Jump to content

maximusret

Players
 • Content Сount

  18
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  17119
 • Clan

  [RR1]

About maximusret

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. maximusret

  WG mnie wkurza

  Witam. Podoba mi się ,,pomysł na" problem DD vs CV :D - nie grać DD Występuje problem z grą ? Nie grać.
 2. maximusret

  Błędy

  Witam. Mam pytanie dotyczące ,,równowagi " w grze. Przedtem myślałem że losowania teamów to kwestia przypadku ale ostatnio zauważyłem że to nie jest losowe. Co raz częściej zdarza się że jeden team jest złożony z bardzo dobrych graczy a drugi z ,,mięsa armatniego". Bitwa trwająca 5 min. 22 sek i z teamu zostaje się 4 graczy bez strat przeciwnika. To zdarzenie miało miejsce gdy grałem na t-9, na innych T jest to samo. To nie są tylko moje spostrzeżenia, rozmawiałem z paroma graczami i zauważają ten sam problem. Jeżeli mowa w aktualizacji o ,,równoważeniu" to chciałbym się dowiedzieć co to znaczy bo mam o tym inne pojęcie. Pozdrawiam
 3. maximusret

  Dyskusja ogólna

  Jesteś w temacie, też wiesz za dużo ;-))))
 4. maximusret

  Dyskusja ogólna

  Komuś usilnie zależy na obrzydzeniu tej gry. Jest bardzo dziwnym faktem że to robota Admina.
 5. maximusret

  Dyskusja ogólna

  Może i paziowanie ale nie każdy uczy się na T - X ;-)))) Jeżeli nie potrafisz pomóc to dziękuję z góry.
 6. maximusret

  Dyskusja ogólna

  Witam Wszystkich. Czy ktoś może udzielić mi odpowiedzi co ostatnimi czasy dzieje się z tą grą ? Chodzi mi o losowanie teamów w grach losowych, kiedyś często trafiały się wyrównane bitwy, teraz najczęściej jest team graczy ze słabszymi wynikami przeciwko z dużo lepszymi. Co raz częściej ( i to nie są tylko moje spostrzeżenia) to nie są bitwy tylko zwykła ,,rzeźnia". Sprawiedliwość rodem z ... hmmm. Bez względu do jakiego teamu się trafi satysfakcja ,,zero". Inną sprawą nie do końca sprawiedliwą jest wystawianie do bitwy shipów z trzech tierów, jakby nie było różnicy np. między okrętem z V tieru a okrętem z tieru VII. Wiem że są okręty które ,,poradzą" sobie i dorównają osiągami ale w niektórych przypadkach na starcie bitwy można zdać sobie sprawą że robi się tu za mięso armatnie. Zdaję sobie sprawę że są tacy gracze którzy bardzo dobrze sobie radzą w tej grze ale są i tacy którym idzie gorzej. Czy priorytetowym zadaniem Admina jest obrzydzenie tej gry tym drugim ? Pozdrawiam Wszystkich i czekam na Wasze opinie na ten temat.
 7. maximusret

  znikające okręty

  Rozumiem wszystkie sprawy związane z kamuflażem , zasięgami dział czy wykrywalności ale nie o to mi chodzi. T1 czysta woda żadnych wysp tym bardziej dymu typ 3-4 km ode mnie dostaje baty i znika by za chwilę pojawić się w dogodniejszym dla siebie miejscu. Zajmowana jest baza przez przeciwników , nie to że nie wykrywam żadnego z nich a nie widzę po mimo braku przeszkód. I co jest ,,najlepsze" strzelająca woda : okrętu nie widać ale strzela i to celnie. W takich sytuacjach marzy mi się posiadanie jednego statku który by mógł pomóc w takich sytuacjach - Sokół milenium ;)
 8. maximusret

  znikające okręty

  Dzięki za odp. Nie wiem czy jestem gotowy na dywizjon. Przy najbliższej okazji skorzystam.
 9. maximusret

  znikające okręty

  ... mam dość. Nie mam sił już w to grać. Przez ten czas zdobyłem chyba trochę umiejętności ale nic to nie daje gdy trafiam na dobrego zawodnika który sobie pojawia się i znika. Strzelająca woda , zajmowanie bazy przez okręty widma czy nagłe wyłanianie się z tunelu czasoprzestrzennego całej grupy przeciwników to nie na moje nerwy. Czy to jest gra w miarę realistycznie odzwierciedlająca bitwy morskie czy zawiera elementy s-f ??? Takie rzeczy ponoć działy się w trójkącie bermudzkim. Nie rozumiem o co chodzi z tym ,,znikaniem" ale uniemożliwia to normalną grę. Szukałem wyjaśnienia tej sytuacji ale nie wiele znalazłem, jakiś filmik na yt. Wydaje mi się że jest to zaplanowany element gry związany z wykrywalnością okrętów. Jeżeli tak to jeden wielki niewypał. Pozdrawiam.
 10. maximusret

  znikające okręty

  dzięki za wszystkie odpowiedzi. wniosek ? powinienem udać się do specjalisty od omamów wzrokowych. póki co będę grał na ile starczy mi cierpliwości.
 11. maximusret

  znikające okręty

  to co się dzieje ???
 12. maximusret

  znikające okręty

  mam propozycję dla niedowiarków. wystarczy przecież kilka razy zagrać w grze losowej na T1. okręty nie są przecież wyposażone w zasłonę dymną więc nie mogą się maskować ;)
 13. maximusret

  znikające okręty

  brak słów. za wyspą... a może przenoszą się do innego wymiaru. proszę
 14. maximusret

  znikające okręty

  Dzięki za odpowiedź. Znam trochę historię walk na morzu zasłony dymne kojarzę nawet w I wojnie światowej. Ale wiem co widzę w czasie bitew i to jest dla mnie nie zrozumiałe. To z czym się spotykam a z korespondencji z innymi graczami nie tylko ja gracze mają po prostu sposób by hakować grę. Tak jak piszesz że na 1 T nie ma jej na wyposażeniu (zaslony dymnej) więc co to może być innego ???
 15. maximusret

  znikające okręty

  a może ten niewidzialny dym dostępny jest od jakiegoś wyższego levelu ???
×