlik.Başarılar iyi oyunlar.
 3. Dün akşam oynadığımız Leaguea of sea turnuva maçımızı DR-KS--ICT 2-1 alarak yolumuza devam ediyoruz.Tüm ekip arkadaşlarıma emeklerinden dolayı teşekkür ederim.Emeğinize sağlık.
 4. Başarılar dileriz DERİN KABUS ailesi olarak.
 5. Arkadaşlar Bence herkes bir konuda yanılıyor.Klan savaşları bu şekilde olması saçmalık bir kere 7vs7 yaptın tamam 10 tierde yaptın ama hangi gemiyle hangi şekilde katılacağımıza karışılması bence saçmalık istersem komple zırhlı girerim istersem komple kuruvazör.Bir klanın startejisine bence karışılyor gibi. İkncisi İnşallah bunu görmeyiz fakat üst düzey klanlar WOT daki gibi alanlara sahip olacak onlarla mütefik olanlar işin kaymağını yiyecek geri kalanlarda avucunu yalıyacak. Bu gelen klan savaşları kipi benim şahsi düşüncem bazı büyük klanlara yaranılmak veya onların istekleri doğrultusunda adaletsizce şekilendirilmiş bir kip durumunda.Gerçi buraya yazıyoruz gerekli yerlere ulaşıyormu hiç sanmam.Herkes başarılar iyi oyunlar.
 6. Merhaba mailinize cevap verilmistir. Başarılar iyi oyunlar.
 7. Merhaba Arkadaşlar Oyundaki Sorunun giderilmesi ile birlikte Alımlarımız Tekrar Başlamıştır Başarılar iyi oyunlar.
 8. 0.6.11 açık testi

  Ara yüze girmesi çok uzun sürüyor işlemleri yapmak da dahil.Hatta bazen klan üssüne erişemiyoruz.
 9. 0.6.10

  Merhaba Son güncellemeden sonra klan sayfamızı oyun içinde ulaşamıyoruz.Hatta alt klanımız olan derin kabus 2 klanıda undefined yazısı var.
 10. Merhaba Arkadaşlar oyundan kaynaklanan bir hata yüzünden oyun içinden klan sayfalarımıza ulaşamıyoruz Bu sorun Hem Derin Kabus da Hemde Derin Kabus 2 Bulunmaktadır.Katılmak isteyen arkadaşlar lütfen bizim ile iletişime geçsinler Başarılar iyi oyunlar.
 11. Kurban Bayramınız Ailenizle ile Birlikte Güzellikler Sağlık Neşe içinde Geçmesi Dileği ile İyi Bayramlar.
 12. Merhaba Format attıktdan sonra direct x kurdunmu birde işletim sistemi ne kullanıyorsun ?
 13. İşin açıkçası bende bu tarz etkinlik bekliyorum.Ama yapacaklarını zanetmem World Of Tanks da böyle bir etkinlik yapacaklar duyurusunu bile yaptılar.Biz Wows oyuncuları galiba üvey evlat muamelesi göreceğiz gene.İnşallah yanılırım.:) https://worldoftanks.eu/tr/news/esports/30-agustos-zafer-turnuvasi/