Jump to content

scorpionangel

Alpha Tester
 • Content Сount

  128
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

 • Clan

  [DR-KS]

4 Followers

About scorpionangel

 • Rank
  Petty Officer
 • Birthday 11/11/1972
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  turkey

Recent Profile Visitors

657 profile views
 1. scorpionangel

  DERİN KABUS EKİP ARKADAŞLARINI ARIYOR

  Merhaba arkadaşlar Klana Alımlarımız devam ediyor ailemize katılacak arkadaşları aramızda görmektenmutluluk duyarız.Klan kuralları için lütfen http://www.derinkabus.com ziyaret ediniz.Başvurularınızı forum üzerinden veya oyun içindeki arkadaşlarla iletişime geçerek yapabilirisiniz.Başarılar iyi oyunlar.
 2. scorpionangel

  Turkish Marine Conquerors

  DERİN KABUS ailesi olarak başarılar dileriz.İyi oyunlar.
 3. scorpionangel

  WOWS ''EN'' leri ....

  Türk klanlarina derin kabus 2 eklersen sevinirim.
 4. scorpionangel

  DERİN KABUS EKİP ARKADAŞLARINI ARIYOR

  Merhaba Arakdaşlar Derin Kabus Klanı olarak klan savaşlarına her iki ekibimizle devam etmekteyiz.Klana Alımlarımız devam ediyor ailemize katılacak arkadaşları aramızda görmek isteriz.Klan kuralları için lütfen http://www.derinkabus.com ziyaret ediniz.Başvurularınızı forum üzerinden veya oyun içindeki arkadaşlarla iletişime geçiniz.Başarılar iyi oyunlar.
 5. scorpionangel

  [KEBAP] Check !

  DERİN KABUS ailesi olarak başarılar dileriz.İyi oyunlar.
 6. scorpionangel

  Klan Savaşları mı Ekip Savaşları mı ?

  Valla açıkçası bana göre adil olmayan bir oluşum sadece belirli bir ekibin miücadele edeceği geri kalan klan oyuncularının katılım gösteremiyeceği bir oluşum bence.
 7. scorpionangel

  Klan Savaşları mı Ekip Savaşları mı ?

  İbrahim ben hiç okuduklarını düşünmüyorum.Bana göre boşuna yırtınıyoruz.Okuyorlarsada işte durmumuz ortada.Şunuda ekliyim bu klan savaşı falan değil WG kendince senin ne yapacağına karar verdiği Turnuva tarzında etkinlik.Başarılar iyi oyunlar.
 8. scorpionangel

  DERİN KABUS EKİP ARKADAŞLARINI ARIYOR

  Dün akşam oynadığımız Leaguea of sea turnuva maçımızı DR-KS--ICT 2-1 alarak yolumuza devam ediyoruz.Tüm ekip arkadaşlarıma emeklerinden dolayı teşekkür ederim.Emeğinize sağlık.
 9. scorpionangel

  Klan Savaşları

  Arkadaşlar Bence herkes bir konuda yanılıyor.Klan savaşları bu şekilde olması saçmalık bir kere 7vs7 yaptın tamam 10 tierde yaptın ama hangi gemiyle hangi şekilde katılacağımıza karışılması bence saçmalık istersem komple zırhlı girerim istersem komple kuruvazör.Bir klanın startejisine bence karışılyor gibi. İkncisi İnşallah bunu görmeyiz fakat üst düzey klanlar WOT daki gibi alanlara sahip olacak onlarla mütefik olanlar işin kaymağını yiyecek geri kalanlarda avucunu yalıyacak. Bu gelen klan savaşları kipi benim şahsi düşüncem bazı büyük klanlara yaranılmak veya onların istekleri doğrultusunda adaletsizce şekilendirilmiş bir kip durumunda.Gerçi buraya yazıyoruz gerekli yerlere ulaşıyormu hiç sanmam.Herkes başarılar iyi oyunlar.
 10. scorpionangel

  DERİN KABUS EKİP ARKADAŞLARINI ARIYOR

  Merhaba mailinize cevap verilmistir. Başarılar iyi oyunlar.
 11. scorpionangel

  DERİN KABUS EKİP ARKADAŞLARINI ARIYOR

  Merhaba Arkadaşlar Oyundaki Sorunun giderilmesi ile birlikte Alımlarımız Tekrar Başlamıştır Başarılar iyi oyunlar.
 12. scorpionangel

  Klan Üssü

  Ara yüze girmesi çok uzun sürüyor işlemleri yapmak da dahil.Hatta bazen klan üssüne erişemiyoruz.
 13. scorpionangel

  Genel Geri Bildirim

  Merhaba Son güncellemeden sonra klan sayfamızı oyun içinde ulaşamıyoruz.Hatta alt klanımız olan derin kabus 2 klanıda undefined yazısı var.
 14. scorpionangel

  DERİN KABUS EKİP ARKADAŞLARINI ARIYOR

  Merhaba Arkadaşlar oyundan kaynaklanan bir hata yüzünden oyun içinden klan sayfalarımıza ulaşamıyoruz Bu sorun Hem Derin Kabus da Hemde Derin Kabus 2 Bulunmaktadır.Katılmak isteyen arkadaşlar lütfen bizim ile iletişime geçsinler Başarılar iyi oyunlar.
×